Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "WAŁOWA"

ul. Plac Zdanowskiego 1, 08-110 Siedlce
tel. (25) 632-60-46, kom. 515-172-083
www:   http://www.walowa.siedlce.pl
OSK Wałowa na Facebooku
e-mail:   siedlce@walowa.siedlce.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 16053 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Zapraszamy na doskonalenie techniki jazdy na naszej płycie poślizgowej.

 

KURSY PRAWA JAZDY

- kategoria AM
- kategoria A1
- kategoria A2

- kategoria A
- kategoria B
- kategoria B+E

- kategoria C
- kategoria C+E
- kategoria D
- kategoria T
- kursy doszkalające i dodatkowe
- szkolenia i warsztaty dla instruktorów
  nauki jazdy


SZKOLENIA ZAWODOWE

- kwalifikacja wstępna
- kwalifikacja wstępna uzupełniająca

- kwalifikacja wstępna przyśpieszona
- kwalifikacja wstępna uzupełniająca
  przyśpieszona

- szkolenie okresowe

Ośrodek Szkolenia Kierowców "WAŁOWA" jako pierwszy w Siedlcach decyzją Prezydenta Miasta Siedlce otrzymał status "SUPER OSK"

Dzięki statusowi SUPER OSK mamy prawo do m.in.:
  • prowadzenia kursów metodą e-learningową
  • prowadzenia kursów na kartę rowerową oraz e-learningiem na kartę motorowerową
  • prowadzenia szkoleń na instruktorów nauki jazdy
  • prowadzenia corocznych warsztatów dla wszystkich instruktorów nauki jazdy (brak takiego szkolenia będzie powodował skreślenie z listy instruktorów)

Ośrodek Szkolenia Kierowców "WAŁOWA" ma swą siedzibę w budynku Dworca PKP w Siedlcach (Plac Zdanowskiego 1). Wcześniej znajdował się przy ul. Wałowej i ul. Piłsudskiego.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "WAŁOWA" otrzymał akredytację Kuratorium Oświaty w Warszawie na prowadzenie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Jesteśmy ośrodkiem spełniającym standardy szkolenia określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Sportu z dnia 20 grudnia 2003r.


Stawiamy na jakość szkolenia. W ciągu swego istnienia Ośrodek zmieniał swoje oblicze. Ma on duży dorobek w kształceniu przyszłych kierowców i kandydatów na kierowców kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, T. Firma zawdzięcza osiągnięcia dzięki fachowej i oddanej kadrze kierowniczej i instruktorskiej. Każdy z instruktorów rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ambicją każdego z nich jest osiąganie coraz to lepszych wyników w zdawalności wyszkolonych kursantów.


Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości. Wnikliwie śledzimy rynek szkolenia, natychmiast wyposażając ośrodek i kursantów we wszystkie pomoce szkoleniowe i dydaktyczne ukazujące się na rynku. Owocuje to wysokim wskaźnikiem zdawalności naszych kursantów. Posiadamy wzorcowe place manewrowe w Siedlcach. Posiadamy klimatyzowaną salę wykładową wyposażoną w stanowiska komputerowe z programem egzaminacyjnym oraz specjalnymi konsolami identycznymi jak na egzaminie. Sala wyposażona jest w modele pojazdów, plansze ścienne, tablice poglądowe zbiory aktów prawnych, zbiory fachowej literatury, płyty CD i DVD. Przy prezentacji wykładów korzystamy z profesjonalnego programu - vademecum wykładowcy, rzutnika multimedialnego, telewizora, odtwarzacza DVD.Ośrodek Szkolenia Kierowców „WAŁOWA” realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską pt. "Lepszy start w przyszłość!"

Projekt skierowany jest do 50 niepracujących, poszukujących zatrudnienia osób powyżej 21 roku życia zamieszkujących na obszarze miasta Siedlce lub powiatu siedleckiego. Celem projektu jest nabycie kwalifikacji zawodowych niezbędnych w zawodzie poszukiwanym na siedleckim rynku pracy (kierowca samochodu ciężarowego), przez min.86% z 50 uczestników projektu (47M, 3K) poprzez ukończenie 3 kursów zawodowych (prawo jazdy kat. C, kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kurs ADR) oraz uzyskanie pozytywnych wyników z 3 egzaminów państwowych, w okresie realizacji projektu.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie