Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 19

im.Mikołaja Kopernika w Olsztynie

ul.Bałtycka 151, 11-041 Olsztyn
tel./fax (89) 523-87-31
www:   http://www.sp19.olsztyn.ple-mail:   sp19ol@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5878 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- bezpieczeństwo, opieka, troska
- szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: terapia przez działania artystyczne, zajęcia stymulujące wszechstronny rozwój dziecka, zajęcia teatralne i taneczne
- dbałość o prawidłowy rozwój wychowanków
- edukacja proekologiczna i prozdrowotna
- przyjazne warunki kształcenia
- pomoc psychologa, pedagoga, pielęgniarki
- liczne projekty edukacyjne
- pracownia komputerowa z dostępem do Internetu
- oddział przedszkolny

O nas

Nasza szkoła położona jest na osiedlu Gutkowo. Ciągle się rozwija i tętni życiem. Jest przyjaznym miejscem zdobywania wiedzy na wysokim poziomie, rozwijania zainteresowań na zajęciach pozalekcyjnych, miejscem działań wychowawczych i opiekuńczych. Nikt nie jest tu anonimowy, wszyscy się znają i wzajemnie wspierają.

Wykształcona i kompetentna kadra pedagogiczna przygotowuje uczniów do wejścia na kolejne etapy edukacyjne, uczy kreatywności, twórczego myślenia, samodzielnego i sprawnego działania. Placówka odnotowuje wiele sukcesów zarówno na polu edukacyjnym, jak i w dziedzinie sportu (IV miejsce w Polsce w siatkówce) i dokonań artystycznych.

Nasi uczniowie zdobywają nagrody, puchary, są finalistami i laureatami konkursów matematycznych, polonistycznych, literackich, recytatorskich, przyrodniczych, plastycznych, teatralnych od szczebla miejskiego do zwycięstw ogólnopolskich.

Dysponujemy pracownią komputerową ze stałym dostępem do Internetu, Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece. Wszystkie sale i pracownie przedmiotowe wyposażone są w pomoce dydaktyczne, środki audiowizualne, komputer z dostępem do Internetu. Działania dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze ukierunkowane są na rozwój ucznia.

Uczniowie biorą udział w realizacji różnych projektów, programów rozwijających zainteresowania i uzdolnienia, uczestniczą w lekcjach, warsztatach muzealnych, teatralnych, systematycznie wyjeżdżają na wycieczki krajoznawcze. Dbamy o rozwój ucznia zdolnego oraz ucznia mającego trudności w nauce. Kształcenie jest skuteczne i zapewnia uczniom osiąganie sukcesów.

SP 19 jest miejscem, które wspiera rodziców w procesie wychowawczym ich dzieci. To z myślą o rodzicach realizujemy programy i podejmujemy szereg przedsięwzięć organizując warsztaty "Szkoła dla Rodziców" oraz coroczne obchody "Dni Rodziny", a także "Dni Otwarte Szkoły". Szkoła angażuje się w życie dzielnicy poprzez współorganizację inicjatyw samorządowych, państwowych oraz lokalnych imprez kulturalnych.

Szkoła posiada salę gimnastyczną i korekcyjną, boiska sportowe, gabinet profilaktyki, a także stołówkę szkolną. Zapewniamy opiekę pedagoga, logopedy, specjalistów terapii pedagogicznej, oligofrenopedagogiki, gimnastyki korekcyjnej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie