Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28

ul. Wyzwolenia 43, 58-300 Wałbrzych
tel. (074) 842-36-92
www:   http://www.psp28walbrzych.republika.ple-mail:   szkola28@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3116 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna,
- bezpieczna, przyjazna dla ucznia
- dbałość o dobro ucznia


NA CO KŁADZIEMY NACISK
Szczególny nacisk kładziemy na kształcenie umiejętności czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia oraz nabywanie przez uczniów kompetencji językowych. Uczymy wykorzystywać wiedzę w praktyce.

CO NAS WYRÓZNIA
W swojej koncepcji pracy, którą realizujemy od kilku lat, staramy się nadać jej cechy szkoły środowiskowej - otwartej na dobro dzieci, ich zainteresowania oraz aspiracje edukacyjne. Realizujemy wizję szkoły z charakterem, a więc takiej, która od podmiotowego traktowania wychowanków, uczy zasad współżycia społecznego, szkoły otwartej na potrzeby środowiska lokalnego i ściśle współpracującej z tym środowiskiem.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Staramy się wypracować ofertę wychowawczo-opiekuńczą, której realizacja zaspakajałaby zróżnicowane oczekiwania uczniów. Prowadzimy m.in. otwarte zajęcia sportowe od kl.I, zajęcia o charakterze krajoznawczo-turystyczno-językowym, edukację czytelniczo-medialną i regionalno-ekologiczną.

DLA SZCZEGÓLNIE ZDOLNYCH
Dla uczniów, którzy szczególnie lubią się uczyć oraz chcą rozwijać swoje zainteresowania edukacyjne organizujemy zajęcia w formie warsztatów o kierunku: literackim, matematycznym, informatycznym, teatralnym i artystycznym.

OFERTA DLA UCZNIÓW Z TRUDNOŚCIAMI
Oferujemy różne formy pomocy pedagogicznej dla uczniów z trudnościami w nauce, m.in. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, porady indywidualne dla uczniów, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

JĘZYKI OBCE
Kl.I-VI - język angielski, kl.IV-VI - język francuski (nadobowiązkowo)

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE
Zajęcia profilaktyczne stanowią jeden z priorytetów działań wychowawczych. W chwili obecnej realizujemy program autorski "Stop przemocy"", program "Spójrz inaczej" oraz program Eupen przy współpracy z MOPR z zakresu profilaktyki uzależnień. Realizujemy programy profilaktyki zdrowotnej: "Radosny uśmiech, radosna przyszłość " blend-a-med, Program Colgate w kl. I-III, program profilaktyki zębów we współpracy z Urzędem Miasta.


Nasza szkolna świetlica jest miejscem, w którym dzieci mają zapewnioną fachową opiekę wychowawczą i dydaktyczną po zajęciach szkolnych. Wychowawcy dbają o to, aby panowała w niej miła, ciepła i serdeczna atmosfera oraz aby realizowane były w niej zamierzone cele. W świetlicy przebywają uczniowie klas I-III. Aktywnie współpracuje z wychowawcami klas, pedagogiem szkolnym, biblioteką w szczególności z rodzicami. W naszej świetlicy dzieci chętnie spędzają swój wolny czas.

Szkoła zapewnia opiekę pedagoga udziela on pomocy uczniom w przezwyciężeniu ich trudności i niepowodzeniach szkolnych, wspiera rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Rozpoznaje przyczyny trudności dydaktycznych i wychowawczych uczniów, przeciwdziała wszelkim formom niedostosowania społecznego młodzieży oraz prowadzi działania profilaktyczne, zgodnie ze strategiami działań profilaktycznych szkoły zawartymi w programie wychowawczym szkoły.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie