Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego

ul. F. Focha 3, 32-500 Chrzanów
tel./fax (32) 624-00-18
www:   http://www.pcku.powiat-chrzanowski.pl
e-mail:   pcku@powiat-chrzanowski.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 20801 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA POLICEALNA

Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego proponuje uczniom trakcyjną ofertę edukacyjną, zapewniając dobre wykształcenie. Wspomagamy wszechstronny rozwój ucznia, zgodnie z osobistymi potrzebami i możliwościami. Zapewniamy uczniom dobre warunki do nauki. Dobrze przygotowujemy ucznia do życia społecznego w rodzinie i środowisku lokalnym.

Zadania szkoły

Celem Centrum jest umożliwienie uzyskania lub uzupełnienia wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych, kompetencji kluczowych w formach pozaszkolnych przez osoby, które spełniły obowiązek szkolny oraz kształcenie w szkołach dla dorosłych.
Zadania Centrum realizowane są w systemie szkolnym i pozaszkolnym. System szkolny obejmuje słuchaczy szkół dla dorosłych i może być realizowany w formie stacjonarnej, zaocznej lub na odległość. System pozaszkolny dotyczy pozostałych słuchaczy Centrum i obejmuje kursy, seminaria, konferencje, warsztaty.

Sposób kształcenia

W naszej szkole propagujemy nauczanie w systemie modułowym, które znacznie się różni od tradycyjnego, przedmiotowego modelu kształcenia. Nie ma w nim przedmiotów lecz występują tzw. moduły. Moduł to wyodrębniona część programu nauczania lub kursu, która doprowadza do uzyskania określonych kwalifikacji. Kształcenie modułowe preferuje nauczanie umiejętności z wykorzystaniem metod aktywizujących.

Projekty unijne

Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce
Celem głównym projektu jest modernizacja oraz podniesienie jakości kształcenia zawodowego poprzez wsparcie szkół kształcących w Małopolsce w następujących branżach zawodowych: mechaniczno-mechatronicznej, budowlanej, informatyczno-elektronicznej, turystyczno-gastronomicznej, rolno-przetwórczej, społecznego-medycznej oraz usługowej.

Małopolski Regionalny program Operacyjny Celem projektu jest poprawa dostępu mieszkańców powiatu chrzanowskiego do kształcenia zawodowego i ustawicznego w formach szkolnych i pozaszkolnych poprzez rozwój infrastruktury dydaktycznej i poszerzenie oferty edukacyjnej PCKU w Chrzanowie umożliwiająca wyposażenie mieszkańców w umiejętności oraz kwalifikacje zapewniające dobry start i stabilne funkcjonowanie na rynku pracy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie