Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Maquillage Art - Szkoła Wizażu

ul. Jabłońskiego 5/9, 35-068 Rzeszów
tel. 500-770-412
www:   http://maquillageart.pl
e-mail:   maquillageartt@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7431 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkoła Wizażu Maquillage Art to nowa odsłona szkoły wizażu, w której kursy stylizacji i wizażu odbywają się zarówno w systemie dziennym, jak i weekendowym.

- kształci w zawodzie wizażystka/stylistka

Oferta kursów wizażu, stylizacji oraz analizy kolorystycznej skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak też do wizażystów i stylistów pragnących pogłębić swoją wiedzę oraz umiejętności.

Szkoła Wizażu Maquillage Art została utworzona w myśl kształcenia nowych wizażystów, a także pogłębianiu wiedzy osób, które kochają wizaż i traktują go jako swoją pasję. Nasza oferta edukacyjna obejmuje:
  • roczną szkołę wizażu
  • kurs I stopnia wizażu
  • kurs II stopnia wizażu
  • kurs dla uczelni wyższych
  • kurs dla szkół kosmetycznych i kosmetyczek
  • kurs stylizacji
  • kurs analizy kolorystycznej
  • kurs indywidualny
  • warsztaty pokazowe

Roczna szkoła wizażu - odkryj tajniki makijażu!

Szkoła Wizażu Maquillage Art jest szkołą, która kształci zgodnie z klasyfikacją Zawodów i Specjalności wprowadzoną rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010 r. (Dz. U. Nr 82 z dnia 17 maja 2010 r., poz.537) w zawodzie wizażystka/stylistka nr 514208.

Absolwenci Szkoły Wizażu Maquillage Art otrzymują dyplom zawodowego wizażysty/stylisty, zaświadczenie oraz osobiste portfolio, które umożliwia pracę podczas sesji zdjęciowych, pokazów mody, przy produkcjach filmowych i telewizyjnych, a także będą w stanie spełnić oczekiwania klientów indywidualnych.

Szkoła stawia na profesjonalizm, zaangażowanie i na pełne zadowolenie swoich uczniów. Dzięki zajęciom, które odbywają się w systemie dziennym i weekendowym, można skutecznie zdobyć, utrwalić i pogłębić swoją wiedzę, dotyczącą wszystkich zagadnień, jakie związane są z makijażem.

Uczniowie pracują na najlepszych kosmetykach znanych i cenionych marek, które są liderami sprzedaży na rynku kosmetycznym: Glazel, Kryolan, Make Up Atelier Paris, Maestro, Hakuro, Stage Color Cosmetics, Beauty Farm.

Ponadto szkoła gwarantuje praktyki po za szkolne na różnych obszarach działalności wizażysty: pokazy mody, klienci indywidualni, sesje zdjęciowe, magazyny itp. W trakcie trwania nauki pomagamy naszym uczniom skompletować własny kufer wizażysty, gwarantujemy zniżki na zakup kosmetyków profesjonalnych. W ciągu roku szkolnego Szkoła pomaga przy budowaniu profesjonalnego portfolio przez organizowanie sesji fotograficznych w siedzibie Szkoły oraz sesje w plenerze. Sesje zdjęciowe nie są dodatkowo płatne.

Dodatkowo szkoła organizuje kursy z zakresu wizażu, analizy kolorystycznej, stylizacji, airbursh. Kursy są dostosowywane do grup jak i osób indywidualnych. Kursanci są szkoleni przez doświadczoną kadrę, która daje możliwość uzyskania wiedzy oraz umiejętności praktycznych na wysokim poziomie.
Rok szkolny dzieli się na dwa semestry: zimowy (od października do połowy lutego) oraz letni (od marca do końca września). Rekrutacja na nowy rok szkolny odbywają się podczas semestru zimowego (styczeń, luty).

Kursy wizażu

Kurs wizażu I stopnia kierowany jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, a także do wszystkich tych osób, które chcą nauczyć się zasad wykonywania prawidłowego i profesjonalnego makijażu. Zajęcia odbywają się sześć dni w tygodniu po pięć godzin, co daje w sumie 30 godzin lekcyjnych, na opanowanie całego materiału kursu I stopnia.

Kurs
wizażu II stopnia jest kierowany do osób mających za sobą pierwsze kroki związane z makijażem, a także dla wizażystów, stylistów, chcących pogłębić i rozszerzyć swoją wiedzę w zakresie makijażu fotograficznego oraz zaznajomić się z podstawami charakteryzacji.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie