Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Nauka Jazdy "Crazy Driver"

ul. Jana Styki 9/2, 71-138 Szczecin
tel. kom. 604-521-571
Sala: al. Wojska Polskiego 128
www:   http://www.crazy-driver.szczecin.pl
e-mail:   bedger@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1912 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NAUKA JAZDY "CRAZY DRIVER"

- kurs prawa jazdy kategoria B
- kursy dodatkowe
- jazdy doszkalające


Nauka Jazdy "Crazy Driver"
Nazywam się Anna Stortz - Skręty, swoją przygodę z pracą instruktora nauki jazdy rozpoczęłam w maju 2008 r., zaraz po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego. Moja kariera zaczęła się dość nietypowo, gdyż prawo jazdy kat.B zrobiłam tylko dlatego, że ktoś mi powiedział, że nigdy nie będę kierowcą, był to rok 2004. Po upływie trzech lat mój były nauczyciel jazdy rzucił hasło, że może spróbowałabym sił jako instruktor, dwa razy nie musiał mi powtarzać.

Zawód instruktora to nie jest dla mnie praca, tylko pasja. Dla niej zresztą porzuciłam bezpieczną pracę na etacie z umową na czas nieokreślony, co niektórzy mieli mi bardzo za złe, jako wielką nieodpowiedzialność. Ale ja od tej pory jestem kobietą szczęśliwą i spełnioną zawodowo.

Najbardziej mi zależy na tym, żeby moi kursanci dostając wymarzony blankiecik, potrafili się bezpiecznie poruszać nie tylko po Szczecinie, ale w każdym mieście świata. Nie jest sztuką bowiem zapamiętać kilka skrzyżowań, ale zrozumieć zasady ruchu ulicznego i poczuć bluesa drogowego; pamiętać, że maksyma "myśl i przewiduj" jest zdecydowanie stworzona dla odpowiedzialnych kierowców. I żeby zawsze pamiętali jadąc obok "eleczki", że sami kiedyś w niej siedzieli i nie zapomnieli o odczuwanych wówczas obawach i wielkich emocjach towarzyszących wszystkim początkowym godzinom w mieście.

Oferta
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy system szkolenia dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego kursanta. Nie ma znaczenia czy masz lat 18 czy 50, jesteśmy do Twojej dyspozycji i jesteśmy po to aby nauczyć Cię znajomości przepisów ruchu drogowego i bezpiecznej jazdy samochodem.

Kategoria B - uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 t oraz pojazdem z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t. Kategoria B prawa jazdy uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym bez przyczep. Kurs na tę kategorię można rozpocząć trzy miesiące przed ukończeniem 18 lat.

Kurs tradycyjny na prawo jazdy kategorii „B”
  • 30 godzin lekcyjnych metodyki nauki jazdy
  • 30 godzin jazdy
  • pomoce dydaktyczne

Kursy dodatkowe (teoretyczne i praktyczne)
  • 10 godzin lekcyjnych metodyki nauki jazdy
  • 5 godzin jazdy
  • egzamin wewnętrzny

Oferuję również indywidualną dodatkową godzinę jazdy doszkalającej oraz pakiet dodatkowych 10 godzin jazdy - możliwe jest odbycie zajęć praktycznych w 15 dni bez dodatkowych opłat, jeśli kursant ma taką potrzebę. Dostosowuję godziny jazd do potrzeb kursanta (wszystkie dni tygodnia, godziny 5,00 - 23,00) z wybranymi instruktorami.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie