Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Biedrzychowice
zawodowe Bielawa
zawodowe Bierutów
zawodowe Bogatynia
zawodowe Boguszów-Gorce
zawodowe Bolesławiec
zawodowe Bolków
zawodowe Bożków
zawodowe Brzeg Dolny
zawodowe Bystrzyca Dolna
zawodowe Bystrzyca Kłodzka
zawodowe Chocianów
zawodowe Chojnów
zawodowe Chróstnik
zawodowe Długopole Zdrój
zawodowe Dobroszyce
zawodowe Dzierżoniów
zawodowe Głogów
zawodowe Głuszyca
zawodowe Góra
zawodowe Gryfów Śląski
zawodowe Jawor
zawodowe Jaworzyna Śląska
zawodowe Jelcz-Laskowice
zawodowe Jelenia Góra
zawodowe Jerzmanice Zdrój
zawodowe Kamieniec Ząbkowicki
zawodowe Kamienna Góra
zawodowe Karpacz
zawodowe Kąty Wrocławskie
zawodowe Kłodzko
zawodowe Krzyżowice
zawodowe Kudowa Zdrój
zawodowe Legnica
zawodowe Lubań
zawodowe Lubin
zawodowe Lubomierz
zawodowe Ludów Polski
zawodowe Ludwikowice Kłodzkie
zawodowe Lwówek Śląski
zawodowe Międzybórz
zawodowe Mikoszów
zawodowe Milicz
zawodowe Miłków
zawodowe Mirsk
zawodowe Mokrzeszów
zawodowe Nowa Ruda
zawodowe Oborniki Śląskie
zawodowe Oleśnica
zawodowe Oława
zawodowe Opolnica
zawodowe Piechowice
zawodowe Pieszyce
zawodowe Piława Górna
zawodowe Polanica Zdrój
zawodowe Polkowice
zawodowe Przemków
zawodowe Rakowice Wielkie
zawodowe Rów
zawodowe Rudna
zawodowe Sadowice
zawodowe Skoroszowice
zawodowe Smolnik
zawodowe Sobótka
zawodowe Stronie Śląskie
zawodowe Strzegom
zawodowe Strzelin
zawodowe Syców
zawodowe Szczawno Zdrój
zawodowe Szczytna
zawodowe Szczytno
zawodowe Szklarska Poręba
zawodowe Szklary Górne
zawodowe Ścinawka Dolna
zawodowe Środa Śląska
zawodowe Świdnica
zawodowe Świebodzice
zawodowe Trzcinica
zawodowe Trzebnica
zawodowe Tuchola
zawodowe Twardogóra
zawodowe Wałbrzych
zawodowe Wąsosz
zawodowe Włosień
zawodowe Wojcieszów
zawodowe Wołów
zawodowe Wrocław
zawodowe Ząbkowice Śląskie
zawodowe Zgorzelec
zawodowe Ziębice
zawodowe Złotoryja
zawodowe Żarów
zawodowe Żmigród
WROCŁAW
Akademia Rozwoju Zawodowego Medica (ul. Grunwaldzka 2)
Centrum Edukacji Zawodowej MUR (ul. Kruszwicka 26-28B)
Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Dworska 8)
Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących (ul. Kamiennogórska 16)
Elektroniczne Zakłady Naukowe (ul. Braniborska 57)
Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów (ul. Kruszwicka 8 A)
Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji (ul. Wejherowska 28)
HANDICAP (ul. Stawowa 1a)
Lotnicze Zakłady Naukowe (ul. Kiełczowska 43)
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja Sp. z o.o. (ul. Krakowska 56-62)
Profesja Centrum Kształcenia Kadr (ul. Rynek 42-43/8 piętro II)
Prywatny Zespół Szkół Andrzeja Żywirskiego (ul. Nowowiejska 69)
Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA (ul. Jedności Narodowej 46a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 11 (ul. Kamienna 99/101)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Stanisławowska 46)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Nr 10 (ul. Parkowa 27)

Szkoły Europejskie (ul. Kruszwicka 8A)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 (ul. Głogowska 30)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Grabiszyńska 236)
Zespół Szkół Dolnośląskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego (Al. Wiśniowa 81)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych (ul. Worcella 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Drukarska 50)
Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Kamienna 86)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Słubicka 29-33)
Zespół Szkół nr 18 (ul. Młodych Techników 58)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Borowska 105)
Zespół Szkół Nr 23 (ul. Dawida 9-11)
Zespół Szkół Nr 25 (ul. Skwierzyńska 1/7)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkocka 64)
Zespół Szkół nr 6 (ul. Nowodworska 70/82)
Zespół Szkół Ochrony Środowiska (ul. Stabłowicka 147/149)
Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych (ul. gen. J. Hauke-Bosaka 21)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 (ul. J. Wł. Dawida 5/7)
BIEDRZYCHOWICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Biedrzychowice 20)
BIELAWA
BIELAWIANKA (ul. Sportowa)
Szkoły Niepubliczne (ul. Wolności 105)
Zespół Szkół Cechu Rzemiosł Różnych (ul. Polna 2)
Zespół Szkół w Bielawie (ul. Żeromskiego 41)
BIERUTÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Plac Kościelny 2)
BOGATYNIA
Zespół Szkół Energetycznych i Ekonomicznych (ul. Młodych Energetyków 24)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Kościuszki 33)
BOGUSZÓW-GORCE
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 33)
BOLESŁAWIEC
Centrum Szkolenia Technicznego (ul. Górne Młyny 1)
Niepubliczne Technikum Wieczorowe (Aleja 1000-Lecia 51)
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ul. Zgorzelecka 28/29)
Prywatny Zespół Szkół Policealnych i Technikum Wieczorowe dla Dorosłych (ul. Słowackiego 2)
Prywatny Zespół Szkół Zawodowych (ul. Zgorzelecka 18)
Zespół Szkół Budowlanych (Al. 1000-lecia 51)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. H. i W. Tyrankiewiczów 2)
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych (ul. Zgorzelecka 18)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Górne Młyny 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Komuny Paryskiej 6)
BOLKÓW
Zespół Szkół Agrobiznesu (ul. Niepodległości 17)
BOŻKÓW
Zespół Szkół Agrotechnicznych (Bożków 89)
BRZEG DOLNY
Zespół Szkół Zawodowych (ul. 1-go Maja 1a)
Zespół Placówek Resocjalizacyjnych (ul. 1 Maja 21)
BYSTRZYCA DOLNA
Powiatowy Zespół Szkół (Bystrzyca Dolna 55)
BYSTRZYCA KŁODZKA
Centrum Oświatowe "Prymus" (ul. Wojska Polskiego 68)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Juliusza Słowackiego 4)
CHOCIANÓW
Zespół Szkół (ul. Kolonialna 13)
CHOJNÓW
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Witosa 1)
CHRÓSTNIK
Zespół Szkół (Chróstnik 60)
DŁUGOPOLE ZDRÓJ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zdrojowa 11)
DOBROSZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stawowa 23)
DZIERŻONIÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Nowowiejska 74-76)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Adama Mickiewicza 8)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Słowiańska 6)
GŁOGÓW
EkoHa - Prywatna Szkoła Handlowa, Dwuletnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące (ul. Karola Miarki 1)
Głogowskie Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Piotra Skargi 29)
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych (ul. Sportowa 1)
Zespół Szkól Zawodowych (Plac Jana z Głogowa 7)
Zespół Szkół (ul. Wita Stwosza 3a)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. K.Miarki 1)
Zespół Szkół Przyrodniczych (ul. Folwarczna 55)
Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych (ul. Piastowska 2a)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Perseusza 5)
GŁUSZYCA
Zespół Szkół (ul. Parkowa 9)
GÓRA
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (Góra, ul. B. Głowackiego 1)
Zespół Szkół (ul. Armii Polskiej 15 A)
GRYFÓW ŚLĄSKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Kolejowa 16)
JAWOR
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Wrocławska 30A)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Paderewskiego 6)
Zespół Szkół (ul. Rapackiego 1)
JAWORZYNA ŚLĄSKA
Zespół Szkół (ul. Powstańców Śląskich 12)
JELCZ-LASKOWICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Techników 26)
JELENIA GÓRA
Technikum Weterynaryjne w Jeleniej Górze (nieistniejąca) (ul. Kraszewskiego 8)
Zespół Szkół Ekonomiczno - Turystycznych (ul. Piłsudskiego 27)
Zespół Szkół Centrum Usług Edukacyjnych (ul. Paderewskiego 13)
Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze (ul. Grunwaldzka 64a)
Zespół Szkół i Placówek (ul. Kruszwicka 3)
Zespół Szkół Licealnych i Usługowych (ul. Leśna 5)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 (ul. 1-go Maja 39/41)
Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych (ul. Leśna 5)
Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych (ul. Cieplicka 34)
Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" (ul. Obrońców Pokoju 10)
JERZMANICE ZDRÓJ
Zakład Poprawczy (Jerzmanice Zdrój 20)
KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Ząbkowicka 21)
KAMIENNA GÓRA
Zespół Szkół Specjalnych (ul. M. Fornalskiej 11)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Traugutta 2)
KARPACZ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Gimnazjalna 7)
KĄTY WROCŁAWSKIE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Drzymały 13)
KŁODZKO
Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości (ul. Szkolna 8)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna (ul. Warty 70)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Bohaterów Getta 6)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Stanisława Wyspiańskiego 2)
KRZYŻOWICE
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 (Krzyżowice, ul. Główna 2)
KUDOWA ZDRÓJ
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (ul. Zdrojowa 22a)
LEGNICA
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Lotnicza 26)
Zespół Placówek Specjalnych (ul. Rycerska 13)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Grabskiego 14/22)
Zespół Szkół Budowlanych Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Usługowego "PRIMGABEX" (ul. Murarska 5)
Zespół Szkół Ekonomicznych (Plac Słowiański 5)
Zespół Szkół Elektryczno - Mechanicznych (ul. Fryderyka Skarbka 4)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (ul. Wrocławska 211)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Jaworzyńska 219)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Słubicka 7)
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących (ul. Złotoryjska 144)
LUBAŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kopernika 1)
Społeczny Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Leśna 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kopernika 31)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Łokietka 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Leśna 8)
LUBIN
Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr (ul. M. Skłodowskiej-Curie 84)
Ośrodek Kształcenia COGITO (ul. Kopernika 8)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Kościuszki 9)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Szpakowa 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. M.Skłodowskiej - Curie 72)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Składowa 3)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Komisji Edukacji Narodowej 6)
LUBOMIERZ
Zespół Szkół w Lubomierzu (ul. Chopina 9)
LUDÓW POLSKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie Placówka w Ludowie Polskim (Ludów Polski 16)
LUDWIKOWICE KŁODZKIE
Niepubliczne Szkoły Specjalne (ul. Wiejska 9)
LWÓWEK ŚLĄSKI
Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych (ul. Parkowa 9)
MIĘDZYBÓRZ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wrocławska 2)
MIKOSZÓW
Stowarzyszenie Świętego Celestyna (Mikoszów 27)
MILICZ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 2)
Technikum Leśne w Miliczu (ul. Kasztelańska 1)
Zespół Szkół (ul. Trzebnicka 4)
MIŁKÓW
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wiejska 138)
MIRSK
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych (ul. Wodna 2)
MOKRZESZÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Mokrzeszów 111)
NOWA RUDA
Noworudzka Szkoła Techniczna (ul. Stara Droga 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Stara Droga 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Kopernika 8)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kopernika 8)
OBORNIKI ŚLĄSKIE
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Parkowa 8)
OLEŚNICA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wojska Polskiego 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wojska Polskiego 67/69)
OŁAWA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. ks. F. Kutrowskiego 31)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. 3 Maja 18e)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Broniewskiego 6)
OPOLNICA
Zespół Szkół Specjalnych (Opolnica 58)
PIECHOWICE
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych (ul. Świerczewskiego 21)
PIESZYCE
Zespół Szkół (ul. Adama Mickiewicza 1)
PIŁAWA GÓRNA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Szkolna 6)
POLANICA ZDRÓJ
Regionalna Szkoła Turystyczna (ul. Wojska Polskiego 23)
POLKOWICE
Zespół Szkół w Polkowicach (ul. Skalników 6)
PRZEMKÓW
Zespół Szkół (ul. Leśna Góra 3)
RAKOWICE WIELKIE
Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych (Rakowice Wielkie 48)
RÓW
Centrum Kształcenia i Wychowania (Rów 27a)
RUDNA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kolejowa 5)
SADOWICE
Zakład Poprawczy (Sadowice, ul. Szkolna nr 10)
SKOROSZOWICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Skoroszowice 20)
SMOLNIK
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (Smolnik 22)
SOBÓTKA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Słoneczna 31)
STRONIE ŚLĄSKIE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Tadeusza Kościuszki 20)
STRZEGOM
Zespół Szkół w Strzegomiu (ul. Krótka 6)
STRZELIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Staszica 5)
SYCÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Daszyńskiego 42)
SZCZAWNO ZDRÓJ
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 2)
SZCZYTNA
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Przemysłu Szklarskiego (nieistniejąca) (ul.Wolności 80)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wolności 82)
SZCZYTNO
Szkoły dla Dorosłych (ul. Bohaterów Września 1939r. 2)
SZKLARSKA PORĘBA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Górna 29)
SZKLARY GÓRNE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Szklary Górne 51c)
ŚCINAWKA DOLNA
Niepubliczny Zespół Szkół (Ścinawka Dolna 21b)
ŚRODA ŚLĄSKA
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Wrocławska 12)
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Świętego Andrzeja 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kilińskiego 33)
ŚWIDNICA
Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa "Rzemieślnik" (ul. Wałbrzyska 54)
Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych (ul. Wałbrzyska 35-37)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Ks. Agnieszki 2)
Zespół Szkół Hotelarsko -Turystycznych (ul. Równa 18)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Gen. Władysława Sikorskiego 41)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Budowlana 7-9)
ŚWIEBODZICE
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 31)
TRZCINICA
Zespół Szkół (ul. Trzcinica 79)
TRZEBNICA
Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno - Wychowawczych (ul. Nowa 1)
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 (ul. Żeromskiego 25)
TUCHOLA
Zespół Szkół Leśnych (ul. Nowodworskiego 9-13)
TWARDOGÓRA
Szkoły dla Dorosłych "Mur" (ul. Wrocławska 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Staszica 3)
WAŁBRZYCH
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego CRRiMP (ul. Osiedle Górnicze 29)
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Osiedle Górnicze 29)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Ogrodowa 2a)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Kłodzka 29 (os. Rusinowa))
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Kłodzka 29)
Zespół Szkół Nr 8 (al. Wyzwolenia 5)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. gen. Władysława Andersa 121 A)
Zespół Szkół Techniczno-Budowlanych (ul. Przywodna 1)
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych (Plac Bohaterów Pracy 1)
WĄSOSZ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Janusza Korczaka 6)
WŁOSIEŃ
Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych (Włosień 104)
Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych (Włosień 104)
WOJCIESZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Miedziana 1)
WOŁÓW
Centrum Kszałcenia Ustawicznego (ul. Więzienna 6)
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Tadeusza Kościuszki 27)

Zespół Szkół Specjalnych (ul. Inwalidów Wojennych 10)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Spacerowa 1)
ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Proletariatczyków 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Powstańców Warszawy 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Wrocławska 17)
ZGORZELEC
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 10-10a)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Francuska 6)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 16)
Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych (ul. Powstańców Śląskich 1)
ZIĘBICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wojska Polskiego 3)
ZŁOTORYJA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Staszica 2)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Wojska Polskiego 50)
ŻARÓW
Zespół Szkół (ul. Zamkowa 10)
ŻMIGRÓD
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Willowa 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Rybacka 17)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie