Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Nurkowania DivingTech

ul. Generała Ziętka 106, 41-412 Mysłowice
tel. (032) 223-00-68, 501-431-904, 504-045-272
www:   http://www.divingtech.ple-mail:   biuro@divingtech.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2632 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURS PODSTAWOWY

- IANTD OWD

KURSY NA KOLEJNE STOPNIE

- IANTD AOWD
- IANTD Nitrox Diver
- IANTD Deep Diver
- IANTD Advanced EANx Diver
- IANTD Dive Master

KURSY SPECJALISTYCZNE

- IANTD PODLODOWE
- IANTD SUCHY SKAFANDER
- IANTD WRAKOWE

NAUKA PŁYWANIA

DivingTech to działające od 2000 r. Centrum Nurkowe, założone przez mysłowiczanina Rafała Gaweł, instruktora nurkowania federacji IANTD, które od roku 2007 ma swoją siedzibę w Mysłowicach na ul. Generała Ziętka 106.

Głównym celem Centrum Nurkowego jest rozpowszechnienie nurkowania wśród społeczeństwa przez prowadzenie kursów na poszczególne stopnie, organizowanie imprez i wypraw nurkowych oraz naukę i doskonalenie pływania. DivingTech to organizacja komercyjna, która dobrowolnie zrzesza w sobie wielu członków, ludzi "świata wodnego" połączonych wspólną pasją, zamiłowaniem do przygód. W ostatnim czasie, Centrum działa bardzo prężnie i znajduje coraz większą liczbę zwolenników. W gronie tych "zapaleńców", znalazła się grupka ludzi, którzy zawodowo lub sezonowo działają na rzecz bezpieczeństwa kąpieli i ratowania tonących - ratowników WOPR.

SKLEP NURKOWY

Od września 2007 roku czynny jest nasz sklep - Centrum Nurkowe, wyposażony w najnowszy sprzęt do nurkowania od ABC po sprzęt do technicznego i zawodowego nurkowania.

PAINTBALL - IMPREZY DLA FIRM

Nasz Team Nurkowy zapewnia wiele imprez i atrakcji nie tylko nurkowych. Organizujemy także imprezy integracyjne dla członków Naszego klubu!

GALERIA

O KURSACH

OWD IANTD
Jest to kurs prowadzony według standardów IANTD rozszerzonych tak, aby program kursu zapewnia gruntowne i solidne wyszkolenie samodzielnego nurka. Dzięki położeniu nacisku na rzetelne przygotowanie nurka do planowania nurkowań i nurkowania w różnych warunkach, daje solidne podstawy do dalszej eksploracji świata podwodnego.

AOWD IANTD
Kurs rozszerzający umiejętności planowania i prowadzenia nurkowań do głębokości 30 metrów oraz nurkowań w różnych warunkach i z wykorzystaniem różnego sprzętu (np. poręczowanie, metody poszukiwawcze, nawigowania pod wodą itd). Podczas kursu nurek uzupełnia umiejętności w zakresie autoratownictwa podwodnego.

Nitrox Diver IANTD
Podstawy nurkowania na mieszaninach oddechowych wzbogaconych w tlen. Kurs obejmuje planowanie nurkowań nitroksowych, przygotowanie butli i mierzenie zawartości tlenu oraz nurkowania z ćwiczeniami kontroli pływalności i poruszania się pod wodą (ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania maksymalnej głębokości operacyjnej (MOD) oraz ćwiczenie ratownicze - wydobycie nieprzytomnego (zatrutego tlenem). Nurkowania na nitroksie są o wiele bezpieczniejsze od nurkowań powietrznych a w zakresie głębokości od 30 do 40 metrów.

Deep Diver IANTD
Planowanie i wykonywanie głębokich (do 40 metrów) nurkowań bezdekompresyjnych. Uwaga! Zalecane wcześniejsze zrobienie kursu EANx Diver lub połączenie tych dwóch kursów.

Advanced EANx Diver IANTD
Kurs przygotowuje do użycia nitroksu do przyśpieszenia dekompresji. Kurs obejmuje planowanie nurkowań dekompresyjnych z akcelerowaną dekompresją przy użyciu decoplanerów, metod planowania dekompresji w locie oraz komputerów nurkowych oraz techniki użycia twinsetu (zalecane użycie twinsetu) i butli stage. W trakcie kursu wykonywane jest 6-8 nurkowań.

Divemaster IANTD
Kurs przewodnika grup nurkowych, warunki kursu ustalamy indywidualnie.

Nurkowanie w suchym skafandrze
4 nurkowania w suchym skafandrze. W programie kontrola pływalności, ustawienie dobrej pozycji w wodzie (trymowanie), ustawianie się w dowolnej pozycji pod wodą, nauka radzenia sobie w podstawowych sytuacjach awaryjnych.

Wreck IANTD
Kurs nurkowania na wrakach. Sposoby poruszania się po wraku, podstawowe techniki poręczowania na wraku, sytuacje awaryjne (awaryjne sposoby opuszczania wraku, brak powietrza, ćwiczenia w ślepej masce, wycinanie się z sieci), posługiwanie się bojką dekompresyjną. Podczas kursu wykonujemy 5 nurkowań w tym 3 na wrakach.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie