Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
CL Consulting i Logistyka

Sp. z o.o.

ul. Sołtysowicka 19b, 51-168 Wrocław
tel. (71) 324-68-40
www:   http://www.cl-consulting.com.pl
e-mail:   info@cl-consulting.com.pl
szkolenia@cl-consulting.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5258 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieOFERUJEMY KURSY I SZKOLENIA KOMERCYJNE

- dla pracowników i menedżerów firm,
  szkolenia dla kadr uczelni i instytucj

- logistyczne
- florystyczne
- językowe

- zarządzanie jakością
- zarządzanie produkcją
- zarządzanie sprzedażą produktów i usług
- zarządzanie kosztami
- zarządzanie zasobami ludzkimi
- szkolenia w obszarze zagadnień celnych
- szkolenia zamknięte
- szkolenia dla studentów - audytor
  wewnętrzny Systemu Zarządzania
  Jakością ISO 9001:2008


STUDIA PODYPLOMOWE

 

KURSY ZAWODOWE

- spedytor-logistyk z obsługą komputera
- logistyka w transporcie z 4-tygodniową
  praktyką u pracodawcy

- specjalista logistyk
- specjalista ds. pozyskiwania
  i kompleksowego zarządzania projektami
  z UE na lata 2007–2013

- florystyka z przedsiębiorczością
- specjalista ds. kształtowania terenów
  zieleni Specjalista ds. kształtowania
  terenów zieleni


KURSY I SZKOLENIA JĘZYKOWE

- angielski dla logistyków - warsztaty
  językowe dla osób rozpoczynających
  pracę  w logistyce, w magazynie, w dziale
  obsługi klienta i dziale sprzedaż

- angielski dla każdego
- praktyczny angielski w negocjacjach
  handlowych

- angielski w rozmowach kwalifikacyjnych

WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH I KONFERENCYJNYCH

- spotkania kameralne (sala dla 15 osób)
- większe wydarzenia (sala dla 40 osób)
- zjazdy, konferencje (sala dla 120 osób)
- aula (sala dla 120 osób)
- wynajem pracowni komputerowych

CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. od kilkunastu lat prowadzi działalność w obszarze konsultingu i szkoleń. Firma realizuje wsparcie doradcze w obszarze logistyki i strategii oraz prowadzi otwarte i zamknięte szkolenia oraz kursy zawodowe. Jednocześnie CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. realizuje projekty europejskie i wspiera klientów w przygotowywaniu wniosków o przyznawanie dotacji ze środków Unii Europejskiej.

CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. jest założycielem Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT), wraz z którą organizuje oraz prowadzi studia podyplomowe.

Firma posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (wydanego przez Dolnośląski Urząd Pracy w Wałbrzychu) oraz wpis do Rejestru Przedsiębiorców Prowadzących Kursy Dokształcające (wydanego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego), jest także członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Szkolenia

Cecha wyróżniająca nasze szkolenia to efektywne podnoszenie kompetencji menedżerskich i pracowniczych osób zatrudnionych w firmach i instytucjach. Oferujemy szerokie spektrum szkoleń zarówno w obszarze szkoleń miękkich, jak i związanych z konkretnymi dziedzinami wiedzy. Wyznaczamy standardy organizacyjne i trzymamy wymagany pułap merytoryczny.

Jakość szkoleń, realizowanych w formule otwartej i zamkniętej, zapewniają:
 • wysokiej klasy wykładowcy i trenerzy
 • precyzyjnie dopracowywane programy szkoleniowe
 • użyteczne, autorskie materiały

W ramach działalności CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. funkcjonuje Oficyna Wydawnicza "Nasz Dom i Ogród - Flora" będąca partnerem strategicznym firmy w zakresie prowadzenia kursów florystycznych oraz kampanii reklamowych zarówno dla CL, jak i klientów firmy.

Znakiem jakości firmy jest zespół pracowników, konsultantów i trenerów. CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie, zgrana kadra specjalistów, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dogłębnej znajomości tematu oraz szerokiemu pakietowi usług doradczych i szkoleniowych potrafi zmienić pomysły w projekty, a projekty w przedsięwzięcia.

KURSY ZAWODOWE

 • Spedytor-logistyk z obsługą komputera, znajomością programu użytkowego CELINA, blokiem językowym oraz 4-tygodniową praktyką u pracodawcy.
 • Logistyka w transporcie z 4-tygodniową praktyką u pracodawcy.
 • Specjalista logistyk ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania w transporcie, blokiem językowym oraz 8-tygodniową praktyką u pracodawcy (w pełnym wymiarze czasu pracy).
 • Specjalista ds. pozyskiwania i kompleksowego zarządzania projektami z UE na lata 2007–2013 z modułami dla priorytetów: Kapitał Ludzki, Infrastruktura i Środowisko, Innowacyjna Gospodarka i z blokiem językowym oraz 2-miesięczną praktyką u pracodawcy w pełnym wymiarze czasu.
 • Florystyka z przedsiębiorczością i obsługą kas fiskalnych, znajomością technik sprzedaży, blokiem językowym i 4-tygodniową praktyką u pracodawcy (w pełnym wymiarze czasu pracy).
 • Specjalista ds. kształtowania terenów zieleni - projektowanie i wykonawstwo z 4-tygodniową praktyka u pracodawcy (w pełnym wymiarze czasu pracy).

SZKOLENIA LOGISTYCZNE

Oferujemy specjalistyczne szkolenia z zakresu szeroko pojętej logistyki, skierowane do: producentów, firm handlowych, dystrybucyjnych, sektora usługowego, firm branży TSL.

Szkolenia realizowane są we współpracy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Wieloletnia ścisła współpraca firmy z uczelnią zaowocowała ofertą szkoleniową na najwyższym poziomie.

   Jakość szkoleń logistycznych zapewniają:
 • wysokiej klasy wykładowcy i trenerzy-praktycy
 • drobiazgowo dopracowywane programy szkoleniowe
 • użyteczne, autorskie materiały szkoleniowe

WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH I KONFERENCYJNYCH

Oferujemy wynajem sal konferencyjno-wykładowych w naszym budynku w siedzibie Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Nasze atuty to przede wszystkim:
 • przestronne nowoczesne sale w bardzo atrakcyjnych cenach
 • duży, bezpłatny parking należący do uczelni, gdzie bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów zaparkujecie Państwo swój samochód
 • odległość od centrum to tylko 10 min, szereg połączeń komunikacyjnych pozwalających na dotarcie w ciągu 10 min na miejsce szkolenia np. z Dworca PKP
 • obsługa cateringowa na miejscu szkolenia, ze względu na mieszczący się w budynku bar, zapewniający doskonałą obsługę cateringową, zawsze dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb

Nasze sale idealnie nadają się do wykorzystania jako sale szkoleniowe, spełniające kryteria w zakresie sal wynajmowanych na potrzeby projektów unijnych, realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Sami jako organizator wielu projektów UE mamy świadomość, obowiązków spoczywających na najmującym sale w ramach środków unijnych. Za nasze usługi wystawiamy faktury, zgodnie z Państwa potrzebami, dostosowujemy ofertę pod budżet projektu, mając na względzie zasady jakimi rządzą się projekty EFS.

Wszystkie koszty mogą być księgowane zgodnie z Państwa wymaganiami. Oferujemy także możliwość zorganizowania cateringu,w dowolnej formie, która zmieści się w Państwa budżecie projektu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć nowoczesnych, przestronnych i w pełni wyposażonych sal multimedialnych. Sale wyposażone są w białe tablice, rzutniki multimedialne, flit charty lub grafoskopy itp. Cały budynek ma zapewnioną bezprzewodową sieć internetową WI-FI. Dodatkowo dysponujemy w pełni wyposażonymi pracowniami komputerowymi z dostępem do Internetu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie