Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Augustów
podstawowe Bardo
podstawowe Barkowo
podstawowe Bartoszów
podstawowe Biała
podstawowe Białołęka
podstawowe Biały Kościół
podstawowe Biedrzychowice
podstawowe Bielany Wrocławskie
podstawowe Bielawa
podstawowe Bieniowice
podstawowe Bierkowice
podstawowe Bierna
podstawowe Bierutów
podstawowe Bogatynia
podstawowe Boguszów-Gorce
podstawowe Bolesławiec
podstawowe Bolesławów
podstawowe Boleścin
podstawowe Bolków
podstawowe Borek Strzeliński
podstawowe Borowa
podstawowe Borów
podstawowe Bożejowice
podstawowe Bożków
podstawowe Braszowice
podstawowe Brochocin
podstawowe Brzeg Dolny
podstawowe Brzeg Głogowski
podstawowe Brzezia Łąka
podstawowe Brzeźnica
podstawowe Brzeźnik
podstawowe Buczyna
podstawowe Budziwojów
podstawowe Bukowice
podstawowe Bukowina Sycowska
podstawowe Bychowo
podstawowe Bystrzyca
podstawowe Bystrzyca Górna
podstawowe Bystrzyca Kłodzka
podstawowe Chełmsko Śląskie
podstawowe Chobienia
podstawowe Chocianów
podstawowe Chociemyśl
podstawowe Chocieszów
podstawowe Chojnów
podstawowe Chrząstawa Wielka
podstawowe Chwalibożyce
podstawowe Ciechów
podstawowe Ciepłowody
podstawowe Cieszków
podstawowe Czarnoborsko
podstawowe Czarny Bór
podstawowe Czatkowice
podstawowe Czerna
podstawowe Czernica
podstawowe Czernina
podstawowe Czerwona Woda
podstawowe Czeszów
podstawowe Częstochowa
podstawowe Danielowice
podstawowe Dąbie
podstawowe Dąbrowa Bolesławiecka
podstawowe Dąbrowa Górnicza
podstawowe Dębice
podstawowe Dębowiec
podstawowe Długie
podstawowe Długopole Dolne
podstawowe Długopole Górne
podstawowe Długopole Zdrój
podstawowe Dłużyna Dolna
podstawowe Dobromierz
podstawowe Dobroszów
podstawowe Dobroszyce
podstawowe Dobrzeń
podstawowe Dobrzykowice
podstawowe Domaniów
podstawowe Domaszków
podstawowe Drołtowice
podstawowe Drzemlikowice
podstawowe Dunkowa
podstawowe Duszniki Zdrój
podstawowe Dziadowa Kłoda
podstawowe Działosza
podstawowe Działoszyn
podstawowe Dzierżoniów
podstawowe Dzikowiec
podstawowe Filipki Duże
podstawowe Gać
podstawowe Gaworzyce
podstawowe Giebułtowo
podstawowe Gierałtowiec
podstawowe Gierałtów
podstawowe Gilów
podstawowe Glinka
podstawowe Gliwice
podstawowe Głębowice
podstawowe Głogów
podstawowe Głuszyca
podstawowe Głuszyca Górna
podstawowe Gniechowice
podstawowe Gniewków
podstawowe Goczałków
podstawowe Godkowo
podstawowe Godzieszów
podstawowe Godzięcin
podstawowe Gogołowice
podstawowe Goliszów
podstawowe Gorzanów
podstawowe Goszcz
podstawowe Goszczyna
podstawowe Gościszów
podstawowe Góra
podstawowe Grabiszyce Średnie
podstawowe Grabowno Wielkie
podstawowe Grębocice
podstawowe Grodziszcze
podstawowe Gromadka
podstawowe Gryfów Śląski
podstawowe Henryków
podstawowe Imbramowice
podstawowe Irządze
podstawowe Jaczów
podstawowe Jamno
podstawowe Janowice Wielkie
podstawowe Jaroszów
podstawowe Jaszkotle
podstawowe Jaszkowa Dolna
podstawowe Jaszkowa Górna
podstawowe Jawor
podstawowe Jaworów
podstawowe Jaworzyna Śląska
podstawowe Jaźwina
podstawowe Jedlina-Zdrój
podstawowe Jegłowa
podstawowe Jelcz-Laskowice
podstawowe Jelenia Góra
podstawowe Jemielno
podstawowe Jerzmanice Zdrój
podstawowe Jerzmanowa
podstawowe Jeżów Sudecki
podstawowe Jędrzychów
podstawowe Jordanów Śląski
podstawowe Jugowice
podstawowe Jugów
podstawowe Kaczorów
podstawowe Kamieniec Wrocławski
podstawowe Kamieniec Ząbkowicki
podstawowe Kamienna Góra
podstawowe Karczyce
podstawowe Karnków
podstawowe Karpacz
podstawowe Karpniki
podstawowe Kąty Wrocławskie
podstawowe Kiełczów
podstawowe Kłodzko
podstawowe Kobierzyce
podstawowe Kopaniec
podstawowe Korzeńsko
podstawowe Kostomłoty
podstawowe Kostrza
podstawowe Kostrzyca
podstawowe Kościelec
podstawowe Kościelnik
podstawowe Kotla
podstawowe Kotowice
podstawowe Kowalowa
podstawowe Kowary
podstawowe Kraszów
podstawowe Kraśnik Dolny
podstawowe Krobica
podstawowe Kromolin
podstawowe Krosnowice
podstawowe Krośnice
podstawowe Krotoszyce
podstawowe Kruszyn
podstawowe Kryniczno
podstawowe Krzeczyn Wielki
podstawowe Krzelów
podstawowe Krzeszów
podstawowe Krzydlina Wielka
podstawowe Krzywa
podstawowe Krzyżowa
podstawowe Kudowa Zdrój
podstawowe Kunice
podstawowe Kuropatnik
podstawowe Kuźnica Czeszycka
podstawowe Kuźniczysko
podstawowe Lądek Zdrój
podstawowe Legnica
podstawowe Legnickie Pole
podstawowe Lewin Kłodzki
podstawowe Ligota Mała
podstawowe Ligota Polska
podstawowe Lipa
podstawowe Lubań
podstawowe Lubawka
podstawowe Lubiąż
podstawowe Lubin
podstawowe Lubnów
podstawowe Lubomierz
podstawowe Ludwikowice Kłodzkie
podstawowe Lutomia Dolna
podstawowe Lutynia
podstawowe Lwówek Śląski
podstawowe Łagiewniki
podstawowe Łagów
podstawowe Ławszowa
podstawowe Łąg
podstawowe Łomnica
podstawowe Łozina
podstawowe Malczyce
podstawowe Małkowice
podstawowe Marcinkowice
podstawowe Marcinowice
podstawowe Marciszów
podstawowe Masłów
podstawowe Męcinka
podstawowe Mieczków
podstawowe Mieroszów
podstawowe Mietków
podstawowe Międzybórz
podstawowe Międzylesie
podstawowe Miękinia
podstawowe Mikoszów
podstawowe Milicz
podstawowe Miłkowice
podstawowe Miłków
podstawowe Miłoszyce
podstawowe Miłowice
podstawowe Minkowice Oławskie
podstawowe Mirków
podstawowe Mirosławice
podstawowe Mirsk
podstawowe Miszkowice
podstawowe Modła
podstawowe Mojęcice
podstawowe Mokrzeszów
podstawowe Mościsko
podstawowe Mrowiny
podstawowe Mrozów
podstawowe Mysłakowice
podstawowe Netta
podstawowe Niechlów
podstawowe Niedaszów
podstawowe Niedźwiedzice
podstawowe Nielubia
podstawowe Niemcza
podstawowe Niemil
podstawowe Niemstów
podstawowe Nieszkowice
podstawowe Niwnice
podstawowe Nowa Ruda
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowa Wieś Grodziska
podstawowe Nowe Siodło
podstawowe Nowogrodziec
podstawowe Nowy Kościół
podstawowe Nowy Zamek
podstawowe Oborniki Śląskie
podstawowe Ocice
podstawowe Okmiany
podstawowe Oleszna
podstawowe Oleśnica
podstawowe Oleśnica Mała
podstawowe Olszanica
podstawowe Olszany
podstawowe Olszyna
podstawowe Oława
podstawowe Ołdrzychowice
podstawowe Opolnica
podstawowe Opolno Zdrój
podstawowe Orzeszków
podstawowe Osiecznica
podstawowe Osiek
podstawowe Osiek Łużycki
podstawowe Osła
podstawowe Osolin
podstawowe Ostroszowice
podstawowe Pakosławsko
podstawowe Parchów
podstawowe Parowa
podstawowe Parzno
podstawowe Parzyce
podstawowe Pasiecznik
podstawowe Pastuchów
podstawowe Paszowice
podstawowe Pęgów
podstawowe Piechowice
podstawowe Pielgrzymka
podstawowe Pieniężnica
podstawowe Pieńsk
podstawowe Pieszyce
podstawowe Pilchowice
podstawowe Piława Dolna
podstawowe Piława Górna
podstawowe Piotrkowice
podstawowe Piotrowice
podstawowe Pisarzowice
podstawowe Platerówka
podstawowe Pławna
podstawowe Pławnica
podstawowe Płoski
podstawowe Płóczki Górne
podstawowe Pobiedna
podstawowe Pobiel
podstawowe Podgórzyn
podstawowe Pogalewo Wielkie
podstawowe Pogwizdów
podstawowe Polakowice
podstawowe Polanica Zdrój
podstawowe Polkowice
podstawowe Porajów
podstawowe Powidzko
podstawowe Proboszczów
podstawowe Prochowice
podstawowe Prusice
podstawowe Prusy
podstawowe Przedborowa
podstawowe Przedmoście
podstawowe Przemków
podstawowe Przerzeczyn-Zdrój
podstawowe Przeworno
podstawowe Przyłęk
podstawowe Psary
podstawowe Pszenno
podstawowe Ptaszków
podstawowe Pustków Wilczkowski
podstawowe Pustków Żurawski
podstawowe Raciborowice Dolne
podstawowe Raciborowice Górne
podstawowe Radków
podstawowe Radogoszcz
podstawowe Radostów Średni
podstawowe Radwanice
podstawowe Radziądz
podstawowe Radzowice
podstawowe Rakoszyce
podstawowe Raszówka
podstawowe Ratowice
podstawowe Rębiszów
podstawowe Ręków
podstawowe Rogoźnica
podstawowe Rogów Sobócki
podstawowe Rokitki
podstawowe Rokitnica
podstawowe Rosochata
podstawowe Roztoka
podstawowe Rudawa
podstawowe Rudna
podstawowe Ruszów
podstawowe Rzadziechów
podstawowe Rząsiny
podstawowe Rzeczyca
podstawowe Rzeplin
podstawowe Rzeszotary
podstawowe Sadków
podstawowe Sadowice
podstawowe Sady Górne
podstawowe Sarby
podstawowe Serby
podstawowe Sędzimirów
podstawowe Siciny
podstawowe Siechnice
podstawowe Siedlce
podstawowe Siedlec
podstawowe Siedlęcin
podstawowe Siekierczyn
podstawowe Sieniawka
podstawowe Skokowa
podstawowe Smolec
podstawowe Smolna
podstawowe Smolnik
podstawowe Snowidza
podstawowe Sobocisk
podstawowe Sobótka
podstawowe Sokołowice
podstawowe Sokołowiec
podstawowe Sokołowsko
podstawowe Sosnówka
podstawowe Srebrna Góra
podstawowe Staniszów
podstawowe Stankowice
podstawowe Stanowice
podstawowe Stara Łomnica
podstawowe Starczówek
podstawowe Stare Bogaczowice
podstawowe Stary Gierałtów
podstawowe Stary Jaworów
podstawowe Stary Łom
podstawowe Stary Przylep
podstawowe Stary Węgliniec
podstawowe Stary Wołów
podstawowe Stolec
podstawowe Stoszowice
podstawowe Stradomia Wierzchnia
podstawowe Stronie Śląskie
podstawowe Strzegom
podstawowe Strzelce
podstawowe Strzelin
podstawowe Strzeszów
podstawowe Sulików
podstawowe Sulisławice
podstawowe Sułów
podstawowe Syców
podstawowe Szalejów Dolny
podstawowe Szalejów Górny
podstawowe Szarocin
podstawowe Szczawno Zdrój
podstawowe Szczepanów
podstawowe Szczodre
podstawowe Szczodrów
podstawowe Szczytna
podstawowe Szczytnica
podstawowe Szewce
podstawowe Szklarska Poręba
podstawowe Szklary
podstawowe Szklary Dolne
podstawowe Szklary Górne
podstawowe Ściegny
podstawowe Ścinawa
podstawowe Ścinawa Polska
podstawowe Ścinawka Dolna
podstawowe Ścinawka Średnia
podstawowe Ślubów
podstawowe Środa Śląska
podstawowe Świątniki
podstawowe Świdnica
podstawowe Świebodzice
podstawowe Świeradów Zdrój
podstawowe Świerzawa
podstawowe Święta Katarzyna
podstawowe Świętoszów
podstawowe Targoszyn
podstawowe Tarnowo
podstawowe Tomaszów Bolesławiecki
podstawowe Tomisław
podstawowe Trójca
podstawowe Trzebień
podstawowe Trzebieszowice
podstawowe Trzebnica
podstawowe Trzebnice
podstawowe Tuszyn
podstawowe Twardocice
podstawowe Twardogóra
podstawowe Tymowa
podstawowe Tyniec Mały
podstawowe Ubocze
podstawowe Uciechów
podstawowe Udanin
podstawowe Ujeździec Wielki
podstawowe Uniejowice
podstawowe Uraz
podstawowe Wabienice
podstawowe Walim
podstawowe Wałbrzych
podstawowe Wambierzyce
podstawowe Warta Bolesławiecka
podstawowe Warzęgowo
podstawowe Wawrzyszów
podstawowe Wądroże Wielkie
podstawowe Wągrodno
podstawowe Wąsosz
podstawowe Węgliniec
podstawowe Węgrów
podstawowe Węgry
podstawowe Wiązów
podstawowe Wierzbice
podstawowe Wierzbno
podstawowe Wilczków
podstawowe Wilkanów
podstawowe Wilków
podstawowe Wińsko
podstawowe Wiry
podstawowe Wisznia Mała
podstawowe Witków
podstawowe Witoszów Dolny
podstawowe Witoszyce
podstawowe Witowice
podstawowe Wleń
podstawowe Włodzice Wielkie
podstawowe Wojbórz
podstawowe Wojcieszów
podstawowe Wojcieszyce
podstawowe Wolibórz
podstawowe Wołów
podstawowe Wójcice
podstawowe Wrocław
podstawowe Wrząsowice
podstawowe Wszechświęte
podstawowe Wykroty
podstawowe Wysoka
podstawowe Wziąchowo Wielkie
podstawowe Zaborów
podstawowe Zachowice
podstawowe Zagrodno
podstawowe Zastruże
podstawowe Zawidów
podstawowe Zawonia
podstawowe Ząbkowice Śląskie
podstawowe Zbiczno
podstawowe Zbójno
podstawowe Zbylutów
podstawowe Zbytowa
podstawowe Zebrzydowa
podstawowe Zgorzelec
podstawowe Zielenice
podstawowe Zielęcin
podstawowe Ziębice
podstawowe Złotoryja
podstawowe Złoty Stok
podstawowe Zwrócona
podstawowe Żarów
podstawowe Żarska Wieś
podstawowe Żelaźno
podstawowe Żeliszów
podstawowe Żerniki Wrocławskie
podstawowe Żmigród
podstawowe Żórawina
WROCŁAW
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Stalowowolska 24-26)
Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Dworska 8)
Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących (ul. Kamiennogórska 16)
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT
Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT (ul. Racławicka 101)

Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji (ul. Wejherowska 28)
HANDICAP (ul. Stawowa 1a)
Leonardo da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Młodych Techników 58)
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 (ul. Kielecka 51 a)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Borowska 101)
Niepubliczna Szkoła (ul. Kasprowicza 44)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Pęgowska 34)
Niepubliczny Zespół Edukacyjny "Alis" (ul. Orla 3)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Łowiecka 13/17)
Publiczne Szkoły Podstawowe Familijny Wrocław (ul. Roosevelta 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 11 (ul. Kamienna 99/101)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Stanisławowska 46)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Nr 10 (ul. Parkowa 27)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Wejherowska 28)
Społeczna Szkoła Podstawowa Społeczne Gimnazjum OPTIMUM (ul. Rybacka 17 )
Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Ścinawska 21)
Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 (ul. Trwała 17/19)
Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 85 (ul. Traugutta 37)
Szkoła Podstawowa Aktywna Mała Szkoła (ul. P. Eluarda 51-55)
Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur Etz Chaim (ul. Żelazna 57)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji PRIMUS (al. Matejki 16a)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Nowowiejska 78)
Szkoła Podstawowa Nr 107 (ul. Bolesława Prusa 64)
Szkoła Podstawowa Nr 108 (ul. Bolesława Chrobrego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 109 (ul. Inżynierska 54)
Szkoła Podstawowa Nr 118 (ul. Bulwar Ikara 19)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Janiszewskiego 14)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Wieczysta 105)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Poznańska 26)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Komuny Paryskiej 36-38)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Stabłowicka 143)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Przystankowa 32)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Grecka 59)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Bobrza 27)
Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Zaporoska 28)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Sarbinowska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 39 (ul. Przedwiośnie 47/49)
Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Wilanowska 31)
Szkoła Podstawowa Nr 47 (ul. Januszowicka 35/37)
Szkoła Podstawowa Nr 50 (ul. Czeska 38)
Szkoła Podstawowa Nr 51 (ul. Krępicka 50)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Świętokrzyska 45-55)
Szkoła Podstawowa Nr 61 (ul. Skarbowców 8)
Szkoła Podstawowa Nr 63 (ul. Mennicza 21/23)
Szkoła Podstawowa nr 64 (ul. Wojszycka 1/ 13)
Szkoła Podstawowa Nr 67 (pl. Muzealny 20)
Szkoła Podstawowa Nr 68 (ul. Szczęśliwa 28)
Szkoła Podstawowa Nr 71 (ul. Podwale 57)
Szkoła Podstawowa Nr 73 (ul. Gliniana 30)
Szkoła Podstawowa Nr 74 (ul. Kleczkowska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 76 (ul. Wandy 13)
Szkoła Podstawowa Nr 78 (ul. Jedności Narodowej 195)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Kowalska 105)
Szkoła Podstawowa Nr 80 (ul. Polna 4)
Szkoła Podstawowa Nr 82 (ul. Blacharska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 83 (al. Boya-Żeleńskiego 32)
Szkoła Podstawowa Nr 84 (ul. Górnickiego 20)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Nyska 66)
Szkoła Podstawowa Nr 90 (ul. Orzechowa 62)
Szkoła Podstawowa Nr 91 (ul. Sempołowskiej 54)
Szkoła Podstawowa Nr 93 (ul. Niemcewicza 29/31)
Szkoła Podstawowa Nr 95 (ul. Starogajowa 66-68)
Szkoła Podstawowa Nr 96 (ul. Krakowska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 97 - Zespół Szkół nr 7 (ul. Prosta 16)
Szkoła Podstawowa Nr 98 (ul. Sycowska 22a)
Szkoła Podstawowa Nr 99 (ul. Głubczycka 3)
Szkoła Podstawowa Szalom Alejchem (ul. Jastrzębia 18/20)
Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Nr 119 (ul. Bytomska 7)
Wrocławska Szkoła Międzynarodowa - Wroclaw International School (ul. Racławicka 101)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Poświęcka 8)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Wałbrzyska 50)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 (ul. Głogowska 30)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 (ul. Borowska 101)
Zespół Społecznych Integracyjnych Szkół AMIGO (ul. Żelazna 36)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 (ul. Zemska 16c)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 11 (ul. Strachocińska 155/157)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 12 (ul. Suwalska 5)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 (ul. Horbaczewskiego 61)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 (ul. Inflancka 13)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 4 (ul. Sołtysowicka 34)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 5 (ul. Osobowicka 127)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 6 (ul. Gałczyńskiego 8)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 7 (ul. Koszykarska 2/4)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 8 (ul. Składowa 2/4)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 9 (ul. Ludwika Solskiego 13)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 10 (ul. Rumiankowa 34)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 14 (ul. Częstochowska 42)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 15 (ul. Stanisławowska 38/44)
Zespół Szkół "EKOLA" (ul. T. Zielińskiego 56)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Grochowa 36/38)
Zespół Szkół Nr 12 (ul. Białowieska 74A)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Wołowska 9)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Chopina 9b)
Zespół Szkół Nr 20 (ul. Kłodnicka 36)
Zespół Szkół nr 21 (ul. Ignuta 28)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Krajewskiego 1)
Zespół Szkół Prywatnych "SIGMA" (pl. Św. Macieja 7a)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (Pl. Franciszkański 1/3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 27 (Plac Grunwaldzki 3b)
AUGUSTÓW
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Konopnickiej 5)
BARDO
Szkoła podstawowa nr 1 (nieistniejąca) (ul. Głowna)
Szkoła Podstawowa nr 2 (nieistniejąca) (ul. Noworudzka)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Polna 1)
BARKOWO
Szkoła Podstawowa (Barkowo 75)
BARTOSZÓW
Szkoła Podstawowa (Bartoszów 43)
BIAŁA
Szkoła Podstawowa (Biała 55)
BIAŁOŁĘKA
Zespół Szkół w Białołęce (Białołęka 20a)
BIAŁY KOŚCIÓŁ
Szkoła Podstawowa (Biały Kościół 33)
BIEDRZYCHOWICE
Szkoła Podstawowa (Biedrzychowice 93)
BIELANY WROCŁAWSKIE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 2 (ul. Akacjowa 1)
BIELAWA
Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (Osiedle Włókniarzy 10)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Gen. Grota- Roweckiego 6)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Waryńskiego 50)
Szkoła podstawowa nr 9 (nieistniejąca) (ul. Lotnicza 5)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Żeromskiego 1)
BIENIOWICE
Szkoła Podstawowa (Bieniowice)
BIERKOWICE
Szkoła Podstawowa (Bierkowice 3)
BIERNA
Szkoła Podstawowa (Bierna 57)
BIERUTÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Krasińskiego 3)
BOGATYNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (Plac Bohaterów Warszawy 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Młodych Energetyków 20)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni (ul. Wyczółkowskiego 42a)
BOGUSZÓW-GORCE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 4)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Kopernika 7)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Staszica 5)
BOLESŁAWIEC
Miejski Zespól Szkół Nr 2 Waldemar Bugaj (ul. Jana Pawła II 38 C)
Miejski Zespół Szkół Nr 1 (Dolne Młyny 60)
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ul. Zgorzelecka 28/29)
Szkoła Języków Obcych OXPRESS (ul. Tyrankiewiczów 22)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Bankowa 8)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Ceramiczna 5)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Mikołaja Brody 12)
BOLESŁAWÓW
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Przyjazne Środowisko" (Bolesławów 41)
BOLEŚCIN
Szkoła Podstawowa w Boleścinie (Boleścin 23)
BOLKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Bolka 8b)
BOREK STRZELIŃSKI
Szkoła Podstawowa (Borek Strzeliński, ul. Szkolna 3)
BOROWA
Szkoła Podstawowa (Borowa, ul. Parkowa 2/4)
BORÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Wrocławska 24)
BOŻEJOWICE
Szkoła Podstawowa (Bożejowice 1)
BOŻKÓW
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Bożków 89E)
BRASZOWICE
Szkoła Podstawowa w Braszowicach (Braszowice 76)
BROCHOCIN
Szkoła Podstawowa (Brochocin 34)
BRZEG DOLNY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Adama Mickiewicza 2)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Zwycięstwa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wilcza 4)
Zespół Placówek Resocjalizacyjnych (ul. 1 Maja 21)
BRZEG GŁOGOWSKI
Szkoła Podstawowa (Brzeg Głogowski 27)
BRZEZIA ŁĄKA
Zespół Szkół (Brzezia Łąka, ul. Szkolna 10)
BRZEŹNICA
Szkoła Podstawowa w Bardo filia w Brzeźnicy (nieistniejąca) ()
BRZEŹNIK
Szkoła Podstawowa (Brzeźnik 67)
BUCZYNA
Szkoła Podstawowa (Buczyna 17)
BUDZIWOJÓW
Szkoła Podstawowa (Budziwojów 21 a)
BUKOWICE
Zespół Szkół (ul. Wrocławska 43)
BUKOWINA SYCOWSKA
Szkoła Podstawowa (Bukowina Sycowska 20)
BYCHOWO
Szkoła Podstawowa (Bychowo 99)
BYSTRZYCA
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 45)
BYSTRZYCA GÓRNA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 (Bystrzyca Górna 48)
Szkoła Podstawowa (Bystrzyca Górna 64)
BYSTRZYCA KŁODZKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 68)
CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
Zespół Szkół Publicznych (Chełmsko Śląskie, Kolonia 14)
CHOBIENIA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Chobienia, ul. Szkolna 2)
CHOCIANÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Wesoła 16)
CHOCIEMYŚL
Szkoła Podstawowa (Chociemyśl 23)
CHOCIESZÓW
Zespół Szkół Społecznych (Chocieszów 32)
CHOJNÓW
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Kościuszki 30)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Kilińskiego 23)
CHRZĄSTAWA WIELKA
Zespół Szkół (Chrząstawa Wielka, ul. Wrocławska 19)
CHWALIBOŻYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chwalibożyce 1c)
CIECHÓW
Zespół Szkół (ul. Średzka 1)
CIEPŁOWODY
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 2)
CIESZKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Grunwaldzka 3)
CZARNOBORSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czarnoborsko 10)
CZARNY BÓR
Szkoła Podstawowa (ul. XXX-lecia PRL 19)
CZATKOWICE
Szkoła Podstawowa (Czatkowice, ul. Szosowa 2)
CZERNA
Szkoła Podstawowa (Czerna 52)
CZERNICA
Szkoła Podstawowa (Czernica 125)
Zespół Szkolno Przedszkolny (ul. św. Brata Alberta Adama Chmielowskiego 9 )
CZERNINA
Zespół Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole (ul. Szkolna 2)
CZERWONA WODA
Szkoła Podstawowa (Czerwona Woda, ul. Kolejowa 22)
CZESZÓW
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 18)
CZĘSTOCHOWA
Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi (al. Wojska Polskiego 130)
DANIELOWICE
Szkoła Podstawowa (Danielowice 3)
DĄBIE
Szkoła Podstawowa (Dąbie 5a)
DĄBROWA BOLESŁAWIECKA
Szkoła Podstawowa (Dąbrowa Bolesławiecka 43)
DĄBROWA GÓRNICZA
Zespół Szkół nr 2 (Aleja Józefa Piłsudskiego 24)
DĘBICE
Szkoła Podstawowa (Dębice, ul. Szkolna 3)
DĘBOWIEC
Szkoła Podstawowa w Iskrzyczynie (Iskrzyczyn 110)
DŁUGIE
Szkoła Podstawowa w Długiem (Długie 4)
DŁUGOPOLE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Długopole Dolne 36)
DŁUGOPOLE GÓRNE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Długopole Górne 79)
DŁUGOPOLE ZDRÓJ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zdrojowa 11)
DŁUŻYNA DOLNA
Szkoła Podstawowa w Dłużynie Dolnej (Dłużyna Dolna 68)
DOBROMIERZ
Szkoła Podstawowa (ul. Podgórna 2)
DOBROSZÓW
Szkoła Podstawowa (Dobroszów 17)
DOBROSZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stawowa 23)
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 5)
DOBRZEŃ
Szkoła Podstawowa (Dobrzeń 9a)
DOBRZYKOWICE
Szkoła Podstawowa (Dobrzykowice, ul. Szkolna 1)
DOMANIÓW
Zespół Szkół (Domaniów 144)
DOMASZKÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kolejowa 10)
DROŁTOWICE
Szkoła Podstawowa (Drołtowice 12)
DRZEMLIKOWICE
Szkoła Podstawowa (Drzemlikowice 14)
DUNKOWA
Szkoła Podstawowa (Dunkowa 1)
DUSZNIKI ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Miejskim Zespole Szkół (ul. Sprzymierzonych 6)
DZIADOWA KŁODA
Zespół Szkół (ul. Słoneczna 5)
DZIAŁOSZA
Szkoła Podstawowa (Działosza 62)
DZIAŁOSZYN
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Działoszyn 33)
DZIERŻONIÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Nowowiejska 74-76)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 24)
Szkoła Podstawowa nr 5 (os. Błękitne 25)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (os. Jasne 22)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Kopernika 7)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (ul. Wrocławska 51)
DZIKOWIEC
Zespół Szkół Społecznych (Dzikowiec 95)
FILIPKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Filipki Duże 6)
GAĆ
Szkoła Podstawowa (Gać 53)
GAWORZYCE
Zespół Edukacyjny (ul. Szkolna 211)
GIEBUŁTOWO
Szkoła Podstawowa (Giebułtowo 1)
GIERAŁTOWIEC
Szkoła Podstawowa (Gierałtowiec 42)
GIERAŁTÓW
Szkoła Podstawowa (Gierałtów 47)
GILÓW
Szkoła Podstawowa w Gilowie (Gilów 49)
GLINKA
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole (Glinka 6)
GLIWICE
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Marcina Strzody 4)
GŁĘBOWICE
Szkoła Podstawowa (Głębowice 10)
GŁOGÓW
Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Andromedy 62)
Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Gomółki 43)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Akacjowa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Królewska 12)
Szkoła Podstawowa nr 2 (Aleja Wolnośći 74)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Plac Mieszka I 22)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. T. Kościuszki18)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Daszyńskiego 11)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich (ul. Obrońców Pokoju 19)
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych (ul. Sportowa 1)
GŁUSZYCA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sienkiewicza 53)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kolejowa 8)
GŁUSZYCA GÓRNA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Głuszyca Górna, ul. Kłodzka 103)
GNIECHOWICE
Szkoła Podstawowa (Gniechowice, ul. Szkolna 4)
GNIEWKÓW
Szkoła Podstawowa (Gniewków 3)
GOCZAŁKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 4)
GODKOWO
Szkoła Podstawowa (Godkowo 1)
GODZIESZÓW
Szkoła Podstawowa (Godzieszów 96)
GODZIĘCIN
Szkoła Podstawowa (Godzięcin 50b)
GOGOŁOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Gogołowice (Gogołowice 21)
GOLISZÓW
Szkoła Podstawowa (Goliszów 35)
GORZANÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Kłodzka 8)
GOSZCZ
Szkoła Podstawowa w Goszczu (Goszcz, ul. Szkolna 1)
GOSZCZYNA
Szkoła Podstawowa (Goszczyna 28)
GOŚCISZÓW
Szkoła Podstawowa (Gościszów 152)
GÓRA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Marii Konopnickiej 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Poznańska 2)
GRABISZYCE ŚREDNIE
Szkoła Podstawowa (Grabiszyce Średnie 14)
GRABOWNO WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Grabowno Wielkie 99)
GRĘBOCICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
GRODZISZCZE
Szkoła Podstawowa (Grodziszcze 63a)
Zespół Szkół Publicznych (Grodziszcze 4)
GROMADKA
Zespół Szkół w Gromadce (ul. Sikorskiego 19)
GRYFÓW ŚLĄSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Uczniowska 17)
HENRYKÓW
Zespół Szkół Samorządowych w Henrykowie (ul. Polna 9)
IMBRAMOWICE
Szkoła Podstawowa (Imbramowice, ul. Żarowska 45)
IRZĄDZE
Zespół Szkół (Irządze 27)
JACZÓW
Szkoła Podstawowa (Jaczów, ul. Główna 20)
JAMNO
Szkoła Podstawowa (Jamno, ul. Szkolna 1)
JANOWICE WIELKIE
Gminny Zespół Szkół (ul. Partyzantów 4)
JAROSZÓW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Jaroszów 98)
JASZKOTLE
Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci (Jaszkotle 21)
JASZKOWA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Jaszkowa Dolna 63 E)
JASZKOWA GÓRNA
Szkoła Podstawowa (Jaszkowa Górna 71)
JAWOR
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Legnicka 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Paderewskiego 6)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Limanowskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Starojaworska 82)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Armii Krajowej 9)
JAWORÓW
Szkoła Podstawowa (Jaworów 9a)
JAWORZYNA ŚLĄSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Mickieiwcza 9)
JAŹWINA
Szkoła Podstawowa w Jaźwinie (Jaźwina 79)
JEDLINA-ZDRÓJ
Miejska Szkoła Podstawowa (ul. Jana Pawła II 5)
JEGŁOWA
Szkoła Podstawowa (Jegłowa, ul. Korczaka 6a)
JELCZ-LASKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (Aleja Młodych 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Bolesława Prusa 2)
JELENIA GÓRA
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Sprzymierzonych 9)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Gustawa Morcinka 31)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Stanisława Moniuszki 9)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Piotra Skargi 19)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Kamiennogórska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Armii Krajowej 8)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. PCK 14a)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Lotnictwa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Cieplicka 74)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Sudecka 53)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Paderewskiego 13)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Cieplicka 75)
Zespół Szkół i Placówek (ul. Kruszwicka 3)
Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Bronka Czecha 1a)
JEMIELNO
Zespół Szkół (Jemielno 41 A)
JERZMANICE ZDRÓJ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jerzmanice Zdrój 86)
JERZMANOWA
Szkoła Podstawowa (ul. Głogowska 19)
JEŻÓW SUDECKI
Zespół Szkół (ul. Długa 80)
JĘDRZYCHÓW
Szkoła Podstawowa Integracyjna (Jędrzychów 24)
JORDANÓW ŚLĄSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wrocławska 55)
JUGOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Główna 34)
JUGÓW
Szkoła Podstawowa (Jugów, ul. Główna 85)
KACZORÓW
Szkoła Podstawowa (Kaczorów, ul. Plac Pollaka 14)
KAMIENIEC WROCŁAWSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Kolejowa 4)
KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zamkowa 4)
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II (ul. Szkolna 10)
KAMIENNA GÓRA
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze (Plac Kościelny 1)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tkaczy Śląskich w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska 7)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. M. Fornalskiej 11)
KARCZYCE
Szkoła Podstawowa Nr 12 (Karczyce 12)
KARNKÓW
Szkoła Podstawowa (Karnków 29)
KARPACZ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum (ul. Myśliwska 13)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Karpaczu, Szkoła 707 (ul. Myśliwska 15C)
Szkoła Podstawowa w Karpaczu (ul. Konstytucji 3 Maja 48a)
KARPNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Karpniki, ul. Rudawska 17)
KĄTY WROCŁAWSKIE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Drzymały 13)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 1go Maja 59)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Brzozowa 6)
KIEŁCZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
KŁODZKO
Miejski Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 61)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Daszyńskiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Jana Pawła II 4)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Bohaterów Getta 22)
Zespół Placówek Socjoterapeutycznych (ul. Rajska 1)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Zamiejska 24)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Stanisława Wyspiańskiego 2)
Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku (ul. Daszyńskiego 12)
KOBIERZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 7)
KOPANIEC
Szkoła Podstawowa (Kopaniec 78)
KORZEŃSKO
Szkoła Podstawowa (Korzeńsko, ul. Kolejowa 14)
KOSTOMŁOTY
Szkoła Podstawowa (ul. Wrocławska 10)
KOSTRZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Żeromskiego 22)
KOSTRZYCA
Szkoła Podstawowa (ul. Jeleniogórska 37)
KOŚCIELEC
Szkoła Podstawowa (Kościelec 9)
KOŚCIELNIK
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego (Kościelnik 40)
KOTLA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
KOTOWICE
Katolicka Szkoła Podstawowa (Kotowice, ul. Podwalna 1)
KOWALOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kowalowa, ul. Wałbrzyska 38)
KOWARY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Staszica 16)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 1-go Maja 72)
KRASZÓW
Szkoła Podstawowa (Kraszów 32)
KRAŚNIK DOLNY
Szkoła Podstawowa (Kraśnik Dolny 45)
KROBICA
Szkoła Podstawowa (Krobica 33)
KROMOLIN
Szkoła Podstawowa (Kromolin 58)
KROSNOWICE
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (Krosnowice 213)
Szkoła Podstawowa (Krosnowice 207)
KROŚNICE
Zespół Szkół i Przedszkola (ul. Parkowa 14)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sanatoryjna 7)
KROTOSZYCE
Zespół Szkół (ul. Piastowska 41)
KRUSZYN
Szkoła Podstawowa (Kruszyn, ul. Kasztanowa 1)
KRYNICZNO
Szkoła Podstawowa (Kryniczno 53)
Zespół Szkół (Kryniczno, ul. Szkolna 6)
KRZECZYN WIELKI
Szkoła Podstawowa (Krzeczyn Wielki 9)
KRZELÓW
Szkoła Podstawowa (Krzelów 125)
KRZESZÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Betlejemska 1)
KRZYDLINA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Krzydlina Wielka 27a)
KRZYWA
Szkoła Podstawowa (Krzywa 52)
KRZYŻOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzyżowa)
KUDOWA ZDRÓJ
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kościuszki 58)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Mariana Buczka 9)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 8)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Bukowina 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Słoneczna 17)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Słone 72 )
KUNICE
Szkoła Podstawowa (ul. Staropolska 4)
KUROPATNIK
Zespół Szkół (Kuropatnik 2)
KUŹNICA CZESZYCKA
Zespół Szkół (Kuźnica Czeszycka 1)
Zespół Szkół (Kuźnica Czeszycka 1)
KUŹNICZYSKO
Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku (Kuźniczysko 177)
LĄDEK ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościelna 31)
LEGNICA
Prywatna Szkoła Podstawowa
wraz z Gimnazjum (ul. Mazowiecka 3)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kamienna 20a)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Jaworzyńska 47)
Szkoła Podstawowa Nr 13 oraz Gimnazjum Nr 13 (ul. Wojska Polskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Tatrzańska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Grabskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (Aleja Rzeczypospolitej 129)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Głogowska 50)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Piastowska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (Al. M. J. Piłsudskego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Polarna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Marynarska 31)
Zespół Placówek Specjalnych (ul. Rycerska 13)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Wierzyńskiego 1)
LEGNICKIE POLE
Zespół Szkół (ul. Kosmy Damiana Asama 7-7a)
LEWIN KŁODZKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kościelna 1)
LIGOTA MAŁA
Szkoła Podstawowa (Ligota Mała 15)
LIGOTA POLSKA
Szkoła Podstawowa (Ligota Polska 3)
LIPA
Szkoła Podstawowa (Lipa 69)
LUBAŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kopernika 1)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Mickiewicza 1)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Dolna 8)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Górna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kopernika 15)
LUBAWKA
Zespół Szkół Publicznych
Szkoła Podstawowa w Lubawce (ul. Boczna 13)

LUBIĄŻ
Zespół Szkół Publicznych (Lubiąż, ul. Wojska Polskiego 3a)
LUBIN
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Prymasa Polski S. Kar. Wyszyńskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Sowia 7)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Norwida 10)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Gwarków 93)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Kilińskiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Parkowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Legnicka 1)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. M. Skłodowskiej - Curie 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Składowa 3)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Pawia 41)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Sybiraków 11)
LUBNÓW
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Lubnów 42)
LUBOMIERZ
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 5)
LUDWIKOWICE KŁODZKIE
Niepubliczne Szkoły Specjalne (ul. Wiejska 9)
Szkoła Podstawowa (ul. Wiejska 1)
LUTOMIA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Lutomia Dolna 12)
LUTYNIA
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 41)
LWÓWEK ŚLĄSKI
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Aleja Wojska Polskiego 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Pałacowa 11)
Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych (ul. Parkowa 9)
ŁAGIEWNIKI
Szkoła Podstawowa (ul. Jedności Narodowej 38)
ŁAGÓW
Szkoła Podstawowa (Łagów, ul. Szkolna 2)
ŁAWSZOWA
Szkoła Podstawowa w Ławszowej (Ławszowa 82)
ŁĄG
Zespół Szkół w Łęgu (ul. Chojnicka 3)
ŁOMNICA
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Świerczewskiego 160)
ŁOZINA
Zespół Szkół (Łozina, ul. Milicka 10)
MALCZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 6)
MAŁKOWICE
Szkoła Podstawowa (Małkowice, ul. Szkolna 3)
MARCINKOWICE
Szkoła Podstawowa (Marcinkowice, ul. Szkolna 1)
MARCINOWICE
Zespół Szkół w Marcinowicach (ul. Kolejowa 18a)
MARCISZÓW
Zespół Szkół Oddziału Przedszkolnego,Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
MASŁÓW
Szkoła Podstawowa (Masłów 228)
MĘCINKA
Zespół Szkół w Męcince (Męcinka 10 B)
MIECZKÓW
Szkoła Podstawowa (Mieczków 14)
MIEROSZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 19)
MIETKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Kolejowa 28c)
MIĘDZYBÓRZ
Szkoła Podstawowa (ul. Wrocławska 2)
MIĘDZYLESIE
Zespół Szkół w Międzylesiu (ul. Bolesława Chrobrego 2)
MIĘKINIA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
MIKOSZÓW
Stowarzyszenie Świętego Celestyna (Mikoszów 27)
MILICZ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia (ul. Mikołaja Kopernika 18)
MIŁKOWICE
Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół (ul. II Armii WP 75a)
MIŁKÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 95)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wiejska 138)
MIŁOSZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Główna 24)
MIŁOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Miłowice 26)
MINKOWICE OŁAWSKIE
Zespół Szkół w Minkowicach Oławskich (Minkowice Oławskie, ul. Kościelna 20)
MIRKÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Słowackiego 17)
MIROSŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Mirosławice, ul. Wrocławska 12)
MIRSK
Szkoła Podstawowa (ul. Kpt. Betleja 32)
MISZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Miszkowice 8)
MODŁA
Szkoła Podstawowa (Modła 76)
MOJĘCICE
Szkoła Podstawowa (Mojęcice, ul. Wołowska 4)
MOKRZESZÓW
Szkoła Podstawowa (Mokrzeszów 23a)
MOŚCISKO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Mościsko, ul. Szkolna 12)
MROWINY
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 (Mrowiny, ul. Szkolna 6)
Szkoła Podstawowa (Mrowiny, ul. Wojska Polskiego 43)
MROZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Chrobrego 19)
MYSŁAKOWICE
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Sułkowskiego 1)
NETTA
Szkoła Podstawowa (Netta I 14)
NIECHLÓW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 23)
NIEDASZÓW
Szkoła Podstawowa (Niedaszów 14)
NIEDŹWIEDZICE
Szkoła Podstawowa (Niedźwiedzice 16)
NIELUBIA
Szkoła Podstawowa (Nielubia 80)
NIEMCZA
Zespół Szkół (ul. Bolesława Chrobrego 25)
NIEMIL
Szkoła Podstawowa (Niemil 1)
NIEMSTÓW
Szkoła Podstawowa (Niemstów 68)
NIESZKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nieszkowice 26)
NIWNICE
Szkoła Podstawowa (Niwnice 149)
NOWA RUDA
Miejski Zespół Szkół nr 1 (ul. Stara Droga 39)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sportowa 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Srebrna 11)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kopernika 8)
NOWA WIEŚ
Zespół Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi (Nowa Wieś 26 a)
NOWA WIEŚ GRODZISKA
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś Grodziska 67)
NOWE SIODŁO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (Nowe Siodło 73)
NOWOGRODZIEC
Szkoła Podstawowa (ul. H. Sienkiewicza 8)
NOWY KOŚCIÓŁ
Szkoła Podstawowa (Nowy Kościół, ul. Szkolna 12)
NOWY ZAMEK
Szkoła Podstawowa (Nowy Zamek, Nowe Grodzisko 9)
OBORNIKI ŚLĄSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Trzebnicka 33)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24)
OCICE
Szkoła Podstawowa w Ocicach (Ocice 55)
OKMIANY
Szkoła Podstawowa (Okmiany 65)
OLESZNA
Szkoła Podstawowa (Oleszna, ul. Ślężna 1)
OLEŚNICA
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Północna 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wojska Polskiego 8)
Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica (ul. Wileńska 32a)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. św. Jadwigi 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Paderewskiego 2)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. 11 Listopada 10)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Wiejska 35)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 (ul. Kleeberga 4)
OLEŚNICA MAŁA
Szkoła Podstawowa (Oleśnica Mała 52)
OLSZANICA
Szkoła Podstawowa (Olszanica 28)
OLSZANY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Olszany 138)
OLSZYNA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Świerczewskiego 20)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wolności 69)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wolności 17)
OŁAWA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Żołnierzy AK 21)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Rybacka 6a)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Broniewskiego 6)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Kamienna 8)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny dla Dzieci Chorych (ul. Baczyńskiego 1)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Iwaszkiewicza 11)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Broniewskiego 6)
OŁDRZYCHOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 1E)
OPOLNICA
Zespół Szkół Specjalnych (Opolnica 58)
OPOLNO ZDRÓJ
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Świerczewskiego 7a)
ORZESZKÓW
Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie (Orzeszków 9)
OSIECZNICA
Zespół Szkół (ul. Lubańska 35)
OSIEK
Szkoła Podstawowa (Osiek 124)
OSIEK ŁUŻYCKI
Szkoła Podstawowa (Osiek Łużycki 56)
OSŁA
Szkoła Podstawowa (Osła 59)
OSOLIN
Szkoła Podstawowa (Osolin, ul. Piłsudskiego 5)
OSTROSZOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Bielawska 58)
PAKOSŁAWSKO
Szkoła Podstawowa (Pakosławsko 58)
PARCHÓW
Szkoła Podstawowa (Parchów 29)
PAROWA
Szkoła Podstawowa (Parowa 63)
PARZNO
Szkoła Podstawowa w Parznie (Parzno 33)
PARZYCE
Szkoła Podstawowa (Parzyce 63)
PASIECZNIK
Szkoła Podstawowa (Pasiecznik 92)
PASTUCHÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Wyzwolenia 22)
PASZOWICE
Szkoła Podstawowa (Paszowice 124)
PĘGÓW
Publiczne Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (ul. Główna 101)
PIECHOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piechowicach (ul.Szkolna 6)
PIELGRZYMKA
Szkoła Podstawowa (Pielgrzymka 108a)
PIENIĘŻNICA
Szkoła Podstawowa w Pieniężnicy (Pieniężnica 55)
PIEŃSK
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Szkolna 1)
PIESZYCE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Ogrodowa 23)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kopernika 124)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Świdnicka 53)
PILCHOWICE
Szkoła Podstawowa (Pilchowice)
PIŁAWA DOLNA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Główna 50)
PIŁAWA GÓRNA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Szkolna 6)
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 1)
PIOTRKOWICE
Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach (Piotrkowice 19)
PIOTROWICE
Szkoła Podstawowa (Piotrowice 139)
Szkoła Podstawowa (Piotrowice 12)
PISARZOWICE
Szkoła Podstawowa (Pisarzowice, ul. Szkolna 3)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Pisarzowice 285 B)
Zespół Szkół Publicznych (Pisarzowice 149)
PLATERÓWKA
Szkoła Podstawowa (Platerówka 213)
PŁAWNA
Szkoła Podstawowa (Pławna 23)
PŁAWNICA
Szkoła Podstawowa w Pławnicy (Pławnica 2)
PŁOSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Płoski 4)
PŁÓCZKI GÓRNE
Szkoła Podstawowa (Płóczki Górne 58)
POBIEDNA
Szkoła Podstawowa (ul. Hetmańska 3)
POBIEL
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pobiel 71)
PODGÓRZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Żołnierska 113)
POGALEWO WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Pogalewo Wielkie 12h)
POGWIZDÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Pogwizdów 38)
POLAKOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 (Polakowice, ul. Szkolna 5)
POLANICA ZDRÓJ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdroju (ul. Kościelna 2)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia "EDUKATOR" (ul. Kościuszki 13)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 23)
POLKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kmicica 23)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Kardynała Bolesława Kominka 1)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Dąbrowskiego 1a)
PORAJÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Porajów, ul. Górnicza 1c)
POWIDZKO
Szkoła Podstawowa (Powidzko 49)
PROBOSZCZÓW
Szkoła Podstawowa (Proboszczów 107)
PROCHOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Młyńska 3)
PRUSICE
Zespół Szkół (ul. Żmigrodzka 43)
PRUSY
Szkoła Podstawowa (Prusy 24)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Parkowa 1)
PRZEDBOROWA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Przedborowa 100)
PRZEDMOŚCIE
Zespół Szkół (Przedmoście, ul. Szkolna 3)
PRZEMKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Rybna 3a)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 (ul. Kościuszki 6b)
PRZERZECZYN-ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa (Przerzeczyn-Zdrój, ul. Zdrojowa 14)
PRZEWORNO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Kolejowa 4 D)
PRZYŁĘK
Szkoła Podstawowa (ul. Fabryczna 7)
PSARY
Szkoła Podstawowa (Psary, ul. Główna 40)
PSZENNO
Szkoła Podstawowa (ul. Wrocławska 15)
PTASZKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ptaszków 49)
PUSTKÓW WILCZKOWSKI
Szkoła Podstawowa (Pustków Wilczkowski, ul. Kłodzka 2)
PUSTKÓW ŻURAWSKI
Szkoła Podstawowa (Pustków Żurawski, ul. Kolejowa 46)
RACIBOROWICE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Raciborowice Dolne 3)
RACIBOROWICE GÓRNE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Iwiny 6)
RADKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Jagiellońska 5)
RADOGOSZCZ
Szkoła Podstawowa (Radogoszcz 62)
RADOSTÓW ŚREDNI
Szkoła Podstawowa (Radostów Średni 54)
RADWANICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 14)
RADZIĄDZ
Szkoła Podstawowa (Radziądz 70)
RADZOWICE
Szkoła Podstawowa (Radzowice 54)
RAKOSZYCE
Zespół Szkół (Rakoszyce, ul. Wrocławska 44)
RASZÓWKA
Szkoła Podstawowa (ul. 1 Maja 10)
RATOWICE
Szkoła Podstawowa (Ratowice, ul. Wrocławska 36)
RĘBISZÓW
Szkoła Podstawowa (Rębiszów 125)
RĘKÓW
Szkoła Podstawowa (Ręków, ul. Nasławicka 21)
ROGOŹNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rogoźnica, ul. Parkowa 1)
ROGÓW SOBÓCKI
Szkoła Podstawowa (Rogów Sobócki, ul. Szkolna 7)
ROKITKI
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Rokitki 32a)
ROKITNICA
Szkoła Podstawowa (Rokitnica 35)
ROSOCHATA
Szkoła Podstawowa (Rosochata 65)
ROZTOKA
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 7/9)
RUDAWA
Szkoła Podstawowa (Rudawa 1)
RUDNA
Zespół Szkół (ul. Piaskowa 3, 3a, 3b)
RUSZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Zgorzelecka 2)
RZADZIECHÓW
Szkoła Podstawowa (Rzadziechów 80)
RZĄSINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rząsiny 95)
RZECZYCA
Szkoła Podstawowa (Rzeczyca 1)
RZEPLIN
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 (Rzeplin, Aleja Lipowa 26)
RZESZOTARY
Szkoła Podstawowa w Rzeszotarach (Rzeszotary, ul.Wiejska 68)
SADKÓW
Szkoła Podstawowa (Sadków, ul. Szkolna 9)
SADOWICE
Zakład Poprawczy (Sadowice, ul. Szkolna nr 10)
SADY GÓRNE
Szkoła Podstawowa (Sady Górne 94)
SARBY
Szkoła Podstawowa (Sarby 52)
SERBY
Szkoła Podstawowa (Serby, ul. Ogrodowa 18)
SĘDZIMIRÓW
Szkoła Podstawowa (Sędzimirów 46)
SICINY
Zespół Szkół (Siciny 78)
SIECHNICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
SIEDLCE
Szkoła Podstawowa (Siedlce 29)
SIEDLEC
Zespół Szkół (ul. Wrocławska 22)
SIEDLĘCIN
Szkoła Podstawowa (Siedlęcin, ul. Kościelna 5)
SIEKIERCZYN
Gminna Szkoła Podstawowa (Siekierczyn 200a)
SIENIAWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Świerczewskiego 7a)
SKOKOWA
Szkoła Podstawowa w Skokowej (ul. Wrocławska 9)
SMOLEC
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Smolec, ul. Kościelna 2)
SMOLNA
Szkoła Podstawowa (Smolna 70)
SMOLNIK
Szkoła Podstawowa (Smolnik 51b, 52)
SNOWIDZA
Szkoła Podstawowa (Snowidza 91 a)
SOBOCISK
Szkoła Podstawowa (Sobocisk 22)
SOBÓTKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Świdnicka 20)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Marii Skłodowskiej - Curie 19)
SOKOŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Sokołowice 24)
SOKOŁOWIEC
Szkoła Podstawowa (Sokołowiec 105)
SOKOŁOWSKO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Sokołowsko, ul. Unisławska 4)
SOSNÓWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Strażacka 7)
SREBRNA GÓRA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Kąpielowa 2)
STANISZÓW
Szkoła Podstawowa (Staniszów 68)
STANKOWICE
Szkoła Podstawowa (Stankowice 97)
STANOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Stanowice, ul. Świebodzka 9)
STARA ŁOMNICA
Szkoła Podstawowa (Stara Łomnica 64)
STARCZÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK (Starczówek 20)
STARE BOGACZOWICE
Zespół Szkół (ul. Główna 172a)
STARY GIERAŁTÓW
Szkoła Podstawowa (Stary Gierałtów 14)
STARY JAWORÓW
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Stary Jaworów 38)
STARY ŁOM
Szkoła Podstawowa (Stary Łom 42)
STARY PRZYLEP
Szkoła Podstawowa (Stary Przylep 60)
STARY WĘGLINIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 50)
STARY WOŁÓW
Szkoła Podstawowa (Stary Wołów 56)
STOLEC
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Stolcu (Stolec 101)
STOSZOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stoszowicach (Stoszowice 92)
STRADOMIA WIERZCHNIA
Szkoła Podstawowa (Stradomia Wierzchnia 64)
STRONIE ŚLĄSKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 57)
STRZEGOM
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. A. Mickiewicza 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (Al. Wojska Polskiego 3-5)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Jeleniogórska 19)
STRZELCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Strzelce 2)
STRZELIN
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Henryka Sienkiewicza 41)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Brzegowa 67)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Ząbkowicka 30)
STRZESZÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strzeszowie (Strzeszów, ul. Lipowa 35)
SULIKÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Zgorzelecka 28)
SULISŁAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sulisławice 12)
SUŁÓW
Szkoła Podstawowa (Sułów, ul. Szkolna 6)
SYCÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Matejki 5)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Mickiewicza 5)
SZALEJÓW DOLNY
Szkoła Podstawowa (Szalejów Dolny 100)
SZALEJÓW GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Szalejów Górny 125)
SZAROCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie (Szarocin 53)
SZCZAWNO ZDRÓJ
Miejska Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 32)
Niepubliczny Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ogrodowa 5)
SZCZEPANÓW
Zespół Szkół (Szczepanów, ul. Średzka 14)
SZCZODRE
Szkoła Podstawowa (Szczodre, ul. Trzebnicka 42)
SZCZODRÓW
Szkoła Podstawowa (Szczodrów 42)
SZCZYTNA
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 6)
SZCZYTNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szczytnica 34)
SZEWCE
Zespół Szkół (Szewce, ul. Strzeszowska 7)
SZKLARSKA PORĘBA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Górna 29)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 1 Maja 32)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. 11 Listopada 2)
SZKLARY
Szkoła Podstawowa (Szklary 25)
SZKLARY DOLNE
Szkoła Podstawowa (Szklary Dolne 48)
SZKLARY GÓRNE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Szklary Górne 51c)
Szkoła Podstawowa (Szklary Górne 48)
ŚCIEGNY
Szkoła Podstawowa (Ściegny 137)
ŚCINAWA
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Królowej Jadwigi 9)
ŚCINAWA POLSKA
Szkoła Podstawowa (Ścinawa Polska 26)
ŚCINAWKA DOLNA
Niepubliczny Zespół Szkół (Ścinawka Dolna 21b)
ŚCINAWKA ŚREDNIA
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sikorskiego 34)
ŚLUBÓW
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole (Ślubów 54)
ŚRODA ŚLĄSKA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kilińskiego 33)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Górna 1/6)
ŚWIĄTNIKI
Szkoła Podstawowa (Świątniki, ul. Parkowa 6)
ŚWIDNICA
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Kraszowicka 27)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Jagiellońska 30)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Wałbrzyska 39)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum (ul. Mickiewicza 1-3)
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Galla Anonima 1)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Franciszkańska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 105 (ul. Folwarczna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Traugutta 7)
Szkoła Podstawowa Nr 315 (Pl. Wojska Polskiego 3)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Marcinkowskiego 4-6)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wodna 5-7)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Jagielońska 27)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich (ul. Sprzymierzeńców 1-2)
ŚWIEBODZICE
Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Ciernie 30)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Świdnicka 13)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Ofiar Oświęcimskich 58)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Sienkiewicza 30)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Mickiewicza 8)
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (ul. Mieszka Starego 4)
ŚWIERADÓW ZDRÓJ
Miejski Zespół Szkół (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sanatoryjna 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sanatoryjna 48)
ŚWIERZAWA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Dworcowa 3)
ŚWIĘTA KATARZYNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Główna 94)
ŚWIĘTOSZÓW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 10)
TARGOSZYN
Szkoła Podstawowa (Targoszyn 51)
TARNOWO
Szkoła Podstawowa (Tarnowo 21)
TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
Szkoła Podstawowa (Tomaszów Bolesławiecki 96)
TOMISŁAW
Szkoła Podstawowa (Tomisław 63A)
TRÓJCA
Szkoła Podstawowa (Trójca 77)
TRZEBIEŃ
Szkoła Podstawowa (Trzebień, ul. Leśna 9)
TRZEBIESZOWICE
Szkoła Podstawowa (Trzebieszowice 150)
TRZEBNICA
Językowa Integracyjna Szkoła Podstawowa (ul. Stawowa 1)
Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno - Wychowawczych (ul. Nowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wrocławska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Marii Konopnickiej 14)
Zespół Szkół przy Szpitalu Św Jadwigi Śląskiej (ul. Prusicka 53/55)
TRZEBNICE
Szkoła Podstawowa (Trzebnice 113a)
TUSZYN
Szkoła Podstawowa (Tuszyn 47)
TWARDOCICE
Szkoła Podstawowa (Twardocice 53)
TWARDOGÓRA
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. św. Jadwigi 7)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Stefana Batorego 5)
Zespół Szkół Specjalnych (Plac Piastów 24)
TYMOWA
Szkoła Podstawowa w Tymowej (Tymowa 71)
TYNIEC MAŁY
Szkoła Podstawowa (ul. Domasławska 10)
UBOCZE
Szkoła Podstawowa (Ubocze 169)
UCIECHÓW
Szkoła Podstawowa (Uciechów, ul. Piastowska 1)
UDANIN
Szkoła Podstawowa (Udanin)
UJEŹDZIEC WIELKI
Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Ujeździec Wielki 46)
UNIEJOWICE
Szkoła Podstawowa (Uniejowice 107)
URAZ
Szkoła Podstawowa (Uraz, ul. Wołowska 55)
WABIENICE
Szkoła Podstawowa (Wabienice 92)
WALIM
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii UNICEF (ul. Nowa Kolonia 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Boczna 9)
WAŁBRZYCH
Gminny Zespół Szkół Nr 2 (ul. 11 Listopada 75)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Strzegomska 20)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Mickiewicza 24)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Hirszfelda 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 (ul. 1-go Maja 105)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Grodzka 71)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Melchiora Wańkowicza 13)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Grodzka 71)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 (ul. Andrzeja Struga 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Wyzwolenia 43)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Chałubińskiego 13)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 (ul. 11 Listopada 75)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Dunikowskiego 39)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Poznańska 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Gen. Andersa 50)
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 i Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 (ul. Ogrodowa 5a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Orkana 55)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 (ul. Sosnowa 25a)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 (ul. Królewiecka 7)
Zespół Szkół Fundacji "Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa" - Przedszkole, Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum Menadżerskie (ul. Armii Krajowej 35 B)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Palisadowa 48)
Zespół Szkół Specjalnych Przyszpitalnych (ul. Batorego 4)
WAMBIERZYCE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Wambierzyce, ul. Szpitalna 5)
WARTA BOLESŁAWIECKA
Szkoła Podstawowa (Warta Bolesławiecka 29)
WARZĘGOWO
Szkoła Podstawowa (Warzęgowo 15)
WAWRZYSZÓW
Szkoła Podstawowa (Wawrzyszów 37)
WĄDROŻE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Wądroże Wielkie 169)
WĄGRODNO
Szkoła Podstawowa (Wągrodno 35)
WĄSOSZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Aleja Niepodległości 10 )
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Janusza Korczaka 6)
WĘGLINIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 2)
WĘGRÓW
Szkoła Podstawowa (Węgrów 31)
WĘGRY
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 (Węgry, ul. Szkolna 3)
WIĄZÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. 1 Maja 31)
WIERZBICE
Zespół Szkół Specjalnych (Wierzbice, ul. Lipowa 44)
WIERZBNO
Zespół Szkół (Wierzbno 84)
WILCZKÓW
Szkoła Podstawowa (Wilczków, ul. M. Kopernika 29)
WILKANÓW
Szkoła Podstawowa (Wilkanów 134)
WILKÓW
Szkoła Podstawowa (Wilków, ul. Szkolna 6)
WIŃSKO
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole (ul. Nowa 2)
WIRY
Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej (Wiry 61)
WISZNIA MAŁA
Szkoła Podstawowa w Wiszni Małej (ul. Szkolna 51)
WITKÓW
Szkoła Podstawowa (Witków 89)
WITOSZÓW DOLNY
Szkoła Podstawowa (Witoszów Dolny 59-60)
WITOSZYCE
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole (Witoszyce 10)
WITOWICE
Szkoła Podstawowa (Witowice 39)
WLEŃ
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 10)
WŁODZICE WIELKIE
Szkoła Podstawowa we Włodzicach Wielkich (Włodzice Wielkie 32)
WOJBÓRZ
Szkoła Podstawowa (Wojbórz 52)
Zespół Szkół w Wojborzu (Wojbórz 52)
WOJCIESZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Miedziana 1)
Zespół Szkół (ul. Żeromskiego 8)
WOJCIESZYCE
Szkoła Podstawowa (Wojcieszyce 107)
WOLIBÓRZ
Szkoła Podstawowa (Wolibórz 55)
WOŁÓW
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Chopina 10)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Trzebnicka 14)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Inwalidów Wojennych 10)
WÓJCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz (Wójcice, ul. Główna 87)
WRZĄSOWICE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Victoria Center Primary School" (ul. Spacerowa 8)
WSZECHŚWIĘTE
Szkoła Podstawowa (Wszechświęte 16b)
WYKROTY
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach (Wykroty, ul. 22 Lipca 108)
WYSOKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wysoka 1)
WZIĄCHOWO WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Wziąchowo Wielkie 47)
ZABORÓW
Szkoła Podstawowa (Zaborów 75)
ZACHOWICE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Zachowice, ul. Słoneczna 4)
ZAGRODNO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Zagrodno 181 A)
ZASTRUŻE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zastruże 19 A)
ZAWIDÓW
Zespół Szkół: Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego i Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
ZAWONIA
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (ul. Marii Konopnickiej 18)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 26)
ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Proletariatczyków 9)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Krzywa 9)
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi (ul. Piastowska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Orkana 32)
ZBICZNO
Zespół Szkół (Zbiczno 150)
ZBÓJNO
Szkoła Podstawowa (Zbójno 178A)
ZBYLUTÓW
Szkoła Podstawowa (Zbylutów 133)
ZBYTOWA
Szkoła Podstawowa (Zbytowa 59 A)
ZEBRZYDOWA
Szkoła Podstawowa (Zebrzydowa 59)
ZGORZELEC
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 10-10a)
Szkoła Podstawowa "Tęcza"
Europejskie Gimnazjum (ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 16)

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Reymonta 16)
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zgorzelcu (ul. Armii Krajowej 10a)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. B.Prusa 17)
ZIELENICE
Szkoła Podstawowa (Zielenice 26)
ZIELĘCIN
Szkoła Podstawowa w Zielęcinie (Zielęcin 28)
ZIĘBICE
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ziębicach (Plac Wolności 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Zamkowa 31)
ZŁOTORYJA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Staszica 2)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Dwujęzyczne Gimnazjum (ul. Wojska Polskiego 18)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Plac Niepodległości 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Wilcza 41)
ZŁOTY STOK
Samorządowy Zespół Szkół w Złotym Stoku (ul. Chemików 8)
ZWRÓCONA
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Zwrócona 68)
ŻARÓW
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy (ul. 1 Maja 2)
ŻARSKA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Żarska Wieś 32)
ŻELAŹNO
Szkoła Podstawowa (Żelaźno 101)
ŻELISZÓW
Szkoła Podstawowa (Żeliszów 102)
ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
Szkoła Podstawowa (Żerniki Wrocławskie, ul. Kolejowa 7a)
ŻMIGRÓD
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 11)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Rybacka 17)
ŻÓRAWINA
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego (ul. Mikołaja Kopernika 15)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie