Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Bajkowe Przedszkole

ul. Główna 5c, 84-239 Bolszewo
tel. (58) 736-29-00, tel. kom. 603-667-001
www:   http://www.przedszkolebajkowe.ple-mail:   biuro@przedszkolebajkowe.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4767 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

BAJKOWE PRZEDSZKOLE

- dzieci w wieku od 2 do 6 lat
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- wszechstronny rozwój dzieci
- bezpieczeństwo dzieci
- przyjazna atmosfera
- bogaty program zajęć
- program "Nasze przedszkole"
- zabawy z językiem angielskim

O Nas

Niepubliczne Bajkowe Przedszkole w Bolszewie to nowoczesne przedszkole, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe. W pracy z dziećmi realizujemy program edukacji przedszkolnej wspomagającej rozwój aktywności dzieci "Nasze Przedszkole" Małgorzaty Kwaśniewskiej, Wiesławy Żaby-Żabińskiej. Zaktualizowany, w pełni odpowiadający obowiązującym przepisom ministerialnym.

Nasze przedszkole jest placówką dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą, która zapewnia opiekę, wychowanie dzieciom od 2 do 6 roku życia w dni powszednie w godzinach 6.30 - 19.00. Pracownicy placówki to nauczyciele z powołania, wykwalifikowani, pełni ciepła, oddani swojej pracy. W placówce są dwie grupy przedszkolne - Maluszki, czyli 3 latki i Starszaki, czyli 2-,3-latki. Bajkowe Przedszkole usytuowane jest w centrum Bolszewa, ma bardzo dobry dojazd z Wejherowa. Przestronny plac zabaw sprzyja bezpiecznej i radosnej zabawie dzieci.

Zajęcia dodatkowe

Zabawy z językiem angielskim - nauczanie języka angielskiego odbywa się w "Bajkowym Przedszkolu" w formie zabawy, stymulującej proste wypowiedzi oraz uruchomienie zdolności naśladowczych dziecka, z wykorzystaniem różnych pomocy: plansz tematycznych, słowników obrazkowych, środków audio-video oraz podręczników do nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Podczas zajęć nauczyciel posługuje się takimi środkami dydaktycznymi jak: piosenki, rymowanki, zgadywanki, gry dydaktyczne oraz zabawy ruchowe.

Gimnastyka korekcyjna - jest szeroko rozumianą formą zajęć profilaktycznych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Podstawowym celem zajęć korekcyjnych jest przeciwdziałanie i zapobieganie powstawianiu i pogłębianiu się wad postawy ciała u dzieci w wieku przedszkolnym. Prawidłowa postawa ciała ma decydujące znaczenie dla rozwijającego się organizmu i zdrowia dziecka, krążenia, oddychania i trawienia. Właściwe i w odpowiednim czasie podjęte działania korekcyjne zapobiegają powstawaniu, pogłębianiu i utrwalaniu się wady postawy

Rytmika - to odbywające się dwa razy w tygodniu zajęcia muzyczno-rytmiczno-ruchowe. Na zajęciach dzieci przygotowują się się do wszelkich uroczystości przedszkolnych oraz uczą się piosenek, ćwiczą i wyrabiają sobie poczucie rytmu. Poprzez aktywne formy obcowania z muzyką jak ruch, śpiew, improwizacja wprowadzamy dziecko w świat muzyki, wyzwalamy dziecięce emocje i wyobraźnię. W zakresie wychowania estetycznego rytmika uwrażliwia na piękno w muzyce, ruchu i otaczającym świecie.

Gimnastyka buzi i języka - głównym celem tych zajęć jest profilaktyka wad wymowy i zaburzeń mowy, a także wspomaganie rozwoju kompetencji językowych, które decydować będą o powodzeniu i sukcesach dziecka w edukacji szkolnej. Nie mniej ważna jest także korekta powstałych już wad czy zaburzeń. Okres przedszkolny to czas, kiedy terapia jest najbardziej efektywna. Nie wolno czekać w nadziei, że dziecko wyrośnie, że jeszcze dojrzeje i zaczynać terapię dopiero w szkole.

Zapraszamy serdecznie !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie