Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Bardo
gimnazja Białołęka
gimnazja Bielany Wrocławskie
gimnazja Bielawa
gimnazja Bierutów
gimnazja Biskupice
gimnazja Bogatynia
gimnazja Boguszów-Gorce
gimnazja Bolesławiec
gimnazja Bolków
gimnazja Borowa
gimnazja Borów
gimnazja Bożków
gimnazja Brzeg Dolny
gimnazja Brzezia Łąka
gimnazja Budziszów Wielki
gimnazja Budzów
gimnazja Bukowice
gimnazja Bystrzyca
gimnazja Bystrzyca Górna
gimnazja Bystrzyca Kłodzka
gimnazja Chełmsko Śląskie
gimnazja Chobienia
gimnazja Chocianów
gimnazja Chocieszów
gimnazja Chojnów
gimnazja Chrząstawa Wielka
gimnazja Ciechów
gimnazja Ciepłowody
gimnazja Cieszków
gimnazja Czarny Bór
gimnazja Czernica
gimnazja Czernina
gimnazja Czeszów
gimnazja Dąbrowa Górnicza
gimnazja Długołęka
gimnazja Długopole Zdrój
gimnazja Dobroszyce
gimnazja Domaniów
gimnazja Domaszków
gimnazja Duszniki Zdrój
gimnazja Dziadowa Kłoda
gimnazja Działoszyn
gimnazja Dzierżoniów
gimnazja Gaworzyce
gimnazja Głogów
gimnazja Głuszyca
gimnazja Goczałków
gimnazja Góra
gimnazja Grębocice
gimnazja Grodziszcze
gimnazja Gromadka
gimnazja Gryfów Śląski
gimnazja Irządze
gimnazja Iwiny
gimnazja Janowice Wielkie
gimnazja Jaroszów
gimnazja Jaszkotle
gimnazja Jawor
gimnazja Jaworzyna Śląska
gimnazja Jedlina-Zdrój
gimnazja Jelcz-Laskowice
gimnazja Jelenia Góra
gimnazja Jemielno
gimnazja Jerzmanki
gimnazja Jerzmanowa
gimnazja Jeżów Sudecki
gimnazja Jordanów Śląski
gimnazja Jugów
gimnazja Kamieniec Wrocławski
gimnazja Kamieniec Ząbkowicki
gimnazja Kamienna Góra
gimnazja Karpacz
gimnazja Kąty Wrocławskie
gimnazja Kłodzko
gimnazja Kobierzyce
gimnazja Kostomłoty
gimnazja Kotla
gimnazja Kowary
gimnazja Krosnowice
gimnazja Krośnice
gimnazja Krotoszyce
gimnazja Kryniczno
gimnazja Krzeszów
gimnazja Kudowa Zdrój
gimnazja Kuropatnik
gimnazja Kuźnica Czeszycka
gimnazja Lądek Zdrój
gimnazja Legnica
gimnazja Legnickie Pole
gimnazja Leśna
gimnazja Lewin Kłodzki
gimnazja Lubań
gimnazja Lubawka
gimnazja Lubiatów
gimnazja Lubiąż
gimnazja Lubin
gimnazja Lubomierz
gimnazja Ludwikowice Kłodzkie
gimnazja Lutomia Dolna
gimnazja Lutynia
gimnazja Lwówek Śląski
gimnazja Łagiewniki
gimnazja Łąg
gimnazja Łomnica
gimnazja Łosice
gimnazja Łozina
gimnazja Malczyce
gimnazja Marcinowice
gimnazja Marciszów
gimnazja Męcinka
gimnazja Mieroszów
gimnazja Mietków
gimnazja Międzybórz
gimnazja Międzylesie
gimnazja Miękinia
gimnazja Mikoszów
gimnazja Milicz
gimnazja Miłkowice
gimnazja Miłków
gimnazja Minkowice Oławskie
gimnazja Mirsk
gimnazja Mysłakowice
gimnazja Naratów
gimnazja Niechlów
gimnazja Nielubia
gimnazja Niemcza
gimnazja Nowa Ruda
gimnazja Nowa Wieś
gimnazja Nowe Siodło
gimnazja Nowogrodziec
gimnazja Oborniki Śląskie
gimnazja Oleśnica
gimnazja Olszyna
gimnazja Oława
gimnazja Opolnica
gimnazja Osiecznica
gimnazja Pęgów
gimnazja Piechowice
gimnazja Pielgrzymka
gimnazja Pieńsk
gimnazja Pieszyce
gimnazja Piława Górna
gimnazja Pisarzowice
gimnazja Polanica Zdrój
gimnazja Polkowice
gimnazja Prochowice
gimnazja Prusice
gimnazja Prusy
gimnazja Przedmoście
gimnazja Przemków
gimnazja Przeworno
gimnazja Przyłęk
gimnazja Pszenno
gimnazja Raciborowice Górne
gimnazja Radków
gimnazja Radwanice
gimnazja Rakoszyce
gimnazja Rokitnica
gimnazja Roztoka
gimnazja Rów
gimnazja Rudna
gimnazja Ruja
gimnazja Ruszów
gimnazja Sadowice
gimnazja Serby
gimnazja Siechnice
gimnazja Siedlce
gimnazja Siedlec
gimnazja Smolnik
gimnazja Sobótka
gimnazja Sosnówka
gimnazja Spalona
gimnazja Stara Kamienica
gimnazja Stare Bogaczowice
gimnazja Stronie Śląskie
gimnazja Strupina
gimnazja Strzegom
gimnazja Strzelin
gimnazja Sulików
gimnazja Sułów
gimnazja Syców
gimnazja Szczawno Zdrój
gimnazja Szczepanów
gimnazja Szczytna
gimnazja Szewce
gimnazja Szklarska Poręba
gimnazja Szklary Górne
gimnazja Ścinawa
gimnazja Ścinawka Dolna
gimnazja Ścinawka Średnia
gimnazja Środa Śląska
gimnazja Świdnica
gimnazja Świebodzice
gimnazja Świeradów Zdrój
gimnazja Świerzawa
gimnazja Świętoszów
gimnazja Trzcinica
gimnazja Trzebnica
gimnazja Twardogóra
gimnazja Ujazd Górny
gimnazja Ujeździec Wielki
gimnazja Walim
gimnazja Wałbrzych
gimnazja Wąsosz
gimnazja Węgliniec
gimnazja Wiadrów
gimnazja Wiązów
gimnazja Wierzbice
gimnazja Wierzbno
gimnazja Wilczyce
gimnazja Wilkanów
gimnazja Wilków
gimnazja Wińsko
gimnazja Witoszów Dolny
gimnazja Wleń
gimnazja Włosień
gimnazja Wojbórz
gimnazja Wojcieszów
gimnazja Wołów
gimnazja Wrocław
gimnazja Wróbliniec
gimnazja Wykroty
gimnazja Zagrodno
gimnazja Zawidów
gimnazja Zawonia
gimnazja Ząbkowice Śląskie
gimnazja Zbiczno
gimnazja Zgorzelec
gimnazja Ziębice
gimnazja Złotoryja
gimnazja Złoty Stok
gimnazja Żarów
gimnazja Żmigród
gimnazja Żórawina
WROCŁAW
AP Edukacja (Rynek 42-43/8 piętro II)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rynek 42-43/8 (II piętro), 50-116 Wrocław
tel. (71) 307 15-09, tel. kom. 536 233-210
www: http://atutszkola.pl
e-mail: wroclaw@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Autorskie Gimnazjum Samorozwoju GASSA (ul. Kiełczowska 43 budynek nr 3)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Swobodna 71/73)
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Stalowowolska 24-26)
Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Dworska 8)
Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących (ul. Kamiennogórska 16)
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT
Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT (ul. Racławicka 101)

Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (Rynek-Ratusz 15/1)
Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji (ul. Wejherowska 28)
Gimnazjum i Liceum Sióstr Urszulanek UR (pl. Bpa Nankiera 16)
Gimnazjum i Liceum Sportowe "GIMBASKET" (ul. Toruńska 72)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Jelenia 7)
Gimnazjum Nr 11 (ul. Wilanowska 31A)
Gimnazjum nr 13 (ul. Mikołaja Reja 1-3)
Gimnazjum Nr 14 (ul. Kołłątaja 1-6)
Gimnazjum Nr 15 (ul. Jedności Narodowej 117)
Gimnazjum nr 16 (ul. Jemiołowa 57 )
Gimnazjum Nr 17 (ul. Ślężna 2/24)
Gimnazjum Nr 18 (ul. Kłodnicka 36)
Gimnazjum nr 19 (ul. Dembowskiego 39)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Gorlicka 25)
Gimnazjum nr 20 (ul. Pautscha 9)
Gimnazjum nr 21 (ul. Św. Jerzego 4)
Gimnazjum nr 22 (ul. Lubelska 95a)
Gimnazjum Nr 23 (ul. Jastrzębia 26)
Gimnazjum Nr 24 (ul. S. Przybyszewskiego 59)
Gimnazjum nr 25 (ul. Orzechowa 62a)
Gimnazjum Nr 27 (ul. Czeska 40)
Gimnazjum Nr 28 (ul. Zachodnia 2)
Gimnazjum Nr 29 (ul. Kraińskiego 1)
Gimnazjum Nr 3 (ul. S. Świstackiego 12a)
Gimnazjum Nr 30 (ul. Jantarowa 5)
Gimnazjum Nr 34 (ul. Zemska 16)
Gimnazjum Nr 36 (ul. Kleczkowska 2)
Gimnazjum Nr 39 (Aleja Aleksandra Brücknera 12)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Paulińska 14)
Gimnazjum nr 40 (ul. Morelowskiego 43)
Gimnazjum nr 5 - Zespół Szkół nr 7 (ul. Pawłowa 15)
Gimnazjum nr 6 (ul. Aleja Pracy 24)
Gimnazjum nr 7 (ul. Kolista 17)
Gimnazjum nr 8 (ul. Roosevelta 15)
Gimnazjum nr 9 (ul. Sarbinowska 10)
Gimnazjum Nr 9 (ul. Sarbinowska 10)
HANDICAP (ul. Stawowa 1a)
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 (ul. Kielecka 51 a)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Borowska 101)
Niepubliczne Szkoły Mistrzostwa Sportowego "Junior" (ul. Słubicka 29/33)
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Edukacja Sp. z o.o. (ul. Krakowska 56-62)
PERSONA Zespół Szkół dla Dorosłych (ul. Przybyszewskiego 59)
Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" (ul. Wagonowa 12 )
Prywatne Gimnazjum Salezjańskie (ul. B.Prusa 78)
Publiczne Gimnazjum Katolickie (ul. Szkocka 64)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 11 (ul. Kamienna 99/101)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Stanisławowska 46)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Nr 10 (ul. Parkowa 27)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Wejherowska 28)
Społeczna Szkoła Podstawowa Społeczne Gimnazjum OPTIMUM (ul. Rybacka 17 )
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji PRIMUS (al. Matejki 16a)
Wrocławska Szkoła Międzynarodowa - Wroclaw International School (ul. Racławicka 101)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Poświęcka 8)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Wałbrzyska 50)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 (ul. Głogowska 30)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 (ul. Borowska 101)
Zespół Społecznych Integracyjnych Szkół AMIGO (ul. Żelazna 36)
Zespół Szkół "EKOLA" (ul. T. Zielińskiego 56)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Grochowa 36/38)
Zespół Szkół Nr 12 (ul. Białowieska 74A)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Wołowska 9)
Zespół Szkół Nr 14 (ul. Brücknera 10)
Zespół Szkół nr 18 (ul. Młodych Techników 58)
Zespół Szkół nr 21 (ul. Ignuta 28)
Zespół Szkół Nr 24 (ul. Pawła Eluarda 51/55)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkocka 64)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Powstańców Śląskich 210-218)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37)
Zespół Szkół nr 6 (ul. Nowodworska 70/82)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. ks.Piotra Skargi 31)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Grochowa 13)
Zespół Szkół Prywatnych "SIGMA" (pl. Św. Macieja 7a)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (Pl. Franciszkański 1/3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 27 (Plac Grunwaldzki 3b)
BARDO
Publiczne Gimnazjum (ul. Polna 1)
BIAŁOŁĘKA
Zespół Szkół w Białołęce (Białołęka 20a)
BIELANY WROCŁAWSKIE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 2 (ul. Akacjowa 1)
BIELAWA
Gimnazjum Ekologiczne nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lotnicza 5)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Brzeźna 48)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Parkowa 12)
Szkoły Niepubliczne (ul. Wolności 105)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Żeromskiego 1)
BIERUTÓW
Gimnazjum (ul. Kolejowa 7)
BISKUPICE
Publiczne Gimnazjum gminy Sieradz (Biskupice, ul. 3 Maja 7)
BOGATYNIA
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Chopina 16)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni (ul. Wyczółkowskiego 42a)
BOGUSZÓW-GORCE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Waryńskiego 10)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Staszica 5)
BOLESŁAWIEC
Gimnazjum Samorządowe Nr 2 (ul. Bielska 5)
Gimnazjum Samorządowe nr 3 (ul. Słowackiego 2)
I Prywatne Gimnazjum (ul. H. i W. Tyrankiewiczów 11)
Miejski Zespól Szkół Nr 2 Waldemar Bugaj (ul. Jana Pawła II 38 C)
Miejski Zespół Szkół Nr 1 (Dolne Młyny 60)
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ul. Zgorzelecka 28/29)
Szkoła Prywatna Bolesławiec (ul. Bankowa 6e/2)
BOLKÓW
Gimnazjum (ul. Bolka 8b)
BOROWA
Publiczne Gimnazjum (Borowa, ul. Parkowa 2/4)
BORÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Wrocławska 24)
BOŻKÓW
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Bożków 89E)
BRZEG DOLNY
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Wilcza 10)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Młodzieżowa 2)
Zespół Placówek Resocjalizacyjnych (ul. 1 Maja 21)
BRZEZIA ŁĄKA
Zespół Szkół (Brzezia Łąka, ul. Szkolna 10)
BUDZISZÓW WIELKI
Gimnazjum (Budziszów Wielki 10)
BUDZÓW
Publiczne Gimnazjum (Budzów 108)
BUKOWICE
Zespół Szkół (ul. Wrocławska 43)
BYSTRZYCA
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 45)
BYSTRZYCA GÓRNA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 2 (Bystrzyca Górna 48)
BYSTRZYCA KŁODZKA
Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących (ul. Sempołowskiej 13)
Publiczne Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Wojska Polskiego 68)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Sempołowskiej 13)
CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
Zespół Szkół Publicznych (Chełmsko Śląskie, Kolonia 14)
CHOBIENIA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Chobienia, ul. Szkolna 2)
CHOCIANÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
CHOCIESZÓW
Zespół Szkół Społecznych (Chocieszów 32)
CHOJNÓW
Gimnazjum Nr 1 (Pl. Reymonta 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Konarskiego 4)
CHRZĄSTAWA WIELKA
Zespół Szkół (Chrząstawa Wielka, ul. Wrocławska 19)
CIECHÓW
Zespół Szkół (ul. Średzka 1)
CIEPŁOWODY
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 2)
CIESZKÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Grunwaldzka 3)
CZARNY BÓR
Gimnazjum (ul. Sportowa 44)
CZERNICA
Gimnazjum Nr 1 (ul. św. Brata Alberta A. Chmielowskiego 9 )
CZERNINA
Zespół Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole (ul. Szkolna 2)
CZESZÓW
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 18)
DĄBROWA GÓRNICZA
Zespół Szkół nr 2 (Aleja Józefa Piłsudskiego 24)
DŁUGOŁĘKA
Zespół Licealno-Gimnazjalny w Długołęce (Długołęka, ul. Szkolna 40)
DŁUGOPOLE ZDRÓJ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zdrojowa 11)
DOBROSZYCE
Gimnazjum Gminne (ul. Parkowa 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stawowa 23)
DOMANIÓW
Zespół Szkół (Domaniów 144)
DOMASZKÓW
Samorządowe Gimnazjum (ul. Międzyleska 33)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kolejowa 10)
DUSZNIKI ZDRÓJ
Miejski Zespół Szkół (ul. Wybickiego 2a)
Publiczne Gimnazjum (ul. Sportowa 6)
DZIADOWA KŁODA
Zespół Szkół (ul. Słoneczna 5)
DZIAŁOSZYN
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Działoszyn 33)
DZIERŻONIÓW
Gimnazjum Gminne (ul. Ząbkowicka 70)
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Nowowiejska 64)
Gimnazjum nr 2 (ul. Wrocławska 51)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Nowowiejska 74-76)
Zespół Gimnazjów nr 3 (ul. gen. Wł. Sikorskiego 2)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (ul. Wrocławska 51)
GAWORZYCE
Zespół Edukacyjny (ul. Szkolna 211)
GŁOGÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Sikorskiego 11)
Gimnazjum Nr 2 (Plac Mieszka I 22)
Gimnazjum nr 3 (ul. Gustawa Morcinka 2)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Niedziałkowskiego 10)
Gimnazjum nr 5 (ul. Gwiaździsta 2)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich (ul. Obrońców Pokoju 19)
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych (ul. Sportowa 1)
GŁUSZYCA
Gimnazjum Publiczne (ul. Grunwaldzka 37)
GOCZAŁKÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
GÓRA
Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 2)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Poznańska 2a)
GRĘBOCICE
Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
GRODZISZCZE
Zespół Szkół Publicznych (Grodziszcze 4)
GROMADKA
Zespół Szkół w Gromadce (ul. Sikorskiego 19)
GRYFÓW ŚLĄSKI
Gimnazjum (ul. Uczniowska 11)
IRZĄDZE
Zespół Szkół (Irządze 27)
IWINY
Gimnazjum (ul. Osiedle I nr 6)
JANOWICE WIELKIE
Gminny Zespół Szkół (ul. Partyzantów 4)
JAROSZÓW
Gimnazjum (Jaroszów 98)
JASZKOTLE
Gimnazjum (Jaszkotle 27)
Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci (Jaszkotle 21)
JAWOR
Gimnazjum Nr 1 (ul. Moniuszki 4)
Gimnazjum nr 2 (Plac Bankowy 1)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Legnicka 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Paderewskiego 6)
JAWORZYNA ŚLĄSKA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Jana Pawła II 16)
JEDLINA-ZDRÓJ
Gimnazjum Miejskie (ul. Juliusza Słowackiego 5)
JELCZ-LASKOWICE
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Techników 26)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Aleja Młodych 1)
JELENIA GÓRA
AP Edukacja (ul. Konopnickiej 10, piętro I)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Piłsudskiego 23)
Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkoły Podstawowej Nr 7 i Gimnazum Nr 2 w Jeleniej Górze (ul. Sudecka 53)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Grunwaldzka 64a)
Gimnazjum nr 4 (ul. Karłowicza 33)
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Sprzymierzonych 9)
Szkoły dla Dorosłych "Amicus" (ul. Cieplicka 16)
Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze (ul. Grunwaldzka 64a)
Zespół Szkół i Placówek (ul. Kruszwicka 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Kochanowskiego 18)
Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych (ul. Leśna 5)
Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych (ul. Cieplicka 34)
Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Bronka Czecha 1a)
JEMIELNO
Zespół Szkół (Jemielno 41 A)
JERZMANKI
Gimnazjum (Jerzmanki 43)
JERZMANOWA
Publiczne Gimnazjum w Jerzmanowej (ul. Głogowska 19a)
JEŻÓW SUDECKI
Zespół Szkół (ul. Długa 80)
JORDANÓW ŚLĄSKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Wrocławska 55)
JUGÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Główna 105)
KAMIENIEC WROCŁAWSKI
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Kolejowa 4)
KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
Gimnazjum Publiczne (ul. Zamkowa 3)
KAMIENNA GÓRA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Lubawska 8)
Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej (ul. Jeleniogórska 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. M. Fornalskiej 11)
KARPACZ
Gimnazjum (ul. Łączna 2)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum (ul. Myśliwska 13)
KĄTY WROCŁAWSKIE
Gimnazjum (ul. Brzozowa 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Drzymały 13)
KŁODZKO
Gimnazjum nr 2 (ul. Wyspiańskiego 2)
Gimnazjum Publiczne (ul. Traugutta 1a)
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 (ul. Zawiszy Czarnego 5)
Miejski Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 61)
Powiatowe Gimnazjum Dwujęzyczne (ul. Wojska Polskiego 11)
Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Połabska 5)
Prywatne Szkoły dla Dorosłych "Omnibus" (ul. Bohaterów Getta 22)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Daszyńskiego 12)
Zespół Placówek Socjoterapeutycznych (ul. Rajska 1)
Zespół Szkół Alternatywnych (ul. Łużycka 8)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Zamiejska 24)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Stanisława Wyspiańskiego 2)
Zespół Szkół Społecznych w Kłodzku (ul. Daszyńskiego 12)
KOBIERZYCE
Gimnazjum w Kobierzycach (ul. Parkowa 7)
KOSTOMŁOTY
Gimnazjum (ul. Wrocławska 10a)
KOTLA
Gimnazjum Gminne (ul. Szkolna 2)
KOWARY
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
KROSNOWICE
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (Krosnowice 213)
KROŚNICE
Zespół Szkół i Przedszkola (ul. Parkowa 14)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sanatoryjna 7)
KROTOSZYCE
Zespół Szkół (ul. Piastowska 41)
KRYNICZNO
Zespół Szkół (Kryniczno, ul. Szkolna 6)
KRZESZÓW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Betlejemska 1)
KUDOWA ZDRÓJ
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 8)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Bukowina 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Słoneczna 17)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Słone 72 )
KUROPATNIK
Zespół Szkół (Kuropatnik 2)
KUŹNICA CZESZYCKA
Zespół Szkół (Kuźnica Czeszycka 1)
Zespół Szkół (Kuźnica Czeszycka 1)
LĄDEK ZDRÓJ
Gimnazjum Publiczne (ul. Zamenhofa 2)
LEGNICA
AP Edukacja (ul. NMP 5 D)

Atut Lider Kształcenia

ul. Najświętszej Marii Panny 5d, 59-220 Legnica
tel. (76) 307 09-44, tel. kom. 535 216-167, 506 221-569
www: http://atutszkola.pl
e-mail: legnica@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Gimnazjum Nr 4 (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1A)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Chojnowska 100)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Przemysłowa 5)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Ojców Zbigniewa i Michała 1)
Prywatna Szkoła Podstawowa
wraz z Gimnazjum (ul. Radosna 17)

Społeczne Gimnazjum (Plac Klasztorny 7)
Szkoła Podstawowa Nr 13 oraz Gimnazjum Nr 13 (ul. Wojska Polskiego 10)
Zespół Placówek Specjalnych (ul. Rycerska 13)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Grabskiego 14/22)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Wierzyńskiego 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Radosna 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Mazowiecka 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Tarasa Szewczenki 10)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Jaworzyńska 219)
LEGNICKIE POLE
Zespół Szkół (ul. Kosmy Damiana Asama 7-7a)
LEŚNA
Gimnazjum (ul. Kościuszki 7-9)
LEWIN KŁODZKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kościelna 1)
LUBAŃ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Skalnicza 3)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Mickiewicza 1)
Gimnazjum nr 3 (ul. Rybacka 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kopernika 1)
LUBAWKA
Gimnazjum Publiczne imienia "Żołnierzy Sybiru" (ul. Mickiewicza 4)
LUBIATÓW
Gimnazjum (Lubiatów 37)
LUBIĄŻ
Zespół Szkół Publicznych (Lubiąż, ul. Wojska Polskiego 3a)
LUBIN
Centrum Edukacyjne Royal College (ul. Odrodzenia 34)
Gimnazjum nr 1 (ul. Szpakowa 2)
Gimnazjum nr 3 (ul. Gwarków 93)
Gimnazjum nr 4 (ul. Marii Konopnickiej 5)
Gimnazjum nr 5 (ul. Szkolna 25)
Salezjańskie Gimnazjum (ul. Jana Pawła II 58)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. M. Skłodowskiej - Curie 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Składowa 3)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Pawia 41)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Sybiraków 11)
LUBOMIERZ
Gimnazjum w Zespole Szkół w Lubomierzu (ul. Chopina 9)
Zespół Szkół w Lubomierzu (ul. Chopina 9)
LUDWIKOWICE KŁODZKIE
Niepubliczne Gimnazjum Specjalne (ul. Wiejska 9)
Niepubliczne Szkoły Specjalne (ul. Wiejska 9)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Batorego 1)
LUTOMIA DOLNA
Gimnazjum (Lutomia Dolna 12)
LUTYNIA
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 41)
LWÓWEK ŚLĄSKI
Gimnazjum (ul. Jana Pawła II 35)
Niepubliczne Gimnazjum (ul. Henryka Brodatego 1)
Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych (ul. Parkowa 9)
ŁAGIEWNIKI
Gimnazjum (ul. Jedności Narodowej 38a)
ŁĄG
Zespół Szkół w Łęgu (ul. Chojnicka 3)
ŁOMNICA
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Świerczewskiego 160)
ŁOSICE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 5)
ŁOZINA
Zespół Szkół (Łozina, ul. Milicka 10)
MALCZYCE
Gimnazjum (ul. Szkolna 6)
MARCINOWICE
Publiczne Gimnazjum (Marcinowice 57)
Zespół Szkół w Marcinowicach (ul. Kolejowa 18a)
MARCISZÓW
Zespół Szkół Oddziału Przedszkolnego,Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
MĘCINKA
Zespół Szkół w Męcince (Męcinka 10 B)
MIEROSZÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Żeromskiego 30)
MIETKÓW
Gimnazjum (ul. Kolejowa 28d)
MIĘDZYBÓRZ
Gimnazjum Samorządowe (ul. Wrocławska 8)
MIĘDZYLESIE
Zespół Szkół w Międzylesiu (ul. Bolesława Chrobrego 2)
MIĘKINIA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
MIKOSZÓW
Stowarzyszenie Świętego Celestyna (Mikoszów 27)
MILICZ
Gimnazjum (ul. Armii Krajowej 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 2)
Społeczne Gimnazjum "Ad Astra" (ul. 11 Listopada 5)
MIŁKOWICE
Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół (ul. II Armii WP 75a)
MIŁKÓW
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wiejska 138)
MINKOWICE OŁAWSKIE
Zespół Szkół w Minkowicach Oławskich (Minkowice Oławskie, ul. Kościelna 20)
MIRSK
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych (ul. Wodna 2)
MYSŁAKOWICE
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Sułkowskiego 1)
NARATÓW
Gimnazjum (Naratów 15)
NIECHLÓW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 23)
NIELUBIA
Gimnazjum (Nielubia 80)
NIEMCZA
Zespół Szkół (ul. Bolesława Chrobrego 25)
NOWA RUDA
Gimnazjum nr 1 (ul. Mikołaja Kopernika 6)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Akacjowa 8)
Miejski Zespół Szkół nr 1 (ul. Stara Droga 39)
NOWA WIEŚ
Zespół Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi (Nowa Wieś 26 a)
NOWE SIODŁO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (Nowe Siodło 73)
NOWOGRODZIEC
Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 7)
OBORNIKI ŚLĄSKIE
Publiczne Gimnazjum (ul. Kownackiego 4)
OLEŚNICA
Gimnazjum Gminy Oleśnica (ul. Wileńska 32)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Armii Krajowej 47)
Gimnazjum nr 2 (ul. Słowackiego 4)
Gimnazjum nr 3 (ul. Jana Kochanowskiego 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wojska Polskiego 8)
OLSZYNA
Gminne Gimnazjum Publiczne (ul. Wolności 17)
OŁAWA
Gimnazjum i Licea Ogólnokształcące Dla Dorosłych Sokrates (ul. Żołnierzy AK 21)
Gimnazjum nr 1 (ul. Sportowa 6)
Gimnazjum nr 2 (ul. Lwowska 3)
Gimnazjum nr 3 (ul. Lwowska 10)
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (ul. Ks. F. Kutrowskiego 31a)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny dla Dzieci Chorych (ul. Baczyńskiego 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Broniewskiego 6)
OPOLNICA
Zespół Szkół Specjalnych (Opolnica 58)
OSIECZNICA
Zespół Szkół (ul. Lubańska 35)
PĘGÓW
Publiczne Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (ul. Główna 101)
PIECHOWICE
Publiczne Gimnazjum (ul. Tysiąclecia 28)
PIELGRZYMKA
Gimnazjum (Pielgrzymka 109)
PIEŃSK
Gimnazjum (ul. Zgorzelecka 29)
PIESZYCE
Zespół Szkół (ul. Adama Mickiewicza 1)
PIŁAWA GÓRNA
Gimnazjum (ul. Wiejska 2)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Szkolna 6)
PISARZOWICE
Gimnazjum Publiczne (Pisarzowice 285a)
Zespół Szkół Publicznych (Pisarzowice 149)
POLANICA ZDRÓJ
Gimnazjum (ul. Zdrojowa 34)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdroju (ul. Kościelna 2)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia "EDUKATOR" (ul. Kościuszki 13)
POLKOWICE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Ociosowa 3)
Gimnazjum nr 2 (ul. Hubala 3)
PROCHOWICE
Gimnazjum (ul. Tadeusza Kościuszki 2)
PRUSICE
Zespół Szkół (ul. Żmigrodzka 43)
PRUSY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Parkowa 1)
PRZEDMOŚCIE
Gimnazjum Gminne (Przedmoście, ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół (Przedmoście, ul. Szkolna 3)
PRZEMKÓW
Zespół Szkół (ul. Leśna Góra 3)
PRZEWORNO
Gimnazjum Publiczne (ul. Kolejowa 4 D)
PRZYŁĘK
Publiczne Gimnazjum (Przyłęk, ul. Fabryczna 7)
PSZENNO
Gimnazjum (ul. Wrocławska 15)
RACIBOROWICE GÓRNE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Iwiny 6)
RADKÓW
Gimnazjum (ul. Jagiellońska 2)
RADWANICE
Gimnazjum w Radwanicach (ul. Sportowa 10)
RAKOSZYCE
Zespół Szkół (Rakoszyce, ul. Wrocławska 44)
ROKITNICA
Gimnazjum w Rokitnicy (Rokitnica 35)
ROZTOKA
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 7/9)
RÓW
Centrum Kształcenia i Wychowania (Rów 27a)
RUDNA
Zespół Szkół (ul. Piaskowa 3, 3a, 3b)
RUJA
Gimnazjum w Rui (Ruja 61)
RUSZÓW
Gimnazjum (ul. Zgorzelecka 2)
SADOWICE
Zakład Poprawczy (Sadowice, ul. Szkolna nr 10)
SERBY
Gimnazjum Gminne (ul. Ogrodowa 18)
SIECHNICE
Gimnazjum im. Ks. Anny z Przemyślidów w Siechnicach (ul. Świerczewskiego 40)
SIEDLCE
Gimnazjum (Siedlce 12)
SIEDLEC
Zespół Szkół (ul. Wrocławska 22)
SMOLNIK
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (Smolnik 22)
SOBÓTKA
Gimnazjum Gminne (ul. Świdnicka 20a)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Słoneczna 31)
SOSNÓWKA
Gimnazjum Gminne (ul. Szkolna 5)
SPALONA
Gimnazjum (Spalona, ul. Legnicka 52)
STARA KAMIENICA
Gimnazjum (Stara Kamienica 70)
STARE BOGACZOWICE
Zespół Szkół (ul. Główna 172a)
STRONIE ŚLĄSKIE
Gimnazjum (ul. Kościelna 12)
STRUPINA
Publiczne Gimnazjum (Strupina, ul. Rynek 5)
STRZEGOM
Gimnazjum nr 1 (ul. Brzegowa 1)
Gimnazjum nr 2 (ul. Mickiewicza 1)
Gimnazjum Nr 3 (Al. Wojska Polskiego 5)
STRZELIN
Gimnazjum Nr 1 (ul. Jana Pawła II 25)
Gimnazjum Nr 2 (pl. 1 Maja 10)
Gimnazjum SLAVIA, Liceum Ogólnokształcące SLAVIA (ul. Gen. Grota - Roweckiego 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Ząbkowicka 30)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Jana Pawła II nr 23)
SULIKÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Zgorzelecka 28)
SUŁÓW
Gimnazjum (Sułów, ul. Szkolna 6)
SYCÓW
Gimnazjum (ul. Kościelna 3)
SZCZAWNO ZDRÓJ
Publiczne Gimnazjum (ul. Boczna 1)
SZCZEPANÓW
Zespół Szkół (Szczepanów, ul. Średzka 14)
SZCZYTNA
Gimnazjum (ul. Wolności 80)
SZEWCE
Zespół Szkół (Szewce, ul. Strzeszowska 7)
SZKLARSKA PORĘBA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Górna 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Mistrzostwa Sportowego (ul. Obrońców Pokoju 17)

SZKLARY GÓRNE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Szklary Górne 51c)
ŚCINAWA
Gimnazjum Publiczne (ul. Lipowa 1)
ŚCINAWKA DOLNA
Niepubliczny Zespół Szkół (Ścinawka Dolna 21b)
ŚCINAWKA ŚREDNIA
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sikorskiego 34)
ŚRODA ŚLĄSKA
Gimnazjum (ul. Kościuszki 62)
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Świętego Andrzeja 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kilińskiego 33)
ŚWIDNICA
Gimnazjum i Zasadnicza Szkoła Zawodowa "Rzemieślnik" (ul. Wałbrzyska 54)
Gimnazjum Nr 1 (ul. M. Kozara - Słobódzkiego 21)
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Ofiar Oświęcimskich 30)
Gimnazjum nr 3 (ul. Saperów 27a)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Jodłowa 21)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Jagielońska 27)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum (ul. Mickiewicza 1-3)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich (ul. Sprzymierzeńców 1-2)
ŚWIEBODZICE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Piłsudskiego 28)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Sienkiewicza 30)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Mickiewicza 8)
Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Ciernie 30)
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (ul. Mieszka Starego 4)
ŚWIERADÓW ZDRÓJ
Miejski Zespół Szkół (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Sanatoryjna 48)
ŚWIERZAWA
Gimnazjum (ul. Reymonta 22)
ŚWIĘTOSZÓW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 10)
TRZCINICA
Zespół Szkół (ul. Trzcinica 79)
TRZEBNICA
Gimnazjum nr 1 (ul. Świętej Jadwigi 10)
Powiatowy Zespół Specjalnych Placówek Szkolno - Wychowawczych (ul. Nowa 1)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 17)
Zespół Szkół przy Szpitalu Św Jadwigi Śląskiej (ul. Prusicka 53/55)
TWARDOGÓRA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Stefana Batorego 5)
UJAZD GÓRNY
Gimnazjum (Ujazd Górny 49)
UJEŹDZIEC WIELKI
Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Ujeździec Wielki 46)
WALIM
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii UNICEF (ul. Nowa Kolonia 9)
Publiczne Gimnazjum (ul. Boczna 8)
WAŁBRZYCH
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Niepodległości 88)
Gimnazjum i Liceum Sióstr Niepokalanek (pl. Marceliny Darowskiej 1)
Gminny Zespół Szkół Nr 2 (ul. 11 Listopada 75)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Strzegomska 20)
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 i Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 (ul. Ogrodowa 5a)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Limanowskiego 12)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. Piotra Skargi 49)
Publiczne Gimnazjum Nr 4 (ul. 1-go Maja 105)
Publiczne Gimnazjum Nr 5 (ul. Wańkowicza 13)
Publiczne Gimnazjum nr 6 (ul. Główna 2)
Publiczne Gimnazjum Nr 7 (ul. Grodzka 71)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Orkana 55)
Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej (Aleja Wyzwolenia 5)
Zespół Szkół Fundacji "Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa" - Przedszkole, Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum Menadżerskie (ul. Armii Krajowej 35 B)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Palisadowa 48)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. I. J. Paderewskiego 17)
Zespół Szkół nr 2 (Al. Wyzwolenia 34)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Sokołowskiego 75)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Ogrodowa 2a)
Zespół Szkół Specjalnych Przyszpitalnych (ul. Batorego 4)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (ul. Malczewskiego 22)
WĄSOSZ
Publiczne Gimnazjum (ul. Zacisze 10)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Janusza Korczaka 6)
WĘGLINIEC
Gimnazjum (ul. Tadeusza Kościuszki 5)
WIADRÓW
Gimnazjum (Wiadrów 38)
WIĄZÓW
Gimnazjum Publiczne (ul. 1 Maja 31)
Zespół Szkół Publicznych (ul. 1 Maja 31)
WIERZBICE
Zespół Szkół Specjalnych (Wierzbice, ul. Lipowa 44)
WIERZBNO
Zespół Szkół (Wierzbno 84)
WILCZYCE
Publiczne Gimnazjum (Wilczyce, ul. Wrocławska 15)
WILKANÓW
Gimnazjum nr 2 (Wilkanów 138D)
WILKÓW
Gimnazjum (Wilków, ul. Kochanowskiego 2)
WIŃSKO
Publiczne Gimnazjum (ul. Nowa 2)
WITOSZÓW DOLNY
Gimnazjum (Witoszów Dolny 59-60)
WLEŃ
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 10)
WŁOSIEŃ
Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych (Włosień 104)
Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych (Włosień 104)
WOJBÓRZ
Zespół Szkół w Wojborzu (Wojbórz 52)
WOJCIESZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Miedziana 1)
Zespół Szkół (ul. Żeromskiego 8)
WOŁÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Komuny Paryskiej 18)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Trzebnicka 14)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Inwalidów Wojennych 10)
WRÓBLINIEC
Gimnazjum (Wróbliniec 24)
WYKROTY
Gimnazjum (ul. 22 Lipca 106)
Gimnazjum (Wykroty, ul. 22 Lipca 106)
ZAGRODNO
Gimnazjum (Zagrodno 135)
ZAWIDÓW
Zespół Szkół: Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego i Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
ZAWONIA
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (ul. Marii Konopnickiej 18)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 26)
ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Powstańców Warszawy 8 b,c)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Plac Marii Skłodowskiej-Curie 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Proletariatczyków 9)
ZBICZNO
Zespół Szkół (Zbiczno 150)
ZGORZELEC
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kościuszki 68)
Gimnazjum nr 2 (ul. Elizy Orzeszkowej 60)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Pilsudskiego 1)
Niepubliczne Gimnazjum Łużyckie (ul. Partyzantów 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 10-10a)
Szkoła Podstawowa "Tęcza"
Europejskie Gimnazjum (ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 16)

ZIĘBICE
Gimnazjum Publiczne (ul. Spacerowa 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Tadeusza Kościuszki 5A)
ZŁOTORYJA
Gimnazjum w Złotoryi (ul. Wilcza 41)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Staszica 2)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Dwujęzyczne Gimnazjum (ul. Wojska Polskiego 18)
ZŁOTY STOK
Samorządowy Zespół Szkół w Złotym Stoku (ul. Chemików 8)
ŻARÓW
Gimnazjum (ul. Piastowska 10)
ŻMIGRÓD
Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 6)
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Willowa 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Rybacka 17)
ŻÓRAWINA
Gimnazjum w Żórawinie (ul. Kopernika 14)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie