Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Przemysłowa 11, 28-340 Sędziszów
tel. (041) 381-17-70
www:   http://www.zspsedziszow.yoyo.ple-mail:   zszsedz@2com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8617 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM PROFILOWANE (3 lata)

- profil usługowo-gospodarczy

TECHNIKUM (4 lata)


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- monter maszyn i urządzeń (3 lata)
- oddział wielozawodowy (2 lub 3 lata)

SZKOŁA POLICEALNA (2 lata)

- technik mechanik (zaocznie)
- technik informatyk (zaocznie)

Zapewniamy specjalistyczne kształcenie praktyczne pod okiem ekspertów w zakładach pracy: "Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A.", "Fabryka Kotłów SEFAKO S.A".

Uczniowie korzystając z bazy tych przedsiębiorstw uczą się zawodu, podpatrują prace specjalistycznych brygad, poznają specyfikę funkcjonowania tych zakładów. Korzystając z bazy Fabryki Kotłów "Sefako" S.A. w czasie zajęć praktycznych wykonujemy prace na rzecz środowiska lokalnego. Dzięki pomocy i przychylności zakładu "Sefako" uczniowie mają możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji (m.in. kursy spawalnicze). Od kilku lat absolwenci technikum mechanicznego są zatrudniani w "Fabryce Kotłów "Sefako" S.A.", a duży popyt na rynku budowlanym daje absolwentom naszego technikum budowlanego możliwość zatrudnienia zarówno w przedsiębiorstwie "Kartel S.A.", w całym kraju jak i za granicą.

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość kontynuowania nauki języków obcych na wysokim poziomie w multimedialnej klasopracowni.

Szkoła dba o rozwój fizyczny ucznia oferując mu w pełni wyposażoną siłownię oraz boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

W naszej bibliotece znajduje się centrum multimedialne dostępne dla każdego ucznia. Biblioteka posiada bogaty księgozbiór oraz stały dostęp do Internetu za pośrednictwem łącza DSL. Prenumerujemy również czasopisma popularnonaukowe, dzienniki i tygodniki.

Nowoczesne pracownie komputerowe pozwalają na efektywną naukę informatyki oraz techniki biurowej. Młodzież rozwija swoje umiejętności także podczas zajęć koła informatycznego. Wykwalifikowani nauczyciele pozwalają uczniom technikum informatycznego uzyskać profesjonalną wiedzę oraz umiejętności. Zarówno krajowe jak i zagraniczne rynki pracy są obecnie, jak również będą w przyszłości otwarte na wszystkich absolwentów technikum informatycznego, zapewniając atrakcyjne miejsca pracy.

Szkoła to nie tylko nauka. Staramy się uatrakcyjnić pobyt ucznia w naszych murach poprzez organizację rajdów i wycieczek krajoznawczych, wyjazdów do muzeum, teatru, kina.

W szkole działa również kółko teatralne i muzyczne, które przygotowuje akademie i przedstawienia z okazji uroczystości szkolnych i środowiskowych.

GALERIA

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie