Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II

Wilczków, ul. M. Kopernika 29, 55-020 Żórawina
tel. (71) 316-50-39
www:   http://www.zsp2wilczkow.edupage.org
e-mail:   zsp_wilczkow@interia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1786 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. JANA PAWŁA II
w WILCZKOWIE

- praca sekretariatu w godz. 7:30 - 16:30
- dowóż dzieci
- dostęp do pedagoga
- zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
- dostęp do świetlicy i biblioteki
- uczestnictwo w projektach
- wykwalifikowane grono nauczycielskie
- bezpieczna szkoła
- szeroka gama zajęć dodatkowych
  oraz kół

- szkolne koło caritas

O szkole

Szkoła wprowadza uczniów w świat wiedzy naukowej. Grono pedagogiczne to osoby wykwalifikowane, pełne zapału i chęci do najlepszego wykształcenia uczniów. Nauczyciele uczą dzieci samodzielności i pomagają w podejmowaniu decyzji dotyczącej kierunku dalszej edukacji. Szkoła dowozi uczniów do szkoły każdego dnia gwarantując tym samym ich powrót poz lekcjach do domu.

Zajęcia dodatkowe
Szkoła stara się w sposób ciekawy i interesujący organizować czas wolny uczniom szkoły. Uzdolnieni uczniowie mogą zawsze liczyć na fachową pomoc swoich nauczycieli, która wspiera młodzież w jej rozwoju oraz umacnia w niej poczucie własnej wartości. W zależności od zainteresowań młodzieży prowadzone są różnorodne zajęcia pozalekcyjne. Szeroka gama kół zainteresowań (plastyczne, teatralne, taneczne, sportowe, przyrodnicze) oraz zajęć (komputerowe, muzyczne, języka angielskiego i niemieckiego, czytelnicze, czytelnicze).

Świetlica

Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest złożenie przez rodziców, opiekunów prawnych karty zgłoszeniowej.
Zapewniamy uczniom dostęp do zajęć artystyczno – sportowych. Uczeń ma możliwość w wolnej chwili na naukę własną a podczas niej może liczyć na pomoc w odrabianiu zadań domowych. W świetlicy dzieci mogą spędzić czas podczas oczekiwania na odbiór przez rodziców lub prawnych opiekunów.Biblioteka

Korzystanie z księgozbioru naszej biblioteki jest bezpłatne, a każdy czytelnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem biblioteki szkolnej i przestrzeganiem go. Książki można wypożyczać na okres 2 miesięcy. Gwarantujemy dostęp do szerokiej gamy lektur szkolnych oraz innych materiałów potrzebnych do edukacji. Wszystko co wypożyczamy z biblioteki należy zwracać bezpośrednio bibliotekarzowi. Uczeń, który ma nie oddaną w terminie książkę nie może korzystać z księgozbioru bibliotecznego.


Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Caritas jest organizacją dziecięcą i młodzieżową działającą na terenie szkoły, pod nadzorem Dyrekcji, włączającą się na zasadzie wolontariatu w działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas. Jesteśmy 26 szkołą w diecezji wrocławskiej, w której rozpoczeło działać SKC. Powołanie w naszej placówce SKC.

Cele i zadania Szkolnego Koła Caritas.
Podstawowym celem SKC jest organizowanie pomocy dla będących w potrzebie koleżanek i kolegów na terenie własnej szkoły, a następnie poza nią oraz uczestniczenie w ogólnych działaniach Caritas. Zadania Koła wynikają z Chrystusowego przykazania miłości bliźniego, które winno być odnoszone do każdego człowieka. Poprzez swoją działalność Koła mają uwrażliwiać dzieci i młodzież na potrzeby drugiego człowieka, często bezradnego wobec choroby, biedy i cierpienia. Działalność w Szkolnym Kole Caritas uczy i wychowuje młodego człowieka, kształtując „wyobraźnię miłosierdzia”. Zachęca do uważnego rozejrzenia się wokół siebie, zauważenia potrzeb drugiego człowieka i bezinteresownego dzielenia się. Uczy też umiejętności współpracy i odpowiedzialności społecznej, rozwija inicjatywę, pozwala pomnażać swoje talenty i realizować pomysły.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie