Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Stajnia "Gostar"

ul. Goduszyńska 61, 58-500 Jelenia Góra
tel. kom. 504-959-300 (jazdy konne), tel. (75) 755-75-50 (hotel)
www:   http://www.gostar.pl
e-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2545 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

STAJNIA "GOSTAR"

- akademia jazy konnej
- wykwalifikowani i doświadczeni
instruktorzy jazdy konnej

- zielone szkoły
- świetlica jeździecka
- dom starości dla koni
- pensjonat dla koni
- hotel i restauracja

AKADEMIA JAZDY KONNEJ

Nasz ośrodek, jako jedyny w Polsce, oferuje autorski program szkolenia adeptów jazdy konnej, którzy oprócz podstawowych umiejętności jeździeckich, zdobywają także wiedzę z zakresu hodowli, chowu i psychologii koni. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów jazdy konnej polskiego Związku Jeździeckiego. Naukę jazdy konnej rozpoczynamy zawsze od jazd indywidualnych na lonży, następnie lekcje odbywają się w grupach na tym samym poziomie zaawansowania. W ramach szkolenia, wszyscy kursanci są przygotowywani do egzaminu na brązową odznakę.

Nasi uczniowie mogą także zawsze skorzystać z doszkalających jazd indywidualnych oraz wyjazdów w tereny.

ZIELONE SZKOŁY

"Zielone szkoły" są dla wielu dzieci jedyną formą wypoczynku poza miejscem zamieszkania, a dla wszystkich stanowią okazję do poznania tego, co nas otacza, uczenia się życia w grupie i odkrywania nowych pasji. Dają one ogromne możliwości także nauczycielom, ponieważ stwarzają sposobność lepszego poznawania potrzeb i możliwości uczniów. Wspólne spędzenie kilka dni najbardziej integruje klasę. W wielu przypadkach pozwala również zaistnieć tym uczniom, którzy mają trudności w szkole. Nie liczy się tylko to, ile kto wie, ale też - co potrafi, jak funkcjonuje w grupie, czy świetnie biega, tańczy lub rysuje.

PENSJONAT DLA KONI

Od wielu lat nasz ośrodek świadczy usługi pensjonatu dla koni. Gwarantujemy profesjonalna opiekę i indywidualne podejście do każdego konia. Stajnia została zaprojektowana w taki sposób, aby oprócz zapewnienia idealnych warunków do treningu, konie mogły w niej odpocząć i czuć się swobodnie. Konie stoją w bardzo dużych boksach (4x4m), codziennie wyprowadzane są na zielone pastwiska lub padoki. W sumie mamy ponad 70ha przygotowanych pastwisk. Mamy własną słomę i siano, przygotowane ze specjalnej mieszanki traw dla koni, a owies kupujemy u sprawdzonych dostawców.

HOTEL I RESTAURACJA

Na terenie naszego ośrodka funkcjonuje również hotel i restauracja, serwująca przepyszne domowe posiłki. Restauracja znajduje się przy krytej ujeżdżalni tak, że siedząc przy stoliku czy barze, możecie Państwo obserwować jazdy konne. Menu zaspokoi na pewno wasze oczekiwania. Zapraszamy na tradycyjne domowe potrawy, na prawdziwą pizzę z oryginalnego włoskiego pieca, oraz steaki - specjalność Szefa Kuchni. Posiadamy także "ogródek" pod parasolami i taras gdzie można przebywać na świeżym powietrzu.

W hotelu do Państwa dyspozycji są wygodne 2-osobowe pokoje z łazienkami oraz apartamenty, ze wszystkim co niezbędne do wygodnego pobytu. Ze wszystkich pokoi jest bezpośrednie wyjście na taras z pięknym widokiem na sad. Na terenie całego obiektu dostępny jest Internet (WiFi). Tym z Państwa, którzy cenią sobie domową atmosferę, proponujemy luksusową willę z ogrodem, którą można wynająć na dowolny okres czasu. Nasza willa świetnie nadaje się na rodzinne wyjazdy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie