Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa

ul. Staszowska 10, 28-210 Bogoria
tel. (015) 867-40-24
www:   http://pspbogoria.w.interia.ple-mail:   pspbogoria@interia.fm


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2804 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

"Aby innych zapalać, trzeba samemu płonąć"


Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogorii ma swoją siedzibę przy ulicy Staszowskiej 10. Jest to największa szkoła podstawowa na terenie gminy.

Szkoła nasza to duży budynek, w którym mieszczą się szatnie dla uczniów, sale lekcyjne, pracownie oraz pomieszczenia administracyjne. Bezpośrednio do budynku głównego przylega budynek sali gimnastycznej, w której odbywają się zajęcia wychowania fizycznego. Obok szkoły znajduje się boisko do piłki nożnej i ręcznej, na którym uczniowie ćwiczą w porze wiosennej i jesiennej.

Posiadamy dobre zaplecze techniczne. Wyposażone sale lekcyjne sprawiają, że zajęcia w oczach uczniów nie są tylko "przykrym obowiązkiem", ale pomagają im lepiej zrozumieć zdobywane informacje.

W szkole działa kilka kół zainteresowań prowadzonych przez nauczycieli, w ramach których uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania. Do najważniejszych należą:

  • koło modelarskie,
  • koło informatyczne,
  • koło europejskie,
  • chór szkolny,
  • ZHP,
  • PCK,
  • LOP.

Od początku istnienia szkoły z małymi przerwami działa chór szkolny. Obecnie należy do niego 30 osób. Uczniowie posiadający predyspozycje głosowo – słuchowe przygotowywani przez opiekuna biorą udział w uroczystościach szkolnych, występach dla rodziców i mieszkańców Bogorii. Repertuar obejmuje utwory z różnych kategorii od poważnych poprzez patriotyczne do rozrywkowych.

Szkolna organizacja PCK pracuje zgodnie z przyjętym rocznym planem pracy i liczy 115 członków. Jako cel stawia sobie propagowanie zdrowego stylu życia, dbanie o higienę i czystość własną i otoczenia, realizację zadań statutowych PCK. Praca obejmuje propagandę zdrowotną w formie apeli, gazetek, prelekcji, pokazów udzielania pierwszej pomocy, organizację konkursów czystości wśród uczniów, prowadzenie zbiórek ulicznych na rzecz akcji pomocy społecznej. Organizuje dyżury na korytarzach i szkolenia sanitarne. Członkowie PCK niosą pomoc ludziom starszym i samotnym.

ZHP w szkole w Bogorii obejmuje drużyny harcerskie i zuchowe, które tworzą 23 DH im. Janusza Korczaka. Działalność ZHP przybiera różne formy od typowo rozrywkowych do kształcąco – wychowujących. Harcerze włączają się czynnie w lokalne i ogólnopolskie akcje organizowane przez ZHP, biorą udział w wycieczkach, rajdach, biwakach, zimowiskach. Opiekują się ludźmi starszymi i potrzebującymi, dbają o miejsca pamięci narodowej, uczestniczą w różnorodnych konkursach i turniejach.

Szkoła posiada pracownię komputerową, która jest podłączona z ogólnoświatową siecią komputerową - Internet.SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie