Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Bolesława Chrobrego

ul. Piastów 6, 70-327 Szczecin
tel. (091) 484-35-70
www:   http://sp1.szczecin.pl/
e-mail:   sp1szczecin@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5401 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA
koła zainteresowań:

- szkolne igrzyska sportowe
- plastyczne
- informatyczne, matematyczne
- czirliderek
- muzyczne
- ruchowo-taneczne
- dyskusyjne
- rekreacyjne
- Klub Europejski
- biblioterapeutyczne
- SKS
- SKKT


MISJA NASZEJ SZKOŁY

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczecinie jest miejscem, w którym stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy tu wiedzę i kształtujemy umiejętności, stymulujemy do dobrej pracy, rozwijamy zainteresowania uczniów.
Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie, pokazujemy jak pożytecznie spędzać czas wolny. Wprowadzamy dzieci w świat kultury i sztuki, przez co uwrażliwiamy na piękno.
W naszej placówce pielęgnujemy tradycje szkolne, regionalne i narodowe. Wspieramy także uczniów w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz uczymy jak przezwyciężać niepowodzenia. W naszych działaniach kierujemy się dobrem uczniów, ich możliwościami i predyspozycjami. Uczymy przestrzegania norm społecznych, szacunku wobec innych, empatii oraz tolerancji. Staramy się być przyjacielem, powiernikiem i „drugim domem” naszych uczniów.
Podążamy za osiągnięciami cywilizacyjnymi mając na uwadze wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Przygotowujemy do dalszej nauki i odnoszenia choćby najmniejszych sukcesów. Dbamy o to, aby rodzic i uczeń byli usatysfakcjonowani z jakości i fachowości naszych działań.

WIZJA NASZEJ SZKOŁY

Szkoła nasza umożliwia uczniom nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także ujawnianie zainteresowań i uzdolnień, rozumienie siebie, innych ludzi i ich poglądów, poszukiwanie duchowych wartości życia oraz kształtowanie i ocenę własnej wartości oraz rozwijanie potrzeby doskonalenia się, przygotowanie do odpowiedzialnego współtworzenia świata i odnajdywania w nim własnego miejsca; samoidentyfikację narodową i kulturową, kształtowanie postaw patriotycznych, poczucia przynależności do społeczności lokalnej, grupy etnicznej, narodu, społeczności międzynarodowej, poznawanie i rozumienie świata oraz jego kultury.
Zapewnia im opiekę, przyjazne, bezpieczne i korzystne dla zdrowia ucznia warunki edukacji, poszanowanie praw ucznia, warunki prawidłowego rozwoju psychofizycznego. Wspiera rozwój osobowości w zgodzie z własnym systemem wartości, który respektuje prawa innych, rozwija wartości uniwersalne i przyjęte normy oraz daje możliwości samorealizacji, aktywność poznawczą i twórczą, rozwój wrażliwości emocjonalnej i wyobraźni społecznej, samowychowanie, samokształcenie i kierowanie własnym rozwojem, prospołeczne i prozdrowotne działania ucznia.

BAZA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie mają do dyspozycji pracownię komputerową, wypożyczalnię i czytelnię (z dostępem do komputera i Internetu), świetlicę (trzy sale), salę gimnastyczną, salę korekcyjną, siłownię, aulę, pracownie przedmiotowe, dwa pomieszczenia do zajęć wyrównawczych, salę do zajęć logopedycznych, gabinet medyczny, boisko, sklepik szkolny.
Uczniowie korzystają również ze stołówki, w której wydawane są smaczne obiady przygotowywane we własnej kuchni
.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie