Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Huta Podłysica 58 A, 26-004 Bieliny
tel. (41) 302-50-93
www:   http://www.sphpodlysica.ple-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1582 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- wszechstronny rozwój uczniów
- przyjazna atmosfera
- "Szkoła z klasą"
- nauczanie języka angielskiego
- biblioteka szkolna
- udział w projektach unijnych
- udział uczniów w konkursach, itp.
- koła zainteresowań

O nas

W roku szkolnym 2004/2005 nasza szkoła brała udział w akcji: "SZKOŁA Z KLASĄ" organizowanej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przez "Gazetę Wyborczą" i Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. Opracowano 6 zadań spośród 30 przygotowanych przez organizatorów akcji "Szkoły z klasą", czego efektem było otrzymanie przez szkołę tytułu "SZKOŁY Z KLASĄ".

W dniu 15 lutego 2007 roku nasza szkoła przystąpiła także do projektu "Świętokrzyska kuźnia pomysłów". W ramach tego projektu odbyły się: zajęcia profilaktyczno-sportowe, warsztaty artystyczno-plastyczno-muzyczne, założenie zespołu folklorystycznego, tworzenie Koła Teatralnego. Ze środków projektu "ŚKP" został zakupiony: sprzęt sportowy, instrumenty muzyczne, artykuły piśmiennicze i dekoracyjne, magnetofony, aparat fotograficzny, materiały na uszycie stroi oraz pomoce metodyczne.

W ramach tego projektu nasi uczniowie wyjeżdżali: na basen, na stok narciarski, na mecze piłkarskie, do kina, do teatru, do filharmonii. Zwiedzili: stolicę, Zakopane, Kraków, Świętą Katarzynę, Michniów, Zagnańsk, Oblęgorek, oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach,

Z dniem 12.12.2011 w Szkole Podstawowej w Hucie Podłysicy rozpoczęła się realizacja projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą "Rozwijam się i uczę – indywidualizacja nauczania i wychowania klas I – III w Gminie Bieliny". Cel tego projektu to wyrównywanie szans edukacyjnych, które są przyczyną trudności szkolnych poprzez indywidualizacje nauczania i wychowania uczniów klas I – III.

W ramach projektu w naszej szkole odbywały się: zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu; zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych.

W ramach projektu zakupiono różne pomoce dydaktyczne m.in.: podręczniki i karty pracy z ćwiczeniami w czytaniu i pisaniu, z ćwiczeniami ortograficzno – gramatycznymi, zeszyty do kaligrafii, gry planszowe, układanki ortograficzne, wyrazy i obrazki do czytania całościowego, zbiory zadań matematycznych, karty matematyczne, zestawy konstrukcyjne, Kloski liczbowe, odważniki z waga oraz wiele innych tym podobnych.

Nasza szkoła wzięła także udział w projekcie "I moje marzenia mogą się spełnić", realizowanym na obszarze wiejskim w miejscowości Huta Podłysica (gmina Bieliny). Projektem objęto uczniów klas "0" - VI. W ramach projektu utworzono klub ekologiczno-turystyczny "Eko-Trampek" oraz klub fotograficzno-dziennikarski "Fotoreporter na tropie". Cel ogólny projektu to wyrównanie szans edukacyjnych dzieci obszaru wiejskiego oraz pomoc w realizacji marzeń poprzez umożliwienie rozwijania ich zainteresowań.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie