Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Brusy
licea Bytów
licea Chojnice
licea Czarna Woda
licea Czarne
licea Czersk
licea Człuchów
licea Damnica
licea Dzierzgoń
licea Gdańsk
licea Gdańsk-Wrzeszcz
licea Gdynia
licea Główczyce
licea Gniew
licea Hel
licea Kartuzy
licea Kościerzyna
licea Kwidzyn
licea Lębork
licea Lubichowo
licea Luzino
licea Łeba
licea Malachin
licea Malbork
licea Miastko
licea Nowy Dwór Gdański
licea Pelplin
licea Prabuty
licea Pruszcz Gdański
licea Puck
licea Reda
licea Rumia
licea Sierakowice
licea Słupsk
licea Smętowo Graniczne
licea Somonino
licea Sopot
licea Starogard Gdański
licea Straszyn
licea Strzepcz
licea Swarożyn
licea Sztum
licea Tczew
licea Ustka
licea Wejherowo
licea Władysławowo
licea Żukowo
GDAŃSK

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

ul. Chłopska 64/23, 80-350 Gdańsk
tel./fax (58) 558-25-12, tel. kom. 795-581-470
www: http://www.liceumzaoczne.pl
e-mail: poczta@liceumzaoczne.pl

Liceum w 2 lub 3 lata lub "Matura w 1 rok" (kurs). Zajęcia co 2 tygodnie (tylko sobota i niedziela). Zajęcia w formie wykładów i konsultacji, bez sprawdzianów i odpytywań. Miła i bezstresowa atmosfera lekcji. Rekrutacja trwa!. Zapisz się już dziś.
W dniu zapisu otrzymasz zaświadczenie (ZUS, MOPS itp.)


Akademia Dobrej Edukacji (ul. Chłopska 64)
Akademia Pomorskie Centrum Edukacyjne
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Wały Jagiellońskie 26/6)


Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Lingwista"

ul. Gdyńskich Kosynierów 11, 80-866 Gdańsk
tel. (58) 300-06-05, tel/faks (58) 302-49-71
www: http://www.akademickieliceum.eu
e-mail: info@oswiatalingwista.eu

W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym "Lingwista" program jest realizowany w ciągach specjalistycznych o profilach: politechnicznym, medycznym, prawniczo-społecznym, filologiczno-lingwistycznym, ekonomicznym, architektoniczno-artystycznym. Osobom spoza Trójmiasta zapewniamy zakwaterowanie w internacie.


Akademickie Liceum Ogólnokształcące "Magellanum" (Aleja Legionów 13a)
Alternatywa Centrum Nauki (ul. Wały Piastowskie 1/ 608)
AP Edukacja (ul. Rajska 4E)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rajska 4E/14, 80-850 Gdańsk
tel. (58) 380 17-56, tel. kom. 533 404-491, 531 717-109
www: http://atutszkola.pl
e-mail: gdansk@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


British International School (ul. Jagiellońska 46)
Centrum Edukacyjne ABSOLWENT (ul. Marusarzówny 10)
Centrum Kształcenia im. Św. Wojciecha (ul. Piecewska 9)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 (al. Gen. Hallera 16/18)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.gdansk.zak.edu.pl
e-mail: gdansk@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (ul. Grunwaldzka 102)
Ekonomik Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące WZHiU (ul. Grunwaldzka 76/78)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Targ Drzewny 9/11)
Gdańskie Centrum Edukacji (ul. Kołobrzeska 75)
Gdańskie Centrum Kształcenia (ul. Św. Barbary 1)
Gdańskie Szkoły Autonomiczne (ul. Osiek 11/12)
I Gdańskie Liceum Społeczne (ul. Słowackiego 14)
II Liceum Ogólnokształcace (ul. Pestalozziego 7/9)
International School of Gdansk (ul. Sucha 29)
IX Liceum Ogólnokształcące (ul. Wilka Krzyżanowskiego 8)
Liceum Ogólnokształcące "Collegium Gedanense" (ul. Sztormowa 9)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Alternatywa Centrum Nauki (ul. Wały Piastowskie 1/608)
Liceum, kursy i szkolenia (ul. Łagiewniki 3)
NOVA Centrum Edukacyjne (ul. Długa 70/71 lok.5)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia (ul. Gnilna 3)
Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Liceum Plastyczne (ul. Polanki 124)
Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych (ul. Polanki 124 )
Ogólnokształcące Szkoły Sportowe (ul. Kołobrzeska 77)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Wały Jagiellońskie 28/30)
Ośrodek Kształcenia DYPLOMUS (ul. Wały Piastowskie 1/302 D)
Pomorskie Centrum Kszatłcenia Dorosłych (ul. Aksamitna 8)
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Rajska 4E/14)
Prywatne Liceum Kupieckie (ul. Narwicka 2)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku (ul. Skarpowa 3)
Stowarzyszenie Charytatywno Oświatowe Omega (ul. Pilotów 7)
Stowarzyszenie Przyjaciół Gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego (ul. Małomiejska 58)
Szkoła im. Św. Jana de La Salle (ul. Słowackiego 101)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis (ul. Dworska 34)
Szkoły "Atena" (ul. Wały Jagiellońskie 2 lok. 6)
Szkoły Ekonomiczno - Handlowe (ul. Seredyńskiego 1a)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Polanki 130)
VIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Kartuska 128)
XIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Pestalozziego 11/13)
XV Liceum Ogólnokształcące (ul. Pilotów 7)
XX Liceum Ogólnokształcące (ul. Dobrowolskiego 6)
XXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Wodnika 57)
Zaoczne Liceum dla Dorosłych (ul. Chłopska 64)
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych (ul. Powstańców Warszawskich 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1 (ul. Ignacego Krasickiego 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Kępna 38)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Wały Piastowskie 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Na Zaspę 31a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Głęboka 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Chałubińskiego 13 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Meissnera 9)
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących (ul. Subisława 22)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 9 (ul. Dąbrowszczaków 35)
Gdańsk - Wrzeszcz - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "ABSOLWENT" (ul. Heleny Marusarzówny 10)
Wrzeszcz - Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "Conradinum" (ul. Piramowicza 1/2)
BRUSY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Ogrodowa 2)
BYTÓW
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI (ul. 11 Listopada 1)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Bytowie (ul. 11 Listopada 1)
Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych (ul. Derdowskiego 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Gdańska 57)
CHOJNICE
Bałtyckie Centrum Kształcenia (ul. Nowe Miasto 4-6)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Świętopełka 3)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Świętopełka 1)
Wspólnota Szkół Katolickich (ul. Grunwaldzka 1)
Zespół Szkół Kształcenia Ponadgimnazjalnego (ul. Dworcowa 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kościerska 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Sukienników 13)
Zespół Szkół w Chojnicach (ul. Nowe Miasto 4-6)
CZARNA WODA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Przemysłowa 2)
CZARNE
Społeczne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Leśna 1)
Społeczne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Leśna 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Leśna 2)
CZERSK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół dla Dorosłych "Prestige" (ul. Kościuszki 6)
CZŁUCHÓW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Szczecińska 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kusocińskiego 1)
Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Jana III Sobieskiego 7A)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Koszalińska 2b)
DAMNICA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Korczaka 1)
DZIERZGOŃ
Zespół Szkół (ul. Gen. A. Zawadzkiego 15)
GDAŃSK-WRZESZCZ
Wrzeszcz - III Liceum Ogólnokształcące (ul. Topolowa 7)
GDYNIA
Centrum Kształcenia APIS (ul. Benisławskiego 1)
Centrum Kształcenia Dorosłych (ul. Opata Hackiego 8-10)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

ul. 10 Lutego 33, Budynek Cechu Rzemiosł, 81-364 Gdynia
Kontakt ze Szkołą
www: http://www.gdynia.zak.edu.pl
e-mail: gdynia@zak.edu.pl

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce i tworzymy największą OGÓLNOPOLSKĄ firmę edukacyjną. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Prowadzimy: Szkoły Policealne, Szkoły Medyczne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum, Kursy, Studia Podyplomowe.


COSINUS (ul. Świętojańska 23 /5)
Fundacja "Gwiazda Północy" (ul. Śląska 53)
Gdyńskie Liceum Autorskie STO (ul. Pomorska 39/41)
Gdyńskie Zaoczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Morska 192)
Gimnazjum i Liceum Jezuitów (ul. Tatrzańska 35)
I Akademickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Narcyzowa 6)
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (ul. Legionów 27)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Morska 186)
IX Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 31)
Kolegium Miejskie (ul. Raduńska 21)
Liceum Ogólnokształcące Zaoczne (ul. Władysława IV 51)
Pascal (ul. Świętojańska 47/3)
Pomorskie Centrum Edukacyjne (ul. Starowiejska 3/4)
PROFESJA (ul. Świętojańska 71/1)
Prywatny Zespół Edukacyjny EUROSCHOOL (ul. T.Wendy 7/9)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 (ul. Energetyków 13)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Dickmana 14)
VI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kopernika 34)
X Liceum Ogólnokształcące (ul. Władysława IV nr 58)
Zaoczne Liceum Ogólokształcące - "Cosinus" (ul. Słowackiego 53)
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących (ul.Władysława IV 54)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Rymarska 40)
Zespół Szkół Katolickich (Plac św. Andrzeja 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Wolności 22b)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Narcyzowa 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Płk. Dąbka 207)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Wejherowska 55)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Hallera 9)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Orłowska 39)
Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego (ul. Energetyków 13a)
Zespół Szkół Usługowych (ul. Morska 75)
Witomino - Szkoły E. Tadeusza Mazurka (ul. Uczniowska 2)
GŁÓWCZYCE
Szkoła Podstawowa i Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. 22 Lipca 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
GNIEW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sobieskiego 11)
HEL
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
KARTUZY
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Rynek 6)
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI (ul. Kościerska 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Klasztorna 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Osiedle Wybickiego 33)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Wzgórze Wolności 3)
KOŚCIERZYNA
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wybickiego 1)
EXTERNUS Szkoły Policealne (ul. Sikorskiego 1)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Krasickiego 2)
Kaszubskie Centrum Kształcenia "Vademecum" (ul. Partyzantów 4)
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 (ul. Sikorskiego 1)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wybickiego 1)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 3 (ul. Kartuska 48)
KWIDZYN
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Chopina 26)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum (ul. Chopina 4)
Zaoczne Liceum Uzupełniające (ul. Warszawska 13)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Konarskiego 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Słoneczna 2)
LĘBORK
Anglojęzyczne Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Malczewskiego 34)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Dygasińskiego 14)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Marcinkowskiego 14)
Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Marcinkowskiego 1)
Szkoła Policealna "Externus" (ul. Dygasińskiego 14)
Zaoczne Liceum i Szkoła Policealna "Ekspert" (ul. Mireckiego 10)
Zaoczne Liceum Ponadgimnazjalne (ul. Kossaka 103)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych (ul. Dygasińskiego 14)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Marcinkowskiego 1)
LUBICHOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Ks. Lorenza 8)
LUZINO
Kaszubskie Centrum Edukacji Vademecum (ul. Mickiewicza 22)
ŁEBA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Nadmorska 21)
MALACHIN
Czerska Szkoła Realna (Malachin, ul. Główna 11)
MALBORK
Prywatne Szkoly "WIEDZA" (ul. Żeromskiego 45)
Publiczne Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Reymonta 24)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 17 Marca 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Wojska Polskiego 493)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (Aleja Wojska Polskiego 502)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (Plac Narutowicza 14)
MIASTKO
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Bolesława Chrobrego 7)
Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI (ul. Kujawska 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Mickiewicza 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Młodzieżowa 3)
NOWY DWÓR GDAŃSKI
Zespół Szkół Nr 1 (ul. 3-Maja 3)
PELPLIN
Collegium Marianum Liceum Katolickie (al. Cystersów 2)
Zespół Szkół "Przyszłość" (ul. Kościuszki 12A)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sambora 5)
PRABUTY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 4)
PRUSZCZ GDAŃSKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Niemcewicza 1)
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących (ul. Wojska Polskiego 4)
PUCK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 14)
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Kolejowa 7)

Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące (ul. Wałowa 1)
Zespół Szkół (ul. Przebendowskiego 12/1)
REDA
Prywatna Szkoła w Redzie (ul. Norwida 59 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Łąkowa 36/38)
RUMIA
I Liceum Ogolnokształcace im. Książąt Pomorskich (ul. Starowiejska 4)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Stoczniowców 6)
Zespół Szkół Salezjańskich (ul. Świętojańska 1)
SIERAKOWICE
Zaoczne Liceum Ponadgimnazjalne i Uzupelniające (ul. Kubusia Puchatka 2a)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Dworcowa 3)
SŁUPSK
AP Edukacja (ul. Kołłątaja 35)

Atut Lider Kształcenia

ul. Kołłątaja 31a, 76-200 Słupsk
tel. kom. 536 006-375, 593 070-844
www: http://atutszkola.pl
e-mail: slupsk@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Edukacyjne Technik (ul. Garncarska 21)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Grottgera 13)
Liceum - Studium (ul. Grottgera 10)
Niepubliczne Technikum Gastronomiczne dla Dorosłych (ul. Szczecińska 60)
Pomorski Ośrodek Edukacyjny (Plac Dąbrowskiego 3)
Prywatna Szkoła Policealna "TWOJA-SZKOŁA" Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Szczecińska 36)
Środkowopomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Krzywoustego 6)
V Liceum Ogólnokształcące w Słupsku (ul. Deotymy 15a)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących (ul. Partyzantów 24)
Zespół Szkół Informatycznych (ul. Koszalińska 9)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Piłsudskiego 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych "NAUKA" (ul. Kołłątaja 31A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Szarych Szeregów 15)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Mickiewicza 32)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Marii Zaborowskiej 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Niedziałkowskiego 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku (ul. Przemysłowa 100)
Zespół Szkół Społecznych Ponadgimnazjalnych (ul. Szczecińska 94)
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku (ul. Szymanowskiego 5)
SMĘTOWO GRANICZNE
Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej (ul. Gdańska 21)
SOMONINO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wolności 39)
SOPOT
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościuszki 22-24)
II Liceum Ogólnokształcące (Aleja Niepodległości 751)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Kolberga 15)
Liceum Ogólnokształcące Zaoczne (Al. Niepodległości 751)
Sopocka Akademia Tenisowa
Prywatna Szkoła Podstawowa
z oddziałami gimnazjalnymi
i Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 73)

Sopockie Liceum Autonomiczne (Al. Niepodległości 739 a)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Książąt Pomorskich 16/18)
STAROGARD GDAŃSKI
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Rynek 34)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 131)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Twoja Szkoła" (ul. Wybickiego 17)
Prywatne Szkoly "WIEDZA" (ul. Kościuszki 131)
Starogardzkie Szkoły Autonomiczne (ul. Bilikiewicza 22)
Zaoczne Liceum Uzupełniające (ul. Wybickiego 17)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Sobieskiego 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Hallera 34)
Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim (ul. Paderewskiego 11)
STRASZYN
Zaoczne Liceum Ponadgimnazjalne i Uzupełniające (ul. Piłsudskiego 37)
STRZEPCZ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Derdowskiego 1)
SWAROŻYN
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących (ul. Szkolna 2)
SZTUM
Zespół Szkół (ul. Kasprowicza 3)
TCZEW
Centrum Edukacji Dorosłych (ul. 30-go Stycznia 1)
Centrum Kształcenia Zawodowego "NAUKA" (ul. Warsztatowa 4)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkoły Morskiej 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Królowej Marysieńki 10)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 1)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Wodna 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Armii Krajowej 70)
Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich (ul. Czyżykowska 17)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Parkowa 1)
USTKA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Bursztynowa 12)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Darłowska 3b)
WEJHEROWO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 Dla Niesłyszących (ul. Sobieskiego 279 )
Prywatne Liceum Ogólnokształcące (os. 1000-Lecia Państwa Polskiego 15)
Zespół Szkół Niepublicznych w Wejherowie (Osiedle Kaszubskie 27)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (Osiedle Kaszubskie 27)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Bukowa 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Strzelecka 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Budowlanych 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Sobieskiego 344)
WŁADYSŁAWOWO
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 52)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Morska 1)
ŻUKOWO
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Gdyńska 5)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie