Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 30

ul. Rozbrat 10/14, 00-451 Warszawa
tel./fax (22) 629-38-10
www:   http://www.p30w-wa.wikom.pl
e-mail:   przedszkole30dyr@tlen.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1770 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NR 30
w Warszawie
zaprasza

Przedszkole mieści się na parterze budynku mieszkalnym. Posiada trzy (200m.kw.) sale zabaw dla poszczególnych grup, kuchnię i zaplecze administracyjno - gospodarcze.

Sale dzieci wyposażone są w system monitoringu i domofony, dzięki którym nauczyciele mają możliwość obserwować, kto odbiera dziecko z przedszkola.

Warunki lokalowe i rozkład pomieszczeń pozwoliły stworzyć tzw. "domowe przedszkole" z grupami otwartymi – dzieci korzystają z różnych sal w zależności od potrzeby i rodzaju prowadzonych zajęć. Pomieszczenia urządzone są funkcjonalnie, przytulnie i bezpiecznie.

Każda z sal dziecięcych posiada bogatą ofertę zabawek, gier, pomocy dydaktycznych (wzbogacaną w miarę możliwości finansowych przedszkola). Są kąciki tematyczne, biblioteczki, instrumenty muzyczne i przybory gimnastyczne.

W każdej sali jest komputer wykorzystywany do zajęć edukacyjnych. Wyposażenie i sprzęt przedszkolny dostosowany jest do możliwości rozwojowych dzieci.

Plac zabaw oddalony jest od przedszkola o ok.150 metrów. Jest on bezpiecznym miejscem zabaw przedszkolaków. Całość obiektu wyłożona jest matą amortyzującą upadki co zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy. Dzieci mogą tu korzystać z piaskownicy, karuzeli, dwóch kompleksów rekreacyjnych ze zjeżdżalniami, przeplotnią i drabinkami o zróżnicowanym stopniu trudności. Są huśtawki dla maluszków i starszych dzieci. Na mini boisku można grać w piłkę. Tablice do rysowania kredą, różnorodne przybory do zabaw na świeżym powietrzu oraz wiata z ławeczkami uzupełniają całość wyposażenia. Dzieci korzystają z placu zabaw codziennie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. O czystość i sprawność wyposażenia dba pracownik gospodarczy przedszkola. Obiekt jest monitorowany całodobowo.

W przedszkolu odbywają się następujące zajęcia dodatkowe:
  • rytmika
  • taniec
  • zajęcia ruchowe
  • gimnastyka rozwojowa
  • zajęcia o charakterze terapeutycznym
  • zajęcia logopedyczne

Dziećmi opiekują się nauczycielki z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi i dużym doświadczeniem. Wszystkie posiadają wyższe wykształcenie z zakresu edukacji przedszkolnej. większość ukończyła także studia podyplomowe umożliwiające rozszerzenie oferty dydaktycznej i specjalistycznej przedszkola. Nauczyciele stale podnoszą kwalifikacje na różnorodnych kursach, warsztatach i szkoleniach; rokrocznie prezentują swoje umiejętności na zajęciach organizowanych przez metodyków dla pedagogów z całej Warszawy.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie