Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkól w Szkotowie

im. ks. Jana Twardowskiego

Szkotowo 51, 13-124 Kozłowo
tel. / fax (89) 626-80-31
www:   http://zsszkotowo.szkolnastrona.pl
e-mail:   zsszkotowo@o2.pl
sekretariat@zsszkotowo.szkolnastrona.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2524 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- wysoki poziom nauczania
- dogodne warunki nauki
- koła zainteresowań
- sala gimnastyczna, boisko
- biblioteka, świetlica, stołówka
- pomoc psychologiczno - pedagogiczna
- wyrównywanie szans edukacyjnych
- tradycje szkolne

Zespół Szkół w Szkotowie nieustannie dąży do polepszenia warunków nauki swoich uczniów i podejmuje działania na rzecz poprawienia bazy dydaktycznej jak również warunków lokalowych. Szkoła dba o kształtowanie pozytywnego wizerunku w środowisku oraz upowszechnia swoje osiągnięcia. Nasza placówka jest dobrze spostrzegana w środowisku. Jej pozytywny wizerunek to kilkuletni wynik bardzo dobrej współpracy organu prowadzącego i bezpośrednich działań szkoły nad poprawą jakości kształcenia i poprawy bazy dydaktycznej i samodoskonalenia nauczycieli. Podmiotowo traktujemy swoich uczniów. Ze spotkań z nimi i przeprowadzonych badań ankietowych wynika, że lubią się uczyć w naszej szkole. Ważna jest dla nas współpraca z rodzicami oraz wsparcie społeczności lokalnej.

Uczniowie mogą korzystać ze smacznych obiadów w stołówce szkolnej. Do dyspozycji każdego podopiecznego oddajemy nieodpłatnie indywidualną szafkę uczniowską. Wszystkie sale lekcyjne zostały wyposażone w niezbędny sprzęt. Posiadamy bogaty zbiór pomocy dydaktycznych, które urozmaicają naukę. Staramy się objąć opieką nawet najmłodsze dzieci. W szkole funkcjonuje oddział przedszkolny. Realizujemy program „Klub Przedszkolaka”. Wspomagamy uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Organizujemy zajęcia logopedyczne i terapii pedagogicznej.

Dostrzegamy w szkole uczniów zdolnych. Organizujemy im zajęcia fakultatywne. Nasi zdolni uczniowie uczestniczą już od kilku lat w realizacji projektu pt. „Program stypendialny szansą na rozwój edukacyjny uczniów Warmii i Mazur. Posiadając nowoczesną salę gimnastyczną mamy możliwość wzbogacenia oferty zajęć kultury fizycznej. Szkoła posiada dwie sale informatyczne wyposażone w sprzęt nowej generacji, a także bibliotekę multimedialną, które wykorzystujemy do wszechstronnego rozwoju uczniów. Dzięki realizacji programów edukacyjnych pozyskujemy środki na zakup profesjonalnego sprzętu. Szkoła wyposażona jest w dwie tablice interaktywne i inny sprzęt technologii multimedialnej.

Stawiamy na doskonalenie zawodowe nauczycieli. Organizujemy konferencje metodyczne, warsztaty wspierające nauczycieli naszej szkoły i jak również powiatu nidzickiego. Grono pedagogiczne to wykwalifikowani specjaliści, który dbają o sukces edukacyjny każdego dziecka. W szkole działa Stowarzyszenie Rodziców na rzecz pomocy szkołom „Przyjazna szkoła”.

Uczniowie naszego gimnazjum od lutego 2009 roku biorą udział w projekcie edukacyjnym „Za rękę z Einsteinem - edycja II". Obecnie praktycznie 100% uczniów klas gimnazjalnych zaangażowanych jest w jego realizację. Projekt swoim zasięgiem obejmuje trzy województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskim. Zaangażowane są trzy uczelnie wyż­sze: Politechnika Gdańska jako lider projektu oraz partnerzy Uniwersytet Technolo­giczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Ponadto jako partner projektu bierze udział firma Betacom S. A. w Warszawie. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej największej uczelni technicznej w Polsce Północnej. Projekt „Za rękę z Einsteinem - edycja II" jest finansowany przez Europej­ski Fundusz Społeczny i budżet państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem ogólnym projektu jest rozwijanie umiejętności uczniów gimnazjów wiejskich w zakresie kompetencji kluczowych w przedmiotach matematyka, fizyka, chemia i język obcy oraz technologii informacyjno - komunikacyjnych (ICT). Projekt skiero­wany jest również do nauczycieli i szkół co stanowi integralną całość, gwarantującą powodzenie realizacji założeń projektu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie