Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Bojanowo
zawodowe Bolechowo
zawodowe Borek Wielkopolski
zawodowe Brenno
zawodowe Brzezie
zawodowe Brzostowo
zawodowe Buk
zawodowe Cerekwica Nowa
zawodowe Chodzież
zawodowe Czarnków
zawodowe Gębice
zawodowe Gniezno
zawodowe Godziesze
zawodowe Goliszew
zawodowe Goraj
zawodowe Gostyń
zawodowe Grabonóg
zawodowe Grodzisk Wielkopolski
zawodowe Grzybno
zawodowe Jarocin
zawodowe Jastrowie
zawodowe Jurki
zawodowe Kaczki Średnie
zawodowe Kalisz
zawodowe Kępno
zawodowe Kleczew
zawodowe Kłodawa
zawodowe Kobylin
zawodowe Koło
zawodowe Konarzew
zawodowe Konin
zawodowe Kościan
zawodowe Kościelec
zawodowe Kotowo
zawodowe Koźmin Wielkopolski
zawodowe Krobia
zawodowe Krotoszyn
zawodowe Krzywiń
zawodowe Krzyż Wielkopolski
zawodowe Leszno
zawodowe Lisków
zawodowe Lubasz
zawodowe Łękno
zawodowe Łobżenica
zawodowe Marszew
zawodowe Miejska Górka
zawodowe Międzychód
zawodowe Mosina
zawodowe Nietążkowo
zawodowe Nowe Miasto nad Wartą
zawodowe Objezierze
zawodowe Opalenica
zawodowe Opatówek
zawodowe Ostrów Wielkopolski
zawodowe Ostrzeszów
zawodowe Owińska
zawodowe Piła
zawodowe Pleszew
zawodowe Pniewy
zawodowe Pogorzela
zawodowe Powiercie
zawodowe Powodowo
zawodowe Poznań
zawodowe Przemęt
zawodowe Przygodzice
zawodowe Rataje
zawodowe Rawicz
zawodowe Rogoźno
zawodowe Rokietnica
zawodowe Rychwał
zawodowe Rydzyna
zawodowe Sieraków
zawodowe Skoki
zawodowe Słupca
zawodowe Słupia pod Kępnem
zawodowe Sompolno
zawodowe Stara Łubianka
zawodowe Strzałkowo
zawodowe Swarzędz
zawodowe Szamotuły
zawodowe Śrem
zawodowe Środa Wielkopolska
zawodowe Tarce
zawodowe Trzcianka
zawodowe Trzemeszno
zawodowe Tuchorza
zawodowe Turek
zawodowe Wągrowiec
zawodowe Witkowo
zawodowe Włoszakowice
zawodowe Wolsztyn
zawodowe Wronki
zawodowe Września
zawodowe Wyrzysk
zawodowe Zagórów
zawodowe Zbąszyń
zawodowe Zduny
zawodowe Złotów
zawodowe Żychlin
POZNAŃ
Centrum Szkoleniowe "AWANS" (Al. Niepodległości 29)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szamarzewskiego 78/82)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Bydgoska 4a)
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej (ul. Jawornicka 1)
Technikum Hodowli Koni (ul. Hangarowa 14)
Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu (ul. Golęcińska 9)
Technikum w Poznaniu (ul. Rubież 20)
Zakład Poprawczy (ul. Wagrowska 9)
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych (ul. Raszyńska 48)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Grunwaldzka 152)
Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 (ul. Rybaki 17)
Zespół Szkół Chemicznych (ul. Starołęcka 36)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Marszałkowska 40)
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 1 (ul. Dąbrowskiego 163)
Zespół Szkół Elektrycznych Nr 2 (ul. Świt 25)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Podkomorska 49)
Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych (ul. Szamotulska 33)
Zespół Szkół Handlowych (ul. Śniadeckich 54/58)
Zespół Szkół Komunikacji (ul. Fredry 13)
Zespół Szkół Licealno - Technicznych (ul. 28 Czerwca 1956 r. 352/360)
Zespół Szkół Łączności (ul. Przełajowa 4)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Świerkowa 8)
Zespół Szkół Odzieżowych (ul. Kazimierza Wielkiego 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Bukowska 16)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (ul. Warzywna 19)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Zamenhofa 142)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 (ul. Swoboda 41)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przełajowa 6)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 105 (ul. Bydgoska 4 )
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Św. Floriana 3)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Żniwna 1)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 6 (ul. Działyńskich 4/5)
BOJANOWO
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Dworcowa 29)
BOLECHOWO
Zespół Szkół (Bolechowo, ul. Obornicka 1)
BOREK WIELKOPOLSKI
Zespoł Szkół (ul. Dworcowa 58)
BRENNO
Zespół Szkół w Brennie (ul. Kościelna 1)
BRZEZIE
Zespół Szkół Specjalnych (Brzezie 40)
BRZOSTOWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Brzostowo 69)
BUK
CDS Lider (ul. Szarych Szeregów 8 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Dworcowa 44)
CEREKWICA NOWA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Cerekwicy Nowej (Cerekwica Nowa 1)

CHODZIEŻ
Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mickiewicza 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 2)
CZARNKÓW
Centrum Edukacji Zawodowej
w Czarnkowie (ul. Chodzieska 29)

Prywatny Zespół Szkół (ul. Harcerska 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Chodzieska 29)
GĘBICE
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 1)
GNIEZNO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Powstańców Wielkopolskich 16)
Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych nr 4 (ul. Sobieskiego 20)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (ul. Chrobrego 23)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Sobieskiego 20)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Cieszkowskiego 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Cieszkowskiego 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Gnieźnie (ul. Sienkiewicza 6)
GODZIESZE
Zespół Kształcenia Kadr "Interlis" (Wolica 93 C)
GOLISZEW
CDS Lider (Goliszew)
GORAJ
Zespół Szkół Leśnych (Goraj - Zamek 5)
GOSTYŃ
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Tuwima 44)
GRABONÓG
Zespół Szkół Rolniczych (Grabonóg 63)
GRODZISK WIELKOPOLSKI
Zakład Poprawczy w Grodzisku Wielkopolskim (ul. Bukkowska 18)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Żwirki i Wigury 2)
GRZYBNO
Zespół Szkół Rolniczych (Grzybno 49)
JAROCIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 66)
JASTROWIE
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie - Szkoła w Jastrowiu (ul. Kieniewicza 35)
JURKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Jurki)
KACZKI ŚREDNIE
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego (Kaczki Średnie 62)

KALISZ
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Handlowa 9)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 (ul. Handlowa 30)
Zespół Szkół (ul. Żwirki i Wigury 10)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Legionów 6)
Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich (ul. Wodna 11-13)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Rzemieślnicza 6)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. 3 Maja 18)
Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych (ul. Częstochowska 99/105)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Wąska 13)
KĘPNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul.Sienkiewicza 25 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Przemysłowa 10 c)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szkolna 6)
KLECZEW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (pl. Piłsudskiego 13)
KŁODAWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mickiewicza 4)
KOBYLIN
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Krotoszyńska 49)
KOŁO
Centrum Szkoleniowe Wiedza (ul. Kolejowa 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole (ul. Mickiewicza 14)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (ul. Sienkiewicza 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kolejowa 11)
KONARZEW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Konarzew 76)
KONIN
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kaliska 19)
Zespół Szkół (ul. Al. 1- Maja 22)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Budowlanych 6)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wodna 1)
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych (ul. Wyszyńskiego 3)
Zespół Szkół Technicznych i Hutniczych (ul. Kolska 1)
KOŚCIAN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wielichowska 43a)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Marii Konopnickiej 1)
KOŚCIELEC
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościelna 2)
KOTOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Grodzisku Wielkopolskim Oddział w Kotowie (Kotowo 17)
KOŹMIN WIELKOPOLSKI
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Zamkowa 1)
KROBIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Ogród Ludowy 2)
KROTOSZYN
Zespół Szkół dla Dorosłych "Profesja" (ul. Zdunowska 81)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Mickiewicza 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (Plac Jana Pawła II nr 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (ul. Zdunowska 81)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ostrowska 49)
KRZYWIŃ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Gen. D. Chłapowskiego 34)
KRZYŻ WIELKOPOLSKI
Ośrodek Doskonalenia RS Edukacja (ul. Marchlewskiego 10b/12)
Zespół Szkół (ul. Sikorskiego 15)
LESZNO
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Krótka 5)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Poniatowskiego 2)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. 17 Stycznia 45)
Zespół Szkół Ochrony Środowiska (pl. Jana Metziga 25)
Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych (ul. 1 Maja 1)
Zespół Szkół Specjalnych (Al. Jana Pawła II 10)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Narutowicza 74a)
Zespół Szkół
Elektroniczno-Telekomunikacyjnych (ul. Kilińskiego 4)

LISKÓW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Twórców Liskowa 1)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Leśna 1)
LUBASZ
Edukacja Lubasz Spółka z o.o. (ul. Chrobrego 33)
ŁĘKNO
Zespól Szkół Ekonomicznych (Łękno)
ŁOBŻENICA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Złotowska 14)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Złotowska 15)
MARSZEW
Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie (Marszew 22)
MIEJSKA GÓRKA
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 3)
MIĘDZYCHÓD
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Międzychodzie (ul. Gwardii Ludowej 6b)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Gwardii Ludowej 6 A)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. B. Chrobrego 13)
MOSINA
Zespół Szkół (ul. Topolowa 2)
NIETĄŻKOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Nietążkowo, ul. Dudycza 4)
NOWE MIASTO NAD WARTĄ
Zespół Szkół im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Nowym Mieście nad Wartą (ul. Szkolna 1)
OBJEZIERZE
Zespół Szkół (Objezierze)
OPALENICA
Zespół Szkół w Opalenicy (ul. Gimnazjalna 1 )
OPATÓWEK
Zespoł Szkół (ul. Parkowa 1)
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Szkolna 24)
Zespół Szkół Budowlano - Energetycznych (ul. Wolności 23)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Partyzancka 29)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kościuszki 5)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Poznańska 43)
Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kantaka 6)
Zespół Szkół Usługowych (ul. Wolności 12)
OSTRZESZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Gen. Sikorskiego 19)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sikorskiego 9)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Krańcowa 7)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Zamkowa 12)
OWIŃSKA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (pl. Przemysława 9)
PIŁA
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Ceglana 2)
Centrum Kształcenia "Nauka" sp. z o.o. (ul. Warsztatowa 6)
Zespół Szkół (al. Powstańców Wlkp. 18 )
Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile (ul. Sikorskiego 18a)
Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile (ul. Generała Sikorskiego 73)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Ceglana 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Teatralna 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Kilińskiego 16)
PLESZEW
Zespół Szkół Technicznych (ul. Zielona 3)
Zespół Szkół Usługowo - Gospodarczych (ul. Poznańska 36)
PNIEWY
Zespół Szkół (ul. Wolności 10)
POGORZELA
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Krobska 19)
POWIERCIE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Powiercie 31)
POWODOWO
Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych (Powodowo)
PRZEMĘT
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
PRZYGODZICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. PTR 6)
RATAJE
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych (Rataje, ul. Chodzieska 9)
RAWICZ
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Grota - Roweckiego 9 f)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Gen.J.Hallera 12 )
ROGOŹNO
Zespół Szkół (ul. II Armii Wojska Polskiego 1)
Zespół Szkół Agrobiznesu (ul. Kościuszki 41)
ROKIETNICA
Zespół Szkół (ul. Szamotulska 24)
RYCHWAŁ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konińska 46)
RYDZYNA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Plac Zamkowy 2)
SIERAKÓW
Zespół Szkół (ul. Wroniecka 25)
SKOKI
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Antoniewie (Antoniewo 11)
SŁUPCA
Centrum Szkoleniowe "Wiedza" (ul. Powstańców Wielkopolskich 22)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Centrum Kształcenia (ul. Kopernika 13)
Zespół Szkół (Plac Szkolny 14)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Powst. Wlkp. 22)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kopernika 11 A)
SŁUPIA POD KĘPNEM
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Katowicka 8)
SOMPOLNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Gimnazjalna 2)
STARA ŁUBIANKA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszkowców 2 a)
STRZAŁKOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Górna 12)
SWARZĘDZ
Zespół Szkół Nr 1 (os. Mielżyńskiego 5A)
SZAMOTUŁY
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szczuczyńska 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kołłątaja 1)
ŚREM
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Wybickiego 2)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Ks. J. Popiełuszki 30)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Stanisława Staszica 3)
ŚRODA WIELKOPOLSKA
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Kosynierów 2b)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Paderewskiego 27)
TARCE
Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych (Tarce 19 )
TRZCIANKA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sikorskiego 36)
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Trzcianka 15a)
Zespół Szkół Technicznych (ul. 27 Stycznia 100)
TRZEMESZNO
Zakład Poprawczy w Trzemesznie (ul. Mickiewicza 35)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (pl. Michała Kosmowskiego 5)
TUCHORZA
CDS Lider (Tuchorza 51)
TUREK
Centrum Szkoleniowe "Wiedza" (ul. Parkowa 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. J. Piłsudskiego 5)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Centrum Kształcenia (ul. Kościuszki 6)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Milewskiego 3b)
WĄGROWIEC
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Janowiecka 22)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kcyńska 48)
WITKOWO
Zakład Poprawczy w Witkowie (ul. Park Kościuszki 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Warszawska 29)
WŁOSZAKOWICE
Zespół Szkół (ul. K. Kurpińskiego 30)
WOLSZTYN
Zespół Szkół Specjalnych (ul. 5 Stycznia 14)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kusocińskiego 1)
WRONKI
Zespół Szkół nr 1 (ul. Leśna 17)
WRZEŚNIA
Zespół Szkół Politechnicznych (ul. Wojska Polskiego 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Batorego 8)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowców Polskich (ul. Kaliska 2 bl.B)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Kaliska 2a)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Koszarowa 12)
WYRZYSK
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wiejska 1)
ZAGÓRÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Pyzderska 75)
ZBĄSZYŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy (ul. Zbąskich 7)
ZDUNY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Strzelecka 10)
ZŁOTÓW
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie - Technikum nr 1, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 (ul. Norwida 10)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie - Technikum nr 3, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2 (ul. 8-go Marca 5)
Zespół Szkół Ekonomicznych (Pl. Wolności 1/2)
ŻYCHLIN
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych (Żychlin, ul. Parkowa 2)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie