Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Sportowa Piłki Nożnej

os. Szkolne 18, 31-977 Kraków
tel./fax (12) 644-06-38
www:   http://www.sspn.com.pl
e-mail:   sekretariat@sspn.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10711 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM

- klasy sportowe
- wykwalifikowana kadra

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE

- klasy sportowe
- szansa wszechstronnego rozwoju

Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie umiejscowił Gimnazjalny (OSSM) Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Nowej Hucie kierując się troską o jak najlepszą bazę i warunki do zajęć szkoleniowych.

Program opieki medycznej

Wszyscy uczniowie – zawodnicy objęci są opieką przychodni zdrowia Niepublicznego Zakładu Medycyny Szkolnej.
Program realizowany jest przez chirurga ortopedę, lekarza z licencją PZPN, w zakresie okresowych badań diagnostycznych oraz bieżącej opieki w zakresie chirurgii urazowej i medycyny sportu. Ośrodek Szkolenia Sportowego posiada dobrze wyposażone apteczki oraz dwóch przeszkolonych trenerów do udzielania pierwszej pomocy.
Proces odnowy biologicznej prowadzony jest przez trenera odnowy – rehabilitanta – fizykoterapeutę, w oparciu o segment odnowy.

Warunki nauczania

Wynajmowane pomieszczenia w Zespole Szkół Budowlanych nr 2 zapewniają odpowiednie warunki socjalno-bytowe. Uczniowie korzystają z wyznaczonych klas lekcyjnych, biblioteki, szatni, sanitariatów.

Wydzielona stołówka na terenie Szkoły zabezpiecza wymogi stawiane przez Stację Sanepidu zarówno w zakresie higieny i czystości pomieszczeń. Pory posiłków uwzględniają harmonogram zajęć szkolnych i treningowych. Bieżącą kontrolę w kwestii jakości wyżywienia prowadzi Dyrekcja Szkoły i Trener Koordynator Ośrodka oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Młodzież korzysta z odżywek i suplementów diety zgodnie z wykazem zatwierdzonym przez COMS.

Zajęcia treningowe prowadzone są na otwartych bądź zamkniętych obiektach klubów z terenu dzielnicy Nowa Huta i Urzędu Miasta Krakowa - wyposażonych w wystarczającej ilości w natryski, szatnie i toalety oraz spełniające pełne warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Baza szkoleniowa

Baza sportowa o wysokim standardzie umożliwia prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie. Obiekty te posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i atesty, są dopuszczone do użytku dla młodzieży Zajęcia treningowe oraz lekcje Wychowania Fizycznego odbywają się na obiektach Hutnika Kraków, MOS Krakus Nowa Huta, OSiR Krakowianka Kraków, Centrum Sportowego ComComZone oraz w Zespole Szkół Budowlanych.

Internat

Uczniowie zamiejscowi, z dalszych odległości, zamieszkują w położonym obok szkoły internacie, w pokojach 2 – 3 osobowych zlokalizowanych na jednej kondygnacji. Do dyspozycji mają węzły sanitarne, pralnie – suszarnie, izolatkę, 2 pokoje do nauki własnej z telewizorem, które pełnią też funkcje świetlicy. W internacie zatrudniona jest kwalifikowana opieka wychowawcza, a obiekt jest zabezpieczony.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie