Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Automania

ul. Zagrody 1, 38-500 Sanok
tel. kom. 602-356-298
www:   http://www.automania.sanok.pl
e-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1935 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OSK AUTOMANIA

- kurs prawa jazdy kategoria A, A1
- kurs prawa jazdy kategoria B


OSK Automania
Istniejemy na rynku wystarczająco dużo czasu, aby poznać dokładnie Twoje potrzeby, przeanalizować mocne i słabe strony konkurencji i stworzyć Ośrodek Szkolenia Kierowców, który został optymalnie dostosowany do Twoich oczekiwań, tak abyśmy mogli zaoferować Tobie maksimum skuteczności i profesjonalizmu.

Szkolimy w bezstresowej atmosferze, za możliwie najmniejsze pieniądze. Nasze szkolenia praktyczne i teoretyczne oferują Tobie wszystkie najlepsze, rozwiązania dostępne na naszym rynku. Ponadto wzbogacone są one o szereg nowatorskich pomysłów, stworzonych specjalnie na zlecenie naszej firmy, wykorzystujących między innymi nowoczesne techniki multimedialne.

Oferujemy:
  • prawo jazdy kategoria A, A1 (Yamaha, YBR 125, YBR 250)
  • prawo jazdy kategoria B (Renault Clio II, Suzuki Swift)

Szkolenie praktyczne odbywa się w towarzystwie zawodowego kierowcy-instruktora, którego głównym zadaniem jest nauczenie Ciebie czerpania z jazdy samochodem maksimum przyjemności i satysfakcji.

Do nauki jazdy używamy tych samych samochodów, których używa się na egzaminie państwowym. Żeby uczynić naszą współpracę jeszcze wygodniejszą, to Ty decydujesz o miejscu rozpoczęcia i zakończenia swoich jazd samochodem i Ty też wybierasz ich godziny. Podczas jazd praktycznych szczególny nacisk kładziemy na przemieszczanie się po tych trasach, które wybierane są najczęściej na egzaminie państwowym.

Szkolenie teoretyczne ma Tobie do zaoferowania zupełnie nową jakość. Prowadzą je osoby, które oprócz cech jakimi charakteryzuje się każdy dobry szkoleniowiec, są także autentycznie zainteresowane przekazywaną treścią, specjalnie przeszkolone przez nas w zakresie podejścia do kursanta, co znakomicie ułatwi Tobie przyswojenie materiału. Posiadamy nowocześnie wyposażoną, dużą salę multimedialną.

Ponadto dysponujemy wieloma pomocami naukowymi, takimi jak tablice magnetyczne, plansze, komputer, książki, których zadaniem jest maksymalne ułatwienie współpracy między Tobą, a wykładowcą, a co za tym idzie uczynienie nauki możliwie najbardziej wydajną. Dodatkowo zaopatrzymy w oferowany tylko przez nas, specjalny zestaw do nauki, składający się z 3 podręczników z książeczką testową i płytą CD.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie