Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa

im. B. Chrobrego w Wąsoszu

Aleja Niepodległości 10 , 56-210 Wąsosz
tel./fax (65) 543-78-36
www:   http://pspwasosz.pcdn.edu.pl
e-mail:   spwasosz@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2539 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- język angielski
- kształcenie zintegrowane
- organizowanie licznych imprez
- system współpracy z rodzicami


MISJA SZKOŁY
Nasza szkoła uczy, bawi, wychowuje i opiekuje się dziećmi od kl. I do kl. VI. Podstawą naszego działania jest rzetelne zdobywanie wiedzy i przygotowanie do dalszej nauki. Wychowujemy w oparciu o uniwersalny system wartości takich jak: tolerancja, uczciwość, prawda, poszanowanie wartości człowieka. Dbamy o rozwój psychiczny i fizyczny ucznia, rozbudzamy i rozwijamy jego zainteresowania. Kultywujemy tradycje szkoły i współpracujemy zgodnie ze strukturą trzech stanów: uczniów, rodziców i nauczycieli.

Uczniowie korzystają z 15 sal lekcyjnych. Są one czyste i estetycznie urządzone oraz wyposażone w szereg pomocy dydaktycznych. Możemy poszczycić się od roku 1998 pracownią informatyczną, w której uczniowie doskonalą swoje umiejętności. W szkole działa wiele organizacji uczniowskich i kół zainteresowań, które pod kierownictwem i opieką nauczycieli biorą czynny udział w życiu szkoły. Należą do nich: Samorząd Uczniowski, Spółdzielnia Uczniowska, Eucharystyczny Ruch Młodych. Uczniowie mają możliwość korzystania z różnych form działalności pozalekcyjnej m.in. poprzez uczestnictwo w kołach zainteresowań takich jak: polonistyczne, matematyczne, teatralne, ekologiczne, plastyczne. Prowadzony jest również Klub Młodego Przyrodnika, Szkolne Koło Sportowe oraz wydawana jest gazetka szkolna „Nowy Bolko”.

Chlubą naszej szkoły jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Właśnie dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu nauczycieli, nasi wychowankowie odnoszą sukcesy w konkursach gminnych, powiatowych a nawet wojewódzkich. W gronie panuje życzliwa atmosfera, wspólnie realizujemy zadania dydaktyczno – wychowawcze.

Gazetka szkolna

Gazetka szkolna „Nowy Bolko” ukazuje się od roku 2002. Opiekę nad nią objęła nauczycielka języka polskiego, pani Anna Wlazło i sprawuje ją do dziś. Jej pierwsze numery przygotowywane były przez redakcję, w skład której wchodzili: Paulina Bochen, Krystian Boszko, Katarzyna Cieliczko, Natalia Klinszport, Łukasz Macho, Ilona Niedbała i Mateusz Ptak.

Tytuł gazetki związany jest z patronem naszej szkoły, królem Bolesławem Chrobrym. Obecnie redakcja liczy sześć osób, są to: Bartosz Dziwak, Agata Garboś, Justyna Makieła, Katarzyna Mitek, Monika Orzuk i Łukasz Ptak, ale w gazetce pisuje znacznie więcej uczniów, którzy dostarczają materiały do takich rubryk jak, np. „Humor”. Nasze uczniowskie pisemko wydawane jest co miesiąc i zawiera 8 stron. Ukazują się w nim informacje z życia szkoły, ciekawostki oraz stałe rubryki, np. „Z życia szkoły...”, „Kącik muzyczny”, „Horoskop”, krzyżówka.

Grupa teatralna „MINKI”

Na terenie szkoły działa grypa teatralna MINKI, w która młodzież przygotowuję przedstawienia teatralne na specjalne uroczystość szkolne

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie