Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Publiczne Nr 1

ul. Lwowska 38, 33-100 Tarnów
tel. (14) 621-38-24
www:   http://pp1.edunet.tarnow.pl/pl
e-mail:   jedyneczka@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3500 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1

- wykwalifikowana kadra
- gabinet logopedy
- sala terapii ruchowej
- suchy basen
- ogród
- zajęcia dodatkowe

Przedszkole mieści się w zabytkowym budynku dawnej Ochronki Św. Stanisława, jest usytuowane w centrum Tarnowa, przy skrzyżowaniu ulic Lwowska i Ochronek. W przedszkolu znajduje się kilka sale zajęć wychowawczo-dydaktycznych i zabaw, gabinet terapii logopedycznej, suchy basen, dobrze wyposażona sala zabaw i terapii ruchowej.

Jako placówka oświatowa zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka. Dbamy o wczesne wykrywanie deficytów rozwojowych i szukanie dróg ich zapobiegania poprzez współpracę z tarnowską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Prowadzimy zajęcia dodatkowe, wycieczki i imprezy okolicznościowe, w miarę możliwości i oczekiwań rodziców. Staramy się aby każde dziecko, które kończy edukację w naszym przedszkolu odważnie spoglądało w przyszłość, radziło sobie w trudnych sytuacjach.

W naszym przedszkolu opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci, gotowi do współpracy z rodziną i środowiskiem lokalnym. Poprzez udział w kursach i warsztatach metodycznych systematycznie pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności pedagogiczne.

Przechodząc obok naszego przedszkola można zobaczyć ogród. W miarę możliwości wzbogacamy ogród w kwiaty, iglaki i krzewy ozdobne, aby dla każdego przybycie do naszego przedszkola było przyjemnością.

W szatni, dzieci mają estetyczne i wygodne szafki na ubrania. Na dzieci czekają panie woźne, które pomogą w każdej sytuacji. Rano pomagają podczas przebierania, po południu wołają przez domofon bawiące się dzieci, które mają iść do domu.

Sale w przedszkolu są przestronne, słoneczne i kolorowe, wyposażone w nowe meble. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie w kącikach zainteresowań i zabaw. Kąciki są regularnie doposażane w atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne.

Przedszkole oferuje zajęcia dodatkowe: język angielski, religię i gimnastykę korekcyjną.

Gabinet logopedyczny to miejsce w którym dziecko, podczas zajęć indywidualnych, kształtuje prawidłową wymowę, wzbogaca słownictwo. Korzysta z programów komputerowych, pomocy dydaktycznych. Logopeda zajmuje się usuwaniem wad wymowy, nauczaniem mowy w wypadku opóźnienia rozwoju lub jej utraty oraz dba o rozwój mowy pod względem fonetycznym, leksykalnym, gramatycznym.

Sala terapii ruchowej jest wyposażona w kolorowe kształtki, drabinki, rowerek rehabilitacyjny, steper, przybory gimnastyczne. Rehabilitant prowadzi zajęcia indywidualne z dziećmi niepełnosprawnymi oraz grupowe (po kilka osób) z pozostałymi dziećmi. W oddziałach integracyjnych - pod opieką nauczycieli, logopedy i rehabilitanta - dzieci otoczone są sympatią i akceptacją dzieci pełnosprawnych. Dzieci niepełnosprawne uczą się współżycia w grupie, rozwijają swoje zainteresowania, poszerzają wiadomości, nabywają umiejętności potrzebne w życiu codziennym.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie