Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Bezpiecznej Jazdy LIDER

Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Sienkiewicza 55, 08-110 Siedlce
tel. (25) 632 22-88, tel. kom. 783 993-041
Dom handlowy DOMINO - III piętro (winda)
www:   http://www.lider.siedlce.pl
OSK Lider na Facebooku
e-mail:   siedlce.lider@gmail.com
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13605 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Wysoka zdawalność w niskiej cenie!
Zapraszamy!

 

Oferujemy kursy prawa jazdy
w kategoriach:

- kategoria A
- kategoria A1
- kategoria A2
- kategoria AM
- kategoria B
- kursy doskonalące oraz jazdy
  doszkalające

- w okresie ferii i wakacji organizujemy
  przyspieszone szkolenia teoretyczne

- badania lekarskie przeprowadzane
  są na terenie ośrodka

Jesteśmy firmą szkolącą przyszłych kierowców na terenie całego województwa mazowieckiego, w szczególności prowadzimy kursy na terenie Siedlec, kończące się egzaminem w WORD Siedlce. Szkoła Bezpiecznej Jazdy "LIDER" jest szkołą przyjazną kursantom. Uczymy nie tylko techniki jazdy i przepisów drogowych, ale staramy się również zaszczepić w naszych kursantach nawyki bezpiecznej jazdy (stąd nazwa ośrodka).

Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na bardzo wysoką zdawalność egzaminów na prawo jazdy naszych kursantów. Gwarantujemy miłą atmosferę podczas jazd, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz wysokie zaangażowanie w nauczanie.

Nasz zespół instruktorów potrafi sprawić, że cały proces nauczania staje się bardzo miło wspominanym przeżyciem. Nasze podejście sprawia, że codziennie witamy nowych uczniów poleconych przez zadowolonych klientów.

Na każdym z kursów dajemy z siebie wszystko, aby przekazać potrzebną wiedzę kursantom do zdania egzaminu na prawo jazdy. Począwszy od interesujących wykładów, aż po ostatnią godzinę jazdy poprzedzającą egzamin.

Posiadamy profesjonalny plac manewrowy oraz pojazdy dokładnie takie same, jak na egzaminie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Siedlcach. Nasi instruktorzy zapewnią Ci najwyższą zdawalność egzaminów na prawo jazdy kategorii B. Egzamin teoretyczny przeprowadzony jest w formie testu komputerowego, zaś praktyczny obejmuje sprawdzenie zdolności wykonania podstawowych manewrów na placu oraz umiejętności kierowania pojazdem w ruchu drogowym.W naszym ośrodku posiadamy samochód dokładnie taki sam, jak ten na którym będziesz zdawać egzamin, co niewątpliwie wpłynie pozytywnie na wynik egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Siedlcach.


Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu prawo jazdy na motocykl. Egzamin na prawo jazdy kategorii A rozpoczyna się częścią teoretyczną w formie testu komputerowego, po zdaniu testu teoretycznego przychodzi czas na plac. Na placu będziesz musiał wykazać się znajomością zagadnień z zakresu obsługi motocykla, oraz umiejętnością manewrowania - między innymi przeprowadzenie motocykla, wykonanie "górki", jazdę slalomem, oraz "ósemkę". Po prawidłowo wykonanych zadaniach na placu egzamin przenosi się na Siedleckie ulice, gdzie będziesz musiał przejechać wyznaczoną trasę.

W naszym ośrodku posiadamy motocykle marki Yamaha XJ6, YBR 125, dokładnie takie same, jak ten na którym będziesz zdawać egzamin, co niewątpliwie wpłynie bardzo pozytywnie na wynik egzaminu w WORD Siedlce.

Nasi instruktorzy mają ogromne doświadczenia w nauczaniu jazdy motocyklem, dzięki czemu starannie przygotują Cię do egzaminu.


Wyposażenie

Klimatyzowana własna sala. Ilość miejsc w sali: 30 + 4 stanowiska komputerowe wyposażone w specjalne konsole identyczne jak na egzaminie. Sala wyposażona jest w plansze ścienne oraz tablice demonstracyjne.

Przy prezentacji wykładów korzystamy z rzutnika, komputera, odtwarzacza DVD oraz innych pomocy multimedialnych.

Zapewniamy naszym kursantom najnowsze materiały dydaktyczne, w skład których wchodzą książki, filmy szkoleniowe, symulatory jazdy oraz programy komputerowe (testy). Materiały udostępniamy naszym kursantom bezpłatnie!

Posiadamy wzorcowy plac manewrowy oraz testy zgodne z najnowszą bazą pyta egzaminacyjnych.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie