Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna

im. ks. Bronisława Markiewicza

ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław
tel. (16) 624-40-64
www:   http://www.pwste.edu.ple-mail:   pwste@pwste.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5574 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

O Uczelni

Państwowa Wyższaj Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu została utworzona 1 sierpnia 1998 roku na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1997 roku o wyższych szkołach zawodowych.

Jednym z głównych założeń Uczelni jest umożliwienie startu edukacyjnego młodzieży z małych i średnich miejscowości z terenu Polski Południowo-Wschodniej, przełamanie bariery dostępności do studiów oraz dostarczenie lokalnym rynkom pracy profesjonalistów gotowych do zatrudnienia w sektorze gospodarczym, turystycznym, medycznym i budowlanym. PWSTiE w Jarosławiu stwarza warunki do rozwijania nauki i badań naukowych we współpracy z uczelniami i instytucjami naukowo - badawczymi w kraju i za granicą, czynnie uczestniczy w wymianie i współpracy krajowej i międzynarodowej. Efektem wzajemnej współpracy jest podpisanie wielu umów z uczelniami w Polce i uczelniami za granicą. Działalność naukową Uczelni wspiera znakomicie rozwinięta baza dydaktyczna. Nowoczesne pracownie, dobrze wyposażone laboratoria, infrastruktura informatyczna są najlepszymi atutami naszej oferty edukacyjnej. Stworzyliśmy nowoczesną bazę sportową, w której działa Akademicki Związek Sportowy. Nasi studenci to mistrzowie wielu dyscyplin sportowych.

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu zaprasza na bezpłatne studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie.

W pięciu Instytutach PWSTE w Jarosławiu: Ekonomii i Zarządzania, Humanistycznym, Ochrony Zdrowia, Stosunków Międzynarodowych i Inżynierii Technicznej proponujemy studentom kształcenie na 29 specjalnościach w ramach 16 kierunków studiów: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, zarządzanie, europeistyka, turystyka i rekreacja, filologia angielska, pedagogika, kosmetologia, pielęgniarstwo, praca socjalna (3-letnie studia licencjackie stacjonarne bezpłatne i niestacjonarne) oraz budownictwo, elektronika i telekomunikacja, geodezja i kartografia, informatyka, gospodarka przestrzenna (3,5-letnie studia inżynierskie stacjonarne bezpłatne i niestacjonarne).

Do dotychczasowej oferty wprowadziliśmy dwuletnie uzupełniające studia magisterskie na kierunkach zarządzanie oraz pedagogika w systemie stacjonarnym (bezpłatne) i niestacjonarnym. Dla studentów przygotowaliśmy bogaty pakiet stypendiów, do których należą: stypendium socjalne oraz stypendium rektora dla najlepszych studentów, ale też stypendium specjalne dla niepełnosprawnych oraz jednorazowa zapomoga. Ponadto współpracujemy z wieloma uczelniami zagranicznymi.

W ramach programu Erasmus+ nasi studenci i pracownicy wyjeżdżają na studia za granicę, do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Do dyspozycji studentów jest Akademickie Biuro Karier z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Dodatkowo PWSTE w Jarosławiu dysponuje komfortowymi akademikami oraz bogatą infrastrukturą sportową. Posiadamy nowoczesny i najbardziej malowniczy Kampus na Podkarpaciu, a na jego terenie multimedialną bibliotekę, halę sportową, siłownię i salę fitness oraz korty tenisowe i uczelniane boisko sportowe do piłki nożnej, koszykówki, a także siatkówki czy studio ćwiczeń rehabilitacyjno-rekreacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie