Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Marii Konopnickiej

ul. Partyzancka 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski
tel./fax (062) 736-64-41
www:   http://www.sp1.osw.pl
e-mail:   sp1sekr@vp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5529 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- hala sportowa
- boisko sportowe, rekreacyjne
- nauka języka niemieckiego
- biblioteka wraz z czytelnią
- opieka pedagoga
- Samorząd Uczniowski
- świetlica, stołówka
- szeroka gama kółek zainteresowań
- pracownia informatyczna
- Uczniowski Klub Sportowy

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły, którzy wybierają spośród siebie Radę Samorządu Uczniowskiego. Pełni ważną rolę w życiu szkoły, zrzesza społeczność uczniowską, zapewnia możliwość współuczestniczenia we wszystkich przedsięwzięciach, uroczystościach i imprezach szkolnych.

SU pracuje zgodnie z ustalonym na dany rok szkolny planem pracy. Realizowane są zadania stałe, takie jak: opieka nad gablotami, troska o wystrój i wygląd szkoły, organizowanie dyskotek szkolnych dla uczniów klas IV – VI, organizacja lub współudział w szkolnych mikołajkach, walentynkach, obchodach z okazji Dnia Kobiet czy innych imprezach oraz doraźne, wynikające z aktualnych potrzeb wychowawczych szkoły. Prowadzona jest współpraca z fundacjami i stowarzyszeniami – „Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski”, „Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych”, fundacją „Pomóż i Ty”, „Serce na Pomoc Chorym i Potrzebującym Dzieciom”. Społeczność uczniowska włącza się w ogólnopolskie akcje charytatywne – „Góra grosza”, „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.

Samorząd Uczniowski bierze czynny udział w życiu szkoły. Współuczestniczy w wielu uroczystościach i imprezach szkolnych - Dzień Nauczyciela, Wigilia dla pracowników szkoły, Zakończenie roku szkolnego, Pożegnanie klas szóstych, bierze udział w apelach rocznicowych, obchodach Dni Patrona szkoły.

W działalności SU ważne miejsce zajmują cykliczne imprezy i uroczystości, których samorząd jest pomysłodawcą i realizatorem. Co roku przeprowadzany jest konkurs „ABC dobrego wychowania”, który ma na celu preferowanie kulturalnego zachowywania się uczniów i wyłonienie „Najkulturalniejszego ucznia roku szkolnego…”.

21 marca jest Dzień Samorządności, który co roku odbywa się pod innym hasłem. Mieliśmy już „Szkolną ONZ”, gdzie uczniowie prezentowali kulturę różnych krajów; „Babcia Europa opowiada bajki, baśnie, legendy”, kiedy to uczniowie inscenizowali te utwory krajów europejskich czy Dzień Samorządności pod hasłem „Każdy ma jakiegoś bzika, czyli… moje hobby”, gdzie można było podziwiać wszechstronne zainteresowania uczniów.

Co roku, w przeddzień rozdania świadectw, odbywa się również „Dzień Absolwenta”, podczas którego uczniowie klas szóstych, biorąc udział w „Szansie na sukces”, różnych konkursach, paradach czy zawodach, bawią się wspaniale w tym ostatnim dniu nauki w szkole podstawowej.

Samorząd Uczniowski jest otwarty na wszystkie sugestie dotyczące jego pracy. Dokłada wszelkich starań, aby uczniowie naszej szkoły czuli się w niej jak najlepiej, aby szkoła była miejscem, do którego chętnie przychodzą i w którym czują się współgospodarzami.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie