Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa w Zatorze

im. Adama Mickiewicza

ul. Kongresowa 11, 32-640 Zator
tel./fax (033) 841-22-10
www:   http://www.spzator.neostrada.pl.
http://www.spzator.pl
e-mail:   spzator@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2871 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- koło dziennikarskie
- Klub Europejski
- koło internetowe
- koło przyrodnicze
- koło muzyczne
- koło historyczne
- koło ekologiczneSPORT SZKOLNY

Szkoła posiada salę gimnastyczną o wymiarach 20 x 10 m. a od ubiegłego roku uczniowie mają możliwość korzystania również z nowoczesnej hali sportowej. Do dyspozycji uczniów jest również bieżnia oraz skocznia do skoku w dal. W przyszłości remontowane będą boiska szkolne. Ponadto organizowane są cotygodniowe wyjazdy na pływalnie.

Szkolne dyscypliny sportowe:
  • piłka siatkowa
  • piłka koszykowa
  • piłka nożna
  • tenis stołowy
  • lekkoatletyka
  • pływanie
  • szachy
CHÓR SZKOLNY

Chór dziecięcy powstał we wrześniu 1992 roku. Od 1993 roku chór regularnie uczestniczy w wojewódzkim przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych, najpierw w Bielsku Białej a potem w Krakowie, zdobywając szereg nagród: Oprócz tego zdobywał nagrody na innych imprezach na szczeblu wojewódzkim. Od początku swego istnienia chór często prezentuje się w środowisku lokalnym. Daje koncerty z okazji świąt i uroczystości. Chór realizuje ideę: wychowanie przez sztukę. Wzajemna współpraca, wczuwanie się w drugiego człowieka, współodpowiedzialność - to tylko niektóre atrybuty najważniejszej ze sztuk: sztuki bycia razem.

GAZETKA SZKOLNA

Młodzi redaktorzy mają możliwość realizowania rozmaitych pomysłów, kształtowania sprawności językowej, prezentowania prób własnej twórczości oraz promowania działań innych uczniów, doskonalenia umiejętności w zakresie technologii komputerowej i współpracy w grupie. Praca w redakcji mobilizuje młode talenty do ciągłych starań o atrakcyjność poruszanej tematyki oraz dziennikarski image naszego pisma, które od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej.

SALE LEKCYJNE
Pracownia językowa

Pracownia powstała dzięki inicjatywie rodziców zrzeszonych w Radzie Szkoły i Radzie Rodziców. Oni to zadecydowali o współfinansowaniu wyposażenia pracowni w której znajduje się 28 stanowisk dla uczniów zaopatrzonych w profesjonalny sprzęt audio; słuchawki, mikrofony oraz pulpit sterowniczy, czyli stanowisko dla nauczyciela. W pracowni znajduje się również komputer z dostępem do internetu. Uczniowie z entuzjazmem przyjęli fakt oddania do ich użytku pracowni, gdzie pod okiem nauczycieli doskonalą swoje umiejętności posługiwania się językami obcymi.

Sala multimedialna

Z początkiem roku 2006 powstała, z przekształcenia starej pracowni komputerowej, sala multimedialna. Pozostały w niej komputery (wszystkie z dostępem do internetu) dzięki czemu możliwe jest prowadzenie zajęć lekcyjnych na wszystkich przedmiotach z wykorzystaniem tego bogatego źródła informacji. Ponadto w sali znajduje się projektor multimedialny, telewizor, magnetowid, odtwarzacz DVD, rzutnik pisma.

Pracownia komputerowa

Pracownia komputerowa została wyposażona w ramach projektu finansowanego przez EUROPEJSKI FUNDUSZ SPOŁECZNY. Stały dostęp do internetu zapewnia szerokopasmowe łącze ADSL Neostrada 2Mb/s, bowiem szkoła nasza jest uczestnikiem programu TP "Edukacja z internetem". Dostęp uczniów do niedozwolonych treści w internecie chroniony jest za pomocą programu OPIEKUN UCZNIA.

Sala historyczna

Znajduje się w niej wiele pomocy dydaktycznych, takich jak: plansze z różnych epok i mapy historyczne. Ściany przyozdabiają ciekawe gazetki tematyczne oraz ułożony chronologicznie poczet królów i książąt polskich. Dużo zieleni w klasie stwarza niezwykły klimat tego miejsca i przyczynia się do lepszego przyswajania wiedzy historycznej.

GALERIA

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie