Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka"

ul. Wiejska 14 A, 19-400 Olecko
tel. (87) 777-75-031
www:   http://www.jedyneczkaolecko.ple-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4457 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "JEDYNECZKA"

- placówka kameralna
- przyjazna atmosfera
- profejsonalna opieka
- rozwijanie predyspozycji

Naszym marzeniem było stworzenie przedszkola, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie dawało dzieciom chwile radości oraz ogrom kształcących doświadczeń i optymistycznych wspomnień, w którym dzieci będą otoczone przyjazną i profesjonalną opieką. Udało się!

Nasz cel, to stworzenie kameralnego, rodzinnego przedszkola dla małej grupy, w którym rodzice czynnie uczestniczą w procesie wychowawczym, a dzieci otrzymują warunki i bodźce pozwalające rozwijać im się intelektualnie, emocjonalnie, fizycznie i społecznie.

"Jedyneczka"
jest przedszkolem, w którym dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni, jako dorośli ludzie byli kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i ludzi, byli osobami które potrafią znaleźć swój cel w życiu, które potrafią realizować swoje marzenia, a dzięki temu, osiągają sukces i szczęście.

Dlatego,
mając świadomość, że wiek rozwojowy dziecka kształtuje jego przyszłe dojrzałe życie, pobudzamy naturalną ciekawość świata naszych wychowanków poprzez tworzenie ciepłej, przyjaznej atmosfery. W naszych działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem do dzieci. Pomagamy kształtować charakter dzieci, ich samodzielność oraz odpowiedzialność. Wychwytujemy i rozwijamy ich predyspozycje, zdolności i zainteresowania, ucząc jednocześnie empatii, jak też odpowiedniego zachowania w grupie rówieśników, ucząc jak znaleźć się w różnorodnych sytuacjach społecznych.

Pozwalamy dzieciom, odkrywać otaczający je świat, cieszyć się dniami swobodnego dzieciństwa, jednocześnie nakierowując je na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń. Nasze przedszkolaki, uczymy nawiązywać przyjaźnie, współpracować i radośnie się bawić, przez co mimowolnie rozwijają się poznawczo i społecznie.

Serdecznie
zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego "Jedyneczka", w którym na końcu tęczy dzieci odkryją "garnuszek szczęścia".

Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka" realizuje projekt pn. "Miejsce dla maluszka" w ramach Priorytetu I Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego. Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Celem głównym projektu jest zapewnienie warunków umożliwiających godzenie życia zawodowego i rodzinnego dla grupy 10 osób podejmujących pracę po przerwie związanej z urodzeniem dziecka lub wychowujących dzieci do lat 3 z terenu powiatu oleckiego w okresie od 01.10.2012r. do 30.09.2014r. poprzez prowadzenie 1 żłobka w Olecku.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie