Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Jazdy "Kam-An"

Kamila Antkowiak

Aleja Podwale 1, 58-314 Wałbrzych
tel. (74) 840-56-60, tel. kom. 507-157-640
www:   http://www.szkolajazdy.kam-an.pl
e-mail:   szkolajazdy@kam-an.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1146 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

W NASZEJ OFERCIE:

- kurs na prawo jazdy kat. B
- jazdy doszkalające
- kursy doszkalające


W Szkole Jazdy "KAM-AN" kładziemy nacisk na gruntowne przygotowanie przyszłych kierowców zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych instruktorów. Ich gruntowne wykształcenie, doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem, wsparte bogatym i nowoczesnym wyposażeniem ośrodka, gwarantują rzetelne przygotowanie do zdania egzaminu i uzyskania prawa jazdy przyszłych kierowców.

Program szkolenia na prawo jazdy realizowany w naszym ośrodku obejmuje przygotowanie kandydatów na kierowców z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Wiadomości zdobywane są w formie zajęć teoretycznych odbywających się w salach wykładowych Szkoły Jazdy "KAM-AN" oraz zajęć praktycznych przeprowadzanych na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim.

Instruktorzy:
  • Nie myślą tylko o przejeżdżeniu godzin z kursantem. Dokładamy wszelkich starań aby każdy z kursantów wykorzystał w 100% każdą sekundę spędzoną za kierownicą. My nie mówimy "BYŁO ŹLE, JEDZIEMY DALEJ" – ale staramy się każdy problem zgłębić, przeanalizować i rozwiązać – a co najważniejsze powtórnie wykonać dany manewr w sposób prawidłowy.
  • Nie mówią kursantowi skręć w lewo, skręć w prawo itp. Staramy się już od pierwszych minut kursu używać słownictwa z którym kursant spotka się na państwowym egzaminie. Wtedy dla żadnego z kursantów używany język przez egzaminatora nie będzie nowością, a tym samym dodatkowym stresem!
  • Całkowite zaangażowanie naszych instruktorów - co pozwala na pełne bezpieczeństwo osób rozpoczynających poruszanie się po drogach publicznych. Przejechanych ponad 1.000.000 kilometrów przez instruktorów Szkoły Jazdy "KAM-AN" sprawia, iż znają wszelkie sytuacje mogące zdarzyć się na drodze – jednak całkowite skoncentrowanie i bezwzględne zaangażowanie sprawia, że jazdy dla kursantów są całkowicie bezpieczne oraz przygotowywane całkowicie pod kątem egzaminu państwowego.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w salach wykładowych specjalistycznie przygotowanych do prowadzenia szeregu ćwiczeń z wykorzystaniem wszelkich pomocy dydaktycznych oraz multimedialnych jak: komputery, projektory, DVD itp.

Zajęcia teoretyczne w Szkole Jazdy "KAM-AN" prowadzone są przez wykładowców całkowicie przygotowanych pod względem merytorycznym, a co najważniejsze mających za sobą ponad 1.000 godzinną praktykę na salach wykładowych.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie