Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Małkowice, ul. Szkolna 3, 55-080 Kąty Wrocławskie
tel./fax (71) 316-85-09
www:   http://www.spmalkowice.vot.ple-mail:   spmalkowice@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4470 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- "Szkoła z klasą"
- przyjazna atmosfera
- wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- wszechstronny rozwój ucznia
- wysoki poziom kształcenia
- konkursy

Nasza placówka

Atutem naszej szkoły jest miła i serdeczna atmosfera, sprzyjająca rozwojowi ucznia. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby wszyscy uczniowie czuli się tu dobrze i szkołę traktowali jako swój drugi dom. Każde dziecko to dla nas nieodkryty talent, któremu z radością i życzliwością pomagamy się rozwijać.

Zajęcia odbywają się w dwóch budynkach: dzieci młodsze uczą się w osobnym budynku, oddzielonym od głównego dużym boiskiem. Mają do dyspozycji dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw oraz salę do ćwiczeń gimnastycznych. Poza obowiązkowymi zajęciami lekcyjnymi dzieci uczą się języka niemieckiego oraz uczestniczą w zajęciach rytmicznych. Ponadto dużym zainteresowaniem "maluchów" cieszą się kółka: teatralne, regionalne oraz informatyczne.

Uczniowie klas IV - VI uczą się w głównym budynku szkoły, w którym znajduje się biblioteka oraz sala komputerowa wyposażona w komputery z całodobowym dostępem do Internetu. Biorą oni również udział w licznych zajęciach pozalekcyjnych, do których należą: kółko humanistyczne, kółko artystyczne, kółko informatyczne i europejskie. W ramach tych zajęć uczniowie redagują szkolną gazetkę "Pleciugę", przygotowują się do konkursów, poznają nowe techniki plastyczne, kraje Unii Europejskiej i zwyczaje ich mieszkańców, doskonalą swoje umiejętności w pracy z komputerem.

Od kilku lat organizujemy Gminy Konkurs Literatury Patriotycznej i Religijnej. Biorą w nim udział uczniowie szkół podstawowych. W tym roku do uczestnictwa zaprosiliśmy także gimnazjalistów z terem gminy. Celem turnieju słowa jest uczczenie rocznic odzyskania niepodległości. Kolejnymi edycjami konkursu upamiętniamy także ważne dla naszej historii wydarzenie lub wybitną postać, która dla Polaków jest symbolem patriotyzmu.

Organizujemy także pikniki rodzinne. Są one nie tylko okazją do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców, ale dają możliwość zaprezentowania osiągnięć szkoły w szerszym środowisku oraz integrują społeczność lokalną. Dzięki takim działaniom udało nam się pozyskać sponsora. Dzieła jego pomocy zostały zakupione meble do klasy "0", wyposażono plac dla maluchów w sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu oraz pomalowano elewację budynku głównego.

Dzięki systematycznej i solidnej pracy, wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, dobrej współpracy z rodzicami szkoła osiąga dobre wyniki w nauce. W ubiegłym roku uczniowie klasy VI uzyskali najlepszy wynik w sprawdzianie zewnętrznym, który przewyższył średnią województwa. Jest to dla nas powodem do radości i dumy, ale także bodźcem do jeszcze lepszej pracy.

Zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie