Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i Ja"

ul. Lwowska 32B, 33-100 Tarnów
tel. kom. 602-431-209
www:   http://www.dziecko-i-ja.ple-mail:   biuro@dziecko-i-ja.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2031 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Punkt przedszkolny "Bajadurka"

Dziecięca Akademia

Klub Maluszka

Oferta Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i ja" przeznaczona jest dla rodziców dzieci w wieku od 0,5 do 5 lat, którzy świadomie i efektywnie pragną kierować edukacją swojego dziecka od najmłodszych lat.

  1. Punkt przedszkolny "Bajadurka" - autorska placówka przedszkolna dla dzieci 3-5 letnich, miejsce przyjazne, ciepłe, przytulne i bezpieczne.
  2. Dziecięca Akademia - popołudniowa i weekendowa nauka poprzez zabawę m.in. poprzez: zajęcia edukacyjne, warsztaty artystyczne.
  3. Klub Maluszka - oferujący dzieciom miło i ciekawie spędzony czas, są to np.: zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci już od 6 miesiąca życia, zajęcia adaptacyjne, opieka na godziny, organizacja urodzin i innych imprez okolicznościowych dla dzieci.
  4. Klub Rodzica - dla rodziców i nie tylko, zaprasza na: warsztaty pedagogiczne, różnorodne seminaria.
  5. Sklepik Edukacyjny - oferujący możliwość zakupu starannie wyselekcjonowanych produktów dla dzieci, takich pomocy dydaktycznych, które pozwalają dziecku uczyć się poprzez samodzielne doświadczanie, rzeczy przemyślanych metodycznie, dobrej jakości, bezpiecznych, trwałych i sprawdzonych w praktyce.

Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i ja" to placówka nowej generacji, służąca dzieciom i wspomagająca rodziców.

Pomysł jej powstania wyrasta z szacunku wobec małego dziecka, fascynacji psychologią jego rozwoju a także z pragnienia i zarazem marzenia stworzenia ośrodka otwartego na potrzeby dzieci i rodziców, wykorzystującego w pracy dydaktycznej z dziećmi nowoczesne metody, pozwalające w sposób niekonwencjonalny wspierać ich rozwój.

Centrum Wspomagania Rozwoju "Dziecko i ja", powstało w przekonaniu, że radosne, pełne ciepła, twórcze dzieciństwo jest tym, co warunkuje nasze późniejsze sukcesy, porażki i dokonania. Uczestniczenie bowiem dzieci w wieku przedszkolnym w dobrej jakości programach edukacyjnych ma duży wpływ na dalsze osiągnięcia edukacyjne, sukces zawodowy i życiowy, na ich społeczną odpowiedzialność, status ekonomiczny a także sytuację rodzinną w wieku dojrzałym.

Punkt przedszkolny realizuje nauczanie w zakresie Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego.

Przystosowane pomieszczenia zapewniają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Są wyposażone w sprzęt i pomoce naukowe konieczne do realizacji programu wychowania przedszkolnego oraz będą spełniać wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne i przeciwpożarowe zapewniając bezpieczeństwo wszystkim dzieciom przebywającym na terenie obiektu.

Wnętrza urządzone na miarę potrzeb psychofizycznych dzieci zostały tak pomyślane by dać im przestrzeń do nieograniczonej ekspresji twórczej. Wszystkie pomieszczenia placówki cechuje wysoka i przemyślana w najdrobniejszych szczegółach funkcjonalność tworząc uporządkowane, pełne harmonii otoczenie dziecka.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie