Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Miejskie Przedszkole Nr 12

ul. K. I. Gałczyńskiego 30, 95-100 Zgierz
tel. (42) 716-52-54
www:   http://www.topola.wikom.pl
e-mail:   topola@wikom.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1331 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Miejskie Przedszkole Nr 12

- gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna
- rytmika
- zajęcia taneczne
- koncerty Łódzkiego Towarzystwa Muzycznego
- religia
- koła zainteresowań - taneczne, plastyczne, teatralne, szachowe

O Nas
Przedszkole nasze znajduje się w Zgierzu przy ul. Gałczyńskiego 30. Usytuowane jest blisko przystanków komunikacji miejskiej linii 1, 4, 5, 6, 51, 8. Jednopiętrowy budynek przedszkola otacza duży, bezpieczny taras i nasłoneczniony ogród z zacienionymi przez wieloletnie drzewa miejscami. Ogród ten wyposażony jest w stały i sezonowy sprzęt rekreacyjny dla dzieci, dzięki któremu mogą one spędzać tu przyjemnie czas przez cały rok. Od strony ulicy przedszkole i ogród osłaniają wysokie, szlachetne topole i gęsty żywopłot.

W budynku przedszkola znajduje się 6 przestronnych sal dydaktycznych, bardzo dobrze wyposażonych w zabawki i pomoce dydaktyczne, odpowiednio dobrane do wieku dzieci i wspomagające jego rozwój, zaplecze administracyjno - gospodarcze, sala gimnastyczno - teatralna z pianinem, sprzętem rekreacyjno - sportowymi audiowizualnym, pracownia logopedyczna. W holu głównym i między piętram znajduje się GALERIA PRZEDSZKOLAKA, w której umieszczane są prace plastyczne naszych wychowanków.

Przy każdej sali dydaktycznej znajdują się łazienki, przystosowane do potrzeb małych dzieci. W szatni znajdują się indywidualne szafki dla każdego dziecka oraz tablice ekspozycyjne na prace dzieci z poszczególnych grup wiekowych, a także tablice informacyjne dla rodziców.

Dzieci w wieku od 3 do 6 lat uczęszczają do 6 grup wiekowych, w których pracuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, wspomagana przez pracowników administracyjnych.

Przedszkole czynne jest od godziny 6.00 do 17.00.
  • I śniadanie dzieci zjadają o godz. 8.30
  • II śniadanie o godz. 10.30
  • obiad o godz. 12.00
  • podwieczorek o godz. 14.30.
Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci z różnymi problemami żywieniowymi. Respektujemy zalecenia lekarskie, co do ograniczeń składników pokarmów, na które dziecko jest uczulone.

Oprócz codziennych zajęć dydaktycznych, prowadzonych przez nauczycielki w sposób niekonwencjonalny, przy wykorzystaniu najnowszych metod i trendów w pracy z dzieckiem, stosujących minimum dydaktyzmu w przedszkolu i preferujących formy pozwalające na rozwój własnych, indywidualnych umiejętności i predyspozycji dziecka, w przedszkolu prowadzone są: codzienne zajęcia w języku angielskim, dla wszystkich dzieci oraz zajęcia dodatkowe prowadzone przez instruktorów.

Podczas całego roku szkolnego organizujemy wycieczki przedszkolne i grupowe o charakterze dydaktycznym i rekreacyjnym. Umożliwiamy dzieciom bezpośredni kontakt z przyrodą, sztuką, kulturą żywego słowa. Tradycją naszą jest kultywowanie uroczystości rodzinnych i przedszkolnych razem z rodzinami naszych wychowanków. Odbywają się coroczne Spotkania Gwiazdkowe, Dzień Babci i Dziadziusia, Piknik Rodzinny w miesiącu maju, Pożegnanie Przedszkola, organizujemy konkursy dla dzieci z przedszkoli zgierskich oraz uczestniczymyw konkursach organizowanych na terenie miasta i poza nim.

W lutym organizowane są w przedszkolu dni otwarte, podczas których rodzice i nowo zapisane dzieci mogą zwiedzać przedszkole i uczestniczyć w zabawach organizowanych przez nasze nauczycielki.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie