Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Aleksandrów Kujawski
podstawowe Anieliny
podstawowe Barcin
podstawowe Baruchowo
podstawowe Bądkowo
podstawowe Białe Błota
podstawowe Białochowo
podstawowe Bieganowo
podstawowe Bilno
podstawowe Bladowo
podstawowe Błądzim
podstawowe Błenna
podstawowe Bnin
podstawowe Bobrowniki
podstawowe Bobrowo
podstawowe Boguszewo
podstawowe Boniewo
podstawowe Borówno
podstawowe Borzymin
podstawowe Bożejewice
podstawowe Bratwin
podstawowe Brąchnówko
podstawowe Brodnica
podstawowe Broniewice
podstawowe Brudnowo
podstawowe Bruki Unisławskie
podstawowe Brześć Kujawski
podstawowe Brzezie
podstawowe Brzeziny
podstawowe Brzoza
podstawowe Brzozie
podstawowe Brzozowo
podstawowe Brzozówka
podstawowe Brzyskorzystew
podstawowe Budzisław
podstawowe Bukowiec
podstawowe Bursztynowo
podstawowe Buszkowo
podstawowe Bycz
podstawowe Byczyna
podstawowe Bydgoszcz
podstawowe Bytoń
podstawowe Cekcyn
podstawowe Cerekwica
podstawowe Cetty
podstawowe Chalin
podstawowe Chełmce
podstawowe Chełmno
podstawowe Chełmża
podstawowe Choceń
podstawowe Chodecz
podstawowe Chomętowo
podstawowe Chrostkowo
podstawowe Ciechocin
podstawowe Ciechocinek
podstawowe Ciechrz
podstawowe Cielęta
podstawowe Ciełuchowo
podstawowe Cierpice
podstawowe Cyprianka
podstawowe Czamanin
podstawowe Czaple
podstawowe Czarne
podstawowe Czarże
podstawowe Czermno
podstawowe Czerniewice
podstawowe Czernikowo
podstawowe Czersk Świecki
podstawowe Dąbie Kujawskie
podstawowe Dąbrowa
podstawowe Dąbrowa Biskupia
podstawowe Dąbrowa Chełmińska
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Dąbrówka Królewska
podstawowe Dębionek
podstawowe Dębołęka
podstawowe Dębowa Łąka
podstawowe Dębowo
podstawowe Długie
podstawowe Dobieszewo
podstawowe Dobrcz
podstawowe Dobre
podstawowe Dobrzejewice
podstawowe Dobrzyń nad Wisłą
podstawowe Dragacz
podstawowe Drożdzienica
podstawowe Drużyny
podstawowe Drzonowo
podstawowe Drzycim
podstawowe Dubielno
podstawowe Dulsk
podstawowe Dusocin
podstawowe Duża Cerkwica
podstawowe Dyblin
podstawowe Działyń
podstawowe Dzierzno
podstawowe Dziewierzewo
podstawowe Fabianki
podstawowe Gąsawa
podstawowe Gąski
podstawowe Gębice
podstawowe Gniewkowo
podstawowe Gniewkówiec
podstawowe Gnojno
podstawowe Golub-Dobrzyń
podstawowe Gołkowo
podstawowe Gorczenica
podstawowe Gortatowo
podstawowe Gorzeń
podstawowe Gorzyce
podstawowe Gostkowo
podstawowe Gostycyn
podstawowe Gościeszyn
podstawowe Góra
podstawowe Górale
podstawowe Górsk
podstawowe Górzno
podstawowe Grabie
podstawowe Grabkowo
podstawowe Grążawy
podstawowe Grębocin
podstawowe Grodzeń
podstawowe Gronowo
podstawowe Gruczno
podstawowe Grudziądz
podstawowe Grupa
podstawowe Gruta
podstawowe Grzybno
podstawowe Grzywna
podstawowe Inowrocław
podstawowe Iwiec
podstawowe Izbica Kujawska
podstawowe Jabłonowo Pomorskie
podstawowe Jadowniki Rycerskie
podstawowe Jajkowo
podstawowe Jaksice
podstawowe Janikowo
podstawowe Janowiec Wielkopolski
podstawowe Janowo
podstawowe Januszkowo
podstawowe Jarantowice
podstawowe Jastrzębie
podstawowe Jastrzębiec
podstawowe Jeziora Wielkie
podstawowe Jeżewo
podstawowe Kaliska
podstawowe Kamień Krajeński
podstawowe Kanibród
podstawowe Karnkowo
podstawowe Karnowo
podstawowe Kąkowa Wola
podstawowe Kcynia
podstawowe Kęsowo
podstawowe Kiełpin
podstawowe Kijewo
podstawowe Kijewo Królewskie
podstawowe Kikół
podstawowe Klonowo
podstawowe Kłobia
podstawowe Kłóbka
podstawowe Kokocko
podstawowe Kolno
podstawowe Kołaczkowo
podstawowe Kołodziejewo
podstawowe Koneck
podstawowe Kończewice
podstawowe Koronowo
podstawowe Kosowo
podstawowe Kościelec
podstawowe Kościelna Wieś
podstawowe Kotomierz
podstawowe Kowal
podstawowe Kowalewko
podstawowe Kowalewo
podstawowe Kowalewo Pomorskie
podstawowe Kozielec
podstawowe Krąplewice
podstawowe Kretki Duże
podstawowe Krojczyn
podstawowe Królikowo
podstawowe Krusin
podstawowe Kruszwica
podstawowe Kruszyn
podstawowe Kruszyny
podstawowe Krzywosądz
podstawowe Książki
podstawowe Kwieciszewo
podstawowe Laski Wielkie
podstawowe Laskowice
podstawowe Laskownica
podstawowe Laskowo
podstawowe Legbąd
podstawowe Linowo
podstawowe Lińsk
podstawowe Lipinki
podstawowe Lipno
podstawowe Lisewo
podstawowe Lisewo Kościelne
podstawowe Lisnowo
podstawowe Liszkowo
podstawowe Lniano
podstawowe Lubanie
podstawowe Lubicz
podstawowe Lubicz Dolny
podstawowe Lubień Kujawski
podstawowe Lubiewo
podstawowe Lubomin
podstawowe Lubostroń
podstawowe Lubraniec
podstawowe Ludzisko
podstawowe Lutobórz
podstawowe Lutowo
podstawowe Łabędź
podstawowe Łabiszyn
podstawowe Łasin
podstawowe Łaszewo
podstawowe Łąsko Wielkie
podstawowe Łążek
podstawowe Łążyn
podstawowe Łobdowo
podstawowe Łochowo
podstawowe Łojewo
podstawowe Łowiczek
podstawowe Łowinek
podstawowe Łówkowice
podstawowe Łubianka
podstawowe Łysomice
podstawowe Makowiec
podstawowe Makowiska
podstawowe Makówiec
podstawowe Maksymilianowo
podstawowe Maliszewo
podstawowe Mała Nieszawka
podstawowe Małe Czyste
podstawowe Małe Łunawy
podstawowe Małki
podstawowe Mały Mędromierz
podstawowe Mamlicz
podstawowe Markowice
podstawowe Mazowsze
podstawowe Mąkowarsko
podstawowe Michałki
podstawowe Miesiączkowo
podstawowe Mięcierzyn
podstawowe Miliszewy
podstawowe Milżynek
podstawowe Mlewo
podstawowe Młyniec Pierwszy
podstawowe Modzerowo
podstawowe Mogilno
podstawowe Mokowo
podstawowe Mokre
podstawowe Mrocza
podstawowe Murzynno
podstawowe Mycielewo
podstawowe Mysłakówko
podstawowe Myśliwiec
podstawowe Nadróż
podstawowe Nakło nad Notecią
podstawowe Nakonowo
podstawowe Narty
podstawowe Nasiegniewo
podstawowe Nicwałd
podstawowe Niemcz
podstawowe Nieszawa
podstawowe Niewieścin
podstawowe Nieżywięć
podstawowe Niszczewy
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowa Wieś Wielka
podstawowe Nowe
podstawowe Nowe Dąbie
podstawowe Nowe Świerczyny
podstawowe Nowe Zasady
podstawowe Nowiny
podstawowe Nowogród
podstawowe Nowy Kobrzyniec
podstawowe Obrowo
podstawowe Ojrzanowo
podstawowe Okalewo
podstawowe Olszewka
podstawowe Opoki
podstawowe Orłowo
podstawowe Orzechowo
podstawowe Osie
podstawowe Osiecz Mały
podstawowe Osiek
podstawowe Osielsko
podstawowe Osięciny
podstawowe Osówka
podstawowe Ostaszewo
podstawowe Ostromecko
podstawowe Ostrowąs
podstawowe Ostrowite
podstawowe Ośniszczewko
podstawowe Padniewo
podstawowe Pakość
podstawowe Palczyn
podstawowe Palmierowo
podstawowe Paniewo
podstawowe Papowo Toruńskie
podstawowe Parchanie
podstawowe Parlin
podstawowe Pastwiska
podstawowe Paterek
podstawowe Pęperzyn
podstawowe Piaski
podstawowe Piątki
podstawowe Piechcin
podstawowe Pieranie
podstawowe Pigża
podstawowe Piotrków Kujawski
podstawowe Plemięta
podstawowe Pluskowęsy
podstawowe Pławin
podstawowe Płąchawy
podstawowe Płocicz
podstawowe Płomiany
podstawowe Płonne
podstawowe Płowce
podstawowe Płowęż
podstawowe Płużnica
podstawowe Pocierzyn
podstawowe Pokrzydowo
podstawowe Polanowice
podstawowe Polichno
podstawowe Polski Konopat
podstawowe Popowo
podstawowe Potulice
podstawowe Półwiesk Mały
podstawowe Pruszcz
podstawowe Przepałkowo
podstawowe Przybranowo
podstawowe Przyłęki
podstawowe Przysiek
podstawowe Przysiersk
podstawowe Przywieczerzyn
podstawowe Przywitowo
podstawowe Psary
podstawowe Rachcin
podstawowe Raciąż
podstawowe Raciążek
podstawowe Racice
podstawowe Radomice
podstawowe Radomin
podstawowe Radoszki
podstawowe Radziejów
podstawowe Radziki Duże
podstawowe Radzynek
podstawowe Radzyń Chełmiński
podstawowe Robakowo
podstawowe Rogowo
podstawowe Rogóźno
podstawowe Rojewice
podstawowe Rojewo
podstawowe Rozstrzębowo
podstawowe Różanna
podstawowe Ruda
podstawowe Runowo Krajeńskie
podstawowe Rusinowo
podstawowe Ruże
podstawowe Rychława
podstawowe Rynarzewo
podstawowe Ryńsk
podstawowe Rypin
podstawowe Rywałd
podstawowe Rzeszynek
podstawowe Rzęczkowo
podstawowe Sadki
podstawowe Sadłowo
podstawowe Samsieczno
podstawowe Sarbinowo Drugie
podstawowe Sarnowo
podstawowe Serock
podstawowe Sędzin
podstawowe Sępólno Krajeńskie
podstawowe Sicienko
podstawowe Siedlimowo
podstawowe Siemkowo
podstawowe Siemoń
podstawowe Sierosław
podstawowe Sierzchowo
podstawowe Siniarzewo
podstawowe Sipiory
podstawowe Sitno
podstawowe Sitowiec
podstawowe Skępe
podstawowe Skoki Duże
podstawowe Skrwilno
podstawowe Skudzawy
podstawowe Słaboszewo
podstawowe Sławkowo
podstawowe Sławsk Wielki
podstawowe Słębowo
podstawowe Słup
podstawowe Służewo
podstawowe Smólnik
podstawowe Sokołowo
podstawowe Solec Kujawski
podstawowe Sosnowo
podstawowe Sosnówka
podstawowe Sośno
podstawowe Stalmierz
podstawowe Starogród
podstawowe Starorypin Rządowy
podstawowe Stawki
podstawowe Steklin
podstawowe Stępowo
podstawowe Stobno
podstawowe Stodoły
podstawowe Stolno
podstawowe Straszewo
podstawowe Stronno
podstawowe Strzelce
podstawowe Strzelce Górne
podstawowe Strzelewo
podstawowe Strzelno
podstawowe Strzygi
podstawowe Sucha
podstawowe Sukowy
podstawowe Sumin
podstawowe Sypniewo
podstawowe Szabda
podstawowe Szadłowice
podstawowe Szczepanowo
podstawowe Szczkówek
podstawowe Szembruczek
podstawowe Szerzawy
podstawowe Szonowo
podstawowe Szpetal Górny
podstawowe Szubin
podstawowe Ściborze
podstawowe Ślesin
podstawowe Śliwice
podstawowe Śliwiczki
podstawowe Śmiłowice
podstawowe Świątkowizna
podstawowe Świątkowo
podstawowe Świecie
podstawowe Świecie nad Osą
podstawowe Świedziebnia
podstawowe Świekatowo
podstawowe Świerczynki
podstawowe Świerczyny
podstawowe Święte
podstawowe Świętosław
podstawowe Świszewy
podstawowe Terespol Pomorski
podstawowe Tłuchowo
podstawowe Tomaszewo
podstawowe Toporzyszczewo
podstawowe Topólka
podstawowe Toruń
podstawowe Trąbin-Wieś
podstawowe Trutowo
podstawowe Tryl
podstawowe Trzebcz Szlachecki
podstawowe Trzebczyk
podstawowe Trzebiegoszcz
podstawowe Trzeciewnica
podstawowe Trzemiętowo
podstawowe Tuchola
podstawowe Tuczno
podstawowe Tupadły
podstawowe Tur
podstawowe Turzany
podstawowe Turzno
podstawowe Tuszyny
podstawowe Ugoszcz
podstawowe Unisław
podstawowe Ustronie
podstawowe Wabcz
podstawowe Wałdowo
podstawowe Wałdowo Królewskie
podstawowe Wałdowo Szlacheckie
podstawowe Warlubie
podstawowe Warszewice
podstawowe Warząchewka Polska
podstawowe Wąbrzeźno
podstawowe Wąpielsk
podstawowe Wąwelno
podstawowe Węgiersk
podstawowe Węgrowo
podstawowe Wiąg
podstawowe Wichowo
podstawowe Wielgie
podstawowe Wielka Klonia
podstawowe Wielka Komorza
podstawowe Wielka Łąka
podstawowe Wielki Komorsk
podstawowe Wielki Mędromierz
podstawowe Wielki Wełcz
podstawowe Wielkie Leźno
podstawowe Wielkie Radowiska
podstawowe Wielkie Rychnowo
podstawowe Wieniec
podstawowe Wierzchosławice
podstawowe Wierzchucin Królewski
podstawowe Wierzchy
podstawowe Wiewiórki
podstawowe Więcbork
podstawowe Więsławice
podstawowe Wilkowice
podstawowe Wiśniewa
podstawowe Witoldowo
podstawowe Witosław
podstawowe Włocławek
podstawowe Wojnowo
podstawowe Wola
podstawowe Wola Skarbkowa
podstawowe Wola Wapowska
podstawowe Wołuszewo
podstawowe Wójcin
podstawowe Wólka
podstawowe Wrocki
podstawowe Wronowy
podstawowe Wszedzień
podstawowe Wtelno
podstawowe Wudzyn
podstawowe Wybcz
podstawowe Wydrzno
podstawowe Wylatowo
podstawowe Wysocin
podstawowe Występ
podstawowe Zaborowo
podstawowe Zaduszniki
podstawowe Zajeziorze
podstawowe Zakrocz
podstawowe Zakrzewek
podstawowe Zakrzewo
podstawowe Zalesie
podstawowe Zamarte
podstawowe Zawda
podstawowe Zboże
podstawowe Zbójno
podstawowe Zbrachlin
podstawowe Zegartowice
podstawowe Zelgno
podstawowe Zębowo
podstawowe Zgłowiączka
podstawowe Zieleń
podstawowe Zielonka
podstawowe Zławieś Wielka
podstawowe Złotniki Kujawskie
podstawowe Złotoria
podstawowe Znaniewo
podstawowe Żalno
podstawowe Żerniki
podstawowe Żnin
BYDGOSZCZ
Collegium Salesianum (ul. Pod Reglami 1)
Katolicka Szkoła Podstawowa ( ul. Nowodworska 17)
Kujawsko-Pomorski Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy nr 2 (ul. Akademicka 3)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Dwernickiego 10)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 3 (ul. Graniczna 12)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 (ul. Gdańska 122)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej
i Niewidomej (ul. Krasińskiego 10)

Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Śląska 7)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Żmudzka 12)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Hetmańska 34)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Grabowa 4)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. K. K. Baczyńskiego 1)
Szkoła Podstawowa nr 30
z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gimnazjum nr 23 (ul. Czackiego 8)

Szkoła Podstawowa Nr 36 (ul. Średnia 98)
Szkoła Podstawowa nr 38 (ul. Węgierska 11)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wyzwolenia 4)
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej (nieistniejąca) (ul. Świętojańska 20)
Szkoła Podstawowa nr 41 (ul. Traugutta 12)
Szkoła Podstawowa nr 46 (ul. Kombatantów 2)
Szkoła Podstawowa Nr 55 oraz Gimnazjum Nr 44 (ul. Traugutta 5)
Szkoła Podstawowa nr 56 (ul. Bośniacka 3)
Szkoła Podstawowa Nr 58 (ul. Gdańska 53a)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Poniatowskiego 12)
Szkoła Podstawowa nr 63 (ul. Goszczyńskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Duracza 7)
Szkoła Podstawowa nr 66 (ul. Gen.Z.Berlinga 3)
Szkoła Podstawowa nr 8 (pl. Kościeleckich 8)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Tatrzańska 21)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Salezjańska 1)
Zespół Szkół i Placówek Nr 1 (ul. Stawowa 53)
Zespół Szkół Katolickich
Pomnik Jana Pawła II (ul. Nowodworska 17)

Zespół Szkół nr 10 (ul. Karłowicza 2)
Zespół Szkół nr 14 (ul. Kcyńska 49)
Zespół Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego (ul. Czerkaska 8)
Zespół Szkół Nr 16 (ul. Koronowska 74)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Kapliczna 7)
Zespół Szkół Nr 18 (ul. Hutnicza 89)
Zespół Szkół Nr 19 (ul. A.Grzymały-Siedleckiego 11)
Zespół Szkół nr 20 (ul. Sielska 34)
Zespół Szkół nr 21 (ul. Bałtycka 59)
Zespół Szkół nr 22 (ul. Opławiec 157)
Zespół Szkół Nr 23 (ul. Nakielska 273)
Zespół Szkół nr 24 (ul. Puszczykowa 11)
Zespół Szkół Nr 25 Mistrzostwa Sportowego (ul. Czartoryskiego 18)
Zespół Szkół Nr 26 (ul. Glinki 117)
Zespół szkół nr 27 (ul. Sardynkowa 7)
Zespół Szkół nr 28 (ul. Kromera 11)
Zespół Szkół nr 29 (ul. Słoneczna 26)
Zespół Szkół Nr 30 Specjalnych (ul. Jesionowa 3a)
Zespół Szkół Nr 31 Specjalnych (ul. Fordońska 17)
Zespół Szkół Nr 32 (ul. Krucza 5a)
Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej (ul. Swarzewska 10)
Zespół Szkół Nr 36 (ul. Bohaterów Westerplatte 2)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Staroszkolna 12)
Zespół Szkół nr 7 (ul. Waryńskiego 1)
Zespół Szkół nr 8 (ul.Pijarów 4)
Zespół Szkół Prywatnych - Szkoły "Sokrates" (ul. Dąbrowskiego 8)
TORUŃ
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Butterfly School (ul. Rejtana 2-4)
Modern Academy - Prywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii
i Języków Obcych (ul. M. Skłodowskiej - Curie 67)

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Żwirki i Wigury 15 i 21)
Społeczna Szkoła Podstawowa (ul. Żółkiewskiego 46)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Dziewulskiego 24a)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia EDUKACJA (ul. Bolta 12)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wielkie Garbary 9)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Gagarina 36)
Szkoła Podstawowa nr 13 (ul. Krasińskiego 45/47)
Szkoła Podstawowa nr 17 (ul. Rudacka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Targowa 17)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Osikowa 11)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Turystyczna 19)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Legionów 210)
Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11)
Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Bolta 14)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul Żwirki i Wigury 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Łąkowa 13)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Bema 66)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26 (ul. Buszczyńskich 11)
Szkoły Salezjańskie (ul. Storczykowa 66 A)
Zespół Szkół nr 14 (ul. Hallera 79)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Paderewskiego 5/11)
Zespół Szkół nr 16 (ul. Dziewulskiego 2)
Zespół szkół nr 28 (ul. Przy Skarpie 13)
Zespół Szkół nr 31 (ul. Dziewulskiego 41 B)
Zespół Szkół Nr 34 (ul. Włocławska 237/239)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. kard. Wyszyńskiego 1/5)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Dziewulskiego 41 C)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Bażyńskich 30/36)
Zespół Szkół nr 8 (ul. Łyskowskiego 28)
Zespół Szkół nr 9 w Toruniu (ul . Rzepakowa 7/9)
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sikorskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 6)
Zespół Szkół (ul. Stawki 32, Stawki)
Zespół Szkół Specjalnych nr 3 ( ul. Strażacka 22)
ANIELINY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Żakus" (Anieliny 30)
BARCIN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Plac 1 Maja 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Artylerzystów 13)
BARUCHOWO
Zespół Szkół w Baruchowie (Baruchowo 19)
BĄDKOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Włocławska 13)
BIAŁE BŁOTA
Szkoła Podstawowa (ul. Centralna 27)
BIAŁOCHOWO
Szkoła Podstawowa (Białochowo 74)
BIEGANOWO
Szkoła Podstawowa (Bieganowo 9)
BILNO
Szkoła Podstawowa (Bilno 10a)
BLADOWO
Szkoła Filialna (Bladowo 5)
BŁĄDZIM
Szkoła Podstawowa (Błądzim 54)
BŁENNA
Zespół Szkół (Błenna 2)
BNIN
Szkoła Podstawowa (Bnin 2)
BOBROWNIKI
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach (ul. Wyzwolenia 16)
BOBROWO
Szkoła Podstawowa (Bobrowo 33)
BOGUSZEWO
Szkoła Podstawowa (Boguszewo 28/29)
BONIEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Boniewo, ul. Szkolna 32)
BORÓWNO
Zespół Szkół (Borówno, ul. Szkolna 13)
BORZYMIN
Szkoła Podstawowa (Borzymin 5)
BOŻEJEWICE
Zespół Szkół Niepublicznych w Bożejewicach (Bożejewice 22)
BRATWIN
Szkoła Filialna (Bratwin 26)
BRĄCHNÓWKO
Szkoła Podstawowa (Brąchnówko 18)
BRODNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 3 Maja 2)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kolejowa 62)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Nowa 34)
Zespół Szkół nr 1 (ul Matejki 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kochanowskiego 2)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Jagiellońska 8)
BRONIEWICE
Szkoła Podstawowa w Broniewicach (Broniewice 3)
BRUDNOWO
Zespół Szkół (Brudnowo 25)
BRUKI UNISŁAWSKIE
Szkoła Podstawowa (Bruki Unisławskie 32b)
BRZEŚĆ KUJAWSKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Hanki Sawickiej 21)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Konarskiego 63)
BRZEZIE
Szkoła Podstawowa (Brzezie 63)
Zespół Szkół (Brzezie 35)
BRZEZINY
Szkoła Podstawowa (Brzeziny 40a)
BRZOZA
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 31)
BRZOZIE
Szkoła Podstawowa (Brzozie 51b)
BRZOZOWO
Szkoła Podstawowa (Brzozowo 88)
BRZOZÓWKA
Zespół Szkół w Brzozówce (Brzozówka, ul. Szkolna 38)
BRZYSKORZYSTEW
Szkoła Podstawowa (Brzyskorzystew 61)
BUDZISŁAW
Szkoła Filialna (Budzisław 12)
BUKOWIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Dworcowa 26)
BURSZTYNOWO
Szkoła Podstawowa w Bursztynowie (Bursztynowo 96)
BUSZKOWO
Szkoła Podstawowa (Buszkowo 53)
Szkoła Podstawowa (Buszkowo 11)
BYCZ
Szkoła Podstawowa (Bycz 23)
BYCZYNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Byczyna 47)
BYTOŃ
Szkoła Podstawowa (Bytoń 27)
CEKCYN
Zespół Szkół w Cekcynie (ul. Szkolna 8)
CEREKWICA
Szkoła Podstawowa (Cerekwica 20)
CETTY
Szkoła Podstawowa (Cetty)
CHALIN
Szkoła Podstawowa (Chalin 36)
CHEŁMCE
Szkoła Podstawowa (Chełmce 21)
CHEŁMNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Parkowa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (al. 3 Maja 5)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. 22 Stycznia 4)
Szkoła Podstawowa nr 4 (oś. M. Skłodowskiej-Curie 16)
Szkoły Specjalne: SP, Gimnazjum Specjalne Nr 3, Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Dworcowa 20/22)
CHEŁMŻA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Hallera 17)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Gen. J. Hallera 21)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Wyszyńskiego 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kardynała Wyszyńskiego 7)
CHOCEŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Sikorskiego 12)
CHODECZ
Samorządowy Zespół Placówek Oświatowych (ul. Waryńskiego 20)
CHOMĘTOWO
Szkoła Podstawowa (Chomętowo 26)
CHROSTKOWO
Szkoła Podstawowa (Chrostkowo 70)
CIECHOCIN
Szkoła Podstawowa w Ciechocinie (Ciechocin 167)
CIECHOCINEK
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Kopernika 18)
Zespół Szkół Uzdrowiskowych nr 1 (ul. Stanisława Staszica 7)
CIECHRZ
Szkoła Podstawowa w Ciechrzu (Ciechrz 30)
CIELĘTA
Szkoła Filialna (Cielęta 15)
CIEŁUCHOWO
Szkoła Podstawowa (Ciełuchowo 8)
CIERPICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 9)
CYPRIANKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cyprianka 106)
CZAMANIN
Szkoła Podstawowa (Czamanin 64)
CZAPLE
Szkoła Podstawowa (Czaple)
CZARNE
Szkoła Podstawowa (Czarne 7)
CZARŻE
Zespół Szkół (Czarże, ul. Chełmińska 47)
CZERMNO
Szkoła Podstawowa w Czermnie (Czermno 19a)
CZERNIEWICE
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Edukacji (Czerniewice, ul. Św. Antoniego 14)
CZERNIKOWO
Szkoła Podstawowa w Czernikowie (ul. Szkolna 15)
CZERSK ŚWIECKI
Szkoła Podstawowa (Czersk Świecki 39)
DĄBIE KUJAWSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbie Kujawskie 23)
DĄBROWA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 15)
DĄBROWA BISKUPIA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
Zespół Szkół (ul. Sportowa 1)
DĄBRÓWKA
Szkoła Podstawowa w Dużej Cerkwicy - Filia w Dąbrowce (Dąbrówka 16)
DĄBRÓWKA KRÓLEWSKA
Szkoła Podstawowa (Dąbrówka Królewska 1)
DĘBIONEK
Szkoła Podstawowa (Dębionek 33)
DĘBOŁĘKA
Szkoła Podstawowa (Dębołęka 7)
DĘBOWA ŁĄKA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Dębowa Łąka 40)
Szkoła Podstawowa (Dębowa Łąka 9)
Zespół Szkół w Dębowej Łące (Dębowa Łąka 127)
DĘBOWO
Szkoła Podstawowa (Dębowo, ul. Bohaterów 9)
DŁUGIE
Szkoła Podstawowa (Długie 70)
DOBIESZEWO
Szkoła Podstawowa w Dobieszewie (Dobieszewo 22)
DOBRCZ
Zespół Szkół (ul. Długa 33)
DOBRE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 9)
DOBRZEJEWICE
Szkoła Podstawowa (Dobrzejewice 57a)
DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
Szkoła Podstawowa (ul. Licealna 1)
DRAGACZ
Szkoła Podstawowa (Dragacz 60)
DROŻDZIENICA
Szkoła Filialna (Drożdzienica 28)
DRUŻYNY
Szkoła Podstawowa (Drużyny 56)
DRZONOWO
Szkoła Podstawowa (Drzonowo 42)
DRZYCIM
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Broniewskiego 2)
DUBIELNO
Szkoła Podstawowa (Dubielno 14)
DULSK
Szkoła Podstawowa (Dulsk 28a)
DUSOCIN
Szkoła Podstawowa (Dusocin 9)
DUŻA CERKWICA
Szkoła Podstawowa (Duża Cerkwica 32)
DYBLIN
Szkoła Podstawowa (Dyblin 1)
DZIAŁYŃ
Szkoła Podstawowa (Działyń 57)
DZIERZNO
Szkoła Podstawowa (Dzierzno 48)
DZIEWIERZEWO
Zespół Szkół w Dziewierzewie (Dziewierzewo 34)
FABIANKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Fabianki 1)
GĄSAWA
Zespół Publicznych Szkół w Gąsawie (ul. Leszka Białego 6)
GĄSKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Gąski 19)
GĘBICE
Szkoła Podstawowa (Gębice)
GNIEWKOWO
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Toruńska 40)
GNIEWKÓWIEC
Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu (Gniewkówiec 25)
GNOJNO
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach - Filia Gnojno (Gnojno 22)
GOLUB-DOBRZYŃ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zamkowa 19)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Żeromskiego 11)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Konopnickiej 15)
GOŁKOWO
Zespół Szkół (Gołkowo 26)
GORCZENICA
Szkoła Podstawowa (Gorczenica 87)
GORTATOWO
Szkoła Podstawowa (Gortatowo 7)
GORZEŃ
Szkoła Podstawowa oddz. "0" (Gorzeń 15)
GORZYCE
Szkoła Podstawowa (Gorzyce 60)
GOSTKOWO
Szkoła Podstawowa (Gostkowo)
GOSTYCYN
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół (ul. Sępoleńska 12)
GOŚCIESZYN
Zespół Publicznych Szkół (Gościeszyn 20)
GÓRA
Szkoła Podstawowa (Góra 4)
GÓRALE
Szkoła Podstawowa (Górale 11)
GÓRSK
Zespół Szkół w Górsku (Górsk, ul. Szkolna 2)
GÓRZNO
Zespół Szkół (ul. Chopina 1)
GRABIE
Szkoła Podstawowa Specjalna (Grabie 34)
GRABKOWO
Szkoła Podstawowa (Grabkowo 51)
GRĄŻAWY
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Grążawy)
GRĘBOCIN
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szkolna 4)
GRODZEŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grodzeń 43)
GRONOWO
Szkoła Podstawowa (Gronowo)
GRUCZNO
Szkoła Podstawowa (ul. Chełmińska 5)
GRUDZIĄDZ
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 (ul. Bydgoska 24)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Żeromskiego 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Parkowa 25)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (Moniuszki 14)
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Kochanowskiego 19)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Dąbrówki 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Narutowicza 6)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Jaśminowa 2)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Sienkiewicza 24)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Forteczna 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Sobieskiego12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 (ul. Nauczycielska 19)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sikorskiego 42)
GRUPA
Szkoła Podstawowa (Grupa, ul. Szkolna 2)
GRUTA
Zespół Szkół (Gruta 70)
GRZYBNO
Szkoła Podstawowa (Grzybno 71)
GRZYWNA
Szkoła Podstawowa (Grzywna 110)
INOWROCŁAW
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 20)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Sobieskiego 5/7)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 i 123)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Jacewska 93b)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Najświętszej Maryii Panny 22/24)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Stanisława Staszica 28)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Szarych Szeregów 1)
Szkoła Podstawowa nr 6 (al. Kopernika 18)
Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Chemiczna 9)
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 12 (ul. Poznańska 43/45)
Zespół Szkół (ul. Solankowa 21)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. J.Krzymińskiego 4)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Toruńska 46)
IWIEC
Szkoła Podstawowa (Iwiec 18)
IZBICA KUJAWSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Tymieniecka 1)
JABŁONOWO POMORSKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 8)
JADOWNIKI RYCERSKIE
Szkoła Podstawowa (Jadowniki Rycerskie 15)
JAJKOWO
Szkoła Podstawowa (Jajkowo 11)
JAKSICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szosa Bydgoska 11)
JANIKOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Bp. M. Kozala 3)
JANOWIEC WIELKOPOLSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 8)
JANOWO
Szkoła Podstawowa (Janowo 145a)
JANUSZKOWO
Szkoła Podstawowa (Januszkowo 20)
JARANTOWICE
Szkoła Podstawowa (Jarantowice 143)
JASTRZĘBIE
Szkoła Podstawowa (Jastrzębie 31)
JASTRZĘBIEC
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (Jastrzębiec 17)
JEZIORA WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Jeziora Wielkie 104)
JEŻEWO
Zespół Szkół (ul. Główna 37)
KALISKA
Szkoła Podstawowa (Kaliska)
KAMIEŃ KRAJEŃSKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 3)
KANIBRÓD
Szkoła Podstawowa (Kanibród 27)
KARNKOWO
Zespół Szkół w Karnkowie (Karnkowo 42)
KARNOWO
Zespół Szkół Specjalnych w Karnowie (Karnowo 56)
KĄKOWA WOLA
Szkoła Podstawowa (Kąkowa Wola 22)
KCYNIA
Szkoła Podstawowa (ul. Wyrzyska 12)
Zespół Szkół Specjalnych w Kcyni (ul. Rynek 32)
KĘSOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 11)
KIEŁPIN
Szkoła Podstawowa (Kiełpin 57)
KIJEWO
Szkoła Podstawowa (Kijewo 40)
KIJEWO KRÓLEWSKIE
Zespół Publicznych Szkół (Kijewo Królewskie 61)
KIKÓŁ
Szkoła Podstawowa (ul. Targowa 6)
KLONOWO
Szkoła Podstawowa (Klonowo 21)
Szkoła Podstawowa w Klonowie (Klonowo 62)
KŁOBIA
Zespół Szkół (Kłobia 29)
KŁÓBKA
Szkoła Podstawowa (Kłóbka 9)
KOKOCKO
Szkoła Podstawowa (Kokocko 32)
KOLNO
Szkoła Podstawowa (Kolno 33)
KOŁACZKOWO
Szkoła Podstawowa (Kołaczkowo, ul. Szkolna 6)
KOŁODZIEJEWO
Szkoła Podstawowa w Kołodziejewie (Kołodziejewo, ul. Szkolna 10)
KONECK
Zespół Szkół (ul. Koneck 28)
KOŃCZEWICE
Szkoła Podstawowa w Kończewicach (Kończewice 12)
KORONOWO
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Dworcowa 48)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich (ul. Dworcowa 36)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sobieskiego 16)
KOSOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "KMK KOS" (Kosowo 20)
KOŚCIELEC
Szkoła Podstawowa (Kościelec 14)
KOŚCIELNA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Kościelna Wieś 1)
KOTOMIERZ
Zespół Szkół w Kotomierzu (ul. Koronowska 2)
KOWAL
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego (ul. Piwna 20)
KOWALEWKO
Szkoła Podstawowa (Kowalewko 30)
KOWALEWO
Zespół Szkół w Kowalewie (Kowalewo, ul. Szkolna 5)
KOWALEWO POMORSKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Marii Konopnieckiej 13)
KOZIELEC
Szkoła Podstawowa w Kozielcu (Kozielec 24)
KRĄPLEWICE
Szkoła Podstawowa (Krąplewice 30)
KRETKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Kretki Duże 7)
KROJCZYN
Szkoła Podstawowa (Krojczyn 17)
KRÓLIKOWO
Szkoła Podstawowa (Królikowo, ul. Szkolna 7)
KRUSIN
Szkoła Podstawowa (Krusin 53)
KRUSZWICA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kujawska 22)
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy (ul. Mickiewicza 11)
KRUSZYN
Szkoła Podstawowa (Kruszyn, ul. Szkolna 6 )
Szkoła Podstawowa (Kruszyn)
KRUSZYNY
Szkoła Podstawowa (Kruszyny 7)
KRZYWOSĄDZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzywosądz)
KSIĄŻKI
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 6)
KWIECISZEWO
Szkoła Podstawowa (Kwieciszewo 45)
LASKI WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Laski Wielkie 25)
LASKOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 6)
LASKOWNICA
Szkoła Podstawowa w Laskownicy (Laskownica 16)
LASKOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Laskowo 26)
LEGBĄD
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
LINOWO
Szkoła Podstawowa (Linowo 35)
LIŃSK
Szkoła Podstawowa (Lińsk 37)
LIPINKI
Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach (Lipinki 12)
LIPNO
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Okrzei 1)
Szkoła Podstawowa nr 3 (al. Romualda Traugutta 2)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (Plac 11 Listopada 13)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Okrzei 4)
LISEWO
Szkoła Podstawowa (Lisewo)
Szkoła Podstawowa (ul. Toruńska 16)
LISEWO KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa w Lisewie Kościelnym (Lisewo Kościelne 33)
LISNOWO
Szkoła Podstawowa (Lisnowo 1)
LISZKOWO
Szkoła Filialna (Liszkowo 82)
LNIANO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 13)
LUBANIE
Zespół Szkół (Lubanie 14)
LUBICZ
Zespół Szkół nr 1 (ul. Piaskowa 23)
LUBICZ DOLNY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 7)
LUBIEŃ KUJAWSKI
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 15)
LUBIEWO
Zespół Szkół w Lubiewie (ul. Wojska Polskiego 16)
LUBOMIN
Szkoła Podstawowa (Lubomin 50)
LUBOSTROŃ
Zespół Szkół (Lubostroń 13a)
LUBRANIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Nowa 6)
Zespół Szkół w Lubrańcu (ul. Nowa 6)
LUDZISKO
Szkoła Podstawowa (Ludzisko 10)
LUTOBÓRZ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Lutobórz 39)
LUTOWO
Zespół Szkół w Lutowie (Lutowo 1)
ŁABĘDŹ
Szkoła Podstawowa (Łabędź 1)
ŁABISZYN
Zespół Szkół (ul. Nadnotecka 2)
ŁASIN
Zespół Szkół Publicznych (ul. Skłodowskiej-Curie 14)
ŁASZEWO
Punkt Filialny (Łaszewo 49)
ŁĄSKO WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Łąsko Wielkie 2)
ŁĄŻEK
Szkoła Filialna Łążek (Łążek, ul. Szkolna 6)
ŁĄŻYN
Szkoła Podstawowa (Łążyn II 43)
Szkoła Podstawowa (Łążyn 16)
ŁOBDOWO
Szkoła Podstawowa (Łobdowo 6)
ŁOCHOWO
Zespół Szkół (ul. Wierzbowa 2)
ŁOJEWO
Szkoła Podstawowa (Łojewo 21)
ŁOWICZEK
Szkoła Podstawowa (Łowiczek 19)
ŁOWINEK
Szkoła Podstawowa (Łowinek, ul. Szkolna 1)
ŁÓWKOWICE
Szkoła Podstawowa (Łówkowice 38)
ŁUBIANKA
Zespół Szkół (ul. Chełmińska 1)
ŁYSOMICE
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Warszawska 5)
MAKOWIEC
Szkoła Podstawowa (Makowiec)
MAKOWISKA
Szkoła Podstawowa w Makowiskach (Makowiska 1)
MAKÓWIEC
Szkoła Podstawowa (Makówiec 82)
MAKSYMILIANOWO
Szkoła Podstawowa (Maksymilianowo, ul. Szkolna 7)
MALISZEWO
Szkoła Podstawowa (Maliszewo 29)
MAŁA NIESZAWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Toruńska 64)
MAŁE CZYSTE
Szkoła Podstawowa (Małe Czyste 82)
MAŁE ŁUNAWY
Szkoła Podstawowa (Małe Łunawy 21)
MAŁKI
Szkoła Podstawowa w Małkach (Małki 30)
MAŁY MĘDROMIERZ
Szkoła Podstawowa (Mały Mędromierz 30)
MAMLICZ
Szkoła Podstawowa (Mamlicz 72)
MARKOWICE
Szkoła Podstawowa w Markowicach (Markowice 28)
MAZOWSZE
Szkoła Podstawowa w Mazowszu (Mazowsze 11)
MĄKOWARSKO
Zespół Szkół (ul. Tucholska 8)
MICHAŁKI
Szkoła Podstawowa (Michałki 56)
MIESIĄCZKOWO
Szkoła Podstawowa (Miesiączkowo 25)
MIĘCIERZYN
Szkoła Podstawowa (Mięcierzyn 49)
MILISZEWY
Szkoła Podstawowa (Miliszewy 51)
MILŻYNEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Milżynek 28)
MLEWO
Szkoła Podstawowa (Mlewo 4)
MŁYNIEC PIERWSZY
Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym (Młyniec Pierwszy, ul. Toruńska 10)
MODZEROWO
Szkoła Podstawowa (Modzerowo 53a)
MOGILNO
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sądowa 13)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Piłsudskiego 18)
MOKOWO
Szkoła Podstawowa (Mokowo 37)
MOKRE
Zespół Szkół (Mokre 122)
MROCZA
Szkoła Podstawowa (ul. 30-Lecia LWP 4)
MURZYNNO
Szkoła Podstawowa (Murzynno 33)
MYCIELEWO
Zespół Szkół w Mycielewie (Mycielewo)
MYSŁAKÓWKO
Szkoła Podstawowa (Mysłakówko 12)
MYŚLIWIEC
Zespół Szkół w Myśliwcu (Myśliwiec 3)
NADRÓŻ
Szkoła Podstawowa (Nadróż 56)
NAKŁO NAD NOTECIĄ
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Bydgoska 24)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Mrotecka 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (os. Władysława Łokietka 15)
NAKONOWO
Zespół Placówek Oświatowych (Nakonowo 31)
NARTY
Szkoła Podstawowa (Narty 23)
NASIEGNIEWO
Zespół Szkół Publicznych (Nasiegniewo 68)
NICWAŁD
Szkoła Podstawowa (ul. Wieś 42)
NIEMCZ
Szkoła Podstawowa (Niemcz, ul. Bydgoska 35)
NIESZAWA
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 6)
NIEWIEŚCIN
Szkoła Podstawowa (Niewieścin 45)
NIEŻYWIĘĆ
Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu (Nieżywięć 234)
NISZCZEWY
Szkoła Podstawowa (Niszczewy 2)
NOWA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś, ul. Grudziądzka 43)
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 78)
NOWA WIEŚ WIELKA
Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 2)
NOWE
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Myśliwska 2b)
Zakład Poprawczy (ul. Bydgoska 4)
NOWE DĄBIE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Nowe Dąbie 56)
NOWE ŚWIERCZYNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowe Świerczyny 4)
NOWE ZASADY
Szkoła Podstawowa (Nowe Zasady 62)
NOWINY
Szkoła Podstawowa (Nowiny)
NOWOGRÓD
Szkoła Podstawowa (Nowogród 32)
NOWY KOBRZYNIEC
Szkoła Podstawowa (Nowy Kobrzyniec 1)
OBROWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 152 B)
OJRZANOWO
Szkoła Podstawowa (Ojrzanowo 40)
OKALEWO
Szkoła Podstawowa (Okalewo 62)
OLSZEWKA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Olszewka 22)
OPOKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Opoki 43)
ORŁOWO
Szkoła Podstawowa (Orłowo 40)
ORZECHOWO
Szkoła Podstawowa (Orzechowo 1)
OSIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 8)
OSIECZ MAŁY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Osiecz Mały 32)
OSIEK
Szkoła Podstawowa (Osiek 80)
Zespół Szkół (Osiek 63)
OSIELSKO
Zespół Szkół (ul. Centralna 7)
OSIĘCINY
Szkoła Podstawowa (ul. Traugutta 1)
OSÓWKA
Szkoła Podstawowa (Osówka)
OSTASZEWO
Szkoła Podstawowa (Ostaszewo)
OSTROMECKO
Zespół Szkół (Ostromecko, ul. Szkolna 1)
OSTROWĄS
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ostrowąs 81)
OSTROWITE
Szkoła Filialna (Ostrowite 20a)
Szkoła Podstawowa (Ostrowite 42)
Szkoła Podstawowa (Ostrowite 62)
OŚNISZCZEWKO
Szkoła Podstawowa (Ośniszczewko 1)
PADNIEWO
Szkoła Podstawowa (Padniewo 55)
PAKOŚĆ
Szkoła Podstawowa (ul. Błonie 2)
PALCZYN
Szkoła Podstawowa (Palczyn 6)
PALMIEROWO
Szkoła Podstawowa w Palmierowie (Palmierowo 7a)
PANIEWO
Szkoła Podstawowa (Paniewo 18)
PAPOWO TORUŃSKIE
Szkoła Filialna (Papowo Toruńskie, ul. Warszawska 22)
PARCHANIE
Szkoła Podstawowa (Parchanie 38)
PARLIN
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Parlin 38)
PASTWISKA
Szkoła Filialna (Pastwiska)
PATEREK
Szkoła Podstawowa (Paterek, ul. Kcyńska 6a)
Zespół Szkół (Paterek, ul. Kcyńska 6a)
PĘPERZYN
Zespół Szkół w Pęperzynie (Pęperzyn 33)
PIASKI
Zespół Szkół w Piaskach (Piaski 10a)
PIĄTKI
Szkoła Podstawowa (Piątki 55)
PIECHCIN
Zespół Publicznych Szkół Nr 1 (ul. 11 Listopada 5)
PIERANIE
Szkoła Podstawowa (Pieranie 7)
PIGŻA
Szkoła Podstawowa w Pigży (Pigża, ul. Szkolna 14)
PIOTRKÓW KUJAWSKI
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół i Placówek (ul. Włocławska 37)
PLEMIĘTA
Szkoła Podstawowa (Plemięta 19)
PLUSKOWĘSY
Szkoła Podstawowa (Pluskowęsy 22)
PŁAWIN
Szkoła Podstawowa (Pławin 17)
PŁĄCHAWY
Szkoła Filialna (Płąchawy)
PŁOCICZ
Szkoła Podstawowa (Płocicz 11)
PŁOMIANY
Szkoła Podstawowa (Płomiany 1)
PŁONNE
Szkoła Podstawowa (Płonne 69)
PŁOWCE
Szkoła Podstawowa (Płowce 94)
PŁOWĘŻ
Szkoła Podstawowa (Płowęż 16)
PŁUŻNICA
Szkoła Podstawowa (Płużnica)
POCIERZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pocierzyn 35)
POKRZYDOWO
Zespół Szkół (Pokrzydowo 23)
POLANOWICE
Szkoła Podstawowa w Polanowicach (Polanowice 27)
POLICHNO
Szkoła Podstawowa (Polichno)
POLSKI KONOPAT
Szkoła Podstawowa (Polski Konopat, ul. Szkolna 10)
POPOWO
Szkoła Podstawowa (Popowo 1)
POTULICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół dla Dorosłych (Aleja Parkowa 1)
PÓŁWIESK MAŁY
Szkoła Podstawowa (Półwiesk Mały 37)
PRUSZCZ
Szkoła Podstawowa (Pruszcz, ul. Dworcowa 33)
Szkoła Podstawowa w Pruszczu (ul. Kościelna 4)
PRZEPAŁKOWO
Szkoła Podstawowa (Przepałkowo 7)
PRZYBRANOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przybranowo 48)
PRZYŁĘKI
Szkoła Podstawowa (Przyłęki, ul. Zabytkowa 5)
PRZYSIEK
Szkoła Podstawowa (Przysiek, ul. Leśna 1)
PRZYSIERSK
Szkoła Podstawowa (Przysiersk 121)
PRZYWIECZERZYN
Szkoła Podstawowa (Przywieczerzyn 24)
PRZYWITOWO
Szkoła Podstawowa (Przywitowo 23)
PSARY
Szkoła Podstawowa (Psary 43)
RACHCIN
Szkoła Podstawowa w Rachcinie (Rachcin 8 A)
RACIĄŻ
Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 17)
RACIĄŻEK
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
RACICE
Szkoła Podstawowa (Racice 16)
RADOMICE
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej (Radomice 115)
RADOMIN
Szkoła Podstawowa (Radomin 21)
RADOSZKI
Szkoła Podstawowa (Radoszki 64a)
RADZIEJÓW
Publuczne Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 28)
RADZIKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Radziki Duże)
RADZYNEK
Szkoła Podstawowa (Radzynek 1)
RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Sady 14)
ROBAKOWO
Zespół Szkół Nr 2 (Robakowo)
ROGOWO
Szkoła Podstawowa (Rogowo 31)
Zespół Publicznych Szkół (ul. Szkolna 7)
ROGÓŹNO
Szkoła Podstawowa (Rogóźno 91a)
ROJEWICE
Szkoła Podstawowa (Rojewice 19)
ROJEWO
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Rojewo 131)
Zespół Szkół (Rojewo 111)
ROZSTRZĘBOWO
Szkoła Podstawowa w Rozstrzębowie (Rozstrzębowo 4)
RÓŻANNA
Szkoła Podstawowa (Różanna 34)
RUDA
Szkoła Podstawowa (Ruda 53)
RUNOWO KRAJEŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Runowo Krajeńskie 58)
RUSINOWO
Szkoła Podstawowa (Rusinowo 23)
RUŻE
Szkoła Podstawowa (Ruże 5)
RYCHŁAWA
Szkoła Podstawowa (Rychława 45)
RYNARZEWO
Zespół Szkół (ul. Strażacka 20)
RYŃSK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
RYPIN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 3 Maja 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Młyńska 12)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Młyńska 12)
RYWAŁD
Szkoła Podstawowa (Rywałd 46)
RZESZYNEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rzeszynek 37)
RZĘCZKOWO
Zespół Szkół (Rzęczkowo 59)
SADKI
Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 1)
SADŁOWO
Szkoła Podstawowa (Sadłowo 23)
SAMSIECZNO
Szkoła Podstawowa (Samsieczno 34a)
SARBINOWO DRUGIE
Szkoła Podstawowa (Sarbinowo Drugie 11)
SARNOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sarnowo)
SEROCK
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Wyzwolenia 47)
SĘDZIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sędzin 28)
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
Zespół Szkół Nr 1 w Sępólnie Krajeńskim (ul. Wojska Polskiego 34)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Hallera 29)
Zespół Szkół Nr 3 w Sępólnie Krajeńskim (ul. Szkolna 1)
SICIENKO
Zespół Szkół (ul. Bydgoska 8)
SIEDLIMOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Siedlimowo 58)
SIEMKOWO
Szkoła Podstawowa (Siemkowo 10)
SIEMOŃ
Szkoła Podstawowa (Siemoń 89a)
SIEROSŁAW
Szkoła Podstawowa (Sierosław 24)
SIERZCHOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sierzchowo 55)
SINIARZEWO
Szkoła Podstawowa SPSK (Siniarzewo 74a)
SIPIORY
Szkoła Podstawowa w Siporach (Sipiory, ul. Czterdziestka 51)
SITNO
Szkoła Podstawowa (Sitno 11)
SITOWIEC
Szkoła Podstawowa (Sitowiec 16)
SKĘPE
Szkoła Podstawowa (ul. 1 Maja 89)
SKOKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Skoki Duże 1)
SKRWILNO
Zespół Szkół w Skrwilnie (ul. Bieżuńska 16)
SKUDZAWY
Szkoła Podstawowa (Skudzawy 27)
SŁABOSZEWO
Szkoła Podstawowa (Słaboszewo 36)
SŁAWKOWO
Szkoła Podstawowa w Sławkowie (Sławkowo 4)
SŁAWSK WIELKI
Szkoła Podstawowa w Sławsku Wielkim (Sławsk Wielki 77)
SŁĘBOWO
Szkoła Podstawowa (Słębowo 1)
SŁUP
Szkoła Podstawowa (Słup 3)
SŁUŻEWO
Zespół Szkół (ul. Toruńska 6)
SMÓLNIK
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (Smólnik)
SOKOŁOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Sokołowo 13)
SOLEC KUJAWSKI
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Słowackiego 4)
Zespół Szkół w Solcu Kujawskim (ul. Tartaczna 25)
SOSNOWO
Szkoła Podstawowa (Sosnowo 33)
SOSNÓWKA
Szkoła Podstawowa (Sosnówka 4)
SOŚNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kamińskiego 1)
STALMIERZ
Szkoła Podstawowa (Stalmierz 70)
STAROGRÓD
Zespół Szkół (Starogród 33)
STARORYPIN RZĄDOWY
Szkoła Podstawowa (Starorypin Rządowy 13)
STAWKI
Zespół Szkół w Stawkach (Stawki, ul. Szkolna 32)
STEKLIN
Szkoła Podstawowa (Steklin 1)
STĘPOWO
Szkoła Podstawowa (Stępowo 86)
STOBNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 2 (Stobno 33)
STODOŁY
Szkoła Podstawowa (Stodoły 28)
STOLNO
Zespół Szkół (Stolno 88)
STRASZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Straszewo 17)
STRONNO
Szkoła Podstawowa (Stronno, ul. Szkolna 28)
STRZELCE
Szkoła Podstawowa (Strzelce 13)
STRZELCE GÓRNE
Szkoła Podstawowa (Strzelce Górne 47)
STRZELEWO
Szkoła Podstawowa (Strzelewo 1)
STRZELNO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo (ul. Parkowa 10)
Szkoła Podstawowa (ul. Kardynała Wyszyńskiego 2)
STRZYGI
Szkoła Podstawowa (Strzygi 46)
SUCHA
Szkoła Filialna (ul. Główna 15)
SUKOWY
Szkoła Podstawowa (Sukowy 93)
SUMIN
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Sumin 1)
SYPNIEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
SZABDA
Szkoła Podstawowa (Szabda 59)
SZADŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Szadłowice 36)
SZCZEPANOWO
Szkoła Podstawowa (Szczepanowo, ul. Szkolna 1)
SZCZKÓWEK
Szkoła Podstawowa (Szczkówek 26)
SZEMBRUCZEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szembruczek 22)
SZERZAWY
Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach (Szerzawy 2)
SZONOWO
Szkoła Podstawowa (Szonowo 81)
SZPETAL GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szpetal Górny, ul. Szkolna 1)
SZUBIN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wyzwolenia 21)
Zakład Poprawczy (ul. Kcyńska 36)
Zespół Szkół (ul. Tysiąclecia 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie (ul. Kochanowskiego 1)
ŚCIBORZE
Szkoła Filialna (Ściborze 7)
ŚLESIN
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 9)
ŚLIWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 9)
ŚLIWICZKI
Szkoła Podstawowa (Śliwiczki 97)
ŚMIŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Śmiłowice 98)
ŚWIĄTKOWIZNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Świątkowizna 25)
ŚWIĄTKOWO
Szkoła Podstawowa (Świątkowo 57)
ŚWIECIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sienkiewicza 3)
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 3)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Mickiewicza 6)
Szkoła Podstawowa nr 8 (Al. Jana Pawła II 8)
Zakład Poprawczy (ul. Sądowa 12)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Paderewskiego 5a)
ŚWIECIE NAD OSĄ
Zespół Szkół i Placówek nr 1 (Świecie nad Osą 113)
ŚWIEDZIEBNIA
Szkoła Podstawowa (Świedziebnia 51)
ŚWIEKATOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Dworcowa 20a)
ŚWIERCZYNKI
Szkoła Podstawowa (Świerczynki)
ŚWIERCZYNY
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Świerczyny, ul. Szkolna 6)
ŚWIĘTE
Szkoła Podstawowa (Święte 1)
ŚWIĘTOSŁAW
Szkoła Podstawowa (Świętosław 36)
ŚWISZEWY
Szkoła Podstawowa (Świszewy 13)
TERESPOL POMORSKI
Szkoła Podstawowa (Terespol Pomorski, ul. Szkolna 10)
TŁUCHOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
TOMASZEWO
Szkoła Podstawowa (Tomaszewo 29)
Szkoła Podstawowa (Tomaszewo 19)
TOPORZYSZCZEWO
Szkoła Podstawowa (Toporzyszczewo 20)
TOPÓLKA
Szkoła Podstawowa (Topólka 26)
TRĄBIN-WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Trąbin-Wieś 6)
TRUTOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli - Szkoła Filialna w Trutowie (Trutowo 1)
TRYL
Szkoła Podstawowa (Tryl 98)
TRZEBCZ SZLACHECKI
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa (Trzebcz Szlachecki 18)
TRZEBCZYK
Szkoła Podstawowa (Trzebczyk 2)
TRZEBIEGOSZCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Trzebiegoszcz 49)
TRZECIEWNICA
Szkoła Podstawowa (Trzeciewnica, ul. Powstańców Wielkopolskich 25)
TRZEMIĘTOWO
Szkoła Podstawowa (Trzemiętowo 2)
TUCHOLA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Piastowska 30)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Pocztowa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Świecka 105)
TUCZNO
Szkoła Podstawowa (Tuczno, ul. Pakoska 33)
TUPADŁY
Szkoła Podstawowa (Tupadły 95)
TUR
Szkoła Podstawowa (Tur, ul. Bydgoska 28)
TURZANY
Szkoła Podstawowa (Turzany 6)
TURZNO
Zespół Szkół Nr 2 (Turzno, ul. Parkowa 4)
TUSZYNY
Szkoła Podstawowa (Tuszyny 32)
UGOSZCZ
Szkoła Podstawowa (Ugoszcz 2)
UNISŁAW
Zespół Szkół (ul. Lipowa 31)
USTRONIE
Szkoła Podstawowa (Ustronie 1)
WABCZ
Szkoła Podstawowa (Wabcz 59)
WAŁDOWO
Zespół Szkół (Wałdowo 90)
WAŁDOWO KRÓLEWSKIE
Szkoła Podstawowa (Wałdowo Królewskie 78)
WAŁDOWO SZLACHECKIE
Zespół Szkół (Wałdowo Szlacheckie 57)
WARLUBIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 20a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 8)
WARSZEWICE
Szkoła Podstawowa w Warszewicach (Warszewice, ul. Zawiszy Czarnego 2)
WARZĄCHEWKA POLSKA
Szkoła Podstawowa SPSK (Warząchewka Polska37)
WĄBRZEŹNO
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wolności 30)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Tysiąclecia 1)
WĄPIELSK
Szkoła Podstawowa (Wąpielsk 114)
WĄWELNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Wąwelnie (ul. Szkolna 1)
WĘGIERSK
Szkoła Podstawowa (Węgiersk 95)
WĘGROWO
Szkoła Podstawowa (Węgrowo 46)
WIĄG
Szkoła Podstawowa (Wiąg 50)
WICHOWO
Zespół Szkół w Wichowie (Wichowo)
WIELGIE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Wielgie 80 A)
WIELKA KLONIA
Szkoła Podstawowa (Wielka Klonia 15)
WIELKA KOMORZA
Szkoła Filialna (Wielka Komorza 15)
WIELKA ŁĄKA
Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące (Wielka Łąka 11)
WIELKI KOMORSK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wielki Komorsk, ul. Grudziądzka 3)
WIELKI MĘDROMIERZ
Szkoła Podstawowa (Wielki Mędromierz 59a)
WIELKI WEŁCZ
Szkoła Podstawowa w Wielkim Wełczu (Wielki Wełcz 13)
WIELKIE LEŹNO
Szkoła Podstawowa (Wielkie Leźno 1)
WIELKIE RADOWISKA
Szkoła Podstawowa (Wielkie Radowiska 2)
WIELKIE RYCHNOWO
Szkoła Podstawowa (Wielkie Rychnowo 53)
WIENIEC
Szkoła Podstawowa (Wieniec, ul. Szkolna 1)
WIERZCHOSŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Wierzchosławice 19)
WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI
Zespół Szkół (Wierzchucin Królewski 35)
WIERZCHY
Szkoła Podstawowa (Wierzchy 21)
WIEWIÓRKI
Szkoła Filialna (Wiewiórki)
WIĘCBORK
Szkoła Podstawowa (ul. Wyzwolenia 19)
WIĘSŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Więsławice 17)
WILKOWICE
Szkoła Podstawowa w Wilkowicach (Wilkowice 35)
WIŚNIEWA
Szkoła Podstawowa w Wiśniewie (Wiśniewa 14)
WITOLDOWO
Szkoła Podstawowa (Witoldowo 33)
WITOSŁAW
Szkoła Podstawowa w Witosławiu (Witosław 9)
WŁOCŁAWEK
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Leśna 24)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Starodębska 21B)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 (ul. Gałczyńskiego 9a)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Wiejska 29)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Bukowa 9)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Hutnicza 5/7)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Szkolna 13)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Żytnia 47)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Wyspiańskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Cyganka 6/10)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Gniazdowskiego 7)
Zespół Edukacji "WIEDZA": Prywatna Szkoła Podstawowa, Prywatne Gimnazjum (ul. Słowackiego 4A)
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 (ul. Wieniecka 46)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Łęgska 26)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Papieżka 89)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nowomiejska 21)
Zespół Szkół Nr 8 (ul. Willowa 8)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Promienna 15)
WOJNOWO
Zespół Szkół (Wojnowo 1)
WOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola 72)
WOLA SKARBKOWA
Szkoła Podstawowa (Wola Skarbkowa 36)
WOLA WAPOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Wapowska 6)
WOŁUSZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wołuszewo, ul. Wołuszewska 79)
WÓJCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wójcin 59)
WÓLKA
Szkoła Podstawowa w Wólce (Wólka 133b)
WROCKI
Szkoła Podstawowa (Wrocki 14)
WRONOWY
Szkoła Podstawowa we Wronowach (Wronowy 28)
WSZEDZIEŃ
Szkoła Podstawowa (Wszedzień 7)
WTELNO
Zespół Szkół (Wtelno 165)
WUDZYN
Zespół Szkół (Wudzyn, ul. Zamkowa 12)
WYBCZ
Szkoła Podstawowa (Wybcz, ul. M. Konopnickiej 4)
WYDRZNO
Szkoła Podstawowa (Wydrzno)
WYLATOWO
Szkoła Podstawowa (Wylatowo 29)
WYSOCIN
Szkoła Podstawowa (Wysocin 38)
WYSTĘP
Zespół Szkół (Występ, ul. Wiejska 1)
ZABOROWO
Szkoła Filialna (Zaborowo 64)
ZADUSZNIKI
Szkoła Podstawowa (Zaduszniki 4)
ZAJEZIORZE
Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu (Zajeziorze 38)
ZAKROCZ
Szkoła Podstawowa (Zakrocz 42)
ZAKRZEWEK
Szkoła Podstawowa (Zakrzewek 25)
ZAKRZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Osiedlowa 25)
ZALESIE
Szkoła Podstawowa (Zalesie 36)
Szkoła Podstawowa (Zalesie 38)
ZAMARTE
Szkoła Podstawowa w Zamartem (Zamarte 2)
ZAWDA
Szkoła Podstawowa (Zawda 14)
ZBOŻE
Szkoła Podstawowa w Zbożu (Zboże 10)
ZBÓJNO
Szkoła Podstawowa (Zbójno 178a)
ZBRACHLIN
Zespół Szkół (Zbrachlin)
ZEGARTOWICE
Szkoła Podstawowa (Zegartowice 13)
ZELGNO
Szkoła Podstawowa (Zelgno)
ZĘBOWO
Szkoła Podstawowa (Zębowo)
ZGŁOWIĄCZKA
Szkoła Podstawowa (Zgłowiączka 28)
ZIELEŃ
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Zieleń 56)
ZIELONKA
Szkoła Filialna (Zielonka, ul. Bydgoska 17)
Szkoła Podstawowa (Zielonka 27)
ZŁAWIEŚ WIELKA
Zespół Szkół w Złejwsi Wielkiej (ul. Szkolna 6)
ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 3)
ZŁOTORIA
Szkoła Podstawowa (ul. Pomorska 11)
ZNANIEWO
Szkoła Podstawowa (Znaniewo 2)
ŻALNO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
ŻERNIKI
Szkoła Podstawowa (Żerniki 32)
ŻNIN
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wandy Pieniężnej 19)
Zespół Publicznych Szkół nr 1 (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 32)
Zespół Szkół Społecznych "Trójka" (ul. Klemensa Janickiego 33)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie