Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Nauka Jazdy "U Sławka" Sławomir Rosłon

ul. Lipińska 34A lok. 42 wjazd od PZU, 05-200 Wołomin
tel. kom. 607-775-929
www:   http://uslawka.pl
e-mail:   uslawka@o2.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4177 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY PRAWA JAZDY:

- kursy prawa jazdy kategorii A
- kursy prawa jazdy kategorii B
- szkolenia dodatkowe
- szkolenia uzupełniające

O Nas
Przyjdź sprawdź kto przygotuje cię lepiej do egzaminu państwowego jak nie osoba która przeszła szkolenie i ukończyła kurs na egzaminatora. Znam zasady egzaminu państwowego, zakres i kryteria oceny zadań egzaminacyjnych które postaram się przekazać podczas szkolenia. Moja wiedza zdobyta na szkoleniu - to twoja pewność że będziesz dobrze przygotowany/na do egzaminu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców U Sławka istnieje od 2006 roku. Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Szkolenie kandydatów na kierowców jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to, aby przyszli nasi wychowankowie reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem. Największym atutem naszego ośrodka jest młoda, energiczna i wykwalifikowana kadra instruktorów – wykładowców.

Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły jazdy. Szkolimy skutecznie i bezstresowo, dostosowujemy metody nauczania do indywidualnych możliwości kursanta. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi i propozycje. W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów oraz ich zasobów czasowych, elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów.

Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą wykładową, zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej oraz pomoce naukowe w cenie kursu, a nasi doświadczeni instruktorzy posiadają doskonałe umiejętności pedagogiczne - to wszystko składa się na nasz i Państwa sukces - czyli wysoki wskaźnik zdawalności oraz dużą liczbę dobrze wyszkolonych kierowców. Oferujemy szkolenia w zakresie kategorii A i B. Umożliwiamy naszym kursantom wybór ośrodka egzaminacyjnego najbliżej położony Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego jest w Warszawie na ul. Odlewniczej 8. ale niema żadnych przeszkód by osoba zdawała w innym ośrodku egzaminacyjnym. Do szkolenia w zakresie kat. B wykorzystywane są obecnie samochody marki Toyota Yaris również sześciu biegowa jak na egzaminie państwowym;

Gwarantujemy:
  • wysoki poziom szkolenia w miłej i przyjemnej atmosferze
  • wykwalifikowaną kadrę instruktorską
  • indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby
Serdecznie zapraszamy na kurs prawa jazdy do nas.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie