Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Abramów
gimnazja Adamów
gimnazja Aleksandrów
gimnazja Annopol
gimnazja Baczków
gimnazja Baranów
gimnazja Batorz
gimnazja Bełżec
gimnazja Bełżyce
gimnazja Bestwina
gimnazja Biała
gimnazja Biała Druga
gimnazja Biała Podlaska
gimnazja Białka
gimnazja Białopole
gimnazja Biłgoraj
gimnazja Biskupice
gimnazja Biszcza
gimnazja Blinów
gimnazja Błażek
gimnazja Bobrowniki
gimnazja Bodaczów
gimnazja Borki
gimnazja Borzechów-Kolonia 227
gimnazja Brzeźno
gimnazja Brzozowica Duża
gimnazja Bukowa
gimnazja Bychawa
gimnazja Bystrzejowice Pierwsze
gimnazja Bystrzyca
gimnazja Bystrzyca Stara
gimnazja Chełm
gimnazja Chodel
gimnazja Chotyłów
gimnazja Chrzanów
gimnazja Cicibór Duży
gimnazja Ciecierzyn
gimnazja Cyców
gimnazja Czemierniki
gimnazja Czernic
gimnazja Dąbrowica
gimnazja Dereźnia
gimnazja Dęblin
gimnazja Dębowa Kłoda
gimnazja Dębowica
gimnazja Dołha
gimnazja Dołhobyczów
gimnazja Dominów
gimnazja Dorohusk
gimnazja Drelów
gimnazja Dubeczno
gimnazja Dubienka
gimnazja Dzwola
gimnazja Fajsławice
gimnazja Firlej
gimnazja Frampol
gimnazja Garbów
gimnazja Godziszów
gimnazja Gołąb
gimnazja Gołąbki
gimnazja Goraj
gimnazja Gorajec
gimnazja Gorzków
gimnazja Gościeradów
gimnazja Góra Puławska
gimnazja Gózd
gimnazja Grabowiec
gimnazja Grabów Szlachecki
gimnazja Gręzówka Stara
gimnazja Gromada
gimnazja Hanna
gimnazja Hedwiżyn
gimnazja Horodło
gimnazja Hrubieszów
gimnazja Hulcze
gimnazja Huta Józefów
gimnazja Huta-Dąbrowa
gimnazja Izbica
gimnazja Jabłonna
gimnazja Jabłoń
gimnazja Janowiec
gimnazja Janów Lubelski
gimnazja Janów Podlaski
gimnazja Jarczów
gimnazja Jarosławiec
gimnazja Jastków
gimnazja Jaszczów
gimnazja Jedlanka
gimnazja Jeleniec
gimnazja Jelnica
gimnazja Józefów
gimnazja Kalinówka
gimnazja Kamionka
gimnazja Karczmiska
gimnazja Kazimierz Dolny
gimnazja Kąkolewnica
gimnazja Kisielsk
gimnazja Klementowice
gimnazja Kluczkowice
gimnazja Kłoczew
gimnazja Kłodnica Dolna
gimnazja Kobylany
gimnazja Kock
gimnazja Kocudza
gimnazja Kodeń
gimnazja Komarów-Osada
gimnazja Komarówka Podlaska
gimnazja Konstantynów
gimnazja Końskowola
gimnazja Korczów
gimnazja Korytków Duży
gimnazja Kozice Dolne
gimnazja Kozodawy
gimnazja Krasienin
gimnazja Krasnobród
gimnazja Krasnystaw
gimnazja Kraśniczyn
gimnazja Kraśnik
gimnazja Krężnica Jara
gimnazja Krupe
gimnazja Kryłów
gimnazja Krynice
gimnazja Krynka
gimnazja Krzczonów-Wójtostwo
gimnazja Krzemień
gimnazja Krzewica
gimnazja Księżomierz
gimnazja Księżpol
gimnazja Kurów
gimnazja Leopoldów
gimnazja Leśna Podlaska
gimnazja Lipiny Dolne
gimnazja Liszno
gimnazja Liśnik Duży
gimnazja Lubartów
gimnazja Lublin
gimnazja Lubycza Królewska
gimnazja Ludwin
gimnazja Łabunie
gimnazja Łabuńki Pierwsze
gimnazja Łaszczów
gimnazja Łaszczówka
gimnazja Łaziska
gimnazja Łęczna
gimnazja Łomazy
gimnazja Łopiennik Górny
gimnazja Łucka
gimnazja Łukowa
gimnazja Łuków
gimnazja Majdan Górny
gimnazja Majdan Nepryski
gimnazja Majdan Sopocki Pierwszy
gimnazja Majdan Stary
gimnazja Małaszewicze
gimnazja Małochwiej Duży
gimnazja Markuszów
gimnazja Matczyn
gimnazja Mełgiew
gimnazja Mętów
gimnazja Miączyn
gimnazja Michalów
gimnazja Michów
gimnazja Międzyrzec Podlaski
gimnazja Milanów
gimnazja Milejów
gimnazja Mircze
gimnazja Modliborzyce
gimnazja Moniatycze
gimnazja Mysłów
gimnazja Nabróż-Kolonia
gimnazja Nałęczów
gimnazja Niedrzwica Duża
gimnazja Niedrzwica Kościelna
gimnazja Niedźwiada
gimnazja Niemce
gimnazja Nowodwór
gimnazja Nowosiółki Kolonia 54
gimnazja Obsza
gimnazja Okrzeja
gimnazja Okszów
gimnazja Olbięcin
gimnazja Olszewnica
gimnazja Opole Lubelskie
gimnazja Orłów Drewniany
gimnazja Ostrów Lubelski
gimnazja Ostrówek
gimnazja Parczew
gimnazja Pawłów
gimnazja Piaski
gimnazja Piotrków
gimnazja Piotrowice
gimnazja Piszczac
gimnazja Pliszczyn
gimnazja Płoskie
gimnazja Podedwórze
gimnazja Podgłębokie 1 A
gimnazja Podhorce
gimnazja Poizdów
gimnazja Polichna
gimnazja Poniatowa
gimnazja Potoczek
gimnazja Potok Wielki
gimnazja Potok-Stany
gimnazja Przewodów
gimnazja Przybysławice
gimnazja Przytoczno
gimnazja Pszczela Wola
gimnazja Puchaczów
gimnazja Puławy
gimnazja Rachanie
gimnazja Radecznica
gimnazja Radoryż Kościelny
gimnazja Radzyń Podlaski
gimnazja Ratoszyn Drugi
gimnazja Rejowiec
gimnazja Rejowiec Fabryczny
gimnazja Rogoźnica
gimnazja Rokitno
gimnazja Rossosz
gimnazja Rudnik
gimnazja Rudno
gimnazja Rybczewice
gimnazja Ryki
gimnazja Sabaudia
gimnazja Sadurki
gimnazja Sahryń
gimnazja Sawin
gimnazja Serokomla
gimnazja Siedliska Drugie
gimnazja Siedliszcze
gimnazja Sielec
gimnazja Siemień
gimnazja Siennica Nadolna
gimnazja Siennica Różana
gimnazja Sitaniec
gimnazja Sitno
gimnazja Skierbieszów
gimnazja Skorczyce
gimnazja Skrobów
gimnazja Sławatycze
gimnazja Sobieszyn
gimnazja Sosnowica
gimnazja Sosnówka
gimnazja Sól
gimnazja Spiczyn
gimnazja Stanin
gimnazja Stara Prawda
gimnazja Stara Róża
gimnazja Stare Kobiałki
gimnazja Stary Brus
gimnazja Stary Uścimów
gimnazja Stary Zamość
gimnazja Staw
gimnazja Stężyca
gimnazja Stoczek Łukowski
gimnazja Stojeszyn Pierwszy
gimnazja Strachosław
gimnazja Stróża-Kolonia
gimnazja Strupin Duży
gimnazja Strzyżew
gimnazja Strzyżów
gimnazja Suchowola
gimnazja Sulów
gimnazja Sułów
gimnazja Susiec
gimnazja Swory
gimnazja Szarowola
gimnazja Szastarka
gimnazja Szczebrzeszyn
gimnazja Szewnia Górna
gimnazja Szyszki
gimnazja Szyszków
gimnazja Średnie Duże
gimnazja Świdnik
gimnazja Tarnawatka
gimnazja Tarnawka Pierwsza
gimnazja Tarnogród
gimnazja Telatyn
gimnazja Terespol
gimnazja Tereszpol-Kukiełki
gimnazja Tereszpol-Zaorenda
gimnazja Terpentyna
gimnazja Tomaszów Lubelski
gimnazja Trawniki
gimnazja Trzeszczany
gimnazja Trzydnik Duży
gimnazja Tuchowicz
gimnazja Tuczna
gimnazja Turkowice
gimnazja Turobin
gimnazja Tyszowce
gimnazja Uher
gimnazja Ulan-Majorat
gimnazja Ulhówek
gimnazja Urszulin
gimnazja Urzędów
gimnazja Werbkowice
gimnazja Wierzbica
gimnazja Wierzchowiska Drugie
gimnazja Wilczopole
gimnazja Wilkołaz Pierwszy
gimnazja Wilków
gimnazja Wisznice
gimnazja Włodawa
gimnazja Wohyń
gimnazja Wojciechów
gimnazja Wojcieszków
gimnazja Wojsławice
gimnazja Wola Gułowska
gimnazja Wola Osowińska
gimnazja Wola Sernicka
gimnazja Wola Uhruska
gimnazja Wólka Ratajska
gimnazja Wyryki
gimnazja Wysokie
gimnazja Zagoździe
gimnazja Zakręcie
gimnazja Zakrzówek
gimnazja Zalesie
gimnazja Zalutyń
gimnazja Załucze
gimnazja Zamość
gimnazja Zawada
gimnazja Zdziłowice
gimnazja Zubowice
gimnazja Zwierzyniec
gimnazja Żdanów
gimnazja Żmudź
gimnazja Żółkiewka
gimnazja Żółtańce
gimnazja Żyrzyn
LUBLIN

Atut Lider Kształcenia

ul. Krakowskie Przedmieście 21, 20-002 Lublin
tel. (81) 307 00-03, tel. kom. 536 277-343, 536 430-633, 536 084-620
www: http://atutszkola.pl
e-mail: lublin@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


CRH AKADEMOS - sp. z o.o. (ul. Symfoniczna 1)
Gimnazjum i Liceum Śródziemnomorskie (ul. Kowalska 4)
Gimnazjum nr 1 (ul. Kunickiego 116)
Gimnazjum Nr 10 (ul. Wajdeloty 12)
Gimnazjum nr 11 (ul. Radości 13)
Gimnazjum Nr 13 (ul. Narutowicza 32a)
Gimnazjum Nr 15 (ul. Elektryczna 51)
Gimnazjum Nr 16 (ul. Poturzyńska 2)
Gimnazjum nr 17 (ul. Maszynowa 2)
Gimnazjum nr 18 (Al. Długosza 8)
Gimnazjum nr 19 (ul. Szkolna 6)
Gimnazjum nr 2 (ul. Lwowska 11)
Gimnazjum nr 3 (ul. Nałkowskich 110)
Gimnazjum nr 5 (ul. Smyczkowa 3)
Gimnazjum Nr 7 (ul. Krasińskiego 7)
Gimnazjum nr 9 (ul. Lipowa 25)
Liceum i Gimnazjum dla Dorosłych Wieczorowo-Dzienne i Zaoczne (Aleje Racławickie 6/3)
Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (Al. Warszawska 31)
Prywatne Gimnazjum i Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Czapskiego w Lublinie (ul. Pogodna 52 A)
Prywatne Gimnazjum i Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Długosza 8a)
Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum (ul. Droga Męczenników Majdanka 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych (ul. Ludwika Hirszfelda 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Głuska 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej (ul. Lucyny Herc 4)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum (ul. Kurantowa 5)
Społeczne Szkoły Terapeutyczne (ul. Przyjaźni 20)
Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Pogodna 19)
Szkoły Sfera (ul. Paśnikowskiego 6)
Zespół Szkół (ul. Słowikowskiego 6)
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Liceum im. św. Teresy (ul. 1-go Maja 14C)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Biedronki 13)
Zespół Szkół nr 11 (ul. Farbiarska 8)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Bronowicka 21)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Diamentowa 2)
Zespół Szkół nr 7 (ul. Roztocze 14)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Zdrowa 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Tumidajskiego 6 A)
Zespół Szkół przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie (ul. Witolda Chodźki 2)
ABRAMÓW
Gimnazjum (ul. 22-go Lipca 31)
ADAMÓW
Zespół Szkół (ul. Cmentarna 6)
ALEKSANDRÓW
Gimnazjum (Aleksandrów 554)
ANNOPOL
Publiczne Gimnazjum (ul. T. Kościuszki 8 )
BACZKÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Baczków 32)
BARANÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
BATORZ
Publiczne Gimnazjum (Batorz 80)
BEŁŻEC
Publiczne Gimnazjum w Bełżcu (ul. Świerczewskiego 75)
BEŁŻYCE
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Ks. Wilczyńskiego 62)
Zespół Szkół nr 2 (ul. T. Kościuszki 148)
BESTWINA
Gimnazjum (ul. Szkolna 11)
BIAŁA
Zespół Szkół (Biała 30)
BIAŁA DRUGA
Zespół Szkół (Biała Druga 142)
BIAŁA PODLASKA
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Akademicka 8)
Publiczne Gimnazjum Nr 4 (ul. Sidorska 30)
Publiczne Gimnazjum Nr 6 (ul. Zygmunta Augusta 2)
Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Technikum Rzemieślnicze, Gimnazjum Rzemieślnicze, LO dla dorosłych, Szkoły Policealne (ul. Warszawska 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Leszczynowa 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Narutowicza 39)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Orzechowa 58)
BIAŁKA
Zespół Szkół (Białka 49 A)
BIAŁOPOLE
Zespół Szkół (ul. I AWP 35)
BIŁGORAJ
Gimnazjum Nr 1 (ul. T. Kościuszki 41)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Nadstawna 62a)
Miejski Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 6 )
Zespół Szkolno - Rewalidacyjny (ul. I Armii WP 4)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 41/43)
BISKUPICE
Zespół Placówek Oświatowych (Biskupice, ul. Piłsudskiego 15)
BISZCZA
Samorządowy Zespół Szkolny (Biszcza 228)
BLINÓW
Zespół Szkół (Blinów 111)
BŁAŻEK
Zespół Szkół (Błażek 189)
BOBROWNIKI
Zespół Placówek Oświatowych (Bobrowniki, ul. Rynek 1)
BODACZÓW
Gimnazjum (Bodaczów 501)
BORKI
Zespół Szkół (ul. II Armii Wojska Polskiego 25)
BORZECHÓW-KOLONIA 227
Gimnazjum (Borzechów-Kolonia 227)
BRZEŹNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi (Brzeźno)
BRZOZOWICA DUŻA
Zespół Oświatowy (Brzozowica Duża 83)
BUKOWA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Bukowa 98)
BYCHAWA
Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 8)
Zespół Szkół (ul. M.J.Piłsudskiego 81)
BYSTRZEJOWICE PIERWSZE
Zespół Szkół (Bystrzejowice Pierwsze 89)
BYSTRZYCA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Bystrzyca 92)
BYSTRZYCA STARA
Zespół Szkół Publicznych (Bystrzyca Stara 89)
CHEŁM
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Batorego 1 )
Gimnazjum nr 2 (ul. Czarnieckiego 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Wołyńska 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 z klasami sportowymi (ul. Połaniecka 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Rejowiecka 76)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w Chełmie (ul. Powstańców Warszawy 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Synów Pułku 15)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Hrubieszowska 102/2)
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 (ul. Trubakowska 59)
CHODEL
Publiczne Gimnazjum (ul. Piłsudskiego 1)
CHOTYŁÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Zaleska 2)
CHRZANÓW
Zespół Szkół w Chrzanowie (Chrzanów I 81)
CICIBÓR DUŻY
Publiczne Gimnazjum (Cicibór Duży 1 A)
CIECIERZYN
Zespół Placówek Oświatowych (Ciecierzyn 121)
CYCÓW
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Chełmska 44)
CZEMIERNIKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Kocka 45)
CZERNIC
Zespół Szkół (Czernic 95)
DĄBROWICA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Dąbrowica 138a)
DEREŹNIA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Dereźnia Solska 1a )
DĘBLIN
Ośrodek Szkolno- Wychowawczy (ul. Niepodległości 8)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Tysiąclecia 25 )
Zespół Szkół Nr 4 (ul. gen.pil. J.Kowalskiego 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 6 )
DĘBOWA KŁODA
Gimnazjum (Dębowa Kłoda 2)
DĘBOWICA
Publiczne Gimnazjum (Dębowica 70)
DOŁHA
Zespół Szkół (Dołha )
DOŁHOBYCZÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
DOMINÓW
Zespół Szkół (Dominów 81c)
DOROHUSK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Graniczna 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. I Armii Wojska Polskiego 49)
DRELÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 11)
DUBECZNO
Gimnazjum Publiczne (Dubeczno 102)
DUBIENKA
Gminny Zespół Szkół (ul. 3 Maja 4)
DZWOLA
Zespół Szkół (Dzwola 121 B)
FAJSŁAWICE
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (Fajsławice)
FIRLEJ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Choiny 7)
Zespół Szkół (ul. Partyzancka 23)
FRAMPOL
Gimnazjum (ul. Gorajska 16)
Samorządowy Zespół Szkolny (ul. Gorajska 16)
GARBÓW
Zespół Szkół (Garbów 53 E)
GODZISZÓW
Zespół Szkół i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Godziszów 103)
GOŁĄB
Publiczne Gimnazjum (Gołąb, ul. Puławska 32)
GOŁĄBKI
Zespół Szkół (Gołąbki 33)
GORAJ
Gimnazjum Publiczne (ul. Bednarska 8)
GORAJEC
Publiczne Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (Gorajec, ul. Stara Wieś 114)
GORZKÓW
Gimnazjum w Gorzkowie (ul. Partyzantów 83)
GOŚCIERADÓW
Zespół Szkół (Wólka Gościeradowska 72 A)
GÓRA PUŁAWSKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Ogrodowa 18)
GÓZD
Zespół Szkół (Gózd 109 A)
GRABOWIEC
Zespół Szkół (ul. Wojsławska 1)
GRABÓW SZLACHECKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Grabów Szlachecki 61)
GRĘZÓWKA STARA
Zespół Szkół (Gręzówka Stara 41)
GROMADA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gromada 141)
HANNA
Zepół Szkół (Hanna 17)
HEDWIŻYN
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Hedwiżyn 88b)
HORODŁO
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 58)
HRUBIESZÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Listopadowa 12)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Żeromskiego 29)
Gimnazjum nr 3 (ul. Zamojska 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Zamojska 16 A)
Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie (ul. Żeromskiego 29)
Zespół Szkół Miejskich Nr 3 (ul. Zamojska 16)
Zespół Szkół nr 2 (ul. 3 Maja 1)
HULCZE
Zespół Szkół (Hulcze 37)
HUTA JÓZEFÓW
Zespół Szkół (Huta Józefów 132)
HUTA-DĄBROWA
Zespół Szkół (Huta-Dąbrowa, ul. Hutnicza 53)
IZBICA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 13)
JABŁONNA
Gimnazjum Publiczne (Jabłonna 45)
JABŁOŃ
Gimnazjum (ul. Jadwigi Tokarskiej 2)
JANOWIEC
Gimnazjum (ul. Osiedle Szkolne 5 B)
JANÓW LUBELSKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Ogrodowa 25)
JANÓW PODLASKI
Publiczne Gimnazjum (ul. 1-go Maja 5)
JARCZÓW
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (ul. Szkolna 3)
JAROSŁAWIEC
Gimnazjum (Jarosławiec 113)
Gimnazjum w Jarosławcu (Jarosławiec 190)
JASTKÓW
Gimnazjum (Al. Warszawska 43)
JASZCZÓW
Zespół Szkół Nr 2 (Jaszczów 24)
JEDLANKA
Zespół Oświatowy (Jedlanka, ul. Warszawska 13)
JELENIEC
Zespół Szkół (Jeleniec 45)
JELNICA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Jelnica 84)
JÓZEFÓW
Gimnazjum (ul. Górnicza 21)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Opolska 10a)
KALINÓWKA
Zespół Szkół (Kalinówka 78)
KAMIONKA
Zespół Szkół (ul. Lubartowska 53)
KARCZMISKA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Szkolna 11)
KAZIMIERZ DOLNY
Gimnazjum w Kazimierzu Dolnym (ul. Szkolna 1)
KĄKOLEWNICA
Zespół Oświatowy - Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
KISIELSK
Zespół Oświatowy (Kisielsk 84)
KLEMENTOWICE
Zespół Szkół Agrobiznesu (Klementowice 365)
KLUCZKOWICE
Zespół Szkół (Kluczkowice 128)
KŁOCZEW
Zespół Szkół (ul. Długa 69)
KŁODNICA DOLNA
Gimnazjum (Kłodnica Dolna 117)
KOBYLANY
Zespół Szkół (Kobylany, ul. Słoneczna 11)
KOCK
Zespół Szkół (ul. Przechodnia 11)
KOCUDZA
Zespół Szkół (Kocudza Pierwsza 29)
KODEŃ
Zespół Placówek Oświatowych (ul. 1 Maja 27)
KOMARÓW-OSADA
Publiczne Gimnazjum (ul. Kościuszki 2)
KOMARÓWKA PODLASKA
Gimnazjum (ul. I Armii Wojska Polskiego 7)
KONSTANTYNÓW
Gimnazjum (ul. Nowa 2)
KOŃSKOWOLA
Zespół Szkół (ul. Lubelska 81)
KORCZÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Korczów 1 B)
KORYTKÓW DUŻY
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Korytków Duży 118)
KOZICE DOLNE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Kozice Dolne 33)
KOZODAWY
Gminne Gimnazjum (Kozodawy 83)
KRASIENIN
Zespół Szkół (Krasienin)
KRASNOBRÓD
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Lelewela 37)
Zespół Szkół przy Sanatorium Rehabilitacyjnym (ul. Sanatoryjna 1)
KRASNYSTAW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. PCK 2)
Zespół Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej
i Gimnazjum (ul. Krakowskie Przedmieście 38)

Zespół Szkół Nr 1 (ul. Poniatowskiego 37)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Piłsudskiego 21)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Mostowa 14)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Odrodzenia 45)
KRAŚNICZYN
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 1)
KRAŚNIK
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Społeczne (ul. Szpitalna 1 A)
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 (ul. Urzędowska 10)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Kościuszki 23)
KRĘŻNICA JARA
Zespół Szkół (Krężnica Jara 321)
KRUPE
Zespół Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (Krupe 89)
KRYŁÓW
Zespół Szkół (ul. Hrubieszowska 4)
KRYNICE
Zespół Szkół (Krynice 9)
KRYNKA
Zespół Szkół (Krynka 250)
KRZCZONÓW-WÓJTOSTWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Leśna 1)
KRZEMIEŃ
Zespół Szkół (Krzemień)
KRZEWICA
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Krzewica 44)
KSIĘŻOMIERZ
Zespół Szkół (Księżomierz, ul. Kościelna 14)
KSIĘŻPOL
Zespół Szkół (ul. Biłgorajska 11)
KURÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Lubelska 16)
LEOPOLDÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (Leopoldów 1)
LEŚNA PODLASKA
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Bialska 25)
LIPINY DOLNE
Publiczne Gimnazjum (Lipiny Dolne 152)
LISZNO
Zespół Szkół (Liszno 52)
LIŚNIK DUŻY
Zespół Szkół (Liśnik Duży 161)
LUBARTÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Legionów 3)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Lubelska 68)
LUBYCZA KRÓLEWSKA
Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej (ul. Jana III Sobieskiego 5)
LUDWIN
Gimnazjum Publiczne (Ludwin 20)
ŁABUNIE
Gimnazjum (ul. Zamojska 1)
ŁABUŃKI PIERWSZE
Gimnazjum (Łabuńki Pierwsze 178)
ŁASZCZÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Chopina 11)
ŁASZCZÓWKA
Zespół Szkół Publicznych (Łaszczówka, ul. Spółdzielcza 2)
ŁAZISKA
Gimnazjum (Łaziska)
ŁĘCZNA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Piłsudskiego 12)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Jaśminowa 6)
ŁOMAZY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 18 A)
ŁOPIENNIK GÓRNY
Publiczne Gimnazjum (Łopiennik Górny 1 C)
ŁUCKA
Gimnazjum (Łucka 125)
ŁUKOWA
Gimnazjum (Łukowa 341)
ŁUKÓW
Gimnazjum nr 1 (ul. 11 Listopada 20)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Cieszkowizna 13)
Gimnazjum nr 3 (ul. Konarskiego 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Międzyrzecka 70 A)
MAJDAN GÓRNY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Długa 180)
MAJDAN NEPRYSKI
Gimnazjum (Majdan Nepryski 18)
MAJDAN SOPOCKI PIERWSZY
Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym (Majdan Sopocki Pierwszy 113)
MAJDAN STARY
Zespół Szkół (Majdan Stary 21)
MAŁASZEWICZE
Zespół Szkół (ul. Kolejarzy 16)
MAŁOCHWIEJ DUŻY
Zespół Szkół Nr 4 (Małochwiej Duży 82)
MARKUSZÓW
Zespół Szkół (ul. Lubelska 80)
MATCZYN
Zespół Szkół Specjalnych (Matczyn 9)
MEŁGIEW
Gimnazjum (ul. Partyzancka 19)
MĘTÓW
Zespół Szkół (Mętów 124)
MIĄCZYN
Gimnazjum (ul. Hrubieszowska 51)
MICHALÓW
Zespół Szkół (Michalów, ul. Osiedlowa 11)
Zespół Szkół w Michalowie (Michalów 117)
MICHÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna II 2b)
MIĘDZYRZEC PODLASKI
Gimnazjum Nr 1 (ul. Warszawska 40)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Partyzantów 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Leśna 2 A)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 (ul. Leśna 2)
MILANÓW
Zespół Szkół w Milanowie (ul. Szkolna 12)
MILEJÓW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 1)
MIRCZE
Gimnazjum (ul. Kryłowska 27)
MODLIBORZYCE
Zespół Szkół (ul. Ogrodowa 6)
MONIATYCZE
Zespół Szkół Publicznych (Moniatycze 148)
MYSŁÓW
Zespół Oświatowy (Mysłów 116 A)
NABRÓŻ-KOLONIA
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Nabróż-Kolonia 19)
NAŁĘCZÓW
Zespół Szkół (ul. Spółdzielcza 17 )
NIEDRZWICA DUŻA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Lubelska 21 A)
NIEDRZWICA KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Niedrzwica Kościelna, ul. Lipowa 26)
NIEDŹWIADA
Publiczne Gimnazjum (Niedźwiada 42 B)
NIEMCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 23)
NOWODWÓR
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Nowodwór 73)
NOWOSIÓŁKI KOLONIA 54
Zespół Szkół (Nowosiółki Kolonia 54)
OBSZA
Gimnazjum (Obsza 70 A)
OKRZEJA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
OKSZÓW
Zespół Szkół (ul. Chełmska 14)
OLBIĘCIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Olbięcin 139)
OLSZEWNICA
Publiczne Gimnazjum (Olszewnica 170)
OPOLE LUBELSKIE
Zespół Szkół nr 1 (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Fabryczna 28)
ORŁÓW DREWNIANY
Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym (Orłów Drewniany 60a)
OSTRÓW LUBELSKI
Gimnazjum (ul. Partyzantów 26)
OSTRÓWEK
Gimnazjum (Ostrówek 3)
PARCZEW
Szkoła Podstawowa Nr 3
im. Władysława Jagiełły (ul. Spółdzielcza 7)

PAWŁÓW
Zespół Szkół (Pawłów, ul. Szkolna 4)
PIASKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Partyzantów 19)
PIOTRKÓW
Gimnazjum Publiczne (Piotrków 105)
PIOTROWICE
Gimnazjum (Piotrowice 107)
PISZCZAC
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Spółdzielcza 15)
PLISZCZYN
Gimnazjum (Pliszczyn 100)
PŁOSKIE
Zespół Szkół (Płoskie 139)
PODEDWÓRZE
Zespół Placówek Oświatowych (Podedwórze 96)
PODGŁĘBOKIE 1 A
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Podgłębokie 1 A)
PODHORCE
Zespół Szkół Publicznych (Podhorce 124)
POIZDÓW
Zespół Szkół (Poizdów 1a)
POLICHNA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Polichna 26)
PONIATOWA
Gimnazjum (ul. Szkolna 8)
POTOCZEK
Zespół Szkół w Potoczku (Potoczek 42)
POTOK WIELKI
Zespół Szkół (Potok Wielki 104)
POTOK-STANY
Zespół Szkół (Potok-Stany 130)
PRZEWODÓW
Zespół Szkół (Przewodów 1)
PRZYBYSŁAWICE
Zespół Szkół (Przybysławice 1)
PRZYTOCZNO
Zespół Szkół (Przytoczno 25)
PSZCZELA WOLA
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (Pszczela Wola 9)
PUCHACZÓW
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 19)
PUŁAWY
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Marii Grzegorzewskiej 3)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. 6-go Sierpnia 30)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Legionu Puławskiego 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Jaworowa 3)
Społeczna Szkoła (ul. Moniuszki 1)
Stowarzyszenie Pomocy Wychowawczej Rodzinie (ul. 4 Pułku Piechoty 17)
Zespół Szkół Europejskich
Gimnazjum i Liceum Europejskie (ul. Czartoryskich 8)

Zespół Szkół Katolickich (ul. Eustachiewicza 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Wróblewskiego 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Kaniowczyków 9)
Zespół Szkół przy Szpitalu Miejskim w Puławach (ul. Bema 4)
RACHANIE
Gimnazjum Publiczne (ul. Partyzantów 47)
RADECZNICA
Publiczne Gimnazjum (ul. Gwarna 4)
RADORYŻ KOŚCIELNY
Gimnazjum Nr 2 (Radoryż Kościelny 42)
RADZYŃ PODLASKI
Gimnazjum Nr 1 (ul. Jana Pawła II 25)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Sitkowskiego 3)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sitkowskiego 1 B)
RATOSZYN DRUGI
Zespół Szkół (Ratoszyn Drugi 192)
REJOWIEC
Gimnazjum (ul. Zwierzyńskiego 8 D)
REJOWIEC FABRYCZNY
Gimnazjum Publiczne (ul. Lubelska 18)
ROGOŹNICA
Zespół Szkół (Rogoźnica 96)
ROKITNO
Gimnazjum (Rokitno 57)
Zespół Szkół (Rokitno 57 A)
ROSSOSZ
Publiczne Gimnazjum (ul. Lubelska 37)
RUDNIK
Publiczne Gimnazjum (Rudnik 64)
RUDNO
Zespół Szkół (ul. Spacerowa 110)
RYBCZEWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Rybczewice 121)
RYKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Słowackiego 2 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" AK 5)
SABAUDIA
Zespół Szkół Publicznych (Sabaudia 47)
SADURKI
Gimnazjum (Sadurki 106)
SAHRYŃ
Zespół Szkół (Sahryń 62)
SAWIN
Zespół Szkół (ul. Brzeska 14)
SEROKOMLA
Zespół Szkół (ul. Warszawska 28)
SIEDLISKA DRUGIE
Zespół Szkół w Siedliskach Drugich (Siedliska Drugie 190)
SIEDLISZCZE
Zespół Szkół (Siedliszcze 2)
SIELEC
Publiczne Gimnazjum (Sielec 68)
SIEMIEŃ
Gimnazjum (ul. Kościelna 1)
SIENNICA NADOLNA
Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego (Siennica Nadolna 79 A)
SIENNICA RÓŻANA
Gimnazjum Publiczne (Siennica Różana 257)
SITANIEC
Zespół Szkół (Sitaniec 422)
SITNO
Gimnazjum w Sitnie (Sitno 53 A)
SKIERBIESZÓW
Gimnazjum Publiczne (ul. Zamojska 8)
SKORCZYCE
Zespół Szkół w Skorczycach (Skorczyce 52)
SKROBÓW
Gimnazjum (Skrobów 106)
SŁAWATYCZE
Zespół Szkół (ul. Kodeńska 12)
SOBIESZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Sobieszyn)
SOSNOWICA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Wojska Polskiego 27)
SOSNÓWKA
Publiczne Gimnazjum (Sosnówka 117)
SÓL
Zespół Szkół - Gimnazjum (Sól 279)
SPICZYN
Gimnazjum (Spiczyn 8)
STANIN
Zespół Szkół (Stanin 149)
STARA PRAWDA
Zespół Oświatowy (Stara Prawda 1)
STARA RÓŻA
Zespół Oświatowy (Stara Róża 35)
STARE KOBIAŁKI
Zespół Oświatowy (Stare Kobiałki 18)
STARY BRUS
Zespół Szkół w Starym Brusie (Stary Brus 94)
STARY UŚCIMÓW
Zespół Szkół (Stary Uścimów 43)
STARY ZAMOŚĆ
Gimnazjum (ul. Wierzba 19A)
STAW
Zespół Szkół (Staw 72 A)
STĘŻYCA
Gimnazjum Publiczne (ul. Dęblińska 149)
Zespół Szkół (ul. Królewska 2a)
STOCZEK ŁUKOWSKI
Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim (Plac St. Wielgoska 5)
STOJESZYN PIERWSZY
Zespół Placówek Oświatowych (Stojeszyn Pierwszy 5)
STRACHOSŁAW
Gimnazjum (Strachosław 76)
STRÓŻA-KOLONIA
Publiczne Gimnazjum (Stróża-Kolonia, ul. Akacjowa 2)
STRUPIN DUŻY
Zespół Szkół (Strupin Duży 71)
STRZYŻEW
Zespół Szkół (Strzyżew 128)
STRZYŻÓW
Gimnazjum Publiczne (ul. Bohaterów Września 10)
SUCHOWOLA
Zespół Szkół (Suchowola 133)
Zespół Szkół (Suchowola 239)
SULÓW
Zespół Szkół (Sulów 75)
SUŁÓW
Zepół Szkół (Sułów 64)
SUSIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tomaszowska 53)
SWORY
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 34b)
SZAROWOLA
Zespół Szkół Publicznych (Szarowola 126)
SZASTARKA
Zespół Szkół (Szastarka 104)
SZCZEBRZESZYN
Gimnazjum (ul. Ogrodowa 16)
SZEWNIA GÓRNA
Zepół Szkół w Szewni Górnej (Szewnia Górna 21 A)
SZYSZKI
Zespół Oświatowy (Szyszki 66)
SZYSZKÓW
Publiczne Gimnazjum (Szyszków 27)
ŚREDNIE DUŻE
Gimnazjum Publiczne (Średnie Duże 105)
ŚWIDNIK
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kopernika 9)
Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 2 (ul. Jarzębinowa 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Norwida 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 27)
TARNAWATKA
Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce (ul. Lubelska 62)
TARNAWKA PIERWSZA
Gimnazjum (Tarnawka Pierwsza 175)
TARNOGRÓD
Publiczne Gimnazjum (ul. Kościelna 12)
TELATYN
Gimnazjum w Telatynie (ul. Wyszyńskiego 22)
TERESPOL
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 88)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Henryka Sienkiewicza 27)
TERESZPOL-KUKIEŁKI
Zespół Szkół Samorządowych (Tereszpol-Kukiełki 23)
TERESZPOL-ZAORENDA
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 16)
TERPENTYNA
Zespół Placówek Oświatowych (Terpentyna 182)
TOMASZÓW LUBELSKI
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kopernika 4)
Gimnazjum nr 2 (ul. Kościuszki 86)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wesoła 1)
TRAWNIKI
Gimnazjum Publiczne (Trawniki 606)
TRZESZCZANY
Publiczne Gimnazjum (Trzeszczany 199 )
TRZYDNIK DUŻY
Publiczne Gimnazjum (Trzydnik Duży 72)
TUCHOWICZ
Zespół Szkół (Tuchowicz 45)
TUCZNA
Zespół Szkół (Tuczna 3)
TURKOWICE
Zespół Szkół (Turkowice 131)
TUROBIN
Gimnazjum (ul. Józefa Piłsudskiego 34)
TYSZOWCE
Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
UHER
Zespół Szkół (Uher 32)
ULAN-MAJORAT
Zespół Szkół (Ulan-Majorat 53)
ULHÓWEK
Gimnazjum Publiczne (ul. Tomaszowska 138)
URSZULIN
Zespół Szkół w Urszulinie (ul. Szkolna 23)
URZĘDÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wodna 24)
WERBKOWICE
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum (ul. Jana Pawła II 17)
WIERZBICA
Publiczne Gimnazjum (Wierzbica-Kolonia 45)
Zespół Szkół (ul. Pogodna 8)
WIERZCHOWISKA DRUGIE
Zespół Szkół (Wierzchowiska Drugie 165)
WILCZOPOLE
Zespół Szkół (Wilczopole 97)
WILKOŁAZ PIERWSZY
Zespół Szkół (Wilkołaz Pierwszy 7)
WILKÓW
Zespół Szkół Publicznych (Wilków 66 A)
WISZNICE
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Warszawska 19)
WŁODAWA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 7)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Szkolna 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Partyzantów 13)
WOHYŃ
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 25)
WOJCIECHÓW
Zespół Szkół (Wojciechów 8)
WOJCIESZKÓW
Zespół Szkół (ul. Parkowa 1)
WOJSŁAWICE
Zespół Szkół Publicznych (Wojsławice Kolonia 1)
WOLA GUŁOWSKA
Zespół Szkół (Wola Gułowska 60)
WOLA OSOWIŃSKA
Gimnazjum (Wola Osowińska, ul. Parkowa 7)
WOLA SERNICKA
Gimnazjum (Wola Sernicka)
WOLA UHRUSKA
Zespół Szkół w Woli Uhruskiej (ul. Gimnazjalna 34)
WÓLKA RATAJSKA
Zespół Szkół (Wólka Ratajska 146)
WYRYKI
Zespół Szkół (Wyryki 208)
WYSOKIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 9)
Zespół Szkół (Wysokie 133)
ZAGOŹDZIE
Zespół Szkół (Zagoździe, ul. Lipniak 5)
ZAKRĘCIE
Gimnazjum Nr 2 (Zakręcie 121)
ZAKRZÓWEK
Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 1)
ZALESIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 10)
Zespół Szkół (Zalesie 141)
ZALUTYŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zalutyń 25)
ZAŁUCZE
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Załucze)
ZAMOŚĆ
Centrum Kształcenia Zawodowego
  i Ustawicznego (ul. Partyzantów 14)

Gimnazjum Nr 1 (ul. Partyzantów 14)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Lwowska 15)
Gimnazjum nr 3 (ul. Elizy Orzeszkowej 43)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Prusa 10)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Kalinowa 5a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Śląska 45 A)
Zamojskie Stowarzyszenie Edukacji i Pomocy Socjalnej Młodzieży w Zamościu (ul. Kilińskiego 86a)
Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" (ul. Peowiaków 6a)
Zespół Szkół Katolickich św. Ojca Pio w Zamościu (ul. gen. W. Sikorskiego 11)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Peowiaków 30 A)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. J. Zamoyskiego 4)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Koszary 14)
ZAWADA
Niepubliczne Gimnazjum (Zawada 46)
ZDZIŁOWICE
Zespół Szkół (Zdziłowice 96)
ZUBOWICE
Publiczne Gimnazjum w Zubowicach (Zubowice 19)
ZWIERZYNIEC
Gimnazjum Publiczne (ul. Armii Krajowej 36)
ŻDANÓW
Zespół Szkół (Żdanów 124)
ŻMUDŹ
Zespół Szkół (Żmudź 10)
ŻÓŁKIEWKA
Gimnazjum (ul. Żółkiewskiego 12b)
ŻÓŁTAŃCE
Zespół Szkół (Żółtańce, ul. Metalowa 89)
ŻYRZYN
Gimnazjum (ul. Tysiąclecia 143/1)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie