Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ogrodniczych

im. Stanisława Szumca

ul. Akademii Umiejętności 1, 43-300 Bielsko-Biała
(033) 814-14-49
www:   http://www.ogrodnik.infofirma.ple-mail:   ogrodnik@infofirma.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7772 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TECHNIKUM NR 6


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 6

- ogrodnik
- specjalności: szkółkarstwo, kwiaciarstwo

O Nas
Baza sprzętowa w Naszej Szkole:
  • pracownie komputerowe
  • mobilne zestawy multimedialne
  • biblioteka wraz z Multimedialnym Centrum Informacji
  • siłownia
  • boisko szkolne
  • sala gimnastyczna
  • sauna
Posiadamy 2 bogato wyposażone pracownie komputerowe, techniki biurowej i komputerowej oraz projektowania architektury krajobrazu. Posiadamy 2 Mobile Zestawy Multimedialne wykorzystywane przez uczniów i nauczycieli wielu przedmiotów. Nasza biblioteka wyposażona jest w Multimedialne Centrum Informacji w skład którego wchodzi 8 komputerów z dostępem do internetu, 2 skanery oraz 2 drukarki.

W ramach współpracy szkoły ze środowiskiem ponadlokalnym pracownia z dostępem do szerokopasmowego Internetu dostępna jest dla wszystkich chętnych osób poszukujących pracy lub chcących podnieść swe kwalifikacje w każdy piątek w godzinach 14.50 - 15.50.

W naszej szkole działa koło Polskiego Czerwonego Krzyża. Opiekunem jest p. Wincenty Laskowski.

Szkoła przyjazna uczniom Certyfikat "Szkoły przyjaznej uczniom" otrzymał Zespół Szkół Ogrodniczych w Bielsku-Białej, w wyniku uczestnictwa w VII edycji ogólnopolskiego konkursu "Super Szkoła". Pozytywną ocenę dyrekcji i nauczycielom wystawiła młodzież wypełniając ankiety przygotowane przez organizatora - dziennik "Super Express".

W konkursie wystartowało blisko 1500 szkół z całej Polski, a do redakcji "Super Expressu" wpłynęło ponad 120 tysięcy ankiet, było więc w czym wybierać. Uczniowie naszej szkoły wypełnili ankiety konkursowe. Pytania w nich zawarte dotyczyły m.in.: sprawiedliwego oceniania, stosunku nauczycieli do uczniów, bezpieczeństwa w szkole, oferty zajęć pozalekcyjnych czy przekazywania bieżących informacji na temat Unii Europejskiej.

Do ostatniego etapu doszło 18 szkół, w tym również Nasza. Drugi etap polegał na wykonaniu pracy pod hasłem "Moja Super Szkoła"

Ten konkurs potwierdził niesłychanie ważną prawdę: że mimo problemów są w Polsce szkoły wyrastające wysoko ponad przeciętność. Szkoły w których działa prawdziwie oddana, utalentowana kadra nauczycielska, a uczy się znakomita młodzież, której po prostu „się chce”.

Serdecznie Zapraszamy!

EDUKACUJNY PARK DENDROLOGICZNY

Od czerwca 2006 roku rozpoczęły się prace nad stworzeniem na terenie Zespołu Szkół Ogrodniczych Edukacyjnego Parku Dendrologicznego. Celem parku ma być udostępnienie mieszkańcom Bielska i okolic miejsca gdzie będą mogli wypocząć oraz poszerzyć swoją wiedzę ogrodniczą.

Centrum parku mieścić się będzie na terenie warsztatów szkolnych przy arboretum oraz zbiorniku przeciw pożarowym, który zostanie zaadaptowany na staw z kolekcją roślin wodnych. Poszczególne ścieżki spacerowe z ławeczkami oraz tablicami opisowymi przy roślinach przebiegać będą przez cały teren szkoły.

Partner projektu Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot, www.pracownia.org.pl. Projekt realizowany w ramach prowadzonej przez Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot kampanii edukacyjnej "Szkoły dla przyrody”. Sfinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie