Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Policealna Szkoła Służb Ochrony i Detektywistyki
PRO-COP

ul. Kazimierza Wielkiego 5, 43-200 Pszczyna
tel./fax (032) 447-26-41
www:   http://www.procopkomandosi.pl
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2740 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA POLICEALNA (2 lata)

- Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia


Policealna Szkoła Służb Ochrony i Detektywistyki "PRO-COP" jest pierwszą w Polsce szkołą założoną i prowadzoną przez funkcjonariuszy policji i żołnierzy ze specjalnych jednostek antyterrorystycznych działających w naszym kraju. Nasze doświadczenia i nie powtarzalne umiejętności w zakresie m.in. ochrony osób, zatrzymań niebezpiecznych przestępców, prowadzenia pościgów itp. przekazujemy słuchaczom, którzy kształcą się w cyklu 2-letnim w zawodzie: Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia.

Nasze Atuty

  • Szkoła zapewnia wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną. W zakresie przedmiotów prawnych wykładowcami są pracownicy naukowi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w zakresie przedmiotów zawodowych instruktorzy policyjnych i wojskowych pododdziałów antyterrorystycznych, oficerowie z Komendy Wojewódzkiej Policji, instruktorzy sportów walki rywalizujący na arenach olimpijskich w Barcelonie i Atlancie.
  • Nowatorski Blok działań specjalnych dla zainteresowanych to wybrane i nigdzie indziej nie realizowane elementy szkolenia z zakresu fizycznego zwalczania terroryzmu w tym: taktyka i techniki antyterrorystyczne (wejścia do pomieszczeń grupą szturmową, podstawy rozpoznania minersko - pirotechnicznego itp.), prowadzenie pojazdów mechanicznych (quady, samochody terenowe 4 x 4), prowadzenie pojazdów nawodnych (pontony i łodzie motorowe) z elementami ratownictwa wodnego, wspinaczka skałkowa, elementy nurkowania z akwalungiem, obozy szkoleniowo - integracyjne (Survival, Paintball Games, Night Hunters).
  • Szkoła dysponuje niespotykaną bazą sportową i wyposażeniem - specjalistycznym sprzętem, który umożliwia szkolenie nie tylko obejmujące swoim zakresem treści tematyczne programu nauczania ale także szereg zagadnień z zakresu fizycznego zwalczania terroryzmu.
  • Szkoła umożliwia zdobycie ciekawego zawodu: Technika fizycznej ochrony osób i mienia, i podjęcia pracy w tym zawodzie nie tylko w Polsce ale także w innych krajach unii europejskiej.
  • Lokalizacja szkół mieści się w centrum Pszczyny, Cieszyna i Żywca co pozwala na łatwy i szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej, dla "zmotoryzowanych" przygotowane są specjalnie wydzielone dozorowane parkingi przy szkolnych obiektach.
  • Szkoła stale współpracuje z największymi organizacjami szkolącymi pracowników ochrony zarówno w kraju jak i za granicą (Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych - PZISM, International Bodyguard Association - IBA, Międzynarodowe Stowarzyszenie Śledcze - IAATI oraz Światowy Związek Detektywów - WAD.), których przedstawiciele prowadzą obozy i staże szkoleniowe dla naszych słuchaczy.
  • Szkoła wydaje uprawnienia do wykonywania zadań członka służb porządkowych już po pierwszym roku nauki.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie