Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Automobilklub Wrocławski

ul. Piastowska 41/5, 50-361 Wrocław
tel. (71) 374-06-06
www:   http://www.automobilklub.pl
e-mail:   biuro@automobilklub.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4479 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA
Rodzaje szkoleń:

- szkolenia dla firm - oferta skierowana do firm mających problem z dużą szkodowością wśród kierowców samochodów służbowych, oraz firm dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników
- imprezy dla firm - imprezy o charakterze szkoleniowo-rekreacyjnym, łączą tematykę bezpieczeństwa za kierownicą z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją z wykorzystaniem samochodów, pojazdów do rallycrossu i go-kartów.
- szkolenia dla kierowców indywidualnych - oferta dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu oraz tych, które pragną poznać podstawowe techniki jazdy rajdowej.


Automobilklub Wrocławski
"TOR Rakietowa" jest pierwszym w Polsce obiektem specjalnie zaprojektowanym na potrzeby doskonalenia techniki jazdy samochodem. Niepowtarzalna konfiguracja dróg o zróżnicowanej nawierzchni umożliwia bezpieczne symulowanie trudnych sytuacji drogowych wymagających np. zatrzymania pojazdu przed niespodziewaną przeszkodą, ominięcia przeszkody na śliskiej nawierzchni, opanowania poślizgu w łuku, panowania nad samochodem w warunkach nagłej zmiany przyczepności podłoża.

Ośrodek dysponuje płytą poślizgową wyposażoną w kurtyny wodne, dzięki czemu oferuje szkolenia samochodowe na najwyższym europejskim poziomie. Nasze szkolenia łączą elementy edukacyjne bezpiecznej jazdy z dobrą zabawą, gwarantując uczestnikom cenne doświadczenia, nowe umiejętności i niezapomniane przeżycia.

"TOR Rakietowa" doskonale nadaje się również do organizacji motoryzacyjnych imprez rekreacyjnych: samochodowych, kartingowych, rally-crossowych. Organizujemy imprezy integracyjne i motywacyjne wzbogacone o niesamowite atrakcje podczas przejazdów kartingowych czy rallycrossowych.

Szkoła bezpiecznej jazdy
Kierowany jest zarówno do firm, jak też do klientów indywidualnych, chcących doskonalić umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu w trudnych warunkach drogowych i niecodziennych sytuacjach.

Głównym celem naszych szkoleń jest podnoszenie świadomości zagrożeń oraz doskonalenie umiejętności, których brak bezpośrednio przyczynia się do powstawania kolizji i wypadków:
  • umiejętność trafnej oceny sytuacji drogowej
  • umiejętność podejmowania właściwych decyzji
  • umiejętności związanych z techniką prowadzenia samochodu

Kładziemy nacisk na rozumienie wpływu zachowania kierowcy na tor jazdy samochodu, wpajamy zasady rozważnego i kulturalnego zachowania na drodze.
Aby szkolenie było w pełni efektywne, preferujemy wykorzystanie samochodu, którym kierowca jeździ na co dzień. Umożliwia to lepsze poznanie swojego pojazdu, jego charakterystyki i ograniczeń.

Rodzaje szkoleń:
Szkolenia z bezpiecznej jazdy dla firm - oferta skierowana do firm mających problem z dużą szkodowością wśród kierowców samochodów służbowych, oraz firm dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Imprezy dla firm - imprezy o charakterze szkoleniowo-rekreacyjnym, łączą tematykę bezpieczeństwa za kierownicą z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją z wykorzystaniem samochodów, pojazdów do rallycrossu i go-kartów.

Szkolenia dla kierowców indywidualnych - oferta dla osób pragnących doskonalić swoje umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu oraz sprawdzić się w sytuacji awarii lub wypadku drogowego. Kierowcom indywidualnym, którzy chcą jeździć dobrze, czyli bezpiecznie, Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy „TOR Rakietowa" oferuje szkolenia samochodowe, których program jest dostosowany do potrzeb i stopnia zaawansowania kierowcy. Szkolenia prowadzone są na samochodach własnych klientów, co pozwala lepiej poznać możliwości i ograniczenia używanego na co dzień pojazdu oraz z większą swobodą wykonywać ćwiczenia symulujące niebezpieczne sytuacje na drodze. Uczestnictwo w kursie nie powoduje zwiększonego zużycia samochodu ani dodatkowego niebezpieczeństwa.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie