Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Huta Nowa 48, 26-004 Bieliny
tel. (41) 302-50-69
www:   http://www.sphutanowa.come-mail:   sphn@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1923 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- oddział przedszkolny
- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- wszechstronny rozwój uczniów
- nauczanie języka angielskiego
- Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Jodełki"
- Szkolne Koło Teatralne "Zgiełk"
- edukacja ekologiczna
- projekty unijne

O nas

Szkoła Podstawowa w Hucie Nowej położona jest w malowniczym paśmie Gór Świętokrzyskich. Nieopodal rozciąga się Świętokrzyski Park Narodowy, na terenie którego znajduje się najwyższe pasmo Gór Świętokrzyskich - Łysogóry.

W naszej działa Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Jodełki", który powstał w styczniu 2006 roku. Początkowo był to trzyosobowy zespół śpiewaczy, z czasem powiększył swój skład, a następnie rozbudował działalność tworząc grupę taneczną. Obecnie "Jodełki" to czterdziestoosobowy zespół uczniów z klas 1-6. Jego skład jest dynamiczny – najstarsi wraz zakończeniem nauki w naszej szkole odchodzą, a w ich miejsce przychodzą najmłodsi. Zespół reprezentuje gminę Bieliny podczas wydarzeń i uroczystości gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

W Szkole Podstawowej w Hucie Nowej działa także Szkolne Koło Teatralne "Zgiełk". Jest to 20-osobowa grupa, która z zapałem rozwija swoją aktywność kulturalną i twórcze postawy. Poprzez zabawę uczniowie ćwiczą wymowę, postawę na scenie, prezencję. Dzieci stawiane są w różnych sytuacjach, które pozwalają im wyrażać różne emocje: radość, smutek, łzy, zdenerwowanie, ból, szczęście. Nasi mali aktorzy chętnie podejmują wyzwania, przygotowując różne inscenizacje teatralne i apele uroczystości szkolnych.

W naszej szkole realizowane są projekty unijne. Jednym z nich był projekt "Rozwijam się i uczę – indywidualizacja nauczania i wychowania klas I-III w Gminie Bieliny". Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celami projektu były:
  • zwiększenie stopnia i zakresu wykorzystania w szkole aktywizujących metod nauczania, motywujących dzieci do czynnego udziału w zajęciach
  • poszerzenie dostępności i podniesienie jakości wsparcia oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w szczególności tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym
  • poprawa jakości pomocy udzielanej przez szkoły rodzicom, którym zostaną przedstawione indywidualne potrzeby rozwojowe ich dziecka, jego potencjalne możliwości oraz zalecenia do dalszej edukacji
  • doposażenie bazy dydaktycznej szkół

Dzięki projektowi w naszej szkole przeprowadzono różnorodne zajęcia dodatkowych. W ramach projektu odbywały się zajęcia dla dzieci: ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu; z trudnościami w uczeniu się matematyki; z zaburzeniami rozwoju mowy; mających trudności w komunikowaniu się z otoczeniem; z wadami postawy; uzdolnionych.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie