Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Domki Kempingowe Holenderskie

Chłopy, ul. Kapitańska 18, 76-034 Sarbinowo
tel. kom. 693-131-140, 607-501-688
www:   http://www.wakacjewchlopach.com
e-mail:   adam.lech@wakacjewchlopach.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3522 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DOMKI KEMPINGOWE HOLENDERSKIE

- 50 metrów od morza
- domki holenderskie 2-6 osobowe
- przyczepka kempingowa (na 2 osoby)
- łazienka i natryski
- grill
- plac zabaw
- zamykany parking

O Nas
Nasza oferta obejmuje wynajem domków kempingowych holenderskich. W każdym domku może zamieszkać od 2 do 6 osób. Każdy domek wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę gazową, radio i naczynia (talerze, sztućce, garnki). W domkach 5, 6 dostępna jest łazienka, w pozostałych WC. Poza domkiem dostępne sę prysznice i łazienka. W każdym domku jest telewizor. Przed każdym domkiem udostępniamy stolik i krzesełka. W wydzielonym miejscu można urządzić grilla. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw.

Domki są umiejscowione w odległości około 50 metrów od morza, z dala od ulicy, na ogrodzonym terenie. Domki znajdują się w centrum Chłopów, dlatego wszędzie jest blisko: sklep, smażalnia, przystań rybacka, warzywniak są niedaleko.

Możliwość ogrzewania w czasie pobytu. Na terenie dostępny parking. Bramę zamykamy na noc. Doba hotelowa w domkach rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10:00 w dniu odjazdu.

Chłopy to maleńka wioska rybacka w pobliżu Mielna, leżąca tuż przy wysoko utrwalonych wydmach. Nawet przy niewielkich falach słychać tu kojący szum morza.

Atrakcje:
Morze, czysta plaża, spokój, którego oczekują wczasowicze z dziećmi i ludzie w starszym wieku.
Kawałki bursztynu różnej wielkości wyrzucane w czasie sztormu na odcinku wybrzeża między Sarbinowem i Mieleniem. Największy znaleziony tu okaz ważył 1 kg. Poszukiwanie bursztynów może być okazją do nadmorskich spacerów także przy księżycu - prawdziwi zbieracze przychodzą tu jeszcze nocą.
Koncerty muzyki rozrywkowej z tańcami pod rozgwieżdżonym niebem - w sezonie letnim, w każdy poniedziałek, środę i w piątek w ogródku gastronomicznym w centrum Chłopów.

Historia:
W XIII w. na terenie dzisiejszych Chłopów istniała stara osada słowiańska, nazywająca się - od otaczających wieś od rozległych borów - Borowo. Do dziś miejscowość zachowała tradycyjny układ XIX wiecznej rybackiej osady z chatami ozdobionymi ludowymi malowidłami. Jako jedyna w Polsce została wpisana do rejestru zabytków. Zabroniono budowania kilkupiętrowych domów i dzięki temu jest to jedna z najładniejszych miejscowości letniskowych na Wybrzeżu.

W Chłopach znajduje się - na razie niewykorzystane - podziemne złoże wód solankowych na głębokości 875 m. Jego stężenie wynosi 7,2%, a temperatura przy samowylewie 19,5°C. Gdyby temperatura była o jeden stopień wyższa, solanka byłaby zaliczona do wód termalnych, ale i tak można ją wykorzystywać do kąpieli solankowych w zakładach przyrodoleczniczych. Od kilku lat wyraźnie widać rozwój wsi w kierunku turystyki. Na jej terenie znajduje się przystań rybacka, kilka pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych oraz wiele ośrodków wypoczynkowych, a także prywatne kempingi i pola namiotowe.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie