Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Adamów
gimnazja Andrzejewo
gimnazja Baboszewo
gimnazja Baniocha
gimnazja Baranów
gimnazja Bartniki
gimnazja Belsk Duży
gimnazja Białki
gimnazja Białobrzegi
gimnazja Białotarsk
gimnazja Bielany
gimnazja Bielsk
gimnazja Bieniewice
gimnazja Bieżuń
gimnazja Blichowo
gimnazja Błędów
gimnazja Błonie
gimnazja Bodzanów
gimnazja Bogate
gimnazja Boguty-Pianki
gimnazja Bojmie
gimnazja Borki Wyrki
gimnazja Borki-Kosy
gimnazja Borkowice
gimnazja Borkowo Kościelne
gimnazja Borowie
gimnazja Boża Wola
gimnazja Brańszczyk
gimnazja Brok
gimnazja Brudzeń Duży
gimnazja Brwinów
gimnazja Brześce
gimnazja Brzóza
gimnazja Bulkowo
gimnazja Cegłów
gimnazja Celestynów
gimnazja Cendrowice
gimnazja Ceranów
gimnazja Chlewiska
gimnazja Chodów
gimnazja Chorzele
gimnazja Chotcza-Józefów
gimnazja Chudek
gimnazja Chylice
gimnazja Chynów
gimnazja Ciachcin
gimnazja Ciechanów
gimnazja Cieksyn
gimnazja Cielechowizna
gimnazja Ciepielów
gimnazja Coniew
gimnazja Czarnia
gimnazja Cząstków Mazowiecki
gimnazja Czernice Borowe
gimnazja Czerwin
gimnazja Czerwińsk nad Wisłą
gimnazja Czerwonka Włościańska
gimnazja Dąbrówka
gimnazja Dębe Wielkie
gimnazja Dębnowola
gimnazja Długosiodło
gimnazja Dobre
gimnazja Dobrzyków
gimnazja Domanice-Kolonia
gimnazja Drobin
gimnazja Drwalew
gimnazja Duczki
gimnazja Duczymin
gimnazja Dylewo
gimnazja Dziarno
gimnazja Dziekanów Leśny
gimnazja Dzierzążnia
gimnazja Dzierzgowo
gimnazja Dzierżenin
gimnazja Erminów
gimnazja Garbatka-Letnisko
gimnazja Garwolin
gimnazja Gąbin
gimnazja Gąsewo Poduchowne
gimnazja Gąsocin
gimnazja Gielniów
gimnazja Glinianka
gimnazja Glinojeck
gimnazja Głosków
gimnazja Głowaczów
gimnazja Gniewoszów
gimnazja Golice
gimnazja Gołymin-Ośrodek
gimnazja Gończyce
gimnazja Gostynin
gimnazja Goszczyn
gimnazja Goślice
gimnazja Goworowo
gimnazja Gozdowo
gimnazja Gójsk
gimnazja Góra Kalwaria
gimnazja Górki
gimnazja Górzno
gimnazja Gózd
gimnazja Grabowo
gimnazja Grabów nad Pilicą
gimnazja Grębków
gimnazja Grochów
gimnazja Grodzisk Mazowiecki
gimnazja Grójec
gimnazja Grudusk
gimnazja Gumowo
gimnazja Gwizdały
gimnazja Gzy
gimnazja Huszlew
gimnazja Huta
gimnazja Ignaców
gimnazja Iłów
gimnazja Iłża
gimnazja Izabelin
gimnazja Izdebki-Kosny
gimnazja Izdebno
gimnazja Jabłonna
gimnazja Jabłonna Lacka
gimnazja Jadów
gimnazja Jaktorów
gimnazja Jakubów
gimnazja Jasienica
gimnazja Jasieniec
gimnazja Jastrząb
gimnazja Jastrzębia
gimnazja Jawór Solecki
gimnazja Jazgarzew
gimnazja Jazgarzewszczyzna
gimnazja Jedlińsk
gimnazja Jedlnia
gimnazja Jedlnia Letnisko
gimnazja Jednorożec
gimnazja Jelonki
gimnazja Jeruzal
gimnazja Joniec
gimnazja Józefów
gimnazja Kadzidło
gimnazja Kaliszki
gimnazja Kałęczyn
gimnazja Kałuszyn
gimnazja Kampinos
gimnazja Karczew
gimnazja Karniewo
gimnazja Kaski
gimnazja Kazanów
gimnazja Kazuń Polski
gimnazja Kąty
gimnazja Klembów
gimnazja Klwów
gimnazja Kobyłka
gimnazja Koczargi Stare
gimnazja Kolonia Szczerbacka
gimnazja Kołbiel
gimnazja Komornica
gimnazja Komorowo
gimnazja Komorów
gimnazja Konstancin-Jeziorna
gimnazja Korczew
gimnazja Korytnica
gimnazja Korytów
gimnazja Kosów Lacki
gimnazja Kotuń
gimnazja Koziebrody
gimnazja Kozienice
gimnazja Kozłów Biskupi
gimnazja Krajkowo
gimnazja Krasiniec
gimnazja Krasne
gimnazja Krasnosielc
gimnazja Kraszewo
gimnazja Kroczewo
gimnazja Kruszew
gimnazja Krypy
gimnazja Krzesk - Królowa Niwa
gimnazja Krzynowłoga Mała
gimnazja Krzynowłoga Wielka
gimnazja Kuczbork-Osada
gimnazja Kuklówka Radziejowicka
gimnazja Laski
gimnazja Lasocin
gimnazja Latowicz
gimnazja Legionowo
gimnazja Leoncin
gimnazja Leszczydół-Nowiny
gimnazja Leszno
gimnazja Lesznowola
gimnazja Lipniki
gimnazja Lipowiec Kościelny
gimnazja Lipsko
gimnazja Lisewo
gimnazja Lubowidz
gimnazja Lucień
gimnazja Lutocin
gimnazja Łaskarzew
gimnazja Łazy
gimnazja Łąck
gimnazja Łęg Probostwo
gimnazja Łęg Przedmiejski
gimnazja Łochów
gimnazja Łomianki
gimnazja Łomna
gimnazja Łosice
gimnazja Łyse
gimnazja Łysów
gimnazja Maciejowice
gimnazja Magdalenka
gimnazja Magnuszew
gimnazja Majdów
gimnazja Makowiec
gimnazja Maków Mazowiecki
gimnazja Mała Wieś
gimnazja Małęczyn
gimnazja Małkinia Górna
gimnazja Małocice
gimnazja Mariówka
gimnazja Marki
gimnazja Maszewo Duże
gimnazja Miastków Kościelny
gimnazja Miąse
gimnazja Michałowice
gimnazja Michałówka
gimnazja Miedzna
gimnazja Międzyborów
gimnazja Milanówek
gimnazja Mińsk Mazowiecki
gimnazja Mirów Stary
gimnazja Mława
gimnazja Młock
gimnazja Młodzieszyn
gimnazja Młynarze
gimnazja Mniszew
gimnazja Mocarzewo
gimnazja Mochowo
gimnazja Modlin Twierdza
gimnazja Mogielnica
gimnazja Mokobody
gimnazja Mokra Wieś
gimnazja Mordy
gimnazja Mrozy
gimnazja Mszczonów
gimnazja Mysiadło
gimnazja Myszyniec
gimnazja Myśliszewice
gimnazja Nacpolsk
gimnazja Nadarzyn
gimnazja Nagoszewo
gimnazja Naruszewo
gimnazja Nasielsk
gimnazja Natolin
gimnazja Niedzbórz
gimnazja Niemojki
gimnazja Nieporęt
gimnazja Nipokalanów
gimnazja Nowa Góra
gimnazja Nowa Iwiczna
gimnazja Nowa Krępa
gimnazja Nowa Sucha
gimnazja Nowa Wieś
gimnazja Nowe Grochale
gimnazja Nowe Iganie
gimnazja Nowe Miasto
gimnazja Nowe Miasto nad Pilicą
gimnazja Nowe Miszewo
gimnazja Nowy Duninów
gimnazja Nowy Dwór Mazowiecki
gimnazja Nowy Miszew
gimnazja Nur
gimnazja Obierwia
gimnazja Obryte
gimnazja Odrzywół
gimnazja Okuniew
gimnazja Olszanka
gimnazja Olszewo- Borki
gimnazja Ołdaki
gimnazja Opactwo
gimnazja Opinogóra Górna
gimnazja Orońsko
gimnazja Osieck
gimnazja Ossów
gimnazja Ostrołęka
gimnazja Ostrów Mazowiecka
gimnazja Ostrówek
gimnazja Osuchów
gimnazja Ościsłowo
gimnazja Otrębusy
gimnazja Otwock
gimnazja Ożarów Mazowiecki
gimnazja Pacyna
gimnazja Pamiątka
gimnazja Paprotnia
gimnazja Parysów
gimnazja Parznice
gimnazja Pawłowice
gimnazja Pęchery-Łbiska
gimnazja Piaseczno
gimnazja Piastów
gimnazja Pilawa
gimnazja Pionki
gimnazja Platerów
gimnazja Płochocin
gimnazja Płock
gimnazja Płoniawy-Bramura
gimnazja Płońsk
gimnazja Pniewo
gimnazja Podebłocie
gimnazja Podkowa Leśna
gimnazja Polesie
gimnazja Policzna
gimnazja Pomiechówek
gimnazja Poręba Średnia
gimnazja Postoliska
gimnazja Potworów
gimnazja Prażmów
gimnazja Prostyń
gimnazja Pruszków
gimnazja Pruszyn
gimnazja Przasnysz
gimnazja Przemiarowo
gimnazja Przesmyki
gimnazja Przyłęk
gimnazja Przysucha
gimnazja Przytyk
gimnazja Pułtusk
gimnazja Pustelnik
gimnazja Puszcza Mariańska
gimnazja Raciąż
gimnazja Radom
gimnazja Radomyśl
gimnazja Radzanowo
gimnazja Radzanów
gimnazja Radzików Wielki
gimnazja Radzymin
gimnazja Raszyn
gimnazja Rawa Mazowiecka
gimnazja Regimin
gimnazja Repki
gimnazja Rogolin
gimnazja Rościszewo
gimnazja Rozbity Kamień
gimnazja Różan
gimnazja Ruda Talubska
gimnazja Ruda Wielka
gimnazja Rusinów
gimnazja Rybno
gimnazja Rząśnik
gimnazja Rzeczniów
gimnazja Rzekuń
gimnazja Rzewnie
gimnazja Rzuców
gimnazja Sabnie
gimnazja Sadowne
gimnazja Samogoszcz
gimnazja Sanniki
gimnazja Sarnaki
gimnazja Serock
gimnazja Seroczyn
gimnazja Sieciechów
gimnazja Siecień
gimnazja Siedlce
gimnazja Siedlin
gimnazja Siemiątkowo
gimnazja Siennica
gimnazja Sienno
gimnazja Sierakówek
gimnazja Sierpc
gimnazja Sikórz
gimnazja Skaryszew
gimnazja Skarżysko-Kamienna
gimnazja Skibniew
gimnazja Skórzec
gimnazja Skrzeszew
gimnazja Słomczyn
gimnazja Słubice
gimnazja Słupno
gimnazja Sobienie Jeziory
gimnazja Sobolew
gimnazja Sochaczew
gimnazja Sochocin
gimnazja Sokołów Podlaski
gimnazja Solec
gimnazja Solec nad Wisłą
gimnazja Somianka
gimnazja Sońsk
gimnazja Sowia Wola
gimnazja Stanisławów
gimnazja Stanisławów Pierwszy
gimnazja Stara Błotnica
gimnazja Stara Kornica
gimnazja Stara Niedziałka
gimnazja Stare Bosewo
gimnazja Stare Gralewo
gimnazja Stare Pieścirogi
gimnazja Stare Proboszczewice
gimnazja Stare Załubice
gimnazja Staroźreby
gimnazja Stary Gózd
gimnazja Stary Lubotyń
gimnazja Stary Pilczyn
gimnazja Stary Szelków
gimnazja Stawiszyn
gimnazja Stefanów
gimnazja Sterdyń
gimnazja Stoczek
gimnazja Stojadła
gimnazja Stok Lacki
gimnazja Strachówka
gimnazja Stromiec
gimnazja Stryjki
gimnazja Strykowice Górne
gimnazja Strzegowo
gimnazja Studzieniec
gimnazja Stupsk
gimnazja Suchożebry
gimnazja Sulejówek
gimnazja Surowe
gimnazja Susk
gimnazja Suskowola
gimnazja Syberia
gimnazja Sydół
gimnazja Sypniewo
gimnazja Szczawin Kościelny
gimnazja Szczutowo
gimnazja Szczytno
gimnazja Szreńsk
gimnazja Szulborze Wielkie
gimnazja Szydłowiec
gimnazja Szydłowo
gimnazja Szymanów
gimnazja Śmiary
gimnazja Świercze
gimnazja Świerże Górne
gimnazja Tarczyn
gimnazja Tczów
gimnazja Teresin
gimnazja Tłuszcz
gimnazja Trąbki
gimnazja Trojanów
gimnazja Troszyn
gimnazja Trzcianka
gimnazja Unieck
gimnazja Unin
gimnazja Ursynów
gimnazja Uwieliny
gimnazja Wach
gimnazja Warka
gimnazja Warmiak
gimnazja Warszawa
gimnazja Wąsewo
gimnazja Węgrów
gimnazja Wiązowna
gimnazja Wieczfnia Kościelna
gimnazja Wielgolas
gimnazja Wieliszew
gimnazja Wieniawa
gimnazja Wierzbica
gimnazja Wierzbno
gimnazja Wierzchowiny
gimnazja Wilków Pierwszy
gimnazja Winnica
gimnazja Wiśniew
gimnazja Wiśniewo
gimnazja Wodynie
gimnazja Wola Kiełpińska
gimnazja Wola Kosowska
gimnazja Wola Mystkowska
gimnazja Wola Rębkowska
gimnazja Wolanów
gimnazja Wolkowe
gimnazja Wołomin
gimnazja Wólka Zamojska
gimnazja Wsola
gimnazja Wyczółki
gimnazja Wykrot
gimnazja Wymysłów
gimnazja Wyszków
gimnazja Wyszogród
gimnazja Wyśmierzyce
gimnazja Zaborów
gimnazja Zabrodzie
gimnazja Zaków
gimnazja Zakręt
gimnazja Zakroczym
gimnazja Zakrzew
gimnazja Zalas
gimnazja Zalesie Górne
gimnazja Załusków
gimnazja Zamienie
gimnazja Zaręby
gimnazja Zaręby Kościelne
gimnazja Zatory
gimnazja Zawady
gimnazja Zawidz Kościelny
gimnazja Ząbki
gimnazja Zbuczyn
gimnazja Zegrze
gimnazja Zielonka
gimnazja Zieluń-Osada
gimnazja Złotokłos
gimnazja Zuzela
gimnazja Zwoleń
gimnazja Żabia Wola
gimnazja Żelechów
gimnazja Żeliszew Podkościelny
gimnazja Żelków-Kolonia
gimnazja Żółwin
gimnazja Żuromin
gimnazja Życzyn
gimnazja Żyrardów
WARSZAWA
Amerykańskie Gimnazjum Niepubliczne "IAS" (ul. Dembego 18)
AP Edukacja (ul. Zgoda 3/1b)

Atut Lider Kształcenia

Al. Jerozolimskie 49/29 (II piętro), 00-697 Warszawa
tel. (22) 299 37-81, tel. kom. 536 007-399
www: http://atutszkola.pl
e-mail: warszawa@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Blue Education (ul. Szpitalna 1/10)
Brytyjskie Gimnazjum Nr 1 (ul. Limanowskiego 15)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Ciupagi 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Szczęśliwicka 56)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 4 (ul. Irzykowskiego 1a)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Widok 5/7/9)
Gimnazjum 144 (ul. Turmoncka 2)
Gimnazjum dla Dorosłych Nr 63 (ul. Miła 26)
Gimnazjum Niepubliczne i Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy (ul. Zgrupowania AK "Kampinos"4)
Gimnazjum Niepubliczne Nr 43 (ul. J.Olbrachta 36/42)
Gimnazjum nr 103 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Alpejska 16)
Gimnazjum Nr 120 (ul. Armii Krajowej 39)
Gimnazjum Nr 121 (ul. Płużnicka 4)
Gimnazjum Nr 132 (ul. Dzieci Warszawy 42)
Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Ostródzka 175)
Gimnazjum Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Boremlowska 6/12)
Gimnazjum Nr 26 (ul. Fundamentowa 38/42)
Gimnazjum Nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Gen. Romana Abrahama 10)
Gimnazjum Nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sierakowskiego 9)
Gimnazjum Nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Grenady 16)
Gimnazjum Nr 56 (ul. Filarecka 2)
Gimnazjum Nr 69 dla Dorosłych (ul. Kawęczyńska 12)
Gimnazjum Nr 92 (ul. Koncertowa 4)

Gimnazjum Profesja Edukacja

ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa
tel. kom. 533 338-043, tel. (22) 82 99-156
www: http://www.profesjaedukacja.pl
e-mail: warszawa@profesjaedukacja.pl

Profesja Edukacja stwarza każdemu możliwość zdobycia wykształcenia. Zapewniamy wysoki poziom nauczania, stawiamy na to, by nasi nauczyciele byli przede wszystkim praktykami, dzięki temu nasi uczniowie otrzymują zarówno wiedzę teoretyczna jak i praktyczną. Ponieważ dla nas liczy się jakość kształcenia i obsługi naszych słuchaczy nie stawiamy na ilość zapisanych do szkoły osób.


Gimnazjum Publiczne Nr 4 (ul. Lipowczana 3)
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 95 (ul. Lokajskiego 3)
Katolickie Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Przy Bażantarni 3)
Międzynarodowa Szkoła Europejska w Warszawie (ul. Wiertnicza 140)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Barska 4)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 3 (ul. Patriotów 90)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 4 (ul. Dolna 19)
Niepubliczne Gimnazjum Fundacji "DYSLEKTYK" (ul. Dzieci Warszawy 42)
Niepubliczne Gimnazjum Montessori (ul. Bohaterów Warszawy 1)
Niepubliczne Internetowe Szkoły dla Dorosłych "Alfa" (ul. Madalińskiego 22)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 (ul. Koźmińska 7)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 15 (ul. Zakroczymska 6)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Brożka 26)
Pierwsze Gimnazjum Autorskie w Wesołej (ul. Armii Krajowej 9)
Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa MENTIS Dwujęzyczne Gimnazjum MENTIS (ul. Piwoniowa 18)
Prywatne Gimnazjum Nr 22 Lauder-Morasha (ul. Wawelberga 10)
Prywatne Gimnazjum przy NLO 46 (ul. Lachmana 2)
Prywatny Zespół Szkół (ul. Świętojerska 24)
Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów (ul. Gwintowa 3)
Publiczne Gimnazjum S.T.O. (al. Sztandarów 2)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 9 (ul. J.Ch. Paska 10)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 i Społeczne Gimnazjum nr 333 STO (ul. Dziatwy 6)
Społeczne Gimnazjum "Startowa" (ul. Startowa 9)
Społeczne Gimnazjum Nr 55 STO
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. Bronisława Geremka STO (ul. Karmelicka 26)

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 11 lok. 214)
Szkoła Edukacji Domowej i Kształecenia Indywidualnego "Kolorowy Czas" (ul. Złota 61)
Szkoła Handlowa (ul. Żuławskiego 4/6)
Szkoły Sióstr Felicjanek nr 28 (ul. Azaliowa 10)
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych (ul. Reymonta 16)
Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" (ul. Głogowa 2 B)
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 75 (ul. Bartosika 5)
Zespół Szkół Niepublicznych (ul. Trakt Brzeski 63)
Zespół Szkół Niepublicznych "Karolkowa 49" (ul. Karolkowa 49)
Zespół Szkół Nr 124 (ul. J. Conrada 6)
Zespół Szkół Nr 52 (ul. Szegedyńska 11)
Zespół Szkół Nr 74 (ul. Niepołomicka 26)
Zespół Szkół Nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Orłów Piastowskich 47)
Zespół Szkół Nr 94 (ul. Krótka 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Poezji 19)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przedwiośnie 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 103 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym (ul. Działdowska 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 104 w Instytucie Matki i Dziecka (ul. Kasprzaka 17a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 107 (ul. Dembińskiego 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 108 (ul. św. Bonifacego 81)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 63 (ul. Elektoralna 12/14)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 78 (al. Dzieci Polskich 20)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 86 (ul. Niekłańska 4/24)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 87 (ul. Marszałkowska 24)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 88 w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus Centrum Obrażeń Klinicznych (ul. Lindley)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 91 (ul. Weterynaryjna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 92 (ul. Szczęśliwicka 45/47)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 93 w SPZOZ Szpital Bielański (ul. Cegłowska 80)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 94 w Instytucie Reumatologicznym (ul. Spartańska 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 95 (ul. Hafciarska 80/86)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (ul. Sobieskiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 97 (ul. Tarchomińska 4)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 99 (ul. Różana 22/24)
Anin - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 KĄT (ul. Zorzy 17)
Bemowo - Gimnazjum Nr 112 (ul. Solipska 17/19)
Bemowo - Gimnazjum nr 131 (ul. Drzymały 1)
Bemowo - Gimnazjum Nr 133 (ul. Warszawska 63)
Bemowo - Gimnazjum Nr 51 (ul. Olbrachta 48/56)
Bemowo - Gimnazjum nr 81 (ul. Rozłogi 10)
Bemowo - Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 83 (ul. Andriollego 1)
Bemowo - Społeczna Szkoła Podstawowa STO Nr 30 Społeczne Gimnazjum STO Nr 5 (ul. Astronautów 11)
Bemowo - Szkoła Podstawowa nr 362 (ul. Czumy 8)
Bemowo - Zespół Szkół Nr 46 (ul. gen. Thommeégo 1)
Bemowo - Zespół Szkół nr 48 (ul. Irzykowskiego 1A)
Białołęka - Gimnazjum nr 124 i Szkoła Podstawowa nr 367 (ul. Przytulna 3)
Białołęka - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 123 (ul. Strumykowa 21)
Białołęka - Zespoł Szkół nr 106 (ul. Van Gogha 1)
Bielany - Gimnazjum Nr 71 w Zespole Szkół Nr 119 (ul. Zuga 16)
Bielany - Gimnazjum nr 72 (ul. Przybyszewskiego 45)
Bielany - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 75 w Zespole Szkół Nr 110 (ul. Wrzeciono 24)
Bielany - Katolickie Gimnazjum - POPIEŁUSZKO (ul. Dewajtis 3)
Bielany - MGM Zespół Szkół Sportowo-Językowych (ul. Jagiellońska 88)
Bielany - Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych (ul. Wóycickiego 1/3)
Bielany - Prywatne Szkoły "HERMES" (ul. J. Kochanowskiego 1)
Bielany - Społeczne Gimnazjum Nr 14 (ul. Bogusławskiego 6a)
Bielany - XLI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kiwerska 3)
Bielany - XXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
im. Lotnictwa Polskiego (ul. Zuga 16)

Bielany - Zespół Szkół Nr 3 (ul. Fontany 1)
Bielany - Zespół Szkół nr 49 (ul. Tołstoja 2)
Bielany - Zespół Szkół nr 51 (ul. Leopolda Staffa 3/5)
Bielany - Zespół Szkół nr 55 (ul. Gwiaździsta 35)
Bielany - Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 (ul. Nocznickiego 7)
Bielany - Zespół Szkół Sióstr Imienia Jezus (ul. Smoleńskiego 31)
Bielany - Zespół Szkół Sportowych Nr 50 (ul. Lindego 20)
Międzylesie - Żagle Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Stowarzyszenia Sternik (ul. Pożaryskiego 28, bud. 6a)
Mokotów - Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 42 (ul. Iwicka 47 B)
Mokotów - CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Żywnego 25)
Mokotów - Fundacja Edukacyjna "Varsovia" (ul. J. S. Bacha 2)
Mokotów - Fundacja Szkolna (ul. Obrzeżna 12a)
Mokotów - Gimnazjum nr 1 (ul. Tyniecka 25)
Mokotów - Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Szkoła Liderów (ul. Bobrowiecka 9)
Mokotów - Gimnazjum Nr 10 (ul. Limanowskiego 9)
Mokotów - Gimnazjum nr 11 (ul. Podbipięty 2)
Mokotów - Gimnazjum nr 2 (ul. Narbutta 65/71)
Mokotów - Gimnazjum nr 3 (ul. Chełmska 23)
Mokotów - Gimnazjum Nr 4 (ul. Joliot-Curie 13)
Mokotów - Gimnazjum Nr 5 (al. Niepodległości 27)
Mokotów - Gimnazjum nr 6 (ul. Gruszczyńskiego 12)
Mokotów - Gimnazjum nr 7 (ul. Podchorążych 49)
Mokotów - Prywatne Gimnazjum Nr 33 (ul. Abramowskiego 4)
Mokotów - Prywatne Gimnazjum z klasami dwujęzycznymi i Liceum Ogólnokształcące z programem matury międzynarodowej (IB) Sióstr Nazaretanek (ul. Czerniakowska 137)
Mokotów - Prywatne Liceum Ogólnokształcące Nr 51, Prywatne Gimnazjum Nr 34 (ul. Bobrowiecka 9)
Mokotów - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 12 (ul. Bełska 5)
Mokotów - Szkoła Przymierza Rodzin (ul. Grzegorzewskiej 10)
Mokotów - The Canadian Middle School of Warsaw (ul. Olimpijska 11)
Mokotów - Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 (ul. św. Bonifacego 10)
Mokotów - Zespół Szkół Nr 59 (ul. Sobieskiego 68)
Mokotów - Zespół Szkół nr 61 (ul. Wiktorska 30/32)
Mokotów - Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 14 i Społecznego Gimnazjum Nr 4 (ul. Bachmacka 3)
Mokotów - Zespół Szkół Sportowych Nr 58 (ul. Piaseczyńska 114/116)
Ochota - Gimnazjum nr 15 (ul. Siemieńskiego 6)
Ochota - Gimnazjum Prywatne Nr 2 (ul. Jasielska 49/53)
Ochota - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 14 (ul. Barska 32)
Ochota - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 16 (ul. Skarżyńskiego 8 )
Ochota - Zespół Szkół nr 83 w Warszawie (ul. Powstańców Wielkopolskich 4)
Ochota - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Nowowiejska 37a)
Ochota - Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Nowowiejska 5)
Praga - Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 (ul. Mińska 1/5)
Praga - Gimnazjum Nr 20 (ul. Afrykańska 11)
Praga - Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 (ul. Angorska 2)
Praga - Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 STO (ul. Białostocka 4)
Praga - Zespół Szkół Specjalnych Nr 90 (ul. A. Kordeckiego 54)
Praga Południe - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa nr 62
Chrześcijańskie Przedszkole "Samuel"
Chrześcijańskie Gimnazjum (ul. Boremlowska 6/12)

Praga Północ - Akademickie Gimnazjum i Liceum (ul. Wojnicka 4)
Praga-Południe - Gimnazjum nr 23 (ul. Tarnowiecka 4)
Praga-Południe - Gimnazjum nr 24 (ul. Kobielska 5)
Praga-Południe - Gimnazjum nr 25 (ul. Zwycięzców 44)
Praga-Południe - Gimnazjum nr 28 (ul. Władysława Umińskiego 11)
Praga-Południe - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7 (ul. Osowska 81)
Praga-Południe - Zespół Szkół nr 12 (ul. Siennicka 15)
Praga-Południe - Zespół Szkół Nr 77 (ul. Zwycięzców 7/9)
Praga-Południe - Zespół Szkół Społecznych (ul. Ostrobramska 72)
Praga-Południe - Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Paryska 25 )
Praga-Południe - Zespół Szkół Sportowych Nr 70 (ul. Siennicka 40)
Praga-Północ - Gimnazjum nr 30 (ul. Szanajcy 17/19)
Praga-Północ - Gimnazjum Nr 32 (ul. Otwocka 3)
Praga-Północ - VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum (ul. Jagiellońska 38)
Praga-Północ - Zespół Szkół Nr 45 (ul. Jagiellońska 7)
Rembertów - Gimnazjum Nr 126 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Gen. K. Ziemskiego 22)
Remebertów - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 (ul. Strażacka 57)
Środmieście - Zespół Szkół Specjalnych Nr 85 (ul. Elektoralna 12/14)
Śródmieście - Gimnazjum Nr 150 (ul. Różana 22/24)
Śródmieście - Gimnazjum nr 36 (ul. Polna 7)
Śródmieście - Gimnazjum Nr 37 (ul. Niska 5)
Śródmieście - Gimnazjum Nr 38 (ul. Świętokrzyska 18 A)
Śródmieście - Gimnazjum Nr 43 - Zespół Szkół nr 125 (ul. Emilii Plater 31)
Śródmieście - Gimnazjum nr 44 im. gen. Pawła Chrzanowskiego
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Smolna 30)

Śródmieście - Instytut Głuchoniemych (Plac Trzech Krzyży 4/6)
Śródmieście - LXXV Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum nr 166 - Zespół Szkół nr 121 w Warszawie (ul. Czerniakowska 128)
Śródmieście - Prywatna Szkoła Żeńska (ul. Piękna 24/26)
Śródmieście - Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Nr 16 (Al. Solidarności 113 C)
Śródmieście - Stowarzyszenie Przyjaciół XXV Liceum Społecznego (Aleja Solidarności 101 D)
Śródmieście - Zespół Edukacyjny "PRO FUTURO" (ul. Kaliskiego 29A)
Śródmieście - Zespół Szkół "Bednarska" (ul. Raszyńska 22)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 60 (ul. S. Sempołowskiej 4)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 66 (ul. Myśliwiecka 6)
Śródmieście - Zespół Szkół nr 67 (ul. Klonowa 16)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 68 (ul. Hoża 11/15)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 69 (ul. Drewniana 8)
Śródmieście - Zespół Szkół Sportowych Nr 72 (ul. Konwiktorska 5/7)
Targówek - Gimnazjum Nr 141 (ul. Trocka 4)
Targówek - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 143 (ul. Bartnicza 8)
Targówek - Szkoła Podstawowa nr 380 (ul. Krasiczyńska 4/6)
Targówek - Zespół Szkół "Toruńska" (ul. Toruńska 23)
Targówek - Zespół Szkół nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Olgierda 35/41)
Targówek - Zespół Szkół Nr 43 (ul. Kobiałka 49)
Targówek - Zespół Szkół Specjalnych nr 98 (ul. Bartnicza 2)
Ursynów - 40 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Stryjeńskich 21 )
Ursynów - Gimnazjum Nr 91 (ul. Kajakowa 10)
Ursynów - Gimnazjum nr 93 (ul. Szolc-Rogozińskiego 2)
Ursynów - Gimnazjum Nr 94 (ul. Na Uboczu 9)
Ursynów - Gimnazjum Nr 96 (ul. Wokalna 1)
Ursynów - MERIDIAN - International Schools (ul. Stokłosy 3)

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 61
Niepubliczne Gimnazjum Nr 37
im. Stefana Kisielewskiego

ul. Przy Bażantarni 3, 02-795 Warszawa
tel. (22) 649-59-14, (22) 649-94-85
kom. 507-152-651
www: www.nlo61.pl
e-mail: nlo61@wp.pl

Wyspecjalizowana kadra pedagogiczna dba o wysoki poziom nauczania i wiedzy uczniów. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, środki dydaktyczne i komputery salach lekcyjnych. Szeroki wybór języków obcych.


Ursynów - Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 4,
 Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (ul. Hawajska 14a)

Ursynów - Szkoły Fundacji PRIMUS (ul. Zoltana Balo 1)
Ursynów - Szkoły Przymierza Rodzin nr 2 (ul. Wąwozowa 28)
Ursynów - Zespół Szkół Nr 2 (ul. Gubinowska 28/30)
Ursynów - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 STO (ul. Polinezyjska 10A)
Ursynów - Zespół Szkół STO (ul. Wiolinowa 6)
Ursynów - Zespół Szkół Towarzystwa Oświatowego (ul. Traktorzystów 16)
Wawer - Gimnazjum Nr 101 (ul. Poezji 5)
Wawer - Gimnazjum Nr 102 (ul. Wichrowa 4)
Wawer - Gimnazjum Nr 104 (ul. Wilgi 19)
Wawer - Gimnazjum Nr 110 (ul. Trakt Lubelski 40)
Wawer - Gimnazjum nr 119 (ul. Klimatyczna 1)
Wawer - Gimnazjum Nr 5 (ul. Króla Maciusia 5)
Wawer - Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 76 (ul. Rogatkowa 50 )
Wawer - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105
Prywatne Gimnazjum nr 8 (ul. Żwanowiecka 46 / 50)

Wawer - Schronisko dla Nieletnich i Zakład Poprawczy (ul. Jachowicza 4)
Wawer - Szkoły Prywatne (ul. Patriotów 347)
Wawer - Zespół Szkół nr 115 (ul. Króla Maciusia 5)
Wawer - Zespół Szkół nr 70 (ul. Bajkowa17/21)
Wawer - Zespół Szkół Nr 76 (ul. Dwóch Mieczy 5)
Wawer - Zespół Szkół Prywatnych Sp. z o.o. (ul. Wał Miedzeszyński 141)
Wesoła - Fundacja Szkoły Społecznej (ul. Armii Krajowej 9)
Wesoła - Szkoła Rodzinna (ul. Kruszyny 14a )
Wilanów - Gimnazjum Nr 116 - Zespół Szkół Nr 123 (ul. Uprawna 9/17)
Wilanów - Kolegium św. Stanislawa Kostki (ul. Bobrowiecka 9 budynek A)
Włochy - Gimnazjum Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Malownicza 31A)
Włochy - Międzynarodowe Gimnazjum Argonaut (ul. Na Skraju 32)
Włochy - Prywatne Gimnazjum nr 47 (ul. Włodarzewska 47)
Włochy - Zespół Szkół (ul. Gładka 16)
Włochy - Zespół Szkół Nr 17 (ul. Promienista 12a)
Wola - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 (ul. Księcia Janusza 45/47)
Wola - Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego nr 1 (ul. Księcia Janusza 45/47)

Wola - Gimnazjum nr 45 (ul. Żelazna 71)
Wola - Gimnazjum nr 46 (ul. Kasprzaka 1/3)
Wola - Gimnazjum nr 49 (ul. Smocza 19)
Wola - Gimnazjum nr 50 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 (ul. gen. Józefa Bema 76)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Ogrodowa 3a)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Bema 73/75)
Wola - Społeczne Gimnazjum Hispaniola (ul. Zawiszy 13)
Wola - Stowarzyszenie Kultury i Edukacji (ul. Okopowa 55a)
Wola - Szkoła Podstawowa nr 388 (ul. Deotymy 25/33)
Wola - Waldorfska Szkoła Podstawowa
i Społeczne Gimnazjum nr 31 (ul. Staszica 11a)

Wola - Zespół Szkół Integracyjnych Nr 71 (ul. Deotymy 37 )
Wola - Zespół Szkół Lauder-Morasha w Warszawie MAKOR S.A. (ul. Wawelberga 10)
Wola - Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 (ul. Karolkowa 56)
Wola - Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 65 (ul. Elekcyjna 21/23)
Żoliborz - Gimnazjum Niepubliczne Nr 7 (ul. Powązkowska 90)
Żoliborz - Gimnzajum Nr 54 (ul. Elbląska 51)
Żoliborz - Szkoła Podstawowa nr 392 (Al. Wojska Polskiego 1a)
Żoliborz - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 (ul. Stefana Czarnieckiego 49 )
Żoliborz - Szkoły Sióstr Zmartwychwstanek w Warszawie na Żoliborzu (ul. Krasińskiego 31)
Żoliborz - Zespół Szkół Nr 53 (ul. ks. J. Popiełuszki 5)
ADAMÓW
Publiczne Gimnazjum (Adamów 20)
ANDRZEJEWO
Gminne Gimnazjum (ul. Srebińska 12 A)
BABOSZEWO
Gimnazjum (ul. J.A. Brodeckich 6)
BANIOCHA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
BARANÓW
Zespół Szkół (Baranów 108)
BARTNIKI
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Bartniki, ul. Miodowa 47)
BELSK DUŻY
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
BIAŁKI
Zespół Oświatowo - Wychowawczy (Białki 95)
BIAŁOBRZEGI
Publiczne Gimnazjum (ul. Reymonta 13)
BIAŁOTARSK
Gimnazjum (Białotarsk 34)
BIELANY
Zespół Oświatowy (Bielany)
BIELSK
Gimnazjum (ul. Sierpecka 42)
BIENIEWICE
Zespół Szkół (Bieniewice, ul. Błońska 62)
BIEŻUŃ
Gimnazjum (ul. Stefana Gołebiowskiego 1)
BLICHOWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Blichowo)
BŁĘDÓW
Zespół Szkół (ul. Stary Rynek 9)
BŁONIE
Gimnazjum Nr 2 (ul. Narutowicza 4)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Stefana Okrzei 3)
BODZANÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Wyszogrodzka 3)
BOGATE
Zespół Szkół (Bogate 11)
BOGUTY-PIANKI
Gimnazjum Publiczne (Al. Papieża Jana Pawła II 62)
BOJMIE
Zespół Szkół (Bojmie 33)
BORKI WYRKI
Zespół Szkół Niepublicznych (Borki Wyrki 17)
BORKI-KOSY
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Borkach Kosach (Borki-Kosy 24)
BORKOWICE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Platanowa 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 33)
Zespół Szkół Ogółnokształcących (ul. Ks. Jana Wiśniewskiego 8)
BORKOWO KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
BOROWIE
Zespół Oświatowy (ul. Aleksandra Sasimowskiego 3)
BOŻA WOLA
Zespół Szkół (Boża Wola, ul. 1 Maja 13)
BRAŃSZCZYK
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Nadbużna 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Jana Pawła II 30 )
BROK
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (ul. Jana Pawła II 50)
BRUDZEŃ DUŻY
Gimnazjum (Brudzeń Duży)
BRWINÓW
Niepubliczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konopnickiej 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Piłsudskiego 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Żwirowa 16)
BRZEŚCE
Zespół Szkół (Brześce, ul. Wilanowska 55)
BRZÓZA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Brzóza, Aleja Lipowa 4)
BULKOWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 2)
CEGŁÓW
Zespół Szkolny (ul. Poprzeczna 27)
CELESTYNÓW
Zespół Szkół (ul. Św. Kazimierza 55)
CENDROWICE
Gimnazjum w Cendrowicach (Cendrowice, ul. Szkolna 4)
CERANÓW
Zespół Szkół (Ceranów 206)
CHLEWISKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 15)
CHODÓW
Zespół Oświatowo - Wychowawczy (Chodów, ul. Sokołowska 1)
CHORZELE
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 4 B)
CHOTCZA-JÓZEFÓW
Zespół Szkół Samorządowych (Chotcza-Józefów 68)
CHUDEK
Zespół Szkół (Chudek 36)
CHYLICE
Zespół Szkół (Chylice, ul. Dworska 2)
Zespół Szkół Publicznych (Chylice, ul. Warszawska 88)
CHYNÓW
Publiczne Gimnazjum (Chynów 42 B)
CIACHCIN
Zespół Szkół Nr 2 (Ciachcin 54)
CIECHANÓW
Gimnazjum nr 1 (ul. Orylska 3)
Gimnazjum nr 3 (ul. 17-go stycznia 17)
Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej (ul. Sienkiewicza 28A)
Miejski Zespół Szkół Nr 1 (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
Miejski Zespół Szkół Nr 2 (ul. Czarnieckiego 40)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 13)
Społeczne Gimnazjum (ul. Wyspiańskiego 11 a)
CIEKSYN
Zespół Szkół Nr 3 (ul. J. Piłsudskiego 43)
CIELECHOWIZNA
Zespół Szkół w Hucie Mińskiej (Cielechowizna 1a)
CIEPIELÓW
Publiczne Gimnazjum (Plac Zwycięstwa 37)
CONIEW
Zespół Szkół (Coniew 28)
CZARNIA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Czarnia 36)
Zespół Szkół (Czarnia 42)
CZĄSTKÓW MAZOWIECKI
Zespół Szkół Publicznych (Cząstków Mazowiecki 55)
CZERNICE BOROWE
Gimnazjum (Czernice Borowe)
CZERWIN
Publiczne Gimnazjum (ul. Piastowska 23 A)
CZERWIŃSK NAD WISŁĄ
Gminny Zespół Szkół (ul. Warszawska 1)
CZERWONKA WŁOŚCIAŃSKA
Publiczne Gimnazjum (Czerwonka Włościańska 37a)
DĄBRÓWKA
Publiczne Gimnazjum (ul. T. Kościuszki 20 A)
DĘBE WIELKIE
Gimnazjum Gminne (ul. Warszawska 78a)
DĘBNOWOLA
Publiczne Gimnazjum (Dębnowola 67)
DŁUGOSIODŁO
Gimnazjum Publiczne (ul. Mickiewicza 14)
DOBRE
Gimnazjum (ul. Szkolna 3 )
DOBRZYKÓW
Gimnazjum w Dobrzykowie (ul. Obrońców Dobrzykowa 65)
DOMANICE-KOLONIA
Gimnazjum (Domanice-Kolonia 18a)
DROBIN
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
DRWALEW
Zespół Szkół im. Polskich Patriotów w Drwalewie (Drwalew, ul. Szkolna 4)
DUCZKI
Zespół Szkół (Duczki, ul. Szkolna 1)
DUCZYMIN
Zespół Szkół (Duczymin 15)
DYLEWO
Zespół Placówek Oświatowych (Dylewo, ul. Szkolna 1)
DZIARNO
Zespół Placówek w Dziarnie (Dziarno, ul. Bąkowskiej 1)
DZIEKANÓW LEŚNY
Gimnazjum Nr 2 (Dziekanów Leśny, ul. Akinsa 6)
DZIERZĄŻNIA
Zespół Szkół Nr 1 (Dzierzążnia 57)
DZIERZGOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Jagiellońska 21 A)
DZIERŻENIN
Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi (Dzierżenin 105)
ERMINÓW
Zespół Szkół (Erminów 1)
GARBATKA-LETNISKO
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Hanki Lewandowicz 2)
GARWOLIN
Katolickie Liceum i Gimnazjum (ul. Staszica 11)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 16)
Zespół Szkół (ul. Długa 35)
Zespół Szkół nr 2 (Al. Legionów 21)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Janusza Korczaka 10)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Sportowa 5)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 przy MCNiRDiM (Al. Legionów 11)
GĄBIN
Gimnazjum w Gąbinie (al. Jana Pawła II 16)
GĄSEWO PODUCHOWNE
Zespół Szkół (Gąsewo Poduchowne, ul. Reymonta 12)
GĄSOCIN
Gimnazjum (ul. Błotna 12)
GIELNIÓW
Gimnazjum Publiczne (ul. Szkolna 5)
GLINIANKA
Gimnazjum (ul. Napoleońska 1)
GLINOJECK
Gimnazjum Nr 1 (ul. Płocka 7)
GŁOSKÓW
Zespół Szkół (Głosków 29)
GŁOWACZÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Warecka 10)
GNIEWOSZÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. M. Konopnickiej 19)
GOLICE
Zespół Oświatowy (Golice 2)
GOŁYMIN-OŚRODEK
Zespół Placówek Oświatowych w Gołyminie-Ośrodku (ul. Ks. Michalaka 10c)
GOŃCZYCE
Zespół Szkół (Gończyce 106)
GOSTYNIN
Gimnazjum nr 1 (ul. Polna 36)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 23)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krośniewicka 2)
GOSZCZYN
Zespół Szkół Publicznych (ul. Armii Krajowej 2)
GOŚLICE
Zespół Szkół Specjalnych (Goślice 66)
GOWOROWO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Goworówek 43 A)
GOZDOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Krystyna Gozdawy 21)
GÓJSK
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Gójsk, ul. Lipnowska 3 B)
GÓRA KALWARIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Ks. Sajny 16)
GÓRKI
Zespół Szkół (Górki 4)
Zespół Szkół (Górki 67)
GÓRZNO
Publiczne Gimnazjum (Górzno 109)
GÓZD
Publiczne Gimnazjum (ul. Starowiejska 130)
GRABOWO
Zespół Szkół (Grabowo 34a)
GRABÓW NAD PILICĄ
Zespół Szkół (ul. Parkowa 4)
GRĘBKÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
GROCHÓW
Zespół Oświatowy (Grochów, ul. Władyslawa Rawicza 1)
GRODZISK MAZOWIECKI
Gimnazjum Nr 1 (ul. Zielony Rynek 2)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Westafala 3)
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Leonida Teligi (ul. Lecha Zondka 6)
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 21)
GRÓJEC
Publiczne Gimnazjum (ul. Polna 17)
Szkoła Zaoczna dla Dorosłych (ul. Polna 17a)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 17)
GRUDUSK
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 2)
GUMOWO
Publiczne Gimnazjum (Gumowo)
GWIZDAŁY
Zespół Szkół (Gwizdały 89)
GZY
Publiczne Gimnazjum (Gzy 56)
HUSZLEW
Gimnazjum (Huszlew 113)
Zespół Szkolno-Wychowawczy (Huszlew 113)
HUTA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Huta 3)
IGNACÓW
Zespół Szkół Specjalnych (Ignaców 8)
IŁÓW
Gimnazjum (ul. Płocka 14)
IŁŻA
Publiczne Gimnazjum Gminne (ul. Bodzentyńska 45)
IZABELIN
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 49)
IZDEBKI-KOSNY
Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "KOSEM" (Izdebki-Kosny 38)
IZDEBNO
Zespół Szkół Specjalnych (Izdebno 44)
JABŁONNA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
JABŁONNA LACKA
Zespół Szkół (ul. Klonowa 6)
JADÓW
Gimnazjum (ul. 11. Listopada 15)
JAKTORÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Warszawska 88)
JAKUBÓW
Zespół Szkół w Jakubowie (ul. Szkolna 77)
JASIENICA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Jasienica)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 8)
JASIENIEC
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 7 a)
JASTRZĄB
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tadeusza Kościuszki 51b)
JASTRZĘBIA
Publiczne Gimnazjum (Jastrzębia)
JAWÓR SOLECKI
Zespół Szkół (Jawór Solecki)
JAZGARZEW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 10)
JAZGARZEWSZCZYZNA
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 72 Prywatne Gimnazjum Nr 2 (Jazgarzewszczyzna, ul. Okrężna 25A)
JEDLIŃSK
Publiczne Gimnazjum (ul. Marii Konopnickiej 2)
JEDLNIA
Publiczny Zespół Szkół (Jedlnia 93)
JEDLNIA LETNISKO
Publiczne Gimnazjum (ul. Słoneczna 5)
JEDNOROŻEC
Publiczne Gimnazjum (ul. Odrodzenia 13)
JELONKI
Zespół Szkół Publicznych (Jelonki 16)
JERUZAL
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 8)
JONIEC
Publiczne Gimnazjum (Joniec 69)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Joniec 50)
JÓZEFÓW
Gimnazjum i Liceum (ul. Piotra Skargi 13)
Gimnazjum nr 1 (ul. Leśna 39)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 5 (ul. Ks. Malinowskiego 7)
Strumienie - Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK (ul. 3 Maja 129)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w MCNiRDiM w Józefowie (ul. 3Maja 127)
Zespół Szkół w Józefowie (Józefów, ul. Kościelna 2)
KADZIDŁO
Publiczne Gimnazjum (ul. Kościuszki 13)
KALISZKI
Zespół Szkół Publicznych (Kaliszki 170)
KAŁĘCZYN
Społeczne Gimnazjum (Kałęczyn 11)
KAŁUSZYN
Gimnazjum (ul. Pocztowa 4)
KAMPINOS
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szkolna 5)
KARCZEW
Publiczne Gimnazjum (ul. Bielińskiego 7)
KARNIEWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 9 B)
KASKI
Zespół Szkół (Kaski 17)
KAZANÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Kościelna 52)
KAZUŃ POLSKI
Zespół Szkół Publicznych (Kazuń Polski, ul. Szkolna 2)
KĄTY
Gimnazjum (Kąty 74b)
KLEMBÓW
Zespół Szkół (ul. Gen.Franciszka Żymirskiego 68)
KLWÓW
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Przysuska 4)
KOBYŁKA
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Jezuicka 1)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Załuskiego 57)
KOCZARGI STARE
I Gminne Gimnazjum (Koczargi Stare, ul. Akacjowa 12)
KOLONIA SZCZERBACKA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Kolonia Szczerbacka 37)
KOŁBIEL
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 5 A)
KOMORNICA
Zespół Szkół w Wieliszewie - Liceum Ogólnokształcące w Komornicy (Komornica, ul. Nasielska 7)
KOMOROWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Mazowiecka 81)
KOMORÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Al. M. Dąbrowskiej 12/20)
KONSTANCIN-JEZIORNA
Akademia Aktywnej Edukacji Montessori (ul. Mirkowska 39)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wojewódzka 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Żeromskiego 15)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Bielawska 57)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Potulickich 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Centrum Rehabilitacji (ul. Długa 40/42)
KORCZEW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 4)
KORYTNICA
Publiczne Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 14 a)
Zespół Szkół (Korytnica 106)
KORYTÓW
Zespół Szkół Publicznych (Korytów, ul. Szkolna 3)
KOSÓW LACKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Armii Krajowej 6)
KOTUŃ
Publiczne Gimnazjum (ul. Polna 6c)
KOZIEBRODY
Publiczne Gimnazjum (Koziebrody 2)
Zespół Szkół (Koziebrody 2)
KOZIENICE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Głowaczowska 41)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Nowy Świat 24)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Głowaczowska 33)
KOZŁÓW BISKUPI
Zespół Szkół (Kozłów Biskupi, ul. Olimpijska 1)
KRAJKOWO
Publiczne Gimnazjum (Krajkowo 8)
KRASINIEC
Zespół Szkół (Krasiniec 18)
KRASNE
Gimnazjum Publiczne (ul. Komisji Edukacji Narodowej 1)
KRASNOSIELC
Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Krasnosielcu (ul. Ogrodowa 2A)
KRASZEWO
Zespół Szkół (Kraszewo 57 A)
KROCZEWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Kroczewo 136)
KRUSZEW
Publiczne Gimnazjum (Kruszew 57b)
KRYPY
Zespół Szkół (Krypy 59)
KRZESK - KRÓLOWA NIWA
Zespół Szkół (Krzesk - Królowa Niwa 23)
KRZYNOWŁOGA MAŁA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
KRZYNOWŁOGA WIELKA
Zespół Szkół (Krzynowłoga Wielka 18)
KUCZBORK-OSADA
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Mickiewicza 6)
KUKLÓWKA RADZIEJOWICKA
Zespół Szkół Publicznych (Kuklówka Radziejowicka, ul. Szkolna 30)
LASKI
Zakład dla Niewidomych w Laskach - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Laski, ul. Brzozowa 75)
LASOCIN
Publiczne Gimnazjum (Lasocin 3)
LATOWICZ
Zespół Szkół (ul. Rynek 24)
LEGIONOWO
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Jagiellońska 69)
Salezjańskie Liceum Ogólnokszałcące, Salezjańskie Gimnazjum (ul. Mickiewicza 35a)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Jana Pawła I 2)
Zespół Szkolno - Przedszkolny "Milenium" (ul. Piłsudskiego 47)
Zespół Szkół (ul. Zegrzyńska 3)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Władysława Broniewskiego 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Królowej Jadwigi 11)
LEONCIN
Zespół Szkół (ul. Isaaca Beshevisa Singera 3)
LESZCZYDÓŁ-NOWINY
Zespół Szkół (Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna 26)
LESZNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sochaczewska 4 )
Zespół Szkół (Leszno 189)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Leśna 13)
LESZNOWOLA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 8)
LIPNIKI
Zespół Szkół (ul. Kan.Ks.E Sierbińskiego 30)
LIPOWIEC KOŚCIELNY
Gimnazjum (Lipowiec Kościelny 212)
LIPSKO
Gimnazjum (ul. Zwoleńska 16 A)
LISEWO
Zespół Szkół (Lisewo 46)
LUBOWIDZ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Jana Pawła II 48)
LUCIEŃ
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Lucień 46)
LUTOCIN
Samorządowe Gimnazjum (ul. Żeromskiego 2b)
ŁASKARZEW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Alejowa 23)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kolejowa 13)
ŁAZY
Zespół Szkół (Łazy, ul. Ks. H. Słojewskiego 1)
ŁĄCK
Gimnazjum (ul. Kolejowa 1/1)
ŁĘG PROBOSTWO
Zespół Szkół (Łęg Probostwo 31/1)
ŁĘG PRZEDMIEJSKI
Zespół Szkół (Łęg Przedmiejski 80)
ŁOCHÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Wyspiańskiego 20)
ŁOMIANKI
Gimnazjum Nr 1 (ul. Staszica 2)
ŁOMNA
Zespół Szkół Publicznych (Łomna 133)
ŁOSICE
Gimnazjum Nr 2 (ul. Bialska 13)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Czakowskiego 10)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 5)
ŁYSE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 1)
ŁYSÓW
Zespół Szkół (Łysów 89)
MACIEJOWICE
Publiczne Gimnazjum (ul. Tadeusza Kościuszki 19)
MAGDALENKA
Zespół Szkół Publicznych w Mrokowie (ul. M. Świątkiewicz 2A )
MAGNUSZEW
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Bohaterów Września 10)
MAJDÓW
Zespół Szkół (Majdów 1)
MAKOWIEC
Zespół Edukacji Gimnazjalnej i Podstawowej (Makowiec, ul. Kościelna 2)
MAKÓW MAZOWIECKI
Publiczne Gimnazjum przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania (ul. Mickiewicza 37)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 5)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sportowa 9)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Generała Pułaskiego 15)
MAŁA WIEŚ
Gimnazjum z Oddziałem Integracyjnym (ul. Jana Kochanowskiego 17)
MAŁĘCZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Małęczyn, ul. Szkolna 64)
MAŁKINIA GÓRNA
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Leśna 15)
Zespół Szkół Gminnych Nr 1 (ul. Ostrowska 58)
MAŁOCICE
Zespół Szkół Publicznych (Małocice, ul. Wojska Polskiego 76)
MARIÓWKA
Prywatne Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa (Mariówka 3 A)
MARKI
Katolickie Gimnazjum (al. Piłsudskiego 248/252)
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 Prywatne Gimnazjum Nr 1 (ul. Piłsudskiego 93)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piłsudskiego 252)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Piłsudskiego 96)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wczasowa 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kasztanowa 21)
MASZEWO DUŻE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14)
MIASTKÓW KOŚCIELNY
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 8)
MIĄSE
Zespół Szkół (Miąse, ul. Kardynała Wyszyńskiego 44)
MICHAŁOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 15)
MICHAŁÓWKA
Zespół Szkół w Michałówce (Michałówka 3)
MIEDZNA
Gimnazjum (ul. Kościelna 15b)
MIĘDZYBORÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Staszica 5)
MILANÓWEK
Gimnazjum Społeczne (ul. Brzozowa 1)
Zespół Szkół Gminnych Nr 1 (ul. Królewska 69)
Zespół Szkół Gminnych Nr 3 (ul. Żabie Oczko 1)
MIŃSK MAZOWIECKI
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Piękna 7a)
Gimnazjum Miejskie nr 1 (ul. Kopernika 9)
Gimnazjum Miejskie nr 2 (ul. Budowlana 2)
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stankowizna 42/44)
Zespół Szkół Miejskich Nr 2 (ul. Siennicka 17)
MIRÓW STARY
Publiczne Gimnazjum (Mirów 33)
MŁAWA
Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Wojska Polskiego 3)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Pogorzelskiego 4)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Słowackiego 16)
Policealne Studium Zawodowe, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące, Zaoczne Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Lelewela 7)
Społeczne Gimnazjum "Wyspianum" (ul. Wyspiańskiego 3)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika (ul. Sportowa 1)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Krasińskiego 5)
MŁOCK
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej (Młock 72)
MŁODZIESZYN
Gimnazjum (ul. Wspólna 13a)
MŁYNARZE
Publiczne Gimnazjum (ul. Ostrołęcka 24)
MNISZEW
Publiczne Gimnazjum (Mniszew 41)
MOCARZEWO
Zespół Szkół Specjalnych (Mocarzewo 13)
MOCHOWO
Publiczne Gimnazjum (Mochowo 31)
MODLIN TWIERDZA
Gimnazjum Nr 4 (Modlin Twierdza, ul. Gen. J. Bema 312)
MOGIELNICA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Nowomiejska 1)
MOKOBODY
Gimnazjum w Mokobodach (ul. Szkolna 14)
MOKRA WIEŚ
Zespół Szkół (Mokra Wieś, ul. Marii Konopnickiej 12)
MORDY
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kilińskiego 16)
MROZY
Zakład Poprawczy (ul. Leśna 8)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Licealna 3)
MSZCZONÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
MYSIADŁO
Szkoła Podstawowa w Mysiadle (ul. Kwiatowa 28)
MYSZYNIEC
Zespół Szkół (ul. Dzieci Polskich 1)
MYŚLISZEWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Myśliszewice 15)
NACPOLSK
Zespół Szkół (ul. Szkolna 18)
NADARZYN
Gimnazjum (ul. Żółwińska 41)
NAGOSZEWO
Zespół Szkół (Nagoszewo, ul. Turka 40)
NARUSZEWO
Zespół Szkół (Naruszewo 17)
NASIELSK
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Staszica 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Starzyńskiego 10)
NATOLIN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Natolin 59)
NIEDZBÓRZ
Szkoła Podstawowa (Niedzbórz 19)
NIEMOJKI
Zespół Oświatowy (Niemojki 157)
NIEPORĘT
Gimnazjum (ul. Dworcowa 9)
NIPOKALANÓW
Liceum Ogólnokształcące Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie (Paprotnia ul. O. M. Kolbego 5)
NOWA GÓRA
Gimnazjum (Nowa Góra, ul. Szkolna 6)
NOWA IWICZNA
Zespół Szkół Publicznych (Nowa Iwiczna, ul. I. Krasickiego 56)
NOWA KRĘPA
Zespół Szkół (Nowa Krępa 34a)
NOWA SUCHA
Gimnazjum (Nowa Sucha 55a)
NOWA WIEŚ
Gimnazjum (Nowa Wieś, ul. Leśna 2a)
Gimnazjum (Nowa Wieś, ul. Główna 96)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Nowa Wieś, ul. Główna 96)
NOWE GROCHALE
Zespół Szkół (Nowe Grochale 40)
NOWE IGANIE
Zespół Oświatowy (Nowe Iganie, ul. Siedlecka 113)
NOWE MIASTO
Zespół Szkół (ul. Ciechanowska 15)
NOWE MIASTO NAD PILICĄ
Publiczne Gimnazjum (ul. Ogrodowa 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Pl.O.H.Koźmińskiego 9)
NOWE MISZEWO
Publiczne Gimnazjum (Nowe Miszewo, ul. Szkolna 2)
NOWY DUNINÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Gostynińska 1)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Słowackiego 2)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Młodzieżowa 3)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół (ul. gen. Józefa Bema 312)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Warszawska 6)
NOWY MISZEW
Publiczne Gimnazjum (Nowy Miszew, ul. Szkolna 2)
NUR
Publiczne Gimnazjum (ul. Łomżyńska 14)
OBIERWIA
Zespół Szkół (Obierwia 120)
OBRYTE
Publiczne Gimnazjum (Obryte 114)
ODRZYWÓŁ
Publiczne Gimnazjum (ul. Warszawska 51)
OKUNIEW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 4)
OLSZANKA
Zespół Szkół (Olszanka 38 A)
OLSZEWO- BORKI
Gimnazjum (ul. Broniewskiego 17)
OŁDAKI
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Ołdaki 8 A)
OPACTWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Opactwo 18)
OPINOGÓRA GÓRNA
Gimnazjum (ul. Krasińskiego 25)
OROŃSKO
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
OSIECK
Gimnazjum (ul. Warszawska 61)
OSSÓW
Gimnazjum (Ossów, ul. Matarewicza 148)
OSTROŁĘKA
Gimnazjum i Liceum Klasyczne (ul. Szwedzka 2)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Hallera 12)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Jaracza 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawcz (ul. R. Traugutta 9)
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych (ul. Poznańska 34/36)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Skowrońskiego 8)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Legionowa 17)
Zespół Szkół SIGiE (ul. I Armii Wojska Polskiego 44)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Koszarowa 3)
OSTRÓW MAZOWIECKA
Gimnazjum Publiczne Nr 1 (ul. Partyzantów 39)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Widnichowska 4)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Grota Roweckiego 6)
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (ul. Szkoły Podchorążych Piechoty 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Podstoczysko 24a)
OSTRÓWEK
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół (Ostrówek, ul. Warszawska 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Abpa Z. Felińskiego 1)
OSUCHÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 1)
OŚCISŁOWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Ościsłowo 81)
OTRĘBUSY
Zespół Szkół (ul. Piaseckiego 2)
OTWOCK
Gimnazjum Nr 1 (ul. Majowa 267)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Poniatowskiego 47/49)
Gimnazjum nr 3 (ul. Kościuszki 28)
Gimnazjum nr 4 (ul Szkolna 31)
Powiatowe Gimnazjum przy Ognisku Wychowawczym "ŚWIDER" (ul. Mickiewicza 43/47)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Literacka 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Majowa 17/19)
Szkoły Świętej Rodziny (ul. Kołłątaja 80/82)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku (ul. Żeromskiego 57)
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (ul. Konarskiego 13)
OŻARÓW MAZOWIECKI
Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
Gimnazjum i Liceum (ul. Poznańska 183)
PACYNA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kopycińskiego 5)
PAMIĄTKA
Zespół Szkół (Pamiątka, ul. Anieli i Wojciecha Górskich 3)
PAPROTNIA
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 5)
PARYSÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Książęca 11)
PARZNICE
Publiczne Gimnazjum (Parznice 53)
PAWŁOWICE
Zespół Szkół Samorządowych (Pawłowice 86)
PĘCHERY-ŁBISKA
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Chrobrego 83, Pęchery-Łbiska)
PIASECZNO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20)
Gimnazjum Nr 2 (al. Kalin 30)
Katolickie Gimnazjum (ul. Chyliczkowska 20e)
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
"Dom Matki Dobrego Pasterza" (ul. Zgoda 14)

Prywatne Gimnazjum nr 2 (ul. Zielona 14)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szpitalna 12)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Główna 50)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kameralna 11)
PIASTÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kazimierz Pułaskiego 6/8)
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnym (Al. Tysiąclecia 5)
Szkoły Fundacji ADYS (ul. Namysłowskiego 11 )
Zespół Szkoł AZYL Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 85 i Społeczne Gimnazjum (ul. Bohaterów Wolności 43)
PILAWA
Publiczne Gimnazjum (ul. Leśna 2)
PIONKI
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Słowackiego 4)
Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (ul. Leśna 1)
PLATERÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Siedlecka 7)
PŁOCHOCIN
Gimnazjum (ul. Lipowa 3)
PŁOCK
AP Edukacja (ul. Królewiecka 28/3 pietro I)

Atut Lider Kształcenia

ul. Królewiecka 28/3 (I piętro), 09-400 Płock
tel. (24) 307 05-64, tel. kom. 535 818-563, 535 799-286
www: http://atutszkola.pl
e-mail: plock@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jakubowskiego 10)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Nowy Rynek 3)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Jakubowskiego 10)
Gimnazjum nr 3 (ul. Krakówka 4)
Gimnazjum nr 4 (ul. Miodowa 18)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Królowej Jadwigi 4)
Gimnazjum Nr 6 (Al. St. Jachowicza 20)
I Gimnazjum PUL (ul. 3 Maja 18)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Harcerza Antolka Gradowskiego 24)
Szkoły Logos (ul. Sienkiewicza 26)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Ułańska 1)
Zespół Oświatowo - Konsultacyjny "Profesor" (al. Kilińskiego 12 bud. F)
Zespół Szkól Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7 (ul. Kossobudzkiego 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. F. Chopina 62)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 2 A)
Zespół Szkół Technicznych (Al. Kilińskiego 4)
PŁONIAWY-BRAMURA
Publiczne Gimnazjum (Płoniawy-Bramura 80 A)
PŁOŃSK
Gimnazjum Nr 1 (ul. Ks. R. Jaworskiego 25)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Wolności 4 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Płocka 56)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Młodzieżowa 11A)
PNIEWO
Zespół Szkół (Pniewo,ul. 18 Maja 6)
PODEBŁOCIE
Zespół Szkół (Podebłocie 109)
PODKOWA LEŚNA
Podkowiańskie Gimnazjum Nr 3 i Liceum Nr 60 (ul. Wiewiórek 2/4)
Szkoły Klubu Inteligencji Katolickiej (ul. Modrzewiowa 41)
Zespół Szkół (ul. Jana Pawla II 20)
POLESIE
Gimnazjum (Polesie 9)
POLICZNA
Zespół Placówek Oświatowych Policzna (ul. St. Żeromskiego 44)
POMIECHÓWEK
Gimnazjum (ul. Nasielska 3)
PORĘBA ŚREDNIA
Zespół Placówek Oświatowych (Poręba Średnia 18)
POSTOLISKA
Zespół Szkół (Postoliska, ul. Pl. 3-go Maja 18)
POTWORÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 5)
PRAŻMÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Franciszka Ryxa 72)
PROSTYŃ
Zespół Szkół Gminnych (Prostyń 60)
PRUSZKÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Helenowska 3)
Gimnazjum nr 3 (al. Wojska Polskiego 34)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Hubala 4)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Daszyńskiego 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wapienna 2)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 23
i Gimnazjum Społeczne (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10)

Zespół Szkół Nr 1 (ul. Promyka 24/26)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych
w Pruszkowie (ul. Gomulińskiego 2)

PRUSZYN
Zespół Oświatowy (Pruszyn 29)
PRZASNYSZ
Gimnazjum Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej w Przasnyszu (ul. Św. Wojciecha 1)
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Piłsudskiego 75)
Publiczne Gimnazjum (ul. Orlika 48)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Leszno 61)
PRZEMIAROWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Przemiarowo 33)
PRZESMYKI
Zespół Szkół (ul. Narutowicza 17)
PRZYŁĘK
Publiczne Gimnazjum (Przyłęk 142)
PRZYSUCHA
Publiczne Gimnazjum (ul. Warszawska 45)
PRZYTYK
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
PUŁTUSK
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Marii Konopnickiej 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Aleja Tysiąclecia 12)
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Polna 7)
Zespół Szkół nr 4 z klasami sportowymi (ul. New Britain1)
PUSTELNIK
Zespół Szkół (Pustelnik, ul. Szkolna 16)
PUSZCZA MARIAŃSKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 3)
RACIĄŻ
Miejski Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 62 B)
RADOM
Europejskie Gimnazjum Językowe
i Liceum Językowe (ul. Sienkiewicza 8)

AP Edukacja (ul. Kelles-Krauza 36 I piętro)

Atut Lider Kształcenia

ul. Kelles-Krauza 36 (I piętro), 26-600 Radom
tel. (48) 307 02-57, tel. kom. 535 772-345
www: http://atutszkola.pl
e-mail: radom@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Gimnazjum nr 12 (ul. Krucza 2/10)
Gimnazjum nr 2 (ul. Gagarina 19)
Gimnazjum TWP (ul. Traugutta 44)
I Społeczne Gimnazjum STO (ul. Piwnika 3)
I Społeczne Liceum Ogólnokształce
oraz II Społeczne Gimnazjum (ul. Sandomierska 20)

Katolickie Gimnazjum (ul. Grzybowska 22)
Publiczne Gimnazjum Nr 22 (ul. Rapackiego 24)
Publiczne Gimnazjum nr 10 (ul. Długojowska 6)
Publiczne Gimnazjum nr 11 (ul. Kujawska 19)
Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. 25 Czerwca 79)
Publiczne Gimnazjum nr 3 (ul. Czarnoleska 10)
Publiczne Gimnazjum nr 5 (ul. Warszawska 12)
Publiczne Gimnazjum Nr 6 (ul. Sadkowska 16)
Publiczne Gimnazjum nr 8 (ul. Piastowska 17)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Wernera 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących (ul. Struga 86)
Szkoła Policealna dla Dorosłych TWP (ul. Partyzantów 5/7)
Zespół Szkół Gimnazjalnych (ul. Wierzbicka 55)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Wierzbicka 81/83)
Zespół Szkół Muzycznych (ul. 25 Czerwca 70)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Lipska 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Osiedlowa 36)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Kilińskiego 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Staromiejska 11)
Zespół Szkół Plastycznych (Al. Grzecznarowskiego 13)
Zespół Szkół Specjalnych nr 1 (ul. Armii Ludowej 1 A)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Krychnowicka 1)
RADOMYŚL
Zespół Oświatowy (Radomyśl 46)
RADZANOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 16 A)
RADZANÓW
Zespół Szkół w Radzanowie (ul. Raciążska 53 A)
RADZIKÓW WIELKI
Zespół Szkół (Radzików Wielki , ul. Szkolna 5)
RADZYMIN
Gimnazjum Nr 1 (ul. 11 Listopada 2)
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 24)
RASZYN
Gimnazjum Nr 1 (ul. Unii Europejskiej 1)
RAWA MAZOWIECKA
Gimnazjum nr 2 (ul. Kazimierza Wielkiego 28)
REGIMIN
Gminny Zespół Szkół w Regiminie (Regimin 5 A)
REPKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Osiedlowa 8)
ROGOLIN
Publiczne Gimnazjum (Rogolin 4a)
ROŚCISZEWO
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Reymonta 4)
ROZBITY KAMIEŃ
Zespół Oświatowy (Rozbity Kamień, ul. Wiktora Szajkowskiego 7)
RÓŻAN
Gimnazjum (ul. Szkolna 3 )
RUDA TALUBSKA
Zespół Szkół (Ruda Talubska 9)
RUDA WIELKA
Publiczne Gimnazjum (Ruda Wielka)
RUSINÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Rusinów 32)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 47)
RYBNO
Zespół Szkół (ul. Długa 11)
Zespół Szkół (Rybno, ul. Wyszkowska 87)
RZĄŚNIK
Zespół Szkół Publicznych (ul. Wyszkowska 50 B)
RZECZNIÓW
Zespół Szkół (Rzeczniów 1b)
RZEKUŃ
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
RZEWNIE
Publiczne Gimnazjum (Rzewnie 19)
RZUCÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Rzuców, ul. Szkolna 33)
SABNIE
Zespół Szkół (ul. Słoneczna 1)
SADOWNE
Gimnazjum (ul. Kościuszki 74 a)
SAMOGOSZCZ
Publiczne Gimnazjum (Samogoszcz 2)
SANNIKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Warszawska 183)
SARNAKI
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 27)
SEROCK
Gimnazjum (ul. Pułtuska 68)
SEROCZYN
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 11)
SIECIECHÓW
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 1)
SIECIEŃ
Gimnazjum (Siecień 84)
SIEDLCE
AP Edukacja (ul. Sz. Asza 2, II piętro)
Gimnazjum z klasami przysposabiającymi do pracy (ul. Szkolna 33)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Konarskiego 5/7)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Szkolna 2)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sekulska 10)
Publiczne Gimnazjum nr 4 (ul. Pescantina 2)
Publiczne Gimnazjum Nr 6 (ul. Partyzantów 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 20)
Społeczne Gimnazjum (ul. Mireckiego 28)
Społeczne Gimnazjum KSW (ul. Garwolińska 19)
Zespół Oświatowo-Wychowawczy (ul. Sokołowska 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Graniczna 1)
SIEDLIN
Zespół Szkół (Siedlin)
SIEMIĄTKOWO
Publiczne Gimnazjum (Siemiątkowo)
SIENNICA
Zespół Szkół (ul. Mińska 38)
Zespół Szkół (Żaków 48 A)
SIENNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych (ul. Szkolna 6)
SIERAKÓWEK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Sierakówek 1)
SIERPC
Gimnazjum (ul. Konstytucji 3-go Maja 8)
Gimnazjum Miejskie (ul. Braci Tułodzieckich 2b)
Prywatna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum (ul. Dworcowa 5 B)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 1)
SIKÓRZ
Szkoły Katolickie (Sikórz 83A )
SKARYSZEW
Zespół Szkół (ul. Kochanowskiego 16G)
SKARŻYSKO-KAMIENNA
Prywatny Zespół Szkół (ul. Sokola 38)
SKIBNIEW
Zespół Oświatowy (Skibniew, ul. Szkolna 8)
SKÓRZEC
Gimnazjum (ul. Siedlecka 9)
SKRZESZEW
Gimnazjum (ul. Szkolna 10)
Zespół Szkół (Skrzeszew)
SŁOMCZYN
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Wilanowska 218)
SŁUBICE
Publiczne Gimnazjum (ul. Płocka 28)
SŁUPNO
Gimnazjum (Słupno, al. Jana Pawła II 14)
Gimnazjum (ul. Kościelna 16)
SOBIENIE JEZIORY
Publiczne Gimnazjum (ul. Garwolińska 14)
SOBOLEW
Zespół Szkół Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kościuszki 17)
SOCHACZEW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Hanki Sawickiej 7)
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi (ul. Staszica 106)
Sochaczewska Szkoła Umiejętności (ul. 15 sierpnia 44)
Zespół Szkół (ul. Ziemowita 3)
Zespół Szkół (ul. Chopina 99)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 15 Sierpnia 4)
SOCHOCIN
Publiczny Zespół Szkół i Przedszkoli Samorządowych (ul. Szkolna 17)
SOKOŁÓW PODLASKI
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Skłodowskiej-Curie 16)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Repkowska 3)
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Księdza Bosko 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Piłsudskiego 4)
SOLEC
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Solec 6)
SOLEC NAD WISŁĄ
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Wczasowa 44)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Kościuszki 20)
SOMIANKA
Zespół Szkół (Somianka 24b)
SOŃSK
Gimnazjum (ul. Szkolna 6)
SOWIA WOLA
Zespół Szkół Publicznych (Sowia Wola, ul. Szkolna 108)
STANISŁAWÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 4A)
STANISŁAWÓW PIERWSZY
Gimnazjum (Stanisławów Pierwszy, ul. Jana Kazimierza 16 D)
STARA BŁOTNICA
Publiczne Gimnazjum w Starej Błotnicy (Stara Błotnica 49)
STARA KORNICA
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Stara Kornica 172)
STARA NIEDZIAŁKA
Gimnazjum (Stara Niedziałka, ul. Mazowiecka 154)
STARE BOSEWO
Gimnazjum Publiczne (Stare Bosewo 19)
STARE GRALEWO
Publiczne Gimnazjum (Stare Gralewo 13a)
STARE PIEŚCIROGI
Zespół Szkół Nr 2 (Stare Pieścirogi, ul. Kolejowa 65)
STARE PROBOSZCZEWICE
Zespół Szkół (ul. Floriańska 4)
STARE ZAŁUBICE
Zespół Szkół (Stare Załubice 23A)
STAROŹREBY
Gimnazjum (ul. Szkolna 7)
STARY GÓZD
Zespół Szkół Gminnych (Stary Gózd 91)
STARY LUBOTYŃ
Publiczne Gimnazjum (Stary Lubotyń 7)
STARY PILCZYN
Zespół Szkół (Stary Pilczyn 33)
STARY SZELKÓW
Publiczne Gimnazjum (Stary Szelków 39)
STAWISZYN
Gimnazjum w Stawiszynie (Stawiszyn 31)
STEFANÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Emilianowie (Stefanów 38)
STERDYŃ
Zespół Szkół (ul. Wojska Polskiego 17)
STOCZEK
Gimnazjum (ul. Armii Krajowej 1)
STOJADŁA
Zespół Szkół (Stojadła, ul. Południowa 20)
STOK LACKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Stok Lacki, ul. Pałacowa 1)
Zespół Oświatowy (Stok Lacki, ul. Siedlecka 135)
STRACHÓWKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Kmiecińskiego 3)
STROMIEC
Publiczne Gimnazjum (ul. Radomska 27)
STRYJKI
Zespół Szkół (Stryjki 2)
STRYKOWICE GÓRNE
Publiczne Gimnazjum (Strykowice Górne 400)
STRZEGOWO
Zespół Szkół Publicznych w Strzegowie (ul. Wyzwolenia 13)
STUDZIENIEC
Zakład Poprawczy (Studzieniec)
STUPSK
Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 11)
SUCHOŻEBRY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Siedlecka 6)
SULEJÓWEK
Gimnazjum Nr 2 ( ul. Narutowicza 10)
Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Żeromskiego 18)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Idzikowskiego 2a )
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Okuniewska 2)
SUROWE
Zespół Szkół (Surowe 194)
SUSK
Gimnazjum (Susk 35)
SUSKOWOLA
Publiczny Zespół Szkół (Suskowola 74)
SYBERIA
Gimnazjum Nr 3 (Syberia 49)
SYDÓŁ
Publiczne Gimnazjum (Sydół 64)
SYPNIEWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Władysława Broniewskiego 4)
SZCZAWIN KOŚCIELNY
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Jana Pawła II 1)
SZCZUTOWO
Gimnazjum (ul. Lipowa 2)
SZCZYTNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Szczytno 3)
SZREŃSK
Gimnazjum (ul. Budzyn 8)
SZULBORZE WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Szarych Szeregów 1)
SZYDŁOWIEC
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Folwarczna 4 )
Zespół Szkół (ul. Wschodnia 57)
SZYDŁOWO
Gimnazjum Publiczne (ul. Szkolna 2a)
SZYMANÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 25)
Prywatne Żeńskie Gimnazjum Sióstr Niepokalanek
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek (ul. Szkolna 2)

ŚMIARY
Zespół Oświatowy (Śmiary 68)
ŚWIERCZE
Publiczne Gimnazjum (ul. Pułtuska 26c)
ŚWIERŻE GÓRNE
Publiczne Gimnazjum (Świerże Górne 25 A)
TARCZYN
Zespół Szkół (ul. Szarych Szeregów 8 )
TCZÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Tczów)
TERESIN
Gimnazjum (Aleja 20-lecia 2 )
TŁUSZCZ
Gimnazjum (ul. Radzymińska 2)
TRĄBKI
Publiczne Gimnazjum (Trąbki, ul. Osadnicza 4)
TROJANÓW
Zespół Szkół (Trojanów 161)
TROSZYN
Gimnazjum (ul. Gajowa 1)
TRZCIANKA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Trzcianka 95)
UNIECK
Zespół Szkół (Unieck 80)
UNIN
Zespół Szkół (Unin 91)
URSYNÓW
Zespół Szkół (Ursynów 38a)
UWIELINY
Publiczne Gimnazjum (Uwieliny, ul. Szkolna 2)
WACH
Zespół Szkół (Wach 96)
WARKA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Warszawska 24)
WARMIAK
Publiczne Gimnazjum SIGiE (Warmiak 16)
WĄSEWO
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 1)
WĘGRÓW
Gimnazjum (ul. Karola Szamoty 35)
Gimnazjum Gminy Liw (ul. Mickiewicza 23a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Adama Mickiewicza 23)
WIĄZOWNA
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Kościelna 20)
Zespół Szkół Specjalnych w MCNiRDiM w Zagórzu k. Warszawy (Wiązowna)
WIECZFNIA KOŚCIELNA
Gimnazjum (Wieczfnia Kościelna)
WIELGOLAS
Zespół Szkół (Wielgolas 36)
WIELISZEW
Gminne Gimnazjum (ul. Kościelna 27)
WIENIAWA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 6)
WIERZBICA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wierzbicy (ul. Sienkiewicza 55)
Publiczne Gimnazjum (ul. Wiatraczna 8)
WIERZBNO
Zespół Szkół (Wierzbno 48)
WIERZCHOWINY
Zespół Szkół Publicznych (Wierzchowiny 30)
WILKÓW PIERWSZY
Niepubliczne Gimnazjum (Wilków Pierwszy, Wilków Drugi 82)
WINNICA
Publiczne Gimnazjum (ul. Pułtuska 19)
WIŚNIEW
Zespół Oświatowy (ul. Tadeusza Kościuszki 54)
WIŚNIEWO
Zespół Szkół (Wiśniewo 78)
WODYNIE
Zespół Szkół (ul. Siedlecka 7)
WOLA KIEŁPIŃSKA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Wola Kiełpińska)
WOLA KOSOWSKA
Zespół Szkół Publicznych (ul. M. Świątkiewicz 2A)
WOLA MYSTKOWSKA
Zespół Szkół (Wola Mystkowska 17)
WOLA RĘBKOWSKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Długa 90)
WOLANÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kolejowa 17)
WOLKOWE
Zespół Szkół (Wolkowe 1)
WOŁOMIN
Centrum Edukacji Edus
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz Szkoła Policealna (ul. Laskowa 4)

Gimnazjum Nr 1 (ul. Sasina 33)
Gimnazjum Specjalne (ul. Miła 22)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Armii Krajowej 81)
Zespół Szkół Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. 1 Maja 19)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Lipińska 16)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Miła 22)
WÓLKA ZAMOJSKA
Publiczne Gimnazjum (Wólka Zamojska 27)
WSOLA
Zespół Szkół Publicznych (Wsola, ul. Szkolna 1)
WYCZÓŁKI
Publiczne Gimnazjum (Wyczółki 21a)
WYKROT
Zespół Szkół (Wykrot 21 C)
WYMYSŁÓW
Gimnazjum (Wymysłów 17)
WYSZKÓW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jana Matejki 9)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Sowińskiego 55)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Batorego 6)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zakolejowa 15 A)
Zespół Szkół w Wyszkowie (ul. Geodetów 45)
WYSZOGRÓD
Gimnazjum w Wyszogrodzie (ul. Niepodległości 11 B)
WYŚMIERZYCE
Publiczne Gimnazjum (ul. Konopnickiej 1)
ZABORÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Stołeczna 182)
ZABRODZIE
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
ZAKÓW
Zespół Szkół (Zaków 48A)
ZAKRĘT
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Zakręt, ul. Szkolna 11)
ZAKROCZYM
Gimnazjum Nr 1 (ul. O. H. Koźmińskiego 63)
ZAKRZEW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Zakrzew 58 D)
ZALAS
Zespół Szkół (Zalas 1)
ZALESIE GÓRNE
Gimnazjum (ul. Białej Brzozy 3)
ZAŁUSKÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "DOM na SZLAKU" (Załusków 8)
ZAMIENIE
Zespół Szkół (Zamienie, ul. Kołbielska 34)
ZARĘBY
Zespół Szkół (Zaręby 55)
ZARĘBY KOŚCIELNE
Publiczne Gimnazjum (ul. Farna 20)
ZATORY
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Zatory 127)
Zespół Placówek Oświatowych (Zatory 117)
ZAWADY
Zespół Szkół (Zawady 51)
ZAWIDZ KOŚCIELNY
Gimnazjum Publiczne (ul. Mazowiecka 47B)
ZĄBKI
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Harcerska 9)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Stefana Batorego 37)
Zespół Publicznych Szkół Katolickich (ul. 11 Listopada 4)
ZBUCZYN
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 3)
ZEGRZE
Zespół Szkół w Zegrzu (ul. Oficerska 3)
ZIELONKA
Miejskie Gimnazjum (ul. Łukasińskiego 1/3)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 48 Aktywności Twórczej Niepubliczne Gimnazjum Aktywności Twórczej (ul. Krzywa 10)
Szkoła Aktywności Twórczej (ul. Krzywa 10)
ZIELUŃ-OSADA
Gimnazjum Nr 2 (Zieluń-Osada, ul. Szkolna 7)
ZŁOTOKŁOS
Szkoła Podstawowa (ul. Traugutta 10)
ZUZELA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Zuzela 51)
ZWOLEŃ
Publiczne Gimnazjum (ul. Kościelna 7)
Zespół Szkół Rolniczo -Technicznych (ul. Wojska Polskiego 78)
ŻABIA WOLA
Gimnazjum (ul. Mazowiecka 1)
ŻELECHÓW
Zespół Szkół (ul. Ogrodowa 3)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 3)
ŻELISZEW PODKOŚCIELNY
Zespół Szkół (Żeliszew Podkościelny 13)
ŻELKÓW-KOLONIA
Zespół Oświatowy (Żelków-Kolonia, ul. Siedlecka 202)
ŻÓŁWIN
Zespół Szkół (Żółwin, ul. Szkolna 39)
ŻUROMIN
Zespół Szkół Nr 1 w Żurominie (ul. Wyzwolenia 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wiatraczna 16)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wyzwolenia 16)
ŻYCZYN
Zespół Szkół (Życzyn 55A)
ŻYRARDÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Środkowa 36)
Społeczne Gimnazjum ŻTO (ul. Piaskowa 21/23)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Jasna 11)
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (ul. Narutowicza 35)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Janiny Kacperskiej 6 B)
Zespół Szkół Publicznych Nr 6 (ul. Mireckiego 56)
Zespół Szkół Publicznych Nr 7 (ul. Roosevelta 2)
Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Armii Krajowej 3)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie