Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek (właśc. Magdalena Mołek, ur. 30 kwietnia 1976 w Legnicy ) – polska prezenterka telewizyjna związana obecnie z TVN i TVN Style .

Spis treści

Kariera

Wykształcenie

Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Wrocławskiego .

Początki

Pracę w telewizji rozpoczęła w Lubinie , w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego . Po wyjeździe do Wrocławia pracowała jako reporter w Telewizji Dolnośląskiej , następnie prowadziła emitowany w TV Polonia teleturniej Krzyżówka Szczęścia i pracowała w TVP Wrocław , m.in. jako prowadząca regionalny serwis informacyjny Fakty .

Przez krótki czas pracowała także w Canal+ – prowadziła tam magazyn Reflektor. Od 1997 roku była związana ze stacją RTL 7 . Od 18 marca 2001 roku prowadziła Wydarzenia w TV Puls (po zdjęciu z anteny programu - 28 maja 2002 - odeszła do TVP ).

Popularność

Debiut w TVP , w której prowadziła programy Kawa czy herbata i Spełniamy marzenia, przyniósł jej Wiktora w 2002 roku. Od tamtej pory prowadziła festiwale piosenki w Opolu i Sopocie .

Obecnie jest dziennikarką telewizji TVN (od 2004 roku). Prowadziła program Moja krew oraz pierwszą edycję Tańca z gwiazdami (wspólnie z Hubertem Urbańskim ). Od września 2005 r. jest jedną z prowadzących programu Dzień Dobry TVN . Prowadziła także galę Miss Polonia , koncerty Sopot Festival oraz cykle narodowych testów (inteligencji, prawa jazdy itd.). Ponadto jesienią 2006 w TVN Style razem z Jolantą Kwaśniewską współprowadziła program Lekcja stylu. Na antenie TVN Style od września 2009 do września 2010 prowadziła program W roli głównej . Obecnie wraz z Dorotą Wellman prowadzi program Miasto kobiet w TVN Style .

Nagrody

W 2008 przyznano jej "Oskara Fashion 2008" w konkursie organizowanym przez Fashion Magazine oraz tytuł "Kobiety 2008 roku" w plebiscycie "Męska Rzecz 2008" organizowanym przez motoryzacyjny kanał grupy TVN .

Życie osobiste

Jej mężem był biznesmen Daniel Lewczuk, z którym rozwiodła się pod koniec 2005 roku.

Linki zewnętrzne


Inne hasła zawierające informacje o "Magda Mołek":

Ireneusz Iredyński ...

Lista Przebojów Programu Trzeciego ...

Imieniny ...

2006 ...

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina ...

Yad Vashem ...

Alfred Tarski ...

Mircea Eliade ...

Piaseczno ...

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy Podstawową nr 9, którą rozwiązano w 1972  r. i II Liceum Ogólnokształcące. Znani absolwenci Magda Mołek (prezenterka telewizyjna)II Liceum Ogólnokształcące mieści się przy ulicy Zielonej 17 ...


Inne lekcje zawierające informacje o "Magda Mołek":

Poznać i rozpoznać zdanie złożone (plansza 6) ...

Poznać i rozpoznać zdanie złożone (plansza 8) ...

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie