Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 46

ul. Felczaka 13, 71-417 Szczecin
tel. (91) 422-20-07
www:   http://www.sp46.internetdsl.pl
e-mail:   sp46@um.szczecin.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5339 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

MISJA NASZEJ SZKOŁY

- Dziecko, które przychodzi do naszej szkoły ma zapewnione bezpieczeństwo oraz optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju osobowościowego oraz umysłowego.
- Pracuje tu wysoko wykwalifikowana kadra.
- W szkole panuje miła i serdeczna atmosfera, a dobro dziecka jest wartością najważniejszą.
- Nauczyciele w swojej pracy stosują niekonwencjonalne metody, są otwarci na nowości, systematycznie podnoszą swoje  kwalifikacje.

W szkole panuje miła i serdeczna atmosfera, a dobro dziecka jest wartością najważniejszą. Pracuje tu wysoko wykwalifikowana kadra. Nauczyciele w swojej pracy stosują niekonwencjonalne metody, są otwarci na nowości, systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje.

Szkoła stale się rozwija - posiadamy dobrze wyposażone sale lekcyjne, dwie pracownie komputerowe, salę gimnastyczną, boisko, bibliotekę oraz stołówkę,

Od pierwszej klasy dzieci uczą się języka angielskiego. W kilku klasach istnieje możliwość nauki j. niemieckiego. Dzieci z wadami postawy objęte są gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną prowadzoną przez specjalistę. Uczniowie z trudnościami w nauce korzystają z zajęć wyrównawczych.

Dzieci i rodzice z problemami wychowawczymi i szkolnymi mogą zasięgnąć pomocy u pedagoga szkolnego, a w zakresie profilaktyki leczniczej - pielęgniarki szkolnej. W szkole działa świetlica środowiskowa.

Dziecko, które przychodzi do Szkoły Podstawowej Nr46 w Szczecinie ma zapewnione bezpieczeństwo oraz optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju osobowościowego oraz umysłowego.

W szkole aktywnie działa wiele kółek przedmiotowych, m. in. : SKS, Kółko informatyczne, Kółko teatralne, Kółko plastyczne, Kółko przyrodnicze, Kółko matematyczne, Kółko PCK, Kółko LOP, Kółko recytatorskie, Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne, Gromada Zuchowa, Drużyna harcerska.

Uczniowie z powodzeniem startują w licznych olimpiadach i konkursach odnosząc w nich sukcesy. Dwukrotnie byli najlepsi w kraju:
- w roku 1999 uczeń SP 46 zajął pierwsze miejsce w Polsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur";
- w 2004 r. uczennica Magdalena Szałapska zajęła pierwsze miejsce w kraju w konkursie na hasło dla Polski organizowanym przez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej.

Niewątpliwym wyróżnieniem jest zajęcie przez szkołę trzeciego miejsca w województwie w konkursach przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w województwie zachodniopomorskim w r. szk. 2002/2003.

Nasza szkoła współpracuje z Uniwersytetem Szczecińskim, Radą Osiedla Śródmieście – Północ, gimnazjami oraz przedszkolami.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie