Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Hotel "4 Pory Roku"

Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki

ul. Spacerowa 28, 83-010 Straszyn
tel. (58) 692-26-00, fax: (58) 692-26-01
www:   http://www.mcse.com.pl
e-mail:   recepcja@hotelczteryporyroku.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3839 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM SZKOLENIA ENERGETYKI:

- szkolenia
- restauracja
- imprezy okolicznościowe
- sale konferencyjne
- apartamenty
- dostęp do Internetu
- stylowe pokoje

Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki

W 1968 roku uchwałą Kolegium Zjednoczenia Energetyki został utworzony Międzyzakładowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Straszynie. W roku 2003 nazwa ośrodka została zmieniona na Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki, w tym samym czasie rozpoczęto modernizację ówczesnej bazy gastronomiczno-noclegowej. Obecnie MCSE Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie szkoleń energetycznych przy wykorzystaniu wyspecjalizowanego Poligonu Energetycznego, a także działalność hotelowo-gastronomiczną pod nazwą Hotel Cztery Pory Roku.

O hotelu

Hotel położony jest na wjeździe do Gdańska, w małej, zacisznej kotlinie, wśród zieleni, przy Jeziorze Straszyńskim - stanowiącym wschodni kraniec Pojezierza Kaszubskiego. Dzięki temu zapewnia ciszę, spokój, warunki do odpoczynku, a także dyskrecję.

Szybki i wygodny dojazd do centrum wybranego z trójmiejskich miast i lotniska to tylko jeden z atutów. 40 pokoi (dla 75 osób), 5 sal konferencyjnych, restaurację, duży parking, oranżerię i hotelowy ogród leśny - doceniają zarówno podróżujący służbowo, jak i turyści indywidualni z Polski i Europy, czy grupy konferencyjno-szkoleniowe.

Do dyspozycji Gości oddajemy 40 pokoi, w tym: 6 pokoi jednoosobowych, 30 dwuosobowych, 1 pokój dwuosobowy Superior, 3 dwuosobowe apartamenty. Pokoje hotelowe są utrzymane w przyjemnym stylu, nawiązującym w stylizacji do wnętrz dworskich. Umeblowane są jednak nowocześnie w wygodne meble hotelowe. Podobnie wygodne są hotelowe łazienki. Większość pokoi oferuje dodatkowo bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Apartamenty składają się z sypialni, pokoju dziennego (wypoczynkowego), przedpokoju i dużej łazienki z dwoma wejściami. Dla komfortu pobytu są klimatyzowane, a w wyposażeniu każdego z nich jest też lodówka. Umeblowanie apartamentu sprzyja dłuższym pobytom. Na życzenie, przy rezerwacjach długoterminowych pokój dzienny apartamentu może zostać zaaranżowany na pokój biurowy. Hotel dysponuje pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja

Kuchnie w hotelach Grupy Hotelowej Amethyst starają się pracować zgodnie z filozofią slow food - łącząc wykorzystanie produktów i surowców lokalnej produkcji, przygotowanych z użyciem tradycyjnych metod ich wytwarzania - z tradycyjnymi recepturami przygotowywania posiłków, zawsze gdy jest to możliwe.

Impreza firmowa, konferencja, szkolenie...

Dział Sprzedaży hotelu "4 Pory Roku" to zespół pracowników, którzy zorganizują dla Państwa spotkanie, szkolenie, wyjazd integracyjny czy konferencje w hotelu "4 Pory Roku" lub innym hotelu Grupy Hotelowej Amethyst.

Hotel "4 Pory Roku" dysponuje szeroką ofertą konferencyjną - dostosowaną do potrzeb Klientów, czy to co do wielkości sal, czy wyposażenia. Personel hotelu może się zająć wszystkimi szczegółami i organizacją konferencji czy imprezy od A do Z. Znamy nasz obiekt i mamy doświadczenie w takiej organizacji przebiegu spotkania, by optymalnie wykorzystać wszystkie atuty naszego hotelu dla satysfakcji tych, których to Państwo do nas zaprosiliście.

Wyposażenie bezpłatne sali konferencyjnej:
  • flipchart, flamastry
  • ekran
  • tablica suchościeralna
  • mikrofon przewodowy, bezprzewodowy
  • rzutnik folii
  • nagłośnienie konferencyjne
  • odtwarzacz CD
  • łącze internetowe bezprzewodowe (do 4 MB)

Wyposażenie płatne: rzutnik multimedialny, TV, magnetowid, odtwarzacz DVD.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie