Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "El-trans"

ul. 1 Maja 65, 26-110 Skarżysko-Kamienna
tel. (41) 242-42-65, tel. kom. 602-260-022
www:   http://www.eltrans.info.pl
e-mail:   matyspiotr@o2.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3190 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs prawa jazdy kategoria A
- kurs prawa jazdy kategoria B, B+E
- kurs prawa jazdy kategoria C, C+E
- kurs prawa jazdy kategoria D
- szkolenie na instruktora
- kurs na przewóz osób i mienia
- jazdy doszkalające


Dobra szkoła jazdy EL-TRANS ZAPRASZA!
Posiadamy osiemnastoletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. Szkoła nauki jazdy została założona w 1990 roku przez Mariana Grudniewskiego w Iłży. Szkolimy kandydatów na kierowców w zakresie kategorii A, B, C, D, B+E, C+E oraz szkolenia na instruktorów, a także prowadzimy kursy na przewóz osób i rzeczy.

W kwietniu 2006 roku firma rozpoczęła ekspansje na rynek radomski i otworzyła tam swoja placówkę. Z końcem roku 2007 firma przyjęła obecną nazwę El-trans. W 2008 roku powstaje Ośrodek Szkolenia Kierowców w Starachowicach.


Swą przygodę z czterema kółkami zaczniecie Państwo pod opieką naszej młodej, energicznej kadry instruktorskiej. To zespół niezwykle cierpliwych i sympatycznych fachowców. Każdy z nich pamięta jak sam się uczył jeździć i doskonale wie, czego kursant oczekuje od instruktora. Dzięki ich długoletniej praktyce możecie państwo już od pierwszych zajęć na kursie korzystać z ich bezcennych rad i praktycznych wskazówek. Indywidualne podejście do każdej osoby przyczynia się do łatwiejszego przyswajania wiedzy i nabywania umiejętności pewnego prowadzenia pojazdów.

Kurs kategoria A (motocykle)
Jeździmy takim pojazdem jak egzaminacyjny, jest to motor Suzuki 250 GN oraz Honda CBF 125. Szkolenie zawiera również szkolenie po mieście wraz z pojazdem asekuracyjnym. Stosujemy zasadę jak na egzaminie 1 motocyklista + 1 samochód asekuracyjny z instruktorem „połączeni” zestawem radiotelefonów ze słuchawkami!

Należy pamiętać, że samochód asekuracyjny chroni motocyklistę podczas szkolenia po mieście. W sytuacji upadku zabezpiecza miejsce zdarzenia-blokuje ruch innych pojazdów. W szkoleniu imituje również warunki i realia zdawania egzaminu państwowego. Nasza Szkoła Jazdy oferuje Państwu przejazd trasami egzaminacyjnymi dla każdego uczestnika naszych kursów kat A, abyście Państwo nie obawiali się egzaminu państwowego.

Kurs kategoria B (samochód osobowy)
Nauka jazdy odbywa się w Radomiu i okolicach Radomia. Naszą kadrę szkoleniową stanowią wysoko wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów. U Nas na zajęcia praktyczne NIE TRZEBA dojeżdżać - na życzenie klienta instruktorzy dojeżdżają w dogodnie ustalone miejsce spotkań.

Kurs kategoria C (samochody ciężarowe)
Szkolenie na kierowców pojazdów ciężarowych odbywa się w wymiarze 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zajęć praktycznych (jazd). Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na prawo jazdy kat. C. Jeśli macie Państwo ukończone 18 lat i posiadacie prawo jazdy kat. B, ten kurs jest właśnie dla Was.

Kurs kategoria C+E (samochody ciężarowe z przyczepą)
Szkolenie na kierowców kat C+E pojazdów ciężarowych wraz z przyczepą typu Tandem. Odbywa się w wymiarze 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 25 godzin zajęć praktycznych (jazd).

Kurs kategoria D (autobusy)
Szkolenie na kierowców autobusów odbywa się w wymiarze: 20 godzin zajęć teoretycznych, oraz 60 godzin jazd dla posiadaczy prawa jazdy kat. B lub 40 godzin jazd dla posiadaczy prawa jazdy kat. C. Szkolenie odbywa się pojazdem marki AUTOSAN. Kandydat na prawo jazdy kat. D musi mieć ukończone 21 lat.

Szkolenie kandydatów na instruktorów - Szkolenie może rozpocząć osoba, która:
  • posiada co najmniej wykształcenie średnie
  • posiada, przez okres co najmniej 3 lat, uprawnienia do kierowania pojazdami rodzaju objętego szkoleniem
  • przedstawiła orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem
  • nie była karana wyrokiem sądu za przestępstwa lub wykroczenia przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym

Kurs na przewóz osób i mienia
  • kwalifikacja wstępna
  • kwalifikacja wstępna przyspieszona
  • szkolenie okresowe

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie