Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Andrychów
kursy, szkolenia Biecz
kursy, szkolenia Biórków Wielki
kursy, szkolenia Błonie
kursy, szkolenia Bobowa
kursy, szkolenia Bochnia
kursy, szkolenia Bolechowice
kursy, szkolenia Brzesko
kursy, szkolenia Brzeszcze
kursy, szkolenia Bukowno
kursy, szkolenia Bystra
kursy, szkolenia Chocznia
kursy, szkolenia Chrzanów
kursy, szkolenia Czchów
kursy, szkolenia Dobczyce
kursy, szkolenia Gaj
kursy, szkolenia Gorlice
kursy, szkolenia Jazowsko
kursy, szkolenia Jordanów
kursy, szkolenia Kamionka Wielka
kursy, szkolenia Kęty
kursy, szkolenia Kraków
kursy, szkolenia Kraków
kursy, szkolenia Kraków
kursy, szkolenia Kraków
kursy, szkolenia Kraków
kursy, szkolenia Krościenko nad Dunajcem
kursy, szkolenia Krynica-Zdrój
kursy, szkolenia Książ Wielki
kursy, szkolenia Limanowa
kursy, szkolenia Łętowe
kursy, szkolenia Miechów
kursy, szkolenia Modlniczka
kursy, szkolenia Modlniczka
kursy, szkolenia Mszana Dolna
kursy, szkolenia Myślenice
kursy, szkolenia Nawojowa
kursy, szkolenia Niepołomice
kursy, szkolenia Nowy Sącz
kursy, szkolenia Nowy Targ
kursy, szkolenia Olkusz
kursy, szkolenia Osiek
kursy, szkolenia Oświęcim
kursy, szkolenia Przybysławice
kursy, szkolenia Rabka-Zdrój
kursy, szkolenia Radocza
kursy, szkolenia Rudawa
kursy, szkolenia Rząska
kursy, szkolenia Skała
kursy, szkolenia Skawina
kursy, szkolenia Skomielna Biała
kursy, szkolenia Słomniki
kursy, szkolenia Sucha Beskidzka
kursy, szkolenia Szczawnica
kursy, szkolenia Śledziejowice
kursy, szkolenia Tarnów
kursy, szkolenia Tęgoborze
kursy, szkolenia Trzebinia
kursy, szkolenia Wadowice
kursy, szkolenia Wieliczka
kursy, szkolenia Wrząsowice
kursy, szkolenia Zakliczyn
kursy, szkolenia Zakopane
kursy, szkolenia Zbylitowska Góra
kursy, szkolenia Zgłobice
kursy, szkolenia Zielonki
KRAKÓW
"REHAB" Centrum Szkoleniowe (ul. Kazimierza Wielkiego 60)
5 Plus Mobilne Centrum Nauczania (ul. Bieżanowska 1A)
Academy of Business Communication (Plac Matejki 3)
Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy (ul. Malborska 65)
Agencja Wasilewski (ul. Komandosów 9 /32)
Akademia Fotografii (ul. Grodzka 60)
Akademia Fotografii Dziecięcej (ul. Grzegórzecka 67D/97)
Akademia RCS (ul. Wieniawskiego 64)
Akademia Szkoleń i Kompetencji (ul. Szwedzka 12 /3)
Akademia Sztuki Piękności (ul. Rynek Dębnicki 4/3)
Akademia Szybkiego Czytania (ul. Krowoderska 8)
Akademia Tańca (ul. Długa 17)
Akademia Żakowska - Ośrodek Edukacyjno-Informacyjny (ul. Radzikowskiego 66/35)
Akasha - Firma Szkoleniowa (ul. Hetmańska 14)
Alugreen (ul. Św. Łazarza 15 /14 )
AMA FILM ACADEMY (ul. Romanowicza 6)
Anvix Sp. z o.o. - Szkolenia i Konferencje (ul. Farmaceutów 2 )
AP Edukacja (ul. Sławkowska 1 )
Aplica - Michał Kuś (ul. Armii Krajowej 93/27)
ARCHE Edukacja i Rozwój (ul. Rękawka 21/8)
Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Prosta 35A)
Archman - Architekci Systemów Zarządzania (ul. Wrocławska 8 /A)
Artis STUDIUM (ul. Lubicz 9/4)
Artszkolenia.pl
Szkolenia Artystyczne (ul. Przyzby 1)

AT - Akademia Tańca (ul. Topolowa 22)

Atut Lider Kształcenia

ul. Sławkowska 1 (II piętro), 31-014 Kraków
tel. (12) 307 20-85, tel. kom. 535 132-661, 535 289-181
www: http://atutszkola.pl
e-mail: krakow@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Auxilium S.A. Kancelaria Biegłych Rewidentów (al. Pokoju 84)
Avenhansen Sp. z o.o. (ul. Kronikarza Galla 4, lokal 9)
Beauty For You (ul. Stoigniewa 48 )
Beskidzkie Szkoły Sztuki Użytkowej (ul. św. Filipa 23/3 )
BHP-EKSPERT (ul. Mrozowa 6)
BHP-SAP Doradztwo i Kształcenie (ul. Zakopiańska 73)
Biuro Obsługi Nieruchomości i Zamówień Publicznych (ul. Bobrzyńskiego 25/15)
Biuro Prawa Pracy Elita - Szkolenia (ul. Mogilska 19)
Biuro Turystyczne - Gaudeamus (ul. Plac Szczepański 8/206)
Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH (ul. Juliusza Lea 116)
Centrum Edukacji Gospodarczej (ul. Lubicz 25)
Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego NUTRI CENTER (os. Centrum A 13/51)
Centrum Edukacji Kadr - CEK (ul. Westerplatte 1/19)
Centrum Edukacji Kadr Unijnych (ul. Szlak 26)
Centrum Edukacji Kreatywnej "Crea School" (ul. Lubelska 12)
Centrum Edukacji Przedsiębiorcy "CERTIOS" (Al. 29 Listopada 101)
Centrum Edukacji Zawodowej "CARGO" (ul. Jana Dekerta 12)
Centrum Edukacji Zawodowej Cezar (ul. Dobrego Pasterza 129/29)
Centrum Edukacyjne "Feniks" (ul. Alojzego Kaczmarczyka 1)
Centrum Edukacyjne IDEA (ul. Mieszka I 32)
Centrum Edukacyjne WELES (ul. S. Jaracza 28)
Centrum Gitarowe Lucky-Greg Grzegorz Łucki (ul. Promienistych 5/13)
Centrum IB (ul. Św. Filipa 7/8)
Centrum Innowacyjnego Rozwoju Społeczeństwa (ul. Gronostajowa 9 lok. 043)
Centrum Językowe EVEREST (ul. Kapelanka 13A)
Centrum Kształcenia "Smart" (ul. Leonida Teligi 35)
Centrum Kształcenia CANOVA Sp. z o.o. (Al. Dembowskiego 12)
Centrum Kształcenia i Szkolenia Spółka z o.o. (os. Złota Jesień 2)
Centrum Kształcenia Pielęgniarek M&M (ul. Bratysławska 1a (IV piętro))
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Krupnicza 42 a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (os. Szkolne 21)
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego "Agrosalon" (ul. Grochowska 24)
Centrum Kursów i Korepetycji ARYSTO (ul. F. Nullo 8/5)
Centrum Kynologiczne Canid (ul. Olszanicka 85)
Centrum Nauczania Języków Obcych NORTON I (ul. Żabiniec 68)
Centrum Nurkowe "Let`s Dive" (ul. Zgodna 80)
Centrum Pielęgnacji i Wizażu Małgorzata Garlacz (ul. Św. Krzyża 19/8)
Centrum Promocji i Szkolenia SYSTEM s.c. (ul. Kielecka 2)
Centrum Rozwoju Bez Stresu (ul. Szuwarowa 4/1)
Centrum Rozwoju Biznesu i Administracji Grupa ITC (ul. Kurniki 4)
KRAKÓW
Centrum Szkolenia i Doradztwa Izy Work (ul. Teligi 22/31)
Centrum Szkolenia i Przedsiębiorczości "KANWA" (ul. Nowosądecka 5a)
Centrum Szkolenia Kadr i Samorządów "Suprema Lex" (ul. Karmelicka 28/9A)
Centrum Szkoleniowe "Adrenaltika" (ul. Starego Dębu 18a/2)
Centrum Szkoleniowe "EC Training Center" (ul. Lublańska 34)
Centrum Szkoleniowe "Endeleza" (os.Kalinowe 13/47)
Centrum Szkoleniowe Fundacji Homo Homini im. Karola de Foucaul - MARABUT (ul. Ks. Popiełuszki 43)
Centrum Szkoleniowe InstytutuTurystyki (ul. Łężce 23)
Centrum Szkoleniowe MAT (ul. Rzemieślnicza 1)
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Comarch (Al. Jana Paw!a II 41e)
Centrum Szkoleń "Top School" (ul. Stańczyka 22/71)
Centrum Szkoleń ARCHIwizja (ul. Warszawka 3)
Centrum Szkoleń dr Małgorzaty Jantos (ul Kochanowskiego 28/1)
Centrum Szkoleń Integrio s.c. (Os. Zgody 5/29 )
Centrum Szkoleń Personalnych "Incontro" (os. Oświecenia 56/23)
Centrum Sztuki "Plastykon" (ul. Krakowska 51)
Centrum Tańca Ananday (ul. Bożego Ciała 10)
Centrum Tańca M.I. (ul. Grzegórzecka 47)
Centrum Tańca PRIMA DANCE (ul. Wadowicka 3)
Centrum Turystyki Podwodnej "NAUTICA" (ul. Toruńska 5)
Centrum Usług Rekreacyjno - Szkoleniowych Active Star (ul. Gołaśka 6/37)
Centrum Wiedzy Prawno-Gospodarczej Sp. z o.o. (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/4a)
Centrum Wspinaczkowe RENi-Sport Sp. z o.o. (ul. Błażeja Czepca 11)
Centrum Zarządzania Jakością Infox (ul. Kalwaryjska 69)
CLICO Sp. z o.o. (ul. Oleandry 2 )
Cogitus Grupa Trenerska (ul. Szczawnicka 42)
Cognity Szkolenia (ul. Dietla 25/5)
Compendium Centrum Edukacyjne (ul. Tatarska 5)
Cracow Consulting (ul. Pachońskiego 15)
DEUTSCH Tłumaczenia i Nauka (Plac Axentowicza 3/4)
DIALOG Szkoła Języków Obcych (ul. Działowskiego 1)
Dom Szkoleń i Doradztwa (ul. Tarnowskiego 6 /1-2)
EC Training Center Sp. z o.o. (ul. Lublańska 34)
Ecal Polska sp. z o.o. (ul. Litewska 34)
ECDDP Szkolenia Sp. z o.o. (ul. Zielony Most 8)

Edukacja 4U - Szkoła Policealna

ul. Długa 48/5, 31-146 Kraków
tel. (12) 307 21-27, tel. kom. 790 808-707
www: http://edukacja4u.pl
e-mail: biuro@edukacja4u.pl

Kształcimy w kierunkach: technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, florysta, technik BHP, technik weterynarii, opiekunka środowiskowa, technik administracji, technik informatyk, technik archiwista, biomasażysta, dietetyk, instruktor fitness, opiekunka dziecięca, dekorator wnętrz, rejestratorka medyczna oraz wizażystka.


Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu COBRA w Krakowie (ul. Krowoderska 8)
Euro Beauty (ul. Dobrego Pasterza 100)
EuroFund (ul. Balicka 14B /11)
Eurokreator (ul. Malborska 65, pok 108)
EUROPAcare24 Sp. z o.o. (ul. Rynek Główny 6)
Europejskie Centrum Edukacji w Krakowie (ul. Szlak 65 (II p.))
Europejskie Centrum Edukacyjne "Akson" (os. Niepodległości 19)
Europejskie Centrum Kształcenia SUKCES
Niepubliczna Szkoła Policealna (oś. Tysiąclecia 38 )

Europejskie Stowarzyszenie "Szansa" (ul. Armii Krajowej 2/104)

Faber - Centrum Kształcenia w Krakowie

ul. Karmelicka 43a/2 (I pietro), 31-128 Kraków
tel. 504 725-555, 504 825-555
www: http://faber.edu.pl
e-mail: krakow@faber.edu.pl

Faber – Centrum Kształcenia prowadzi: Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, Kursy i Szkolenia, Szkoły Policealne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum dla Dorosłych. Kształci w zawodach: technik budownictwa, technik elektryk, technik informatyk, technik logistyk, technik mechanik, technik optyk, technik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, cukiernik, florysta, technik administracji, technik archiwista, technik BHP, technik informatyk, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, technik weterynarii.


FACTOTUM - szkolenia, audyty, konsultacje (ul. Józefitów 5/9)
Far Beyond Business (ul. Św Filipa 23/3)
Firma Handlowo-Usługowa „Inwes.tor” Anna Sławińska (ul. Mogilska 25 p. 905)
Firma Informatyczna Robobat Joint Venture Sp. z o.o. (ul. Radzikowskiego 47A)
Firma Konstat (ul. Hoffmanowej 13)
Firma QConsultant- Arkadiusz Malczyk (ul. Chrobrego 28/3)
Firma Szkoleniowa "ACINUS" (ul. Cieślewskiego 13/22)
Firma Szkoleniowa "MD DIALOG" (ul. Łużycka 65/140)
Firma Szkoleniowa forES (ul. Librowszczyzna 1)
Firma Szkoleniowa GINT (ul. Kazimierza Wielkiego 58/6)
Firma Szkoleniowa Global Finance Doradztwo (ul. Smolki 13)
Firma Szkoleniowa InProgress (ul. G. Zapolskiej 38/303)
Firma Szkoleniowa ProKadra (ul. Grzegórzecka 67D /26)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "pm2pm" (ul. Wielopole 18b)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Procompetence" (ul. Smolki 12d/4)
Firma Szkoleniowo - Doradcza EUROPOINT (ul. Grzegórzecka 33)
Forum Doradców Podatkowych - TAX (ul. Zagrody 20 /A )
Francuska Szkoła Wizażu - Stylizacji & Charakteryzacji (ul. Lubelska 12)
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych (ul. Pomorska 8 /4)
Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Karmelicka 34)
Fundacja Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych (ul. Dunajewskiego 5/29 (oficyna, wejście D, parter))
Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum (os. Centrum B 6)
Fundacja Postępu Telekomunikacji (os. Teatralne 9a /2)
Fundacja Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej (ul. Bociana 22)
Fundacja Własności Pracowniczej (oś. Złota Jesień 2)
Fundacja Wspierania Edukacji Informatycznej - "Proidea" (ul. Konarskiego 44 lok. 6)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Grodzka 25/2)
GEOINFO - Krakowski Zespół Ekspertów Spółka z o.o. (ul. Ładna 14)
Global Business Solutions s.c. (ul. Basztowa 23 /1)

GLOKER - Szkoły Policealne, Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, Szkolenia

ul. Szlak 32/1, 31-153 Kraków
tel/fax. (12) 632-62-03; kom. 509-986-445
www:  http://www.gloker.edu.pl
e-mail:  gloker.krakow@gmail.com

Teoria czy praktyka? Wybór należy do Ciebie. W Szkołach Policealnych GLOKER posiadamy nowoczesne i w pełni wyposażone pracownie, bezpłatnie zapewniamy materiały potrzebne do nauki zawodu oraz prowadzimy autorski program zajęć praktycznych. Zapraszamy na kierunki: rachunkowość, kosmetyka, administracja, florystyka, BHP, fryzjerstwo, fotografia, gastronomia, asystent osoby niepełnosprawnej, instruktor fitness, biomasaż, fizjoterapia…

SPRAWDŹ BEZPŁATNE KIERUNKI!


Grupa Active Change (ul. Starowiślna 66/20)
Grupa Doradcza Projekt Sp. z o. o. (ul. Sokołowskiego 6)
Grupa Konsultingowo - Usługowa 2000 (ul. Ujastek 5b/202)
HintMine - kursy, szkolenia, doradztwo IT (ul. Malachitowa 7 lokal 43)
Human Factor Sp. z o.o. (ul. Św. Filipa 23/3)
Inspektore - Szkolenia (ul. Sucharskiego 61)
INSPIRE Sourcing S.C. (ul. Traugutta 14/8)
Instytut Doradztwa Regionalnego i Europejskiego (ul. Św. Tomasza 30 /6)
Instytut Fotografii im. Louisa Daguerre`a (Aleja Ignacego Daszyńskego 3)
Instytut HR - Firma Szkoleniowo-Doradcza (ul. Na Błonie 3/72)
Instytut Integralnej Psychoterapii GESTALT (ul. Beskidzka 10)
Instytut Kształcenia Iberoamerykańskiego EL ABANICO (ul. Szlak 8 A)
Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości (os. Strusia 1A)
Instytut Medicus (ul. Królowej Jadwigi 29/16)
Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik (ul. Wybickiego 42/2)
Instytut Nafty i Gazu (ul. Lubicz 25A)
Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (ul. Moraczewskiego 18 /2)
Instytut Szkoleniowy Genesis (ul. Kapelanka 6A/U16)
Instytut Szkoleń "Merton" (ul. Szlak 65/803)
Inventi Consulting (ul. Rynek Dębnicki 4 /14)
IQ Szkoła Matematyki (ul. Kurczaba 8/3)
K&K Consulting - Szkolenia (ul. Felicjanek 4/5)
Kompugraf - Salon Grafiki Komputerowej (ul. Kraszewskiego 36)
Konsulting System - Piotr Wojciechowski (ul. Lipska 59/18)
Krajowy Ośrodek Usługowo–Dydaktyczny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Przeciwpożarowej i Obrony Cywilnej "Partner" Sp.j. (ul. Podchorążych 3 pok. 125)
Krakowska Agencja Szkoleń Bankowych, Edukacji i Biznesu (ul. Saska 4 bud 6 pok.nr 3)
Krakowska Akademia Kosmetyczna Centrum Szkoleniowe (UL. Półkole 8/1)
Krakowska Akademia Tańca "L (ul. Rynek Główny 34)
Krakowska Spółdzielnia Pracy OŚWIATA (ul. H. Wietora 9)
Krakowska Szkoła Ratownictwa UMS s.c. (ul. Piłsudskiego 28)
Krakowska Szkoła Restauratorów (ul. Gdyńska 31)
Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji (ul. Wielicka 57/34)
Krakowski Ośrodek Doradztwa dla Artystów KODA (ul. Długa 3)
Krakowski Ośrodek Szkoleniowo – Doradczy "Semeks" (ul. Wadowicka 12 pok. 454)
Krakowskie Centrum Biznesu (Al. Grottgera 1/8)
Krakowskie Centrum Dialogu Społecznego (Al. Powstania Warszawskiego 6)
KreaTech (Al. Jana Pawła II 41 L)
Kurs Rysunku Odręcznego - Studio BPK (ul. Chocimska)
Kurs Rysunku Odręcznego "ELIPSA" (Krowoderska 6/14)
Kursy i Szkolenia Digitalworkshop (ul. Henryka Sienkiewicza 9)
Kursy Języka Angielskiego dla Dzieci TIPTOP (os. Kolorowe 8/48)
Kursy Maturalne "Abiturient" (ul. Grabowskiego 9/2)
Kursy Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa (ul. Podłęska 17A/44 (biuro))
Language Masters (ul. Zakopiańska 93A/3)
Leader School (ul. Urbanowicza 10a)
Lemtech Konsulting Sp. z o.o. (ul. Szpitalna 40)
Lin Med - Maciej Liszka (ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 23F/U3 )
Lucan Teaching & Translation (ul. Kalwaryjska 16 /4)
Made.pl - Małopolska Agencja Doradczo - Edukacyjna (ul. Ariańska 8 /14 )
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (ul. Kordylewskiego 11)
Małopolski Instytut NLP - Consult (ul. św. Sebastiana 20/12)
Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji (ul. Szlak 73a)
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie (ul. Nowohucka 33 A)
Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej (ul. Skotnicka 252a)
Małopolskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Smoleńsk 22/3)
MEDESTETIQUE - Krakowskie Centrum Edukacji
Instytut Kosmetyki Profesjonalnej i Promocji Zdrowia (ul. Monte Cassino 6/12)

MERITUM BHP (os. Przy Arce 15/55)
Miedzynarodowe Policealne Studium Kosmetyczne "Dalkrak" Centrum Kształcenia Sp. z o. o. (ul. Krowoderska 73)
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON (ul. Pomorska 10)
Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (ul. Kochanowskiego 1/2)
MJTraining - Profesjonalne Szkolenia (ul. Brodowicza 2/2)
NERAIDA – Szkolenia z Pasją Marcin Krukar (ul. Miodowa 26)
New-Tech (ul. Morawskiego 5)
Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru "FASHION ART" (ul. Lubelska 12)
NOVA Centrum Edukacyjne - oddział
w Krakowie (ul. Szewska 14)

Nowe Motywacje Sp. z o.o. (ul. Ehrenberga 15)
Nowe Opcje - Szkolenia - Integracja - Doradztwo - Facylitacja (ul. Markowskiego 8 /20)
Ochrona Medyczna (ul. Lea 219/55)
Ogólnopolskie Centrum Nauczania Pierwszej Pomocy i Bezpieczeństwa (os. Złotej Jesieni 2)
OMNI - ARANEO s.c. (ul. Radzikowskiego 17)
Optimo - Audyt i Konsulting Sp. z o.o. (ul. Pana Cogito 11)
Ośrodek Innowacji dla Biznesu WTP (al. 3 Maja 9)
Ośrodek Szkolenia Informatycznego ZETO (ul. Szafrańska 11)
Ośrodek Szkolenia Kierowców OES (ul. Wrocławska 48)
Ośrodek Szkolenia KOMANDOS (os. Złotej Jesieni 2)
Ośrodek Szkolenia Kursowego i Ustawicznego (ul. Bronowicka 73)
Ośrodek Szkolenia przy ZW NSZZ Policjantów w Krakowie (ul. Mogilska 109)
Ośrodek Szkoleń Administracyjnych (ul. Kazimierza Brodzińskiego 3)
Ośrodek Twórczej Interwencji OTI (Aleja Zygmunta Krasińskiego 9/1)
Outsourcing Direct - Szkolenia (ul. Centralna 43B. lok 4)
Podkrakowskie Centrum Rozwoju Edukacji i doskonalenia Nauczycieli (ul. Skwerowa 3)
Policealna Szkoła Zawodowa TUR (ul. Dietla 70)
Policealne Studium Psychotroniki (ul. S. Jaracza 28)
Policealne Studium VADEMECUM (al. Mickiewicza 5)
Policealne Studium Zawodowe (ul. Rynek Główny 10)
Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych Regionalnego Ośrodka Kształcenia Kadr przy IS w Krakowie (ul. Wiślna 7)
POPAKO LANGUAGE & BUSINESS SERVICE (ul. Stachiewicza 35a/7)
Poznaj Siebie (os. Stalowe 5 /32)
Pracownia Artystyczna "Arete" (ul. Podzamcze 26/4)
Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys - Jan Robert Sołtys (ul. Królowej Jadwigi 217 /7)
Pracownia Rozwoju Osobistego (os. Hutnicze 12/18)
Pro Optima - Szkolenia (ul. Grzegórzecka 10B/205)
Pro-Publico (os. Oświecenia 39 /45)
PROFESJA (ul. Sławkowska 1)
Professional English (al. Jana Pawła 33A/6)
Prywatna Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych (ul. Warszawska 24)
Prywatna Szkoła Muzyczna MOZART (ul. Hofmana 22)
Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Techniczno-Organizacyjnego- Manager (ul. Fałęcka 10)
Przestrzenie (os. Złotego Wieku 9)
Psia Szkoła - Monika Suchowiak (ul. Litewska 24/42)
KRAKÓW
QUMAM - Pozytywne Szkolenie Psów (ul. Wrocławska 53)
Revsolution - Szkolenia, Projekty, Eventy (ul. Orlich Gniazd 29)
Rock Master- Mariusz Gołkowski Dorota Gołkowska (ul. Fiołkowa 4 /20)
Salwatorskie Studio Artystyczne (ul. Ukryta 29)
Skills Up - Szkolenia Sp. z o.o. - Grupa Royal (Ul. Cegielniana 4a/13)
SmallGIS (ul. Wadowicka 8a)
Strategie Personalne Sp. z o.o. (ul. Doktora Tadeusza Kudlińskiego 5/2)
Studio Arsfera - Przestrzeń twórczych ludzi (ul. Mieszczańska 13/27)
Studio Muzyki TEMPO (ul. Kręta 7)
Studio Projektów i Rysunku (ul. Chocimska 21)
Studio Rysunku (ul. Koletek 5/2A)
Studio Szkoleń (ul. Królewska 2/2)
Studio Tańca GOSZa (ul. Kazimierza Wielkiego 117)
Sukces Edukacja (ul. Karmelicka 1/3, I piętro)
Szkolenia Artax (Plac Szczepański 3 (4-te piętro))
Szkolenia - bezpieczeństwo IT "Securitum" (ul. Borkowska 25A/26)
Szkolenia "GOShA" (ul.Senatorska 17/11)
Szkolenia "TALSO" (ul. Św. Sebastiana 11a/6)
Szkolenia "ViaMowa" (ul. Wrocławska 11/17)
Szkolenia BERNDSON sp. z o.o. (ul. Dobrego Pasterza 104)
Szkolenia BHP Jambor (os. 2 Pułku Lotniczego 47A)
Szkolenia dla nauczycieli - HoReCa.edu.pl (ul. Sołtysowska 12A/53)
Szkolenia Handlowe (ul. Pszona 1/60)
Szkolenia i Kursy "Langolian" (ul. Bobrowskiego 15 lok. 28)
Szkolenia InSchoolofMedia ()
Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony (ul. Kościuszki 54)
Szkoła grafiki komputerowej "Publishing School" (ul. Kosynierów 15B, II piętro)
Szkoła Groomingu Perros (ul. Chełmońskiego 17)
Szkoła i Teatr Tańca "Dance Globe" (ul. Lubomirskiego 25/14)
Szkoła Jazdy Subaru (ul. Kołaczy 15)
Szkoła Języków Obcych GLOSSA (ul. Dietla 103)
Szkoła Języków Obcych Infinity (ul. Bociana 6)
Szkoła Motorowodna "Wodniak" (ul. Ceglarska 6/7)
Szkoła Ratownictwa ABC (ul. Pachońskiego 2A)
Szkoła Rysunku "Instant" (ul. Karpacka 7)
Szkoła Rysunku Odręcznego MDK-Kurs (ul. Floriańska 47/1)
Szkoła Tańca "Evolution" (ul. Kordiana 64/53)
Szkoła Tańca "ISKRA" KRAKÓW (ul. Aleja Pokoju 41 Galeria Kraków Plaza)
Szkoła Tańca A. S. Smoroń (ul. Szablowskiego 1 )
Szkoła Tańca PRO DANCE (ul. Teligii 18/28)
Szkoła Tańca SKARLET Jerzy Miśkiewicz (Al. Mickiewicza 5)
Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa (ul. Piłsudskiego 6)
SzkołaTańca "AS" (ul. Jerzmanowskiego 12/132)
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" (ul. Szpitalna 38/5)
Szkoły Prywatne dr Małgorzaty Jantos (ul. Kochanowskiego 28)
Tax Consilium Sp z o.o. (Al. Z.Krasińskiego 9/4)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Daszyńskiego 3)
TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (ul. Bociana 22 a)
Trans-Blues Wojciech Sieprawski (ul. Darasza 3/2)
Vesti Coaching Sp.z o.o (os. Centrum D 9/40)
Warsztaty Robotów Nowoczesny Wymiar Edukacji (ul. Świętokrzyska 12/311)
Wrota Umysłu (ul. Św. Filipa 23/6)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Wybickiego 3a)
Zakład Usługowo - Produkcyjny "SAWBUD" sp. z o. o. (ul. Ujastek 11)
Zespół Ekspertów MANAGER S.C. (ul. Wielopole 18b )
Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego (os. Teatralne 4a)
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 (ul. Szablowskiego 1)
Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1 (os. Złota Jesień 16)
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4 (ul. Podbrzezie 10)
Zespół Szkół Odzieżowych Nr 1 (ul. Cechowa 57)
ANDRYCHÓW
EDU Centrum Szkoleniowe (ul. Krakowska 134)
LP Products - Centrum Szkoleń i Kalibracji s.c (ul. Słowackiego 4 /A)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Zakład Doskonalenia Zawodowego (Rynek 12)
Szkolenia Metrologiczne "Metremis" (ul. Starowiejska 10/14)
BIECZ
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Rene" (ul. Kromera 4)
BIÓRKÓW WIELKI
Technika Światłowodowa FiberMax (Biórków Wielki 34)
BŁONIE
Pracownia Psychoprofilaktyki "Progressus" (Błonie 4a)
BOBOWA
Małopolski Ośrodek Szkoleniowy AKCENT (ul. Bp. Ludiwka Łętowskiego 1/8)
BOCHNIA
Anna Baczkowska-Dobranowska Euro-Szkolenia (ul. Campi 45a)
Centrum Informatyki i Języków Obcych "Proxy" (ul. Windakiewicza 32a)
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Oracka 6)
Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych "BEZPIECZNA PRACA" (ul. Poniatowskiego 12)
Visible Mind (ul. Regis 2)
BOLECHOWICE
Centrum Wspinania "VERTIGO" Jakub Rozbicki (ul Jana Pawła II 10, Kobylany)
BRZESKO
Kursy Tańca - Nauka Tańca - Dancetime.pl (ul. Brzezowiecka 12)
OSKAR - Ośrodek Szkolenia Kierowców i Doskonalenia Zawodowego - Stanisław Stec (ul. Głowackiego 57)
BRZESZCZE
Powiatowy Zespół nr 6 Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 1)

BUKOWNO
Szkolenia, doradztwo, usługi psychologiczne (ul. Nowa 5/19)
BYSTRA
Zespół Szkół Agrobiznesu (Bystra)
CHOCZNIA
JW-Serwis - Ośrodek Kształcenia (ul. Góralska 11)
CHRZANÓW
Centrum Języków Obcych dla Dzieci Arcobaleno (ul. Świętokrzyska 23)
Centrum Kształcenia Zawodowego Ustawicznego (ul. Janiny Woynarowskiej 1)
Centrum Szkoleń BHP (Al. Henryka 53)
Centrum Usług BHP "Feniks" (ul. Kard. Wyszyńskiego 11/61)
Interedukator - Aleksandra Otrębska (ul. Focha 1 /7)
Multimedialne Centrum Kształcenia "Adler" (ul. Piłsudskiego 4)
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych (ul. Janiny Woynarowskiej 1)
Ośrodek Szkolenia "TOR" (ul. Pęckowskiego 2/40)
Ośrodek Szkolenia Maxim (ul. Westerplatte 10)
Ośrodek Szkolenia Operatorów Ciężkiego Sprzętu Budowlanego i Drogowego Wojewódzkiego Uniwersytetu Robotniczego Sp. z o.o. (ul. Polna 15)
Ośrodek Szkoleniowy "INTER-EDUKATOR" (ul. F. Focha 1/7)
Ośrodek Szkoleniowy Centrum Partnerstwa (al. Henryka 53)
Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie (ul. Janiny Woynarowskiej 1)
Wojewódzki Uniwersytet Robotniczy Sp. z o.o. (ul. Polna 15)
CZCHÓW
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Sądecka 32)
DOBCZYCE
Biuro Szkoleń i Doradztwa (ul. Nowowiejska 2B)
Eurofin - doradztwo i szkolenia (ul. Jałowcowa 18a)
GAJ
Firma Szkoleniowa "No Limits" (Gaj, ul. Gilówka 4)
GORLICE
"HORYZONT" Usługi Szkoleniowo-Doradcze Katarzyna Halik (ul. Solidarności 1)
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach (ul. 11 Listopada 43)
Centrum Nurkowe "Progress-AQUA" (ul. Pod Lodownią 10/50)
Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Michalusa 4)
Nowe Trendy - Szkolenia, Inspiracja, Rozwój (ul. Biecka 1)
Zespół Jednostek Edukacyjnych
Województwa Małopolskiego (ul. Władysława Jagiełły 2)

JAZOWSKO
Ośrodek Szkoleniowy BIEL (Jazowsko 205)
JORDANÓW
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Hołek" (ul. Rynek 18 A)
KAMIONKA WIELKA
Eurotraining - Szkolenia i Doradztwo (Mystków 377)
KĘTY
Centrum Kształcenia Dorosłych Maria Oczko (ul. Żwirki i Wigury 27)
Firma Szkoleniowa "Quercus Optima" (ul. Nad Sołą 23/ 33)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Skrzydła" (ul. Świętokrzyska 7)
KRAKÓW
Centrum Rozwoju Edukacji (ul. Zamkowa 4/4)
KRAKÓW
QES Consulting (ul. Białoprądnicka 33 C)
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
Ogniotech - Roman Rajczak (ul. Leśna 5)
KRYNICA-ZDRÓJ
Szkolenia Wysokościowe (ul. Kraszewskiego 32/16)
Szkoła SNOWSENSE Szkoła Narciarska i Snowbordowa (ul. Słotwińska 43 A)
KSIĄŻ WIELKI
Ośrodek Szkolenia Zawodowego (ul. Podzamcze 9A)
Zespół Szkół (ul. Wincentego Witosa 10)
LIMANOWA
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Reymonta 3)
CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH (ul. Łazarskiego 5)
Ośrodek Szkoleniowy przy Firmie "Boss Komputer" (ul. Rynek 15)
Ośrodek Szkoleniowy przy Zakladzie Elektrotechnicznym (ul. Franciszka Bujaka 9)
Zakład Usług Technicznych Ośrodek Szkolenia Zawodowego (ul. Bednarzy 4b)
ŁĘTOWE
Szkoła Górska (Łętowe 277)
MIECHÓW
Centrum Doradztwa i Kształcenia (ul. M Konopnickiej 21)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Racławicka 23)
MODLNICZKA
Annbeauty International - Szkolenia (ul. Słowiańska 147 A)
MODLNICZKA
Galicyjska Szkoła Smaku Jacek Kotula (ul. Krakowska 29 )
MSZANA DOLNA
Szkolenia "Sealion" (ul. Kościuszki 8)
MYŚLENICE
New Generation Language School
Szkoła Językowa Nowej Generacji (ul. Rynek 4/3)

Szkółka Jazdy Konnej HUCUŁ (ul. Szkolna 8a)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Małopolska Szkoła Gościnności (ul. Zdrojowa 18)

NAWOJOWA
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (Nawojowa 348b)
NIEPOŁOMICE
Akademia Rozwoju - Humanitas (ul. Kościuszki 13)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. 3 Maja 2)
NOWY SĄCZ

Atut Lider Kształcenia

ul. Wyszyńskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
tel. (18) 300 04-87, tel. kom. 535 361-740
www: http://atutszkola.pl
e-mail: nowysacz@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne i policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


Centrum Szkoleniowe ETB (ul. Krajewskiego 27)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze AGRAMON S.C. (ul. Długosza 67)
Centrum Tańca "ADeeM" Dariusz Migacz (ul. Szarych Szeregów 35b)
Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu "Cobra" (ul. Szkolna 7)
Elitarne Biuro Ochrony Biznesu "GROM" (ul.Kilinskiego 46)
Firma Marczyk - Ośrodek Szkolenia Informatycznego (ul. 1 Maja 5)
Firma Szkoleniowa "KURS-MED" (ul. Nadbrzeżna 65/13)
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu (ul. 29 Listopada 10)
Nowosądeckie Centrum Języków Europejskich (Plac Kolegiacki 2)
Ośrodek Szkolenia EFEKT (ul. Kościuszki 1)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Atut" (ul. Borelowskiego 11)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP (ul. Kochanowskiego 3)
PROFESJA (ul. Wyszyńskiego 1)
Rzemieślnicze Centrum Szkolenia Zawodowego przy Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości (ul. Rynek 11)
Sądecki Instytut Szkoleń (ul. Śniadeckich 8/26)
Sądeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (ul. Kilińskiego 68)
Stowarzyszenie Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Długosza 67)
Szkolenia Signing Art (ul. Pienińska 8)
Szkoła Antyterroryzmu i Ochrony "GROM" (ul. Kilińskiego 46)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Mariusz Surwiłło
ul. Pijarska 21)

Zakład Szkolenia (ul. Lwowska 56)
Zespół Placówek Kształcenia Zawodowego (ul. Zamenhofa 1)
NOWY TARG
Akcja serca (ul. Ku Studzionkom 12 )
Cech Rzemiosł Różnych (ul. Szaflarska 9)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościelna 20, I piętro, pok. 5,
wejście również od Rynek 11)

Centrum Szkoleniowe Aperio (ul. Kowaniec 6d)
Firma Polański Spółka Jawna Usługi Komputerowe (ul. Galicy 23)
Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Pl. Evry 3)
OLKUSZ
Centrum Edukacji VADEMECUM (ul. Kr. K. Wielkiego 29 )
Centrum Języka Francuskiego "Le Mag" (ul. Z Krasińskiego 4/46)
Centrum Kształcenia (ul. Górnicza 12)
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON (ul. Górnicza 1)
Szkolenia i konsultacje ProBiznes (ul. Króla Kazimierza Wielkiego 15)
OSIEK
Szkolenia "B-trening" (Osiek 96)
OŚWIĘCIM
Prywatna Szkoła Tańca "Prestiż" (ul. Mieszka I 5/12)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Słowackiego 41)
ORLICKI Training (ul. Jagiełły 67)
Ośrodek Szkolenia Kierowców SKILIUM (ul. D. Mendelejewa 5/3)
Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe (ul. Zwycięstwa 75)
Społeczna Szkoła Zarządzania i Handlu (ul. Leszczyńskiej 7)
Studio Językowe TUTOR (ul. Dąbrowskiego 3)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Mariusz Surwiłło)
PRZYBYSŁAWICE
Centrum Szkoleń "Szkolenia Za Miastem" (Przybysławice 95)
RABKA-ZDRÓJ
Małopolskie Centrum Edukacji (ul. Podhalańska 4)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli (ul. Podhalańska 4)
Ośrodek Rozwoju Osobistego MEM (ul. Orkana 37/2)
RADOCZA
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Dworska 8)
RUDAWA
Szkolenia Zawodowe "Szkolenia MM" (ul. Legionów Polskich 30)
RZĄSKA
Stowarzyszenie Rozwoju PROCES (Rząska, ul. Kolejowa 9)
SKAŁA
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. ks. St. Połetka 30)
SKAWINA
GITC Global IT Consulting (ul. Jana Pawła II 75)
Instytut Rozwoju Personalnego NEW QUALITY (ul. Żwirki i Wigury 10)
IT Szkolenia (ul. 29 Listopada 17b)
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych (ul. Kopernika 13)
SKOMIELNA BIAŁA
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "ELREMOT" (Skomielna Biała 685)
SŁOMNIKI
Leader School (ul. Rynek 10)
SUCHA BESKIDZKA
Beskidzkie Niepubliczne Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Centrum Kształcenia Dorosłych (ul. Kościelna 5)
Fundacja Spółdzielczy Fundusz Oświaty Wiejskiej - "ODiDK" (ul. Spółdzielców 1)
SZCZAWNICA
Stadnina Koni "RAJD" (ul. Biała Woda 12A)
ŚLEDZIEJOWICE
The Culinary Instytute In Cracow (Śledziejowice 446 )
TARNÓW
AIDA Studio Tańca (ul. Mickiewicza 7)
BHP-EXPERT.pl - Usługi BHP, Szkolenia (ul. Szujskiego 66/7)
Centrum Edukacji SIGMA (ul. Mickiewicza 3, I p.)
Centrum języków obcych i korepetycji - speakers`corner (ul. Goldhammera 2)
Centrum Kształcenia Kadr "Uni-Serwis" (ul. Kwiatkowskiego 24)
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego - Kształcenie dla dorosłych (ul. Zbylitowska 9)

Centrum Nurkowe "Jantar" (ul. Siemiradzkiego 15)
COGITO Centrum Edukacji Pozaszkolnej (ul. E. Goldhammera 1/2)
Firma Szkoleniowa GTW Project Sp. z o.o. (ul. Św. Anny 5)
Fundacja im. Jana Hetmana Tarnowskiego (ul. Wielkie Schody 3)
Fundacja Nowe Technologie (ul. Mickiewicza 1/5)
I Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Brodzińskiego 9)
KANA Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży (ul. Mościckiego 12)
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie (ul. Okrężna 2F)
Małopolskie Centrum Edukacji "EUREKA" (ul. Szujskiego 13)
Pozytywne Szkolenia Psów "Z Tarninowego Wzgórza" (ul. Zgody 75)
Pracownia Profilaktyczno-Wychowawcza STOPka (ul. Skryta 1)
PROFESJA (ul. Krakowska 6)
Progresja Konsulting s.c. (ul. Piłsudskiego 14/4)
Studio Tańca "HONORATA" (ul. Słoneczna 37)
Szkolenia "euroPiM" (ul. Graniczna 8A)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Mariusz Surwiłło
ul. Józefa Szujskiego 66)

Tarnowska Akademia Twórczej Edukacji "TATE" (ul. Mostowa 21)
Warsztaty, Szkolenia, Kursy Fotografii - Fotoworkshop (ul. Słoneczna 16)
Zespół Szkół Policealnych "EFEKT" (ul. Dworcowa 5)
TĘGOBORZE
Akredytowany Ośrodek Szkoleniowy Litwiński (Tęgoborze 336)
TRZEBINIA
BEHAP - BUD s.c. (ul. Przemysłowa 8)
WADOWICE
Centrum Korepetycji i Kursów EWART (ul. Piłsudskiego 23)
Jedynex Biuro Rachunkowe Kursy Komputerowe i Księgowości (os. Kopernika 9)
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego "WURBEX" (ul. Kochanowskiego 5)
Ośrodek Szkolenia i Dokształcania (ul. Spadzista 10)
Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego Labor-S B. i M. Lesiuk (ul. Lwowska 32)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "START" (Os. Pod Skarpą 19/53)
PHU Centrum Szkolenia Zawodowego "MOTOR-GLOB" S.C. (ul. Lwowska 30)
WIELICZKA
Centrum Szkolenia Zawodowego Sp. z o.o. (ul. Grottgera 58)
Centrum Szkoleniowo - Konsultingowe Preceptor (ul. Bolesława Chrobrego 32/11)
Edukacyjne Kursy Internetowe "Biznesplan Na Życie" (ul. Aywasa 4a)
Europejska Wspólnota Rozwoju Przedsiębiorczości (os. Szymanowskiego 6/20)
Firma Szkoleniowa MAESTRA (ul. Goliana 4)
Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON (ul. Legionów 16)
Prywatna Szkoła Pamięci EUREKA (ul. Gen. Sikorskiego 4/7)
WRZĄSOWICE
Victoria Center - Szkoła Języków Obcych (Wrząsowice 310)
ZAKLICZYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Grabina 57)
ZAKOPANE
Centrum Językowe Giewont (ul. Krupówki 47/1A)
COR-MED - Kursy, Szkolenia (ul. Na Wilcznik 4a)
Firma Polański oddział Zakopane (ul. Zamoyskiego 12)
Pracownia Rozwoju Osobistego MANDALA LIFE Ewa Wiśniewska Brzoza (ul. Skibówki 16)
ZBYLITOWSKA GÓRA
Feedback - coaching szkolenia (ul. Ks. J. Popiełuszki 32)
Szkoła Coachingu (ul. Ks. J. Popiełuszki 32)
ZGŁOBICE
Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Krakowska 21)
ZIELONKI
Centrum Szkoleniowe "Vitaco" (ul. Wiarusa 27)
Grupa Trenerska MENTOR s.c. Brocławik i Dragosz (ul. Galicyjska 3)
Magenta Group (ul. Kanadyjska 54)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie