Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Stajnia "Iskra"

ul. Łąkowa 19, 82-400 Sztum
tel. (055) 277-34-01
www:   http://www.stajniaiskra.com.ple-mail:   stajniaiskra@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 907 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

STAJNIA ISKRA

- nauka jazdy
- jazda konna
- turnus w Iskrze
- weekend w Iskrze
- imprezy grupowe
- hipoterapia
- hotel dla koni


Każdy, kto przyjedzie do nas będzie wiedział, dlaczego Stajnia Iskra reklamuje się hasłem "Prawdziwy wypoczynek w przyjemnej cenie". Warunki jakie oferujemy wraz z bardzo przyjazną polityką cenową, jaką prowadzimy to nasze niezaprzeczalne atuty. Nasza propozycja dla Państwa jest bardzo urozmaicona i dostosowana do potrzeb klienta w stu procentach. W naszej ofercie każdy gość odwiedzający z pewnością znajdzie coś dla siebie. Naszym największym atutem jest komfort i bezpieczeństwo wypoczynku, które zapewniamy wszystkim swoim klientom. Jeżeli chodzi o pracę z końmi i naukę jazdy; Mietek, Anna i Kuba to instruktorzy posiadający uprawnienia PZJ (Polski Związek Jeździecki). Nie bez znaczenia jest też wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi. Dzieci przebywające na terenie naszej stajni objęte są całodobową opieką wykwalifikowanych opiekunów z uprawnieniami pedagogicznymi (Marta i Kuba). Jednocześnie wszyscy goście Iskry w sezonie letnim objęci są ubezpieczeniem zdrowotnym, co jednak nie zwalnia ich do samodzielnego ubezpieczenia się.

Serdecznie zapraszamy!

WEEKEND W ISKRZE

Opcja weekendowa przygotowana została specjalnie dla rodzin z dziećmi oraz małych grup znajomych i przyjaciół (minimalnie trzy osoby). Jeśli kochacie państwo przyrodę, kontakt ze zwierzętami i macie zamiłowanie do jazdy konnej, lub chcecie rozpocząć tę przygodę, a nie macie czasu na spędzenie większej ilości czasu w Iskrze, zapraszamy na weekendy! Wiadomo, że w dzisiejszych czasach urlop to cenna rzecz i niejednokrotnie trzeba czekać nań bardzo długo, dlatego Stajnia Iskra zachęca do odpoczywania pod jej dachem w każdą wolną chwilę przez cały rok!!!

TURNUS W ISKRZE

Turnus w Iskrze lub wczasy w siodle to pewien rodzaj oferty, jaki przygotowaliśmy dla Państwa myśląc o jedno- lub dwutygodniowym pobycie w naszej stadninie. Jest to oferta przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jej atrakcyjność polega na promocyjnej cenie z opcją tzw. „full service”, czyli noclegami, pełnym wyżywieniem, jazdami konnymi, oraz wieloma innymi atrakcjami. Jednocześnie wielkim udogodnieniem jest brak jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o termin przyjazdu do Iskry. Oznacza to, że turnus można zamówić przez cały rok i rozpocząć go w dowolnym dniu tygodnia. Opcja taka to sześć noclegów i siedem dni pobytu. Oferta jest ważna przez cały rok!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie